Startovní listina DOBROVOLNÍCI - GR MILOVICE (přihláška pouze na pomoc)

Statistika přihlášných

Trať
DOBRODOBROVOLNÍK77
Kategorie
M18-99Muži 18 a více let35
Z18-99Ženy 18 a více let33
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let5
JM13-17Junioři 13 - 17 let4
Celkem přihlášených77

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
14.4.2024 Pospíšilová Vivian CrossfitJD Rýmařov, z. s DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
25.4.2024Balcar Jiří #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
25.4.2024Balcarová Dita DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
16.4.2024Balek Jan #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
26.4.2024Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
28.3.2024Bastl Jan OCR Team JPK Harrachov DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
26.4.2024Benešová Veronika #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK JZ13-17 uhrazeno
26.3.2024Beránek Jan DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
28.4.2024Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
22.4.2024Bouchnerová Alena #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
30.4.2024Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
1.5.2024Brixy Vanessa DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
25.3.2024Brožíková Barbora DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
23.4.2024Burianová Nicola DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
3.5.2024Bušinová Alena DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
23.4.2024Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
16.4.2024Chotěnovský Jan DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
30.4.2024Cimburek Ludvik CZexxx DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
2.5.2024Dedková Jana SKI RUN Čakovice DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
25.3.2024Dolana Matěj DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
24.4.2024Dostál Lubomír DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
24.4.2024Dostálová Eva DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
15.4.2024Eisner Tomáš #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
15.4.2024Eisner Lukáš #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK JM13-17 uhrazeno
28.4.2024Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
1.5.2024Folvarská Lucie #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
16.4.2024Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
1.4.2024Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
29.4.2024Kebortová Andrea DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
23.4.2024Klímek Aleš Warriors DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
24.4.2024Koblihová Michaela DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
17.4.2024Kouřil Marek #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
25.4.2024Kozelek Jakub #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK JM13-17 uhrazeno
1.5.2024Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
18.4.2024Krčmář Josef #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
29.4.2024Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
24.3.2024Machková Ema DOBROVOLNÍK JZ13-17 uhrazeno
25.3.2024Marek Josef #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
26.4.2024Marková Petra #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
19.3.2024Marková Barbora #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
14.4.2024Míl Marek #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
26.4.2024Muff Vojtěch #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
14.4.2024Navařík Martin #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
27.4.2024Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
24.4.2024Nováková Ilona DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
2.5.2024Novotná Anna #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
27.4.2024Opltová Julie #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
28.4.2024Pastrňák Pavel DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
29.4.2024Penčáková Aneta MIZUNO TEAM / Běhejsepsem.cz DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
27.4.2024Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. DOBROVOLNÍK JM13-17 uhrazeno
27.4.2024Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
28.4.2024Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
15.4.2024Puková Zdeňka Bacha brácha DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
16.4.2024Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
26.4.2024Rozdolská Lenka #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
26.4.2024Rozdolská Adéla #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK JZ13-17 uhrazeno
29.4.2024Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
28.4.2024Šeredová Kateřina SK ČUPERA DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
29.4.2024Šimek Lukáš #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
20.4.2024Skála Filip DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
21.4.2024Šmardová Viviana #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK JZ13-17 uhrazeno
15.4.2024Švandová Jiřka Agoge Gym DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
29.4.2024Touc Petr SK Skalka - Podbřezí DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
29.4.2024Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ DOBROVOLNÍK JZ13-17 uhrazeno
1.5.2024Valenta Michal #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
25.3.2024Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
25.3.2024Valouchová Lucie DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
1.5.2024Večeřa Jan Hammer OCR Team DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
27.4.2024Vendlbergerová Tereza DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
2.5.2024Veselý Lukáš #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
27.4.2024Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
1.5.2024Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
25.3.2024Vízner František DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
23.4.2024Vojáček Petr #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
23.4.2024Vojáčková Jana #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
15.4.2024Zahradník Jonáš Bacha brácha DOBROVOLNÍK JM13-17 uhrazeno
29.3.2024Zemanová Tereza Lyžařská škola JPK HARRACHOV DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno