Startovní listina GLADIATOR RACE JOSEFOV - NIGHT

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN23
RACERACE15
FUNFUN1
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)10
Z13-99Ženy 13 a více let7
M13-99Muži 13 a více let6
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)4
Z30-39Ženy 30 - 39 let3
M18-29Muži 18 - 29 let2
Z18-29Ženy 18 - 29 let2
FUNFUN1
M50-99Muži 50 a více let1
M40-49Muži 40 - 49 let1
M30-39Muži 30 - 39 let1
Z40-49Ženy 40 - 49 let1
Celkem přihlášených39

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
15.1.2024Banghová Klára JK Briliant - Petrovice OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2023Beran Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
27.11.2023Buryšková Eliška OPEN MIX uhrazeno
Tým: Brunetteam↳ Litko AlexandrBrunetteam
8.4.2024Dostálová Žaneta OPEN MIX uhrazeno
Tým: králíci ↳ Králíček Martin
25.11.2023Franziska Berger Survivalrunning Augsburg RACE Z30-39 uhrazeno
27.11.2023Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Závisláci↳ Heřmánková Zuzana#GLADIATORRACETEAM
27.11.2023Hronová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Blondteam↳ Hron PetrBlondteam
29.2.2024Hubená Žaneta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
22.5.2024Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
3.11.2023Klimeš Pavel RACE M18-29 uhrazeno
28.12.2023Kopecká Denisa OPEN Z13-99 uhrazeno
26.5.2024Košťálová Viktorie FUN FUN uhrazeno
30.11.2023Košťálová Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
27.12.2023Krobotova Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
27.12.2023Krobotova Iva OPEN Z13-99 uhrazeno
7.4.2024Kubeček Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
7.5.2024Kubis Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2024Kulka Kryštof Jiná Dimenze OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jiná Dimenze↳ Podroužková PetraJiná dimenze
8.11.2023Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
28.12.2023Mareš Zbyněk OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
26.3.2024Pelcová Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
21.11.2023Peterková Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
21.3.2024Průša Milan #HZS Hradec Králové RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2024Pýcha Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: TRAUTENBERK↳ Štipčáková HanaTrautenberk
10.5.2024Rylková Kateřina What the Flock? RACE Z30-39 uhrazeno
30.12.2023Šperlich adam OCR Kids Poděbrady OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
9.4.2024Ulman Roman OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Valíček Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.1.2024Zikmund Roman OFFICIAL RACE MIX uhrazeno
Tým: OFFICIAL↳ Zikmundová MiroslavaOFFICIAL