Startovní listina GLADIATOR RACE PRAHA - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS II RKIDS II - RACE25
KIDS IKIDS I21
KIDS II OKIDS II - OPEN11
FAMFAM7
Kategorie
D10-11Dívky 10 - 11 let 9
FAMFAMILY7
CH08-09Chlapci 8 - 9 let7
D10-15Dívky 10 - 15 let6
CH06-07Chlapci 6 - 7 let5
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 5
D06-07Dívky 6 - 7 let5
CH10-15Chlapci 10 - 15 let5
D08-09Dívky 8 - 9 let4
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 4
D14-15Dívky 14 - 15 let 3
D12-13Dívky 12 - 13 let 3
CH14-15Chlapci 14 - 15 let1
Celkem přihlášených64

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
7.5.2024Bělohradský Šimon FAM FAM uhrazeno
8.11.2023Beran Jiří KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.11.2023Beranová Tereza KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
13.11.2023Fehér Laura Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
21.5.2024Groskopf Vojtěch KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
9.11.2023Grossová Markéta KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
11.12.2023Holečková Lucie KIDS I D08-09 uhrazeno
2.1.2024Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
10.1.2024Hrdina Maty KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
14.1.2024Husák Matěj KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
15.1.2024Jandečka Kryštof Pišišvorové KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
15.1.2024Jandečková Alžběta Pišišvorové KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
29.11.2023Jordan Izak The Jordanators FAM FAM uhrazeno
5.4.2024Kábele Max #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
7.4.2024Kácovský David KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
28.4.2024Kaczková Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 nezaplaceno
14.5.2024Kálal Jakub FAM FAM uhrazeno
16.11.2023Kocum Marek pan Burák KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
16.11.2023Kocumová Martina mňauky mňau KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
10.11.2023Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 nezaplaceno
10.11.2023Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
10.11.2023Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 nezaplaceno
17.11.2023Kos Michael KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
17.11.2023Kosová Veronika KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
4.4.2024Krčmářová Emma #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
14.4.2024Kříž Václav KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.3.2024Kubíček Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.3.2024Kubíčková Nina FAM FAM uhrazeno
18.11.2023Kühn Filip KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
18.11.2023Kühn Antonín KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.11.2023Lochmanová Eliška KIDS I D06-07 uhrazeno
9.11.2023Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
9.11.2023Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
22.1.2024Macourek Tomáš MACEK KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
3.5.2024Maláč Marek AFK Milovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
19.4.2024Malina Viktor KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.5.2024Mannová Linda PS Hroch Pardubice KIDS I D08-09 uhrazeno
24.3.2024Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
8.11.2023Matlach Matyáš SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.11.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
30.11.2023Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.11.2023Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
1.5.2024Mucala Michal KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.5.2024Mucala Petr KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.11.2023Novák Eduard Panther Gym Čakovice KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
8.11.2023Nováková Klára Panther Gym Čakovice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
8.11.2023Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
31.1.2024Pokorný Štěpán SKIRUN ČAKOVICE KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.3.2024Pup Matyáš SRTG Praha KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.11.2023Puš Vojtěch To dám... KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
3.2.2024Rozdolská Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 nezaplaceno
30.11.2023Ryvorová Denisa KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
17.5.2024Šimánková Vanda KIDS I D06-07 uhrazeno
6.12.2023Sviteková Laura Atletika Stodůlky KIDS I D08-09 uhrazeno
11.3.2024Tichá Viktorie FAM FAM uhrazeno
8.11.2023Valuchová Julie JUVE KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
27.11.2023Veiser Jiří FAM FAM uhrazeno
27.11.2023Veiserová Klára FAM FAM uhrazeno
18.11.2023Veselá Veronika KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
18.11.2023Veselá Adéla KIDS I D08-09 uhrazeno
10.11.2023Vlk Emma KIDS I D06-07 uhrazeno
21.4.2024Volková Klára KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
3.12.2023Wagnerová Dorota KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
8.11.2023Žufníčková Josefina KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno