Startovní listina GLADIATOR RACE PRAHA - NIGHT

Statistika přihlášných

Trať
RACERACE21
OPENOPEN14
FUNFUN1
1
Kategorie
Z13-99Ženy 13 a více let6
M13-99Muži 13 a více let4
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)4
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)4
M40-49Muži 40 - 49 let3
M30-39Muži 30 - 39 let3
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
Z40-49Ženy 40 - 49 let2
M18-29Muži 18 - 29 let2
Z30-39Ženy 30 - 39 let1
M50-99Muži 50 a více let1
FUNFUN1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
Z50-99Ženy 50 a více let 1
1
Celkem přihlášených37

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
4.3.2024Aldorf Petr RACE MIX uhrazeno
Tým: Jungle↳ Lukešová Josefína
11.1.2024Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2023Beran Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
20.4.2024Bílková Blanka OPEN Z13-99 uhrazeno
21.4.2024Bodnarová Nadija OPEN Z13-99 uhrazeno
30.12.2023Bzdyl Martin RACE JM13-17 uhrazeno
30.12.2023Dobšová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
21.12.2023Eichler Tomáš Xrace RACE M18-29 uhrazeno
22.5.2024Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
21.11.2023Kölbl Lukas RACE M18-29 uhrazeno
10.11.2023Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
17.11.2023Kosová Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Krejzová Petra FUN FUN uhrazeno
8.11.2023Krumbholzová Ála RACE Z50-99 uhrazeno
29.1.2024Kulka Kryštof Jiná Dimenze OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jiná Dimenze↳ Podroužková PetraJiná dimenze
31.3.2024Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
26.4.2024Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
16.11.2023Miklová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2024Mokroš Martin Ati RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2023Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
30.12.2023Odehnal Lukáš RACE JM13-17 uhrazeno
28.12.2023Peterková Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
25.5.2024Petráň Radek OPEN M13-99 uhrazeno
20.4.2024Polívka Jakub Lívanečvi OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2024Rája Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
24.3.2024Richterová Melánie Dáme Protein OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dáme Protein↳ Vorm MichaelDáme Protein
10.11.2023Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM nezaplaceno
4.2.2024Semecký Petr Ati RACE M40-49 uhrazeno
21.11.2023Šubová Martina RACE MIX uhrazeno
Tým: Lamy↳ Boháč Michal
31.1.2024Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
6.12.2023Sviteková Dina RACE Z40-49 uhrazeno
27.11.2023Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
29.4.2024Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno