Startovní listina HRADECKÝ KOLOBĚH

Statistika přihlášných

Trať
KBKoloběh75
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)60
RodinaRodina (rodič + dítě)15
Celkem přihlášených75

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.4.2024Antoš Martin Horolezecký oddíl Nová Paka Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Horolezecký oddíl Nová Paka↳ Antošová MarieHorolezecký oddíl Nová Paka
18.1.2024Bendl Lukáš Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Lupínci↳ Langerová PetraSvídnický extrém Team
14.5.2024Blažek Vladimír Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Quanti↳ Polcarová Anežka
13.5.2024Búdová Eva MK Tlapky v tahu Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Šorfovi↳ Šorf ZdeněkŠorfovi
27.2.2024Čepková Hana Český běžecký klub Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Hanina a Honzaneobsazeno
19.5.2024czerczak Adrian Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Czerczak Team ↳ Czerczak Katarzyna
28.3.2024DOLEŽEL Radim Litomyšl Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Litomyšl↳ DOLEŽELOVÁ KateřinaLitomyšl
6.1.2024Dubovský Petr Tvillingové Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Tvillingové↳ Ciranová MilenaTvillingové
29.5.2024Fejfárková Pavla Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Táta a dcera tým↳ Kvašinský Pavel
26.11.2023Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM Koloběh Rodina uhrazeno
Tým: Vrchlabácineobsazeno
11.1.2024Holovský Jakub Sokol Žamberk Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Atletika Žamberk↳ Dufková ŠárkaAtletika Žamberk
6.3.2024Holubcová Věra Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Holubcovi↳ Holubec LubošÚpa team
5.4.2024Javůrek Jan Koloběh MIX uhrazeno
Tým: H+H -> Já na bráchu, brácha na mě (SPV)↳ Pelikánová HanaH+H -> Já na bráchu, brácha na mě (SPV)
6.2.2024Jiroutová Petra loseři123 Koloběh MIX uhrazeno
Tým: loseři123↳ Pěnčík Alešloseři123
15.5.2024Keprtová Erika Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Keprťáci↳ Keprta Miroslav
24.5.2024Kowalczyková Barbora Dlouhý kroky Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Dlouhý kroky↳ Kowalczyk Stanislav
27.4.2024Krempa Ondřej Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Dva ve při↳ Hronová Eva
28.5.2024Kubišta Michal Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Šmídláci↳ Zdražilová Lenka
7.4.2024Kupková Helena Koloběh MIX uhrazeno
Tým: HelDom↳ Pulda Dominik
21.5.2024Letko Zbyněk Poko running team Koloběh Rodina uhrazeno
Tým: Bibi a taťka ↳ Letková BeataAC TJ Jičín
30.3.2024Markovic Lukas Koloběh MIX uhrazeno
Tým: 3-2-1 start↳ Markovičová Radka
29.3.2024Merta Luboš Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Merverky↳ Veverková Pavla
23.5.2024Moravcová Zuzana MoriTeam Koloběh MIX uhrazeno
Tým: MoriTeam↳ Moravcová Zuzka
20.5.2024Morávek Tomáš SPV Stěžery Koloběh MIX uhrazeno
Tým: ZuzTom Stěžery↳ Košíčková Zuzana
31.1.2024Motl Libor MP Zábřeh Koloběh Rodina uhrazeno
Tým: Tygři↳ Motl KryštofPlavecký klub Zábřeh
17.11.2023Richter Milan Koloběh Rodina uhrazeno
Tým: Lenoši z Mladče ↳ Richterová Zuzana
27.5.2024ROHÁČOVÁ LUCIE Koloběh MIX uhrazeno
Tým: MyDvaTeam↳ Mlynář Zbyněk
20.5.2024Scháněl Petr Hlava koně Koloběh Rodina uhrazeno
Tým: Kachna gang↳ Schánělová Klárka Kachna gang
27.11.2023Šimánková Šárka Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Mates a Šárka ↳ Šindler MatějMates a Šárka
19.11.2023Stodolová Lenka Koloběh MIX uhrazeno
Tým: For the Sisi↳ Chmelař Boris
21.11.2023Šubrta Vojtěch Koloběh MIX uhrazeno
15.5.2024Tichý Jiří Koloběh Rodina uhrazeno
Tým: Tichacci↳ Tichý Matyáš
19.5.2024Tyšer Jan Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Dream Team 2024↳ Motlová Kateřina
14.5.2024Václavek Ondřej GR Písečná Koloběh Rodina uhrazeno
Tým: Václavkovi ↳ Václavková Nikola GR Písečná
30.4.2024Vlk Michal Vlčí smečka Koloběh MIX uhrazeno
Tým: Vlčí smečkaneobsazeno
12.5.2024Vysloužil Aleš Koloběh Rodina uhrazeno
Tým: Koloplazi↳ Vysloužil Vojta
11.5.2024Zachata Jaroslav SPV Stěžery Koloběh MIX uhrazeno
22.5.2024Zachatová Lenka SPV Stěžery Koloběh MIX uhrazeno
Tým: SPV Stěžery - Zachaťácineobsazeno
20.12.2023Zahradníková Veronika TJ Harant Pecka Koloběh MIX uhrazeno
Tým: TJ Harant Pecka↳ Sakáč OndřejTJ Harant Pecka
19.2.2024Žáková Monika Sisters’TEAM Koloběh MIX uhrazeno
Tým: eMka↳ Valeš Martin