Startovní listina GR8 TRAILS CANICROSS PODORLICKO

Statistika přihlášných

Trať
shortshort71
Kategorie
Z13-99P>15Ženy 13 a více let + pes nad 15 kg34
M13-99P>15Muži 13 a více let + pes nad 15 kg22
Z13-99P<15Ženy 13 a více let + pes do 15 kg9
M13-99P<15Muži 13 a více let + pes do 15 kg6
Celkem přihlášených71

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
8.4.2024Aulehlová Barbora short Z13-99P<15 uhrazeno
14.4.2024Balcar Pavel short M13-99P>15 uhrazeno
11.4.2024Bártová Johana short Z13-99P>15 uhrazeno
18.4.2024Buchalová Iva short Z13-99P>15 uhrazeno
29.3.2024Buš Jiří Rozběháme Brno short M13-99P>15 uhrazeno
10.4.2024Čecháková Sára short Z13-99P>15 uhrazeno
30.3.2024Čtvrtečková Marie Svinecké tlapky short Z13-99P>15 uhrazeno
16.1.2024Drongová Anežka short Z13-99P>15 uhrazeno
16.1.2024Drongová Ema Marie short Z13-99P>15 uhrazeno
29.3.2024Dvořáková Sára Blue tým short Z13-99P>15 uhrazeno
10.4.2024Effenbergerová Pavla short Z13-99P<15 uhrazeno
15.4.2024Faigl Tomáš short M13-99P>15 uhrazeno
24.3.2024Ferrara Cristina short Z13-99P>15 uhrazeno
25.2.2024Finkousová Adéla 2Rakeťáci short Z13-99P>15 uhrazeno
25.3.2024Flídrová Natálie short Z13-99P>15 uhrazeno
20.1.2024Gold Vendelín short M13-99P>15 uhrazeno
17.4.2024Grim Martin #GLADIATORRACETEAM/ Mizuno team short M13-99P>15 uhrazeno
14.1.2024Hájková Iveta TMK9 Dog Training Pardubice short Z13-99P>15 uhrazeno
11.4.2024Hák Jakub Rozběhame Kutnou Horu short M13-99P>15 uhrazeno
17.4.2024Hillerová Barbora Canicross Šumperk short Z13-99P>15 uhrazeno
15.4.2024Hozák Kamil PSA short M13-99P<15 uhrazeno
10.4.2024Hubinková Veronika short Z13-99P>15 uhrazeno
27.3.2024Janota Jan Behejsepsem.cz short M13-99P>15 uhrazeno
1.1.2024Jarmarová Jarmila Czech Dog Run team / Mizuno team short Z13-99P>15 uhrazeno
16.4.2024Jeřábek Tomáš short M13-99P>15 uhrazeno
15.4.2024Ježková Kateřina Behejsepsem.cz short Z13-99P>15 uhrazeno
12.1.2024Jiruf Matěj short M13-99P>15 uhrazeno
14.4.2024Jung Jakub SK Pretorian short M13-99P>15 uhrazeno
16.4.2024Kadlec Tomáš CC Beskydy short M13-99P<15 uhrazeno
16.4.2024Kadlecová Lucie CC Beskydy short Z13-99P<15 uhrazeno
15.4.2024Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM short M13-99P>15 uhrazeno
18.4.2024Keprtová Erika short Z13-99P>15 uhrazeno
27.1.2024Kotyza Aleš #GLADIATORRACETEAM short M13-99P>15 uhrazeno
14.4.2024Koulová Kateřina short Z13-99P<15 uhrazeno
1.4.2024Kubínek Eliáš Mushing team Ostrava short M13-99P>15 uhrazeno
1.4.2024Kubínek Pavel Mushing team Ostrava short M13-99P>15 uhrazeno
10.4.2024Kuropatnická Zuzana short Z13-99P>15 nezaplaceno
17.4.2024Lakatošová Daniela CataRebels / Musher klub Trenčín short Z13-99P>15 uhrazeno
5.4.2024Mílová Kristýna behejsepsem.cz short Z13-99P>15 uhrazeno
12.4.2024Minarčík Josef short M13-99P>15 uhrazeno
3.3.2024Mraz Marcel short M13-99P>15 uhrazeno
12.2.2024Musil Hrubá Iveta Brno short Z13-99P>15 uhrazeno
25.3.2024Nováková Karina short Z13-99P>15 uhrazeno
10.4.2024Nováková Karolina Běžím,co můžu... short Z13-99P<15 uhrazeno
26.3.2024Pavlíková Jana short Z13-99P<15 uhrazeno
22.2.2024Perglerová Daniela MC Český ráj short Z13-99P<15 uhrazeno
11.4.2024Řezáč Tomáš Behejsepsem.cz short M13-99P>15 uhrazeno
29.2.2024Říha Michal Extreme Dog Race team short M13-99P<15 uhrazeno
11.4.2024Sedláčková Gabriela short Z13-99P>15 uhrazeno
4.4.2024Šeredová Kateřina SK ČUPERA short Z13-99P>15 uhrazeno
28.11.2023Šímová Tereza short Z13-99P>15 uhrazeno
2.4.2024Šindelka Michal short M13-99P>15 uhrazeno
24.3.2024Šmerda Jakub TJ Sokol Maxičky short M13-99P<15 uhrazeno
9.4.2024Šmídová Julie short Z13-99P>15 uhrazeno
17.2.2024Šprincl Jan 2Rakeťáci short M13-99P<15 uhrazeno
18.4.2024Spudilová Adéla short Z13-99P<15 uhrazeno
11.4.2024Šreibr Josef short M13-99P>15 uhrazeno
17.4.2024Staněk Vratislav short M13-99P>15 nezaplaceno
14.4.2024Stanovská Šárka short Z13-99P>15 uhrazeno
14.4.2024Štěpánková Linda #GLADIATORRACETEAM short Z13-99P>15 uhrazeno
18.4.2024Strnadová Sára TAKE IT EASY TEAM short Z13-99P<15 uhrazeno
12.4.2024Švarcová Adéla #GLADIATORRACETEAM short Z13-99P>15 uhrazeno
29.2.2024Švrlanská Bára Canicross Jeseník short Z13-99P>15 uhrazeno
3.4.2024Tlustá Lucie short Z13-99P>15 uhrazeno
24.3.2024Tušlová Karolína short Z13-99P>15 uhrazeno
5.4.2024Václavík Pavel Běhejsepsem.cz short M13-99P>15 uhrazeno
10.4.2024Valášek Pavel Canicross Šumperk short M13-99P>15 uhrazeno
13.12.2023Víšek Marek short M13-99P<15 uhrazeno
14.11.2023Vodičková Hedvika Blue tým short Z13-99P>15 uhrazeno
29.2.2024Zapletalová Nikol Canicross Jeseník short Z13-99P>15 uhrazeno
31.12.2023Zechovska Jana short Z13-99P>15 uhrazeno