Startovní listina GLADIATOR RACE HRADEC KRÁLOVÉ - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS II RKIDS II - RACE151
KIDS IKIDS I79
FAMFAM49
KIDS II OKIDS II - OPEN37
Kategorie
FAMFAMILY49
CH08-09Chlapci 8 - 9 let41
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 35
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 29
D10-11Dívky 10 - 11 let 28
D12-13Dívky 12 - 13 let 23
D08-09Dívky 8 - 9 let22
D10-15Dívky 10 - 15 let21
D14-15Dívky 14 - 15 let 19
CH14-15Chlapci 14 - 15 let17
CH10-15Chlapci 10 - 15 let16
CH06-07Chlapci 6 - 7 let12
D06-07Dívky 6 - 7 let4
Celkem přihlášených316

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
23.3.2023Ansorge Michal KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
16.3.2023Badalec Daniel KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
2.3.2023Barash Stanislava Atom Kids Praha KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
16.3.2023Bárta Michal OCR KIDS PODĚBRADY KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
31.12.2022Bartas Oliver KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.12.2022Bartas Meda FAM FAM uhrazeno
22.3.2023Bauer Arnošt KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
26.9.2022Běčáková Erika MT fitclub KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
31.1.2023Bednář Kryštof Funkční trénink Milovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.1.2023Bednář Vojtěch Funkční trénink Milovice KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
31.1.2023Bednářová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
30.12.2022Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
30.12.2022Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
18.3.2023Beranová Mia KIDS I D08-09 uhrazeno
19.3.2023Bilic David GRTS Kids Trutnov KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
6.2.2023Bíško Radek FAM FAM uhrazeno
28.2.2023Blažíček Petr KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
20.3.2023Bodanská Anna GRT FAM FAM uhrazeno
19.3.2023Březina Samuel KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.3.2023Bulatová Tereza FAM FAM uhrazeno
14.3.2023Čapek Štěpán KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.1.2023Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.1.2023Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
18.10.2022Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
23.3.2023Čermák Jáchym KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.3.2023Čermáková Kristýna KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
18.10.2022Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
14.3.2023Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
19.3.2023Čeřovská Helena KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
5.3.2023Chalupa Jindřich #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
5.3.2023Chalupa Adam #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
23.3.2023Chorouš Ondřej OCR kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.3.2023Chorouš Matouš OCR kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.12.2022Chudobová Mariana KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
9.3.2023Chylka Jan FAM FAM uhrazeno
14.3.2023Čiháková Natálie Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
20.3.2023Čížek Radek Fotbalová Akademie Pardubice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
15.3.2023Čmelíková Kateřina Lagunino OCR Team KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
20.3.2023Cogan Richard Sokol Nová Paka KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.3.2023Čopian Vilém OWO Tým KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.3.2023Coufal Alex KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.3.2023Coufalová Ellen KIDS I D08-09 uhrazeno
17.3.2023Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.3.2023Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
28.2.2023Čvančara Daniel Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.3.2023Dalecký Matěj GR kids Hradec Králové KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.2.2023Danilák Michal Terminacek KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.2.2023Daniláková Tereza Terminacek FAM FAM uhrazeno
21.3.2023Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.3.2023Dibelková Isabell Biatlon klub Ostrov KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
7.3.2023Dolek Tomáš Hokejky s.r.o. KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
6.3.2023Dostálová Vendula KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
15.9.2022Dubenecká Anna OCR Team Sokol Dvůr Králové KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
24.9.2022Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
20.3.2023Dudychová Michaela TJ Svitavy KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
21.3.2023Dvořák Daniel Varovi legie KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
29.1.2023Dvořák Jan KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
15.2.2023Dvořák Jonáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.2.2023Eichelmann Matthew KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.3.2023Elcner Artur AE15 KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.2.2023Erban Tomáš Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
28.2.2023Erbanova Ema Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
21.3.2023Fleková Eliška KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
8.3.2023Fleková Veronika KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
15.1.2023Fremutová Klára KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
7.1.2023Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
20.3.2023Gloser Matouš STG Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.3.2023Gloserová Antonie STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
21.3.2023Halamová Andrea OCR Academy KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
21.3.2023Hanacek Oliver FAM FAM uhrazeno
15.3.2023Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
20.3.2023Havlicek Tomas Plavecký klub HK KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
20.3.2023Havlíčková Gabriela #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
20.3.2023Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
20.3.2023Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
20.3.2023Havlickova Tereza TJ Sokol Hradec Králové KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
28.2.2023Hažva Matěj KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
28.2.2023Hažvová Ema Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
25.9.2022Hedrlín Viktor KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.3.2023Hejčová Gabriela Mirka Hejčová KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
3.3.2023Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.3.2023Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
25.11.2022Hendrych Hugo KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.9.2022Hendrych Eduard KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.1.2023Hlaváček Jan KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
26.2.2023Hlaváček Matouš KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.3.2023Hlavsa Nikolas Bílý Újezd KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
21.3.2023HOLUBOVÁ ELIŠKA KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
28.12.2022Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.3.2023Horáček Ondřej FAM FAM uhrazeno
28.2.2023Horčička Vojtěch Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
18.3.2023Hošková Viktorie KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
12.3.2023Hošková Karolína Olympia Spartan Training KH KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
6.1.2023Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
19.3.2023Hrdina Maty KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
16.3.2023Jandečka Kryštof Pišišvorové KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
16.3.2023Jandečková Alžběta Pišišvorové KIDS I D08-09 uhrazeno
7.3.2023Jánoš Lucas Hokejky s.r.o. KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
19.3.2023Janoušek Ondřej Danick FAM FAM uhrazeno
19.3.2023Janoušek Daniel Nicolas KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
19.3.2023Janoušková Nicol Valerie KIDS I D08-09 uhrazeno
15.3.2023Janovský Erik Lagunino OCR Team KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
16.10.2022Ježek Vojtěch KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
20.3.2023Jirásek Karel KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.3.2023Jirsáková Natálie Bratři jak se patří KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
1.3.2023Jiterská Natálie #GLADIATOR RACE TEAM TRUTNOV KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
20.3.2023Justová Anika KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
21.3.2023Jůzová Viktorie KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
29.12.2022Kácovský David KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
16.3.2023Kalvodová Stela Panther Gym Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
21.3.2023Kameník Tadeáš FAM FAM uhrazeno
14.3.2023Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
14.3.2023Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
28.2.2023Karban Štěpán KARBAŇÁCI KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.2.2023Karbanová Kateřina TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
5.1.2023Kašpar Martin Joker team FAM FAM uhrazeno
2.3.2023Kimasa Sean KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.3.2023Kletenský Bartoloměj KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
12.3.2023Klimešová Julie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
13.3.2023Kmentová Dominika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.3.2023Knížková Anna SDH Dlouhé KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
13.3.2023Kobík Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2023Kobr Martin Suletice 5 KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
19.3.2023Koláček Filip #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
19.3.2023Koláčková Klára KIDS I D08-09 uhrazeno
23.3.2023Komárková Natálie FAM FAM uhrazeno
1.3.2023Kopecký Mikuláš FAM FAM uhrazeno
23.2.2023Koreňová Zoe gladiatorraceteam KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
16.3.2023Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
4.3.2023Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
18.12.2022Košvanec Jáchym KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.3.2023Kotálová Sára Lagunino OCR Team KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
20.3.2023Kouba František CRTC FAM FAM uhrazeno
22.3.2023Kovář Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.2.2023Kramule Matyáš Olympia spartan trénink Kutná Hora/FTM/Atletika Čelákovice KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
18.3.2023Křížová Anna KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
18.3.2023Křížová Tereza KIDS I D08-09 uhrazeno
22.3.2023Kroupová Julie Gladiatorraceteam KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
23.3.2023Kubíčková Ela CZŠ Borohrádek KIDS I D08-09 uhrazeno
20.3.2023Kubín Ota TJ Tanvald KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
20.3.2023Kubín Vít KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2023Kubín Jan TJ Tanvald KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
19.3.2023Kučerová Jana KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
23.1.2023Kulhánek Šimon Jentak KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.3.2023Kunová Ema Ležák Česká Skalice KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
4.9.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
4.9.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
4.9.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
20.3.2023Ladeckà Natalie Lenochodi FAM FAM uhrazeno
2.3.2023Ladman Nikolas KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
28.2.2023Lašová Anna Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
21.3.2023Linhart Ondrej Kruhač Hlinsko KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
22.3.2023Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
6.10.2022Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
22.3.2023Lukášek Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2023Luks Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2023Luks Benjamin KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.3.2023Machník Jakub Gladiator Kids Hradec Králové KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.3.2023Mahlová Vendula #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
14.3.2023Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
28.1.2023Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
28.1.2023Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
27.2.2023Mareček Ondra Atletika Chrudim KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
27.2.2023Mareček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
21.3.2023Maršounová Anna KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
17.3.2023Martinková Amálie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS I D08-09 uhrazeno
15.3.2023Mašín Denis Lagunino OCR Team KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.3.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
14.3.2023Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.3.2023Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
17.3.2023Matyášová Jolana KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.3.2023Mazura Jan FAM FAM uhrazeno
18.3.2023Meisterová Deborah KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
22.3.2023Melich Krištof TJ Tanvald KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.3.2023Menclova Barbora KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
13.3.2023Měrka Matouš KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
21.3.2023Metelková Ema KIDS I D08-09 uhrazeno
19.3.2023Minařík Vojtěch GRTS Kids Trutnov KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
22.2.2023Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
22.3.2023Morin Norinka KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.3.2023Movnar Larisa KIDS II - RACE D12-13 nezaplaceno
6.3.2023Mrštný Tomáš TJ Opatov KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
22.3.2023Nejmanová Magdaléna FAM FAM uhrazeno
20.3.2023Nikoličová Ella Spartak Boletice - veslování KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
7.12.2022Novák Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2023Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
15.2.2023Novotná Nina #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
3.12.2022Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.3.2023Novotný Ota KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
16.3.2023Novotný Mikeš Shybuj.cz KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.2.2023Ondráček Jakub KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
6.1.2023Pacolová Tereza STG Mladá Boleslav KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
19.2.2023Padrtová Veronika KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
14.2.2023Pavlíček Jonáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
7.3.2023Peterek Eliáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.3.2023Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
7.3.2023Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
31.8.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
25.11.2022Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
25.11.2022Pfauser Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.3.2023Picek Ladislav Sokol Holice KIDS II - RACE CH10-11 nezaplaceno
21.3.2023Píchová Tereza KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
17.3.2023Pilař Daniel Lužany KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
19.3.2023Pilař Matěj Lužany KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
22.1.2023Plch Štěpán FAM FAM uhrazeno
22.1.2023Plch Antonín FAM FAM uhrazeno
25.11.2022Podaný Daniel VaNDaL team FAM FAM uhrazeno
21.3.2023Podhorová Julie OCR Čelákovice KIDS I D08-09 uhrazeno
28.2.2023Pokorná Natálie TJ Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
24.2.2023Polák Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
20.3.2023Popek Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2023Popková Barbora KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
8.3.2023Pospíšil Oliver FAM FAM uhrazeno
1.3.2023Pospíšil Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
1.3.2023Pospíšil Matěj #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
17.3.2023Potůček Jáchym Gladiator Kids Hradec Králové KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2023Pour Tobiáš FAM FAM uhrazeno
24.1.2023Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
19.3.2023Purek Damián FAM FAM uhrazeno
22.3.2023Rada Lucas Martin Konisovic FAM FAM uhrazeno
28.2.2023Raur Luboš TEAM Z KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.2.2023Raurová Alžběta TEAM Z KIDS I D06-07 uhrazeno
28.2.2023Raurová Matylda TEAM Z KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
20.3.2023Regner Filip KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
20.3.2023Regner Daniel KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
28.2.2023Řeháková Natálie Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
24.9.2022Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
20.9.2022Remeš Aina R.E.M. team KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
13.3.2023Rezková Ella Elizabeth KIDS I D08-09 uhrazeno
31.1.2023Říha David #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.1.2023Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
31.1.2023Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
15.3.2023Rohlíček Vít Lagunino OCR Team KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.9.2022Rozdolská Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
28.2.2023Rozinková Adéla Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
24.1.2023Rumpík Alexander #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
7.3.2023Rybak Daria KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
21.3.2023Rys Šimon Rysáci KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.3.2023Ryšánková Amélie FAM FAM uhrazeno
21.3.2023Ryšavý Jonáš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.3.2023Rysová Petra Rysáci KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
7.3.2023Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
19.3.2023Šafránková Lucie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
16.3.2023Samková Simona Orel Vyškov KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
20.3.2023Šašková Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
4.3.2023Scheinerová Kateřina KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
4.3.2023Scheinerová Barbora KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
12.9.2022Sedláček Šimon STG Kutná Hora KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
22.3.2023Sehnoutek Marek KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
27.12.2022Ševela Robert KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
27.12.2022Ševelová Sofie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
14.3.2023Slaninová Esterka #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
8.9.2022Smoček Antonin STG Kutná Hora KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
14.3.2023Šnokhausová Nela SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
14.3.2023Šnokhausová Ester SKI RUN Čakovice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
21.3.2023Soukal Samuel KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.2.2023Soumarová Vanesa GOGO team KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
21.3.2023Šrámková Sára Šrámčata FAM FAM uhrazeno
21.3.2023Šrámková Ester Šrámčata FAM FAM uhrazeno
20.3.2023Šreibr Jakub STG Rychnov nad Kněžnou FAM FAM uhrazeno
20.3.2023Šreibr Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.3.2023Štemberová Anet Vrchlabí FAM FAM uhrazeno
14.2.2023Štemberová Elen KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
22.1.2023Šternberg Filip KIDS I CH06-07 uhrazeno
12.3.2023Sůra Milan KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.3.2023Svacinka Vit FAM FAM uhrazeno
16.1.2023Svoboda Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.3.2023Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.1.2023Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
16.1.2023Svobodová Petra KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
27.2.2023Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
15.3.2023Sýkora Tomáš SDH Dlouhé KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
21.3.2023Teislerová Nela / KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
13.3.2023Tér Petr KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
13.3.2023Tér Filip KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.3.2023Tichý Milan KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
24.2.2023Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
1.9.2022Touška Jakub CRTC FAM FAM uhrazeno
22.3.2023Tuček Štěpán Dukla Praha KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
12.3.2023Uhlířová Terezie FAM FAM uhrazeno
4.2.2023Vachková Magdaléna majda KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
13.3.2023Vágner Jakub KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
13.3.2023Vágner Rostislav KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
17.3.2023Valouch Tobiáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
21.3.2023Vančišin Tobiáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.3.2023Vančišinová Elena FAM FAM uhrazeno
21.3.2023Vaníček Tomáš FAM FAM uhrazeno
2.3.2023Varga Matouš Varga Family Gladiator Team FAM FAM uhrazeno
23.3.2023Veis Daniel KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
4.12.2022Velenská Ema Veleteam KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
4.12.2022Velenský Jakub Veleteam KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
26.2.2023Vincent Daniel STG Pardubice KIDS I CH06-07 uhrazeno
26.2.2023Vincent jr. Oldřich STG Pardubice KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.3.2023Vitoušová Julie CrossDance KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
16.3.2023Vnenk Amálie TEAM FAM FAM uhrazeno
16.3.2023Vnenk Eliáš TEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.2.2023Voborník Dan TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
28.2.2023Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
19.3.2023Vondra Štěpán OCR KIDS Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.3.2023Vondrová Klára OCR KIDS Poděbrady KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
25.2.2023Vovsová Kristýna KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
19.3.2023Vrabcová Nela SKI Police nad Metují KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
23.3.2023Vrabec Jakub SKI Police nad Metují KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
8.12.2022Vránová Natálie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
15.3.2023Zahradník Martin Bacha brácha KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
15.3.2023Zahradník Aram Bacha brácha FAM FAM uhrazeno
15.3.2023Zahradník Vavřinec Bacha brácha KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
15.3.2023Zahradníková Mia Bacha brácha FAM FAM uhrazeno
10.3.2023Zahradníková Andrea SDH Arnultovice - Rudník KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
4.3.2023Zaoralová Amálie Sokol Dvůr Králové. KIDS I D06-07 uhrazeno
21.3.2023Zběhlík Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
4.2.2023Zdvihal Daniel The Zdvihals team KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.3.2023Zelená Stanislava KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
28.12.2022Zeman Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.3.2023Zich Marek Lužany KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
19.3.2023Zichová Terezie Lužany KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno