Přihlášen |
Stát |
Závodník |
Klub |
Trať |
Kat. |
Platba |
27.11.2023 | | Bartas Meda | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
27.11.2023 | | Bartas Oliver | |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
28.5.2024 | | Bednářová Eliška | #GLADIATORRACETEAM |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
31.5.2024 | | Beránek Adam | SKP Olympia Kutná Hora |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
31.5.2024 | | Beránek Štěpán | Olympia Spartan Training Kutná Hora |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
31.5.2024 | | Břinčilová Emily | |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
19.11.2023 | | Čačka Filip | |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
23.7.2024 | | Čápová Antonie | Hellcats |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
30.11.2023 | | Čermák Denis | SKI RUN Čakovice |
KIDS II - RACE |
CH14-15 |
uhrazeno |
30.11.2023 | | Čermáková Johana | SKI RUN Čakovice |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
30.5.2024 | | Černý Matyáš | Turbomedvědi |
KIDS II - RACE |
CH14-15 |
uhrazeno |
25.3.2024 | | Cogan Richard Rudolf | T. J. Sokol Nová Paka |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
27.3.2024 | | Cvrkal FELIX | Cvrčci |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
27.3.2024 | | CVRKAL Filip | Cvrčci |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
27.3.2024 | | Cvrkalová ELSA | Cvrčci |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
20.7.2024 | | Daněk Florence | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
20.7.2024 | | Daněk Vivien | |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
30.6.2024 | | Dvořák Daniel | Varovi legie |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
23.5.2024 | | Dvořák Vojtěch | RHF |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
13.11.2023 | | Fehér Laura | Olympia Spartan Training Kutná Hora |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
27.5.2024 | | Fejfar Matyáš | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
16.6.2024 | | Groskopf Vojtěch | #TRENUJFURT |
KIDS II - RACE |
CH14-15 |
uhrazeno |
16.4.2024 | | Holčík Adam | DMM |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
16.4.2024 | | Holčíková Tina | DMM |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
24.4.2024 | | Holínka Jiří | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
2.1.2024 | | Honosková Hana | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
30.6.2024 | | Hrabovský Thobias | protahni se |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
10.1.2024 | | Hrdina Maty | |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
10.7.2024 | | Hucek Lukáš | TRENUJFURT |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
23.5.2024 | | Janoušková Megan | Vlčata |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
31.5.2024 | | Jaroš Matěj | |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
31.5.2024 | | Jarošova Klára | |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
7.4.2024 | | Kábele Max | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
7.4.2024 | | Kácovský David | |
KIDS II - RACE |
CH14-15 |
uhrazeno |
6.6.2024 | | Knytlová Viola | #GLADIATORRACETEAM |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
29.2.2024 | | Koláček Filip | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
20.5.2024 | | Koláčková Klára | |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
10.11.2023 | | Kopeček Viktor | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
10.11.2023 | | Kopečková Adriana | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
4.4.2024 | | Krčmářová Emma | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
1.6.2024 | | Kuba Martin | Rohajdo Team |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
1.6.2024 | | Kubová Veronika | Rohajdo Team |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
31.5.2024 | | Kulhánková Elen | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
29.6.2024 | | Lenfeldova Michaela | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
11.11.2023 | | Lochmanová Eliška | |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
4.7.2024 | | Maier Adam Wolfgang | |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
2.5.2024 | | Mannová Linda | PS Hroch Pardubice |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
30.4.2024 | | Martonka Alex | |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
8.11.2023 | | Matlach Matyáš | SKI RUN Čakovice |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
8.11.2023 | | Matlachová Markéta | SKI RUN Čakovice |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
30.11.2023 | | Matoušek Teodor | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
30.11.2023 | | Matoušková Zoe | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
30.11.2023 | | Meruna Tomáš | LOKO Beroun |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
31.5.2024 | | Micková Beata | |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
31.5.2024 | | Micková Edita | |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
22.5.2024 | | Müller Matěj | Avengers |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
22.5.2024 | | Müller Vojta | Avengers |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
24.3.2024 | | Novák Eduard | Panther Gym Čakovice |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
24.3.2024 | | Nováková Klára | Panther Gym Čakovice |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
31.1.2024 | | Novotná Dorota | SDH Dolsko |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
4.4.2024 | | Novotný Čeněk | SDH Dolsko |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
4.2.2024 | | Novotný Čeněk | |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
31.1.2024 | | Novotný Antonín | SDH Dolsko |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
27.2.2024 | | Paris Laura | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
27.5.2024 | | Peková Nikol | Olympia Spartan Training Kutná Hora |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
8.11.2023 | | Petrus Karel | SKI RUN Čakovice |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
15.7.2024 | | Petrusová Saskie | SKI RUN Čakovice |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
31.5.2024 | | Piekník Lukáš | |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
31.5.2024 | | Piekníková Veronika | |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
10.7.2024 | | Pokorná Natálie | TJ Sokol Dvůr Králové |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
10.7.2024 | | Pokorná Gabriela | Sokol Dvůr Králové |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
31.1.2024 | | Pokorný Štěpán | SKIRUN ČAKOVICE |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
3.5.2024 | | Poustecký Jiří | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
22.6.2024 | | Richter Viktor | T-Mapy |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
30.6.2024 | | Říha Rostislav | |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
15.7.2024 | | Říha David | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
15.7.2024 | | Říhová Simona | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
15.7.2024 | | Říhová Nella | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
10.6.2024 | | Rozdolská Adéla | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D14-15 |
uhrazeno |
17.5.2024 | | Šimánková Vanda | |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
19.4.2024 | | Sklenář Jan | |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
13.5.2024 | | Slanina Kryštof | #GLADIATORRACETEAM |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
13.5.2024 | | Slaninová Esterka | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
30.6.2024 | | Šonská Amálka | Varovi legie |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
30.6.2024 | | Šonský Matěj | Varovi legie |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
4.7.2024 | | Souček Antonín | Atletika Stodůlky |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
31.5.2024 | | Soukupová Eliška | Nýmandi |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
13.2.2024 | | Štarmanová Mia | |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
10.12.2023 | | Svačina Michal | Tj Sokol Vrchoslavice |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
6.12.2023 | | Sviteková Laura | Atletika Stodůlky |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
12.7.2024 | | Svoboda Tomáš | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
12.7.2024 | | Svobodová Petra | |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
26.5.2024 | | Tomsová Kristýna | Sobotka |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
19.1.2024 | | Vágner Filip | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
7.7.2024 | | Vancl Jindřich | |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
7.7.2024 | | Vanclová Tereza | |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
13.4.2024 | | Velčev Dominik | |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
13.4.2024 | | Velčev Alex | |
KIDS II - RACE |
CH14-15 |
uhrazeno |
8.11.2023 | | Žufníčková Josefina | |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |