Startovní listina KŘÍŽOVÁ DESÍTKA

Statistika přihlášných

Trať
10km10km71
5km5km18
KIDSKIDS3
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let16
Z18-99Ženy 18 a více let14
Z40-49Ženy 40 - 49 let14
M50-59Muži 50 - 59 let9
Z30-39Ženy 30 - 39 let7
M40-49Muži 40 - 49 let7
Z18-29Ženy 18 - 29 let5
M60-99Muži 60 a více let5
M18-99Muži 18 a více let4
M18-29Muži 18 - 29 let4
Z50-59Ženy 50 - 59 let3
CH06-07Chlapci 6 - 7 let2
CH00-05Chlapci 0 - 5 let1
Z60-99Ženy 60 a více let1
Celkem přihlášených92

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
18.1.2023Balcar Tomáš 10km M40-49 uhrazeno
11.1.2023Bártová Lucie Pohodové kecky 10km Z40-49 uhrazeno
30.12.2022Beran Lubomír Jezevec team Mikulovice 10km M60-99 uhrazeno
25.11.2022Berka Luděk Atletika Rtyně v Podkrkonoší 10km M50-59 uhrazeno
9.1.2023Biedermanová Martina STG Rychnov nad Kněžnou 10km Z40-49 uhrazeno
9.1.2023Blažek Lukáš 10km M30-39 uhrazeno
25.11.2022Bočková Lucie STG Rychnov nad Kněžnou 10km Z40-49 uhrazeno
2.12.2022Bocksteffelová Helena GoMango Hradec Králové 5km Z18-99 uhrazeno
25.11.2022Brezai Jana 5km Z18-99 uhrazeno
18.12.2022Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 10km M40-49 uhrazeno
7.1.2023cetel Miroslav maratonsky klub 10km M60-99 uhrazeno
22.11.2022Chýlek Matyáš KIDS CH06-07 uhrazeno
29.1.2023Číž Josef 10km M50-59 uhrazeno
24.1.2023Danielka Filip Vegan runner 10km M30-39 nezaplaceno
14.12.2022Doskočil Filip Nečíst ! 10km M18-29 uhrazeno
30.1.2023Doucha Jiří Hvězda Pardubice 10km M50-59 uhrazeno
25.11.2022Drahoňovská Simona 10km Z40-49 uhrazeno
19.12.2022Fejfárek Tomáš 10km M30-39 uhrazeno
19.12.2022Fejfárková Pavla 10km Z30-39 uhrazeno
29.1.2023Flégl Zdeněk Slatinaci 10km M30-39 uhrazeno
25.11.2022Grygera Tomáš SHINDA RUNNING 10km M30-39 uhrazeno
31.1.2023Habal František Šneci v běhu 10km M30-39 nezaplaceno
5.12.2022Hanáček Zbyněk Lenoši 5km M18-99 uhrazeno
25.11.2022Heřmanová Eva 10km Z40-49 uhrazeno
16.1.2023Hiersch Marek 10km M50-59 uhrazeno
16.1.2023Hierschová Zuzana 5km Z18-99 uhrazeno
29.1.2023Hlinecký Martin Sneci v běhu 10km M30-39 uhrazeno
15.1.2023Hofman Tomáš Decathlon Hradec Králové 10km M30-39 nezaplaceno
27.1.2023Holcová Ili 5km Z18-99 nezaplaceno
23.12.2022Holubčák Marek KIDS CH06-07 uhrazeno
27.12.2022Hrdina David 10km M18-29 uhrazeno
25.11.2022Huberová Andrea 10km Z40-49 uhrazeno
24.1.2023Humlová Eva Dvojitá motivace 10km Z50-59 uhrazeno
30.1.2023Jandera Jakub 10km M40-49 nezaplaceno
19.12.2022Jezbera Roman Sám za sebe 6 10km M50-59 uhrazeno
19.1.2023Johnová Kamila 10km Z30-39 uhrazeno
23.1.2023Kerner Aleš Rozběháme Kutnou Horu 10km M40-49 uhrazeno
25.11.2022Klacl Radim STG Česká Třebová 10km M40-49 uhrazeno
9.12.2022Kleman Martin 10km M50-59 uhrazeno
27.12.2022Klepáčková Martina 10km Z30-39 uhrazeno
30.12.2022Kolátorová Pavlína MTB MEL 10km Z50-59 uhrazeno
18.1.2023Kondrová Martina 10km Z40-49 uhrazeno
25.11.2022Kořínek Martin 10km M60-99 uhrazeno
4.12.2022Korotvičková Miroslava 10km Z40-49 uhrazeno
24.11.2022Košťálová Olga Hořice 10km Z40-49 uhrazeno
6.1.2023Koukola Petr IMPERO 10km M30-39 uhrazeno
29.1.2023Králová Petra 5km Z18-99 uhrazeno
19.11.2022Křepelka Karel Zdravotní klaun 10km M30-39 uhrazeno
25.12.2022Kubová Soňa 5km Z18-99 uhrazeno
20.1.2023Kuttich Zdenek 5km M18-99 nezaplaceno
20.1.2023Kuttichová Natálie 5km Z18-99 nezaplaceno
25.1.2023Kvašinská Martina Dvojitá motivace 5km Z18-99 uhrazeno
19.12.2022Kvašinský Pavel 10km M50-59 uhrazeno
18.1.2023Lidmilová Klára Metujští tygři 10km Z18-29 uhrazeno
7.1.2023Majorová Kateřina Rozběháme Pardubice 10km Z30-39 uhrazeno
16.1.2023Malá Hana 5km Z18-99 uhrazeno
3.12.2022Milata Pavel Loko Trutnov 5km M18-99 uhrazeno
12.1.2023Najmanová Monika Pohodové kecky 10km Z40-49 uhrazeno
30.9.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM 10km M60-99 uhrazeno
26.1.2023Nejl Radek 10km M50-59 nezaplaceno
27.12.2022Novotný David Mokrý Banditi 10km M30-39 uhrazeno
27.12.2022Novotný David Mokrý Banditi KIDS CH00-05 uhrazeno
25.11.2022Palas Michal 10km M30-39 uhrazeno
25.11.2022Paulů Petr Horní Branná 10km M18-29 uhrazeno
30.11.2022Pavlíková Dagmar Sokol Stěžery 10km Z60-99 uhrazeno
25.11.2022Pergner Petr LDN 10km M60-99 uhrazeno
25.11.2022Pergnerová Lenka LDN 10km Z50-59 uhrazeno
25.11.2022Peterková Kateřina 5km Z18-99 uhrazeno
25.11.2022Peterková Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
25.11.2022Pospíšil Vojtěch TJ Sokol Stará Paka 10km M30-39 uhrazeno
25.11.2022Rubín Jan 10km M30-39 uhrazeno
25.11.2022Rubín Tomáš 10km M30-39 uhrazeno
25.11.2022Rubínová Anna 10km Z18-29 uhrazeno
30.1.2023Šafková Hana 10km Z30-39 uhrazeno
17.1.2023Ságner Roman 10km M50-59 uhrazeno
19.1.2023Ságnerová Anna 10km Z18-29 uhrazeno
23.12.2022Šido Pavel 10km M30-39 uhrazeno
11.1.2023Škochová Klára Pohodové kecky 10km Z40-49 uhrazeno
12.12.2022Skořepová Ladislava 10km Z40-49 uhrazeno
26.1.2023Škubová Andrea Dvojitá motivace 5km Z18-99 uhrazeno
25.11.2022Špringrová Ivona Run4fun 10km Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Štorek Josef Triathlon Team Chrudim 10km M40-49 uhrazeno
25.11.2022Štorková Kristýna Triathlon Team Chrudim 10km Z18-29 uhrazeno
6.12.2022Šumník Adam Běhej kopce 10km M18-29 uhrazeno
12.1.2023Tomášová Denisa 5km Z18-99 uhrazeno
25.11.2022Trávníčková Tereza STG Rychnov nad Kněžnou 10km Z18-29 uhrazeno
8.1.2023Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 10km Z30-39 uhrazeno
4.1.2023Trnková Lada Rozběháme Kutnou Horu 10km Z40-49 uhrazeno
25.11.2022Tyšer Jan 5km M18-99 uhrazeno
27.12.2022Valenta Lukáš 10km M40-49 uhrazeno
12.1.2023Vesecká Jaroslava 10km Z40-49 uhrazeno
25.1.2023Votavová Šárka Dvojitá motivace 5km Z18-99 uhrazeno