Startovní listina GLADIATOR RACE PARDUBICE - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN116
RACERACE40
FUNFUN2
Kategorie
M13-99Muži 13 - 99 let47
Z13-99Ženy 13 - 99 let28
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)25
TTým (čtyřčlenný)16
M30-39Muži 30 - 39 let11
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)10
Z30-39Ženy 30 - 39 let6
M40-49Muži 40 - 49 let5
Z18-29Ženy 18 - 29 let3
FUNFUN2
M18-29Muži 18 - 29 let2
M50-99Muži 50 a více let1
Z40-49Ženy 40 - 49 let1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Celkem přihlášených158

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
3.12.2022Andrle Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2022Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Zběsilí šneci ↳ Renská Lenka#GLADIATORRACETEAM
29.1.2023Bělohlávková Ludmila Blbý a blbější OPEN Z13-99 nezaplaceno
29.9.2022Benešová Eliška OPEN Z13-99 uhrazeno
30.9.2022Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
4.1.2023Bous František OPEN M13-99 uhrazeno
1.9.2022Brunclík Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
1.9.2022Brunclíková Dominika OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2023Bryčka Jan OPEN M13-99 nezaplaceno
8.12.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
17.10.2022Burešová Pavlína Dapa OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dapa↳ Vítek DavidDapa
20.12.2022Cada Michal RACE M40-49 uhrazeno
8.10.2022Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
5.10.2022Chamrad Jakub RACE M30-39 uhrazeno
11.12.2022Chobotský Miloš OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2023Chudý Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
24.9.2022Čížek Dominik OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jeden závodí, druhý přežívá↳ Haitová Viktorie
4.12.2022Čuda Daniel Carnivora RACE M18-29 uhrazeno
31.10.2022Cupal Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Dobrovolná Lucie Blansko RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 uhrazeno
28.1.2023Dobrý Jaroslav ZTP P OPEN MIX nezaplaceno
Tým: IA IA↳ Vitovská Pavlína
30.12.2022Dofek Denis TriumphTigerTeam OPEN M13-99 uhrazeno
7.11.2022Dugas Maroš OPEN M13-99 uhrazeno
9.11.2022Dymáček Honza OPEN M13-99 uhrazeno
17.9.2022Heřmanský Adam OPEN M13-99 uhrazeno
9.1.2023Hlásnik Dominik DLOUHOOCASÝ OPEN M13-99 uhrazeno
14.9.2022Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
26.1.2023Holcmanová Tereza RACE Z18-29 nezaplaceno
23.12.2022Holub Michal OPEN M13-99 uhrazeno
1.11.2022Homola Petr OPEN M13-99 uhrazeno
12.12.2022Hulín-Mihalec Jindřich OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hakuna Matataneobsazeno
21.9.2022Hvězdová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
9.1.2023Jedlička Tomáš DLOUHOOCASÝ OPEN M13-99 uhrazeno
1.10.2022Jirsa Tadeáš katedík RACE MIX uhrazeno
Tým: Katedík↳ Brádlová Kateřinakatedík
1.9.2022Kabourková Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
6.12.2022Káninská Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
6.12.2022Káninská Aneta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pátečáci↳ Týma Ladislav
21.10.2022Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2022KLAPAL VOJTĚCH #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
23.1.2023Klaudinger Tomáš RACE MIX uhrazeno
Tým: MY2↳ Trumhová Pavla
6.9.2022Kniezková Dana OPEN Z13-99 uhrazeno
1.1.2023Konrádová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
3.12.2022Kopáčková Iva Bežerovice - Praha OPEN Z13-99 uhrazeno
6.10.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
30.10.2022Kopečný Miroslav Mámin tým OPEN M13-99 uhrazeno
8.11.2022Kovaříková Gabriela Univerzita Karlova - Farmaceutická fakulta OPEN MIX uhrazeno
Tým: H+CH ↳ Dušek Vojtěch
13.9.2022Krajcigr Radek OPEN M13-99 uhrazeno
13.9.2022Krajcigr Radek OPEN M13-99 uhrazeno
13.9.2022Krajcigrová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
28.12.2022Křeček Aleš RACE M18-29 uhrazeno
12.11.2022Křivánková Ester OPEN Z13-99 uhrazeno
14.11.2022Kubát David Carnivora OPEN M13-99 uhrazeno
3.11.2022Kulhánek Martin RACE M30-39 uhrazeno
29.1.2023Lalinská Anežka RACE MIX nezaplaceno
Tým: Mezcla rapidaneobsazeno
25.11.2022Laštovička Martin OPEN M13-99 uhrazeno
26.1.2023Ledlová Veronika RACE Z18-29 nezaplaceno
21.12.2022Leitnerová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
5.12.2022Lenner Petr OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2023Linhart David OPEN M13-99 nezaplaceno
29.12.2022Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
17.9.2022Lukášová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
5.1.2023Ma Ondra OPEN T uhrazeno
Tým: Rychlá rota↳ Mayerová Zuzana
↳ Huslík JaroslavOCR Čelákovice
↳ Huslíková JanaOCR Čelákovice
19.11.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
12.11.2022Malá Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
2.12.2022Mareček Šimon OPEN M13-99 uhrazeno
20.12.2022Mareš Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Matuška Jan OPEN M13-99 uhrazeno
19.1.2023Maxa Jaroslav MAXFIT OPEN T uhrazeno
Tým: MAXFIT↳ Maxová JanaMAXFIT
↳ Valenta AlešMAXFIT
↳ Valentová Vladimíra Max fit
29.11.2022Mokroš Martin Ati RACE M30-39 uhrazeno
11.1.2023Mrázek Michal RACE M30-39 uhrazeno
19.1.2023Mrazkova Leona FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Mrkos Ondřej OPEN T uhrazeno
Tým: Rotující Kedluben↳ Hlavatá Nikola
↳ Dítě Zdeněk
↳ Nedělková Marie
25.11.2022Mynařík Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
6.12.2022Němec Pavel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lázeňáci↳ Slivanská Tereza
22.12.2022Novák Ondřej #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Panák Břetislav #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
24.1.2023Pešout Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2022Podaný Lubomír VaNDaL team OPEN M13-99 uhrazeno
19.9.2022Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
20.12.2022Polák Radek OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2022Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Pravdová Petra Hostivice RACE Z30-39 uhrazeno
18.10.2022Preclíková Tereza Krakenov OPEN Z13-99 uhrazeno
15.1.2023Pullmanová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
27.1.2023Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
2.9.2022Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
31.12.2022Rajdl Jílková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
25.10.2022Rak Stanislav STG Brumov-Bylnice OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2023Raurová Klára OPEN Z13-99 uhrazeno
31.8.2022Rejmanová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
17.12.2022Rezková Blanka OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2022Romančáková Jitka Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE Z30-39 uhrazeno
12.9.2022Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.9.2022Rybyšar Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ti poslední↳ Geisslerová Michaela
1.9.2022Šádek Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šádkovic Gladiatorraceteam↳ Šádková Michaela#GLADIATORRACETEAM
31.12.2022Sadilová Elena OPEN Z13-99 uhrazeno
30.9.2022Scháněl Otto OPEN M13-99 uhrazeno
7.12.2022Schneider Anett Klabauster FUN FUN uhrazeno
7.12.2022Schneider Uwe Klabauster OPEN M13-99 uhrazeno
6.10.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
28.11.2022Semecký Petr Ati RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Šimko Jan OPEN M13-99 uhrazeno
22.11.2022Škoda Jan OPEN M13-99 uhrazeno
18.11.2022Slouka Lukáš ASK Blansko OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2022Špác Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
6.1.2023Šperlich adam OCR Kids Poděbrady OPEN M13-99 uhrazeno
5.12.2022Špilák Peter OPEN M13-99 uhrazeno
22.1.2023Štochl Stanislav OPEN M13-99 uhrazeno
22.1.2023Štochlová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Štrajt Michal OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Suchý Vladimír OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
2.11.2022Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2022Tázlar Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
11.12.2022Tichý Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: Fufísovéneobsazeno
1.9.2022Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
8.10.2022Tremmel Jakub Olympia Spartan Training KH RACE M30-39 uhrazeno
29.12.2022Vachova Alena OPEN Z13-99 uhrazeno
25.1.2023Valenta Kamil Maxfit OPEN MIX uhrazeno
Tým: Maxfit ↳ Valentová Pavlína Maxfit
25.11.2022Valentová Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
29.1.2023Veiser Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2022Vičan Petr OPEN M13-99 uhrazeno
16.10.2022Vošalík Petr RACE M40-49 uhrazeno
11.12.2022Weber Jindřich OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Zachová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
12.10.2022Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora ↳ Adamcová PetraCarnivora
8.11.2022Žďánská Martina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Prďoši↳ Sádecký Jan
28.12.2022Zeman Filip FUBO racing team RACE MIX uhrazeno
Tým: FUBO racing team↳ Hebrová SáraFUBO racing team