Startovní listina GLADIATOR RACE HOLICE - MAX

Statistika přihlášných

Trať
RACERACE45
OPENOPEN37
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let25
M30-39Muži 30 - 39 let14
M40-49Muži 40 - 49 let11
Z13-99Ženy 13 a více let10
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)5
Z30-39Ženy 30 - 39 let5
M18-29Muži 18 - 29 let4
Z40-49Ženy 40 - 49 let2
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
M50-99Muži 50 a více let1
Z50-99Ženy 50 a více let1
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)1
TTým (čtyřčlenný)1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Celkem přihlášených82

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
25.11.2022Antonovič Lukáš OCR MAŠINA KADAŇ RACE M30-39 uhrazeno
16.10.2022Bába Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
21.10.2022Babák Josef Edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Bala Martin OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2023Bala Svobodová Mirka RACE Z30-39 uhrazeno
11.12.2022Barvič Michal STG Pardubice RACE M30-39 uhrazeno
31.8.2022Beran Lukáš Spartan Gym OPEN T uhrazeno
Tým: Spartan Gymneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
15.12.2022Beranová Rozalie RACE Z18-29 uhrazeno
31.10.2022Blaho Jan OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2022Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2022ČERVINKA Jaroslav STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
28.11.2022Červinková Iveta STG Mladá Boleslav OPEN Z13-99 uhrazeno
27.12.2022Chovanec Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
1.12.2022Gottvaldová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
27.12.2022Gottwald Radek OPEN M13-99 uhrazeno
5.9.2022Havlíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Heligr Martin OCR MAŠINA KADAŇ RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Horáček Zdeněk RACE MIX uhrazeno
Tým: BlakkMount↳ Černá Mariana
31.8.2022HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Jílek Čeněk RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Jílek Petra RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Juppová Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Juppová Dagmar OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2022Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
4.1.2023Kocman Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Kolovrátník Jiří JIROUS OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Konček Vladislav VLK RACE M40-49 uhrazeno
1.12.2022Koníčková Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
31.8.2022Kovanda Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
26.8.2022Kozáková Jindra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Krakovič Vojtěch Ubožáci RACE M18-29 uhrazeno
22.10.2022Křáp Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2023Křesťan Vladimír Vesničani RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2022Lebl Pavel RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2022Málek Zdeněk ŠBV OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Mandzák Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Manolevski Michael PČR RACE M50-99 uhrazeno
6.11.2022Mareš Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Matoušek Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
11.10.2022Matula Pavel RACE M18-29 uhrazeno
18.1.2023Novák Čeněk OPEN M13-99 uhrazeno
22.11.2022Panák Břetislav #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Papst Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Papst Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
26.9.2022Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2022Prošek Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
17.8.2022Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
28.12.2022Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
31.12.2022Romančáková Jitka Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE Z30-39 uhrazeno
31.8.2022Rubáš Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Šebestík Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Šída Michal RACE M40-49 uhrazeno
18.11.2022Slouka Lukáš ASK Blansko OPEN M13-99 uhrazeno
20.12.2022Šnajdr Dalibor 3dva1 OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2023Šob Petr Vesničani RACE M30-39 uhrazeno
13.10.2022Stach Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
26.12.2022Stejskal Tomáš Vepřová RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Štembera Petr RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Štemberová Věra RACE Z40-49 uhrazeno
15.1.2023Štěpán Jakub STG Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: STG Kutná Hora↳ Zárubová LeonaSTG Kutná Hora
25.11.2022Švihovská Kateřina Šneci OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Tesáková Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
16.1.2023Trnka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
6.11.2022Udatný Václav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
6.12.2022Vaněk Matěj DarkSide Workout RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Vaněk Ondřej DarkSide Workout RACE JM13-17 uhrazeno
25.11.2022Vaněk Tomáš DarkSide Workout RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Vasilišin Lubomír RACE M30-39 uhrazeno
30.12.2022Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
16.1.2023Venclíková Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
27.11.2022Venkrbec Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Vlček Jan OPEN M13-99 uhrazeno
29.8.2022Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2022Vybíral Jakub RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Wertheimer Tomáš STG Přerov OPEN M13-99 uhrazeno
12.10.2022Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora ↳ Adamcová PetraCarnivora
25.11.2022Zelenková Pavlína RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Zimmermannová Lenka Brutal Kruháč Ústí nad Labem OPEN Z13-99 uhrazeno