Startovní listina GLADIATOR RACE JOSEFOV - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS II RKIDS II - RACE29
KIDS IKIDS I22
FAMFAM11
KIDS II OKIDS II - OPEN9
Kategorie
FAMFAMILY11
D10-11Dívky 10 - 11 let 9
CH06-07Chlapci 6 - 7 let7
D06-07Dívky 6 - 7 let6
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 6
CH08-09Chlapci 8 - 9 let5
CH10-15Chlapci 10 - 15 let5
D08-09Dívky 8 - 9 let4
D14-15Dívky 14 - 15 let 4
D12-13Dívky 12 - 13 let 4
D10-15Dívky 10 - 15 let4
CH14-15Chlapci 14 - 15 let3
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 3
Celkem přihlášených71

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
28.5.2024Bednářová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM nezaplaceno
26.5.2024Čáslavský David KIDS II - RACE CH14-15 nezaplaceno
30.11.2023Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
30.11.2023Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
25.3.2024Cogan Richard Rudolf T. J. Sokol Nová Paka KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.2.2024Čubová Nela Gymnastický klub-TJ Sokol Kopřivnice KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
19.4.2024Erber Matyáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
13.11.2023Fehér Laura Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
5.11.2023Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
22.12.2023Hendrych Hugo KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.12.2023Hendrych Eduard KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.5.2024Hlaváč Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 nezaplaceno
28.2.2024Hlaváčová Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
2.1.2024Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
10.1.2024Hrdina Maty KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
5.12.2023Janata Tomáš Poniklá KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
15.1.2024Jandečka Kryštof Pišišvorové KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
15.1.2024Jandečková Alžběta Pišišvorové KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
28.4.2024Kaczková Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 nezaplaceno
29.2.2024Koláček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.5.2024Koláčková Klára KIDS I D08-09 uhrazeno
9.5.2024Komárek Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 nezaplaceno
6.11.2023Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 nezaplaceno
6.11.2023Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 nezaplaceno
6.11.2023Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
30.11.2023Kopsová Nelly KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
4.4.2024Krčmářová Emma #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
31.3.2024Kubíček Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.3.2024Kubíčková Nina FAM FAM uhrazeno
25.2.2024Kuchařík Jan KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.2.2024Kuchařík Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.5.2024Kudláček Martin FAM FAM uhrazeno
9.5.2024Kudláčková Karolína TJ Sokol atletika Jaroměř KIDS I D06-07 uhrazeno
7.11.2023Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.11.2023Likovská Liliana FAM FAM uhrazeno
25.5.2024Linhartová Berenika KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
11.11.2023Lochmanová Eliška KIDS I D06-07 uhrazeno
9.11.2023Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
9.11.2023Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
26.5.2024Lukášková Barbora KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
6.11.2023Máčelová Ema #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
25.5.2024Mannová Linda PS Hroch Pardubice KIDS I D08-09 uhrazeno
3.11.2023Matlach Matyáš SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.11.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
5.11.2023Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
5.11.2023Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
3.11.2023Mencl Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.11.2023Meruna Tomáš LOKO Beroun KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
28.5.2024Mezlík Jan OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
28.5.2024Mezlíková Julie OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
5.11.2023Novák Eduard Panther Gym Čakovice KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
5.11.2023Nováková Klára Panther Gym Čakovice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
31.1.2024Novotná Dorota SDH Dolsko KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
14.2.2024Novotný Antonín SDH Dolsko KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
31.1.2024Novotný Čeněk SDH Dolsko KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.5.2024Peková Nikol Olympia Spartan Training KIDS I D06-07 nezaplaceno
4.11.2023Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
6.4.2024Procházková Ema Svídnický extrém KIDS I D08-09 uhrazeno
6.4.2024Procházková Hana Svídnický extrém KIDS I D06-07 uhrazeno
12.3.2024Pup Matyáš SRTG Praha KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.12.2023Rozdolská Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
16.5.2024Soukupová Eliška Nýmandi KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
3.11.2023Sujak Martin FAM FAM uhrazeno
14.4.2024Vaníček Josef FAM FAM uhrazeno
26.5.2024Vaníčková Rozárie FAM FAM uhrazeno
6.5.2024Veiser Jiří FAM FAM uhrazeno
6.5.2024Veiserová Klára FAM FAM uhrazeno
20.5.2024Větrovská Gabinka FAM FAM uhrazeno
20.5.2024Větrovská Zuzanka KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
15.1.2024Votápek Leonard Pišišvorové KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
19.4.2024Wenzel Patrik KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno