Startovní listina GLADIATOR RACE HOLICE- ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN174
RACERACE57
FUNFUN4
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let73
Z13-99Ženy 13 a více let56
TTým (čtyřčlenný)25
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)20
M30-39Muži 30 - 39 let14
M40-49Muži 40 - 49 let9
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)8
Z30-39Ženy 30 - 39 let8
Z18-29Ženy 18 - 29 let5
Z40-49Ženy 40 - 49 let5
FUNFUN4
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
M50-99Muži 50 a více let2
M18-29Muži 18 - 29 let2
Z50-99Ženy 50 a více let1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Celkem přihlášených235

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
25.11.2022Alexa Lukáš Team Malau OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Alexová Barbora Team Malau OPEN Z13-99 uhrazeno
21.10.2022Babák Josef Edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
30.10.2022Bártek Adam OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2022Bartoníček Přemysl OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2022Bartoníček Hynek OPEN M13-99 uhrazeno
31.8.2022Bašek Karel OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2022Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
31.8.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.8.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Beránek Jindřich EXTRA Brno OPEN M13-99 uhrazeno
31.8.2022Bischofová Olga OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Bischofová Viktorie OPEN Z13-99 uhrazeno
23.9.2022Blažek Vojtěch B-rumíci OPEN T uhrazeno
Tým: B-rumíci↳ Rylich MartinB-rumíci
↳ Šafrová Eliška B-rumíci
↳ Blažek TomášÚtvar pomalého nasazení.
16.11.2022Bradáčková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Bretšnajdrová Lucie Fénix Plzeň RACE Z18-29 uhrazeno
31.12.2022Brožek Radovan RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2023Brožová Michaela RACE MIX nezaplaceno
Tým: KUMIneobsazeno
12.10.2022Bruml Hynek ZUMBA FITNESS NEZVĚSTICE OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Bryčka Jan RACE M18-29 nezaplaceno
3.10.2022Brýna Matyáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
30.9.2022Bureš Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2022Burešová Jaroslava OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2022Buřval Zbyněk OPEN M13-99 uhrazeno
30.8.2022Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
14.12.2022Čánská Simona RACE MIX uhrazeno
Tým: Jistotaneobsazeno
25.11.2022Černá Tamara Tatranska strela OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Černiček Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
16.10.2022Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2023Chudý Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
13.12.2022Čmelík Vladimír Lagunino RACE MIX uhrazeno
Tým: Čmelda team↳ Čmelíková RadkaLagunino
1.11.2022Cöger Jiří OPEN T uhrazeno
Tým: Náchodské prdelky↳ Jaček MartinNáchodské prdelky
↳ Neužil RadimNáchodské prdelky
↳ Plný DavidNáchodské prdelky
4.12.2022Čuda Daniel Carnivora OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Dalecká Monika RACE Z30-39 uhrazeno
29.9.2022Delsart Petr OPEN T uhrazeno
Tým: Sockyneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
30.12.2022Dofek Denis TriumphTigerTeam OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2022Dohnal Petr OPEN M13-99 uhrazeno
29.12.2022Dolák Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
17.12.2022Dudková Karolína OPEN MIX uhrazeno
Tým: K+H↳ Divíšek Jan
3.11.2022Dusil Radek Dusil Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dusilovicneobsazeno
31.10.2022Dvořák Martin Varovi legie RACE M40-49 uhrazeno
18.11.2022Dvořák Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
21.10.2022Dvořák Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2022Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Endlerova Hana Endleráci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Endleracineobsazeno
25.11.2022Fendrych Luboš RACE M30-39 uhrazeno
10.1.2023Galář Pavel Motovidla Prostějov OPEN T uhrazeno
Tým: SOLIDní čtyřka↳ Speváková LucieSOLIDní čtyřka
↳ Ledinsky MartinSOLIDní čtyřka
↳ Vlk Aleš
7.1.2023Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
8.11.2022Halašta Milan RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2022Halmova Nikola RACE Z30-39 uhrazeno
29.8.2022Hammerschick Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
9.11.2022Hebelková Karla #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
25.11.2022Heřmanová Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
23.10.2022Herzigová Alena OPEN MIX uhrazeno
Tým: ALDA↳ Šimek David
16.8.2022Hlava Viktor #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
21.11.2022Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
24.9.2022Hlavatá Anežka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Horák Jaroslav Lokomotiva HK OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Horváth Adolf Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: Olympiáni↳ horváthová sofieOlympia Spartan Training Kutná Hora
30.1.2023Hostovský Richatd OPEN M13-99 nezaplaceno
25.11.2022Hromas Vít OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Hromasová Magdaléna RACE Z18-29 uhrazeno
30.9.2022Hrušovská Iveta IvetaANDŠárka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Huberová Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Janda Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
16.10.2022Jandečková Věra Pišišvorové RACE Z40-49 uhrazeno
25.11.2022Jandová Adéla Koblížci OPEN Z13-99 uhrazeno
18.11.2022Janeček Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
27.1.2023Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
2.1.2023Jelínek Michal Čvacht OPEN M13-99 uhrazeno
9.1.2023Jonáš Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
1.9.2022Kabourková Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kalfařová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
29.9.2022Karásková Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Karychová Eva Atom Kids Praha OPEN Z13-99 uhrazeno
2.10.2022Kasjanova Šárka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kinčl Jiří Rumoví tatínci RACE M40-49 uhrazeno
29.1.2023Kindlová Valérie OPEN Z13-99 nezaplaceno
14.9.2022Klimeš Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Kmoníčková Iva RACE Z40-49 nezaplaceno
5.11.2022Kolek František OPEN MIX uhrazeno
Tým: František a Láďa ↳ Křesťanová LadislavaFrantisek a Láďa
25.12.2022Konrádová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Konszká Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
16.8.2022Kopeček Ivo #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
15.8.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
29.8.2022Korbel Peter OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šneci Ineobsazeno
28.8.2022Kosař Jan Severní legie OPEN M13-99 uhrazeno
20.9.2022Kosnarová Martina Zumba fitness Nezvěstice OPEN Z13-99 uhrazeno
8.1.2023Kotyk Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kouřil Václav CDB MB OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kozlovská Tereza AGOGEGYM OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Krčmář Martin RACE M30-39 uhrazeno
8.11.2022Krčmář Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
11.1.2023Kubát Ondřej Agoge gym OPEN M13-99 uhrazeno
14.11.2022Kubát David Carnivora OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kučera Milan DDR Team OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kužela Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kuželová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2023Lalinská Anežka RACE MIX nezaplaceno
Tým: Mezcla rapidaneobsazeno
16.8.2022Landovská Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Laštovička Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Laštovičková Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
5.12.2022Lenner Petr OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Levai Vojtěch Rumoví tatínci RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Malý Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šmoulové↳ Jánová Klára
6.9.2022Máslo Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
7.1.2023Metzl Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Michálek František Rumoví tatínci RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Mikeš Filip #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Mikyska Jan OPEN M13-99 uhrazeno
15.9.2022Mílová Zkouška #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
25.11.2022Miščík Martin OPEN M13-99 uhrazeno
23.10.2022Mochnáč Radek RACE M18-29 uhrazeno
29.11.2022Mokroš Martin Ati RACE M30-39 uhrazeno
31.8.2022Moravcová Andrea Zumba fitness Nezvěstice OPEN Z13-99 uhrazeno
29.8.2022Moťovský Marian Dlouhoprstý Banditi OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Mrkos Filip OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Mrkos Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
31.8.2022Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2022Novotný Jan OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Outrata Petr RACE M30-39 uhrazeno
30.8.2022Panchartkova Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Pavelková Lucie AGOGEGYM OPEN Z13-99 uhrazeno
15.10.2022Pavlová Tereza OPEN MIX uhrazeno
Tým: ČUPAKABRA↳ Večerka RostislavČUPAKABRA
24.1.2023Peroutka Martin STG Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Peroutková Klára STG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
24.1.2023Pešout Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2022Peštová Monika RACE Z18-29 uhrazeno
12.9.2022Peták Radek FUN FUN uhrazeno
31.8.2022Petrus Simona SKI RUN Čakovice RACE Z40-49 uhrazeno
31.8.2022Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Pittner Pavel RACE M40-49 uhrazeno
17.1.2023Plíhal Tomáš Ocr Pardubaci RACE MIX uhrazeno
Tým: Ocr pardubacineobsazeno
31.8.2022Podaný Lubomír VaNDaL team OPEN M13-99 uhrazeno
30.8.2022Podnecká Sabina DreamTeam OPEN Z13-99 uhrazeno
30.8.2022Podnecká Denisa OPEN Z13-99 uhrazeno
19.10.2022Polách Dominik Nevím ježiš OPEN M13-99 uhrazeno
31.8.2022Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.12.2022Poul Vojtová Veronika Olympia Spartan Training KH RACE Z30-39 uhrazeno
18.10.2022Preclíková Tereza Krakenov OPEN Z13-99 uhrazeno
17.11.2022Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
30.1.2023Procházka Roman Hrošindové OPEN M13-99 nezaplaceno
31.12.2022Pullmanová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
15.8.2022Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
23.12.2022Ráček Norbert OPEN M13-99 uhrazeno
23.12.2022Ráčková Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
27.1.2023Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
28.11.2022Řehák Jan FUN FUN uhrazeno
16.8.2022Reich Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
16.8.2022Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
31.8.2022Rejmanová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
2.12.2022Říha Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
22.8.2022Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2023Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2023Rybišarová Lucie čvacht OPEN Z13-99 uhrazeno
27.10.2022Šafránek Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
27.10.2022Šafránková Ficková Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2022Semecký Petr Ati RACE M40-49 uhrazeno
27.12.2022Ševčík Michal SVVAT FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Severa Vladimír Choceň RACE M30-39 uhrazeno
15.12.2022Šimánková Šárka OPEN MIX uhrazeno
Tým: Divišovi↳ Diviš Miroslav
25.11.2022Šimko Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Simon František OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kulíšci↳ Kamenická Simona
25.11.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
13.11.2022Škopová Vlasta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Blázni z Hronova↳ Fleischer SebastianBlázni z Hronova
16.11.2022Smetanová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Sopkova Vladena OPEN Z13-99 uhrazeno
9.12.2022Soukupová Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
9.12.2022Soukupová Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
27.11.2022Špác Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
5.12.2022Špilák Peter OPEN M13-99 uhrazeno
31.8.2022Šplíchal Jan Tatranská strela OPEN M13-99 uhrazeno
31.8.2022Šplíchalová Alena Tatranská strela OPEN Z13-99 uhrazeno
29.8.2022Štangl Martin Dlouhoprstý banditi OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Šturmová Jana RACE Z40-49 uhrazeno
29.11.2022Suchánek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Švadlák Petr OCR Trutnov RACE M50-99 uhrazeno
19.1.2023Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
14.9.2022Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN Z13-99 uhrazeno
25.12.2022Syrová Katka Olympia Spartan Training Kutná Hora, z. s. RACE Z30-39 uhrazeno
25.12.2022Syrovec Filip Náchodští špekouni OPEN T uhrazeno
Tým: Náchodští špekouni↳ Dařbujan Petr
↳ Hauschke Jakub
↳ Joneš JosefNáchodský špekouni
25.11.2022Tarnóczy Mirek MUD Obstacle Team OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Tarnóczy Jakub MUD Obstacle Team FUN FUN uhrazeno
17.1.2023Tázlar Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.8.2022Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
25.11.2022Tomášek Petr OPEN M13-99 uhrazeno
20.12.2022Tomek Václav OPEN M13-99 uhrazeno
20.12.2022Tomek Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
20.12.2022Tomková Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
21.10.2022Trnka Tomáš The Villagers OPEN T uhrazeno
Tým: The Villagersneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
25.11.2022Tučková Dagmar OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.8.2022Vácha Marek DreamTeam OPEN M13-99 uhrazeno
22.10.2022Vachutová Tereza CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
29.8.2022Valečková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Valíček Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
16.10.2022Valová Pavla CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
17.10.2022Vanta Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
7.1.2023Varcholová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
29.1.2023Vavrek Tomáš Gárily OPEN T nezaplaceno
Tým: GÁRILY ↳ Matoušek Dušan
↳ Rejman Adam
neobsazeno
25.11.2022Veselá Patricie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Machřineobsazeno
31.8.2022Vokurka Michal OPEN M13-99 uhrazeno
29.8.2022Vostál Tomáš Dlouhoprstý banditi OPEN M13-99 uhrazeno
16.10.2022Votápková Gabriela Pišišvorové RACE JZ13-17 uhrazeno
25.11.2022Vožechová Klára OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2023Zápařková Veronika OPEN Z13-99 nezaplaceno