Startovní listina GR8 TRAILS CANICROSS ČESKÝ RÁJ

Statistika přihlášných

Trať
shortshort27
longlong6
Kategorie
Z13-99P>15Ženy 13 a více let + pes nad 15 kg12
Z13-99P<15Ženy 13 a více let + pes do 15 kg7
M13-99P>15Muži 13 a více let + pes nad 15 kg5
Z13-99P<15Ženy 13 a více let + pes do 15 kg4
M13-99P<15Muži 13 a více let + pes do 15 kg3
M13-99P<15Muži 13 a více let + pes do 15 kg1
Z13-99P>15Ženy 13 a více let + pes nad 15 kg1
Celkem přihlášených33

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
29.5.2024Barchánková Eva short Z13-99P>15 nezaplaceno
26.5.2024Blažek Ondřej long M13-99P<15 uhrazeno
18.4.2024Brožová Monika long Z13-99P<15 uhrazeno
17.1.2024Červinková Karolína short Z13-99P>15 uhrazeno
3.2.2024Cöger Jiří Náchodské Prdelky short M13-99P>15 uhrazeno
17.2.2024Dastychová Martina short Z13-99P<15 uhrazeno
20.5.2024Douša Daniel short M13-99P<15 uhrazeno
11.5.2024Fišarová Monika short Z13-99P<15 uhrazeno
14.5.2024Gill Šárka Pintadita short Z13-99P<15 uhrazeno
26.1.2024Havlíková Anna long Z13-99P<15 uhrazeno
5.3.2024Havlová Lenka short Z13-99P>15 uhrazeno
12.5.2024Horáčková Michaela short Z13-99P<15 uhrazeno
12.1.2024Jiruf Matěj short M13-99P>15 uhrazeno
13.11.2023Kepková Lenka long Z13-99P<15 uhrazeno
8.11.2023Kestřánková Karolína short Z13-99P>15 uhrazeno
6.2.2024Klímová Lenka short Z13-99P>15 uhrazeno
27.1.2024Kotyza Aleš #GLADIATORRACETEAM short M13-99P>15 uhrazeno
15.2.2024Kousalová Kristýna short Z13-99P>15 uhrazeno
30.1.2024Kšírová Veronika short Z13-99P<15 uhrazeno
7.5.2024Kyzlinková Lucie Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů short Z13-99P<15 uhrazeno
7.5.2024Perglerová Daniela MC Český ráj long Z13-99P<15 uhrazeno
26.4.2024Primas Hana Cross DumbleDogs short Z13-99P>15 uhrazeno
26.4.2024Primas Ben Cross DumbleDogs short M13-99P>15 uhrazeno
14.4.2024Razek Petr short M13-99P>15 uhrazeno
29.2.2024Říha Michal Extreme Dog Race team short M13-99P<15 uhrazeno
25.5.2024Šímová Tereza short Z13-99P>15 nezaplaceno
29.2.2024Suková Barbora short Z13-99P>15 uhrazeno
14.5.2024Šulcova Lucie Vlajem za psem long Z13-99P>15 uhrazeno
13.2.2024Trnková Iva short Z13-99P>15 uhrazeno
31.3.2024Valickova Ivana short Z13-99P>15 uhrazeno
23.1.2024Vávra Miroslav Aya Gang team short M13-99P<15 uhrazeno
16.5.2024Vlková Gabriela Vlčice short Z13-99P<15 uhrazeno
12.1.2024Vraná Martina short Z13-99P>15 uhrazeno