Startovní listina GLADIATOR RACE HOLICE - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN87
RACERACE79
FUNFUN5
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let31
Z13-99Ženy 13 a více let22
TTým (čtyřčlenný)20
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)15
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)14
M18-29Muži 18 - 29 let12
Z18-29Ženy 18 - 29 let11
M30-39Muži 30 - 39 let10
Z40-49Ženy 40 - 49 let8
Z30-39Ženy 30 - 39 let7
FUNFUN5
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let5
M40-49Muži 40 - 49 let5
M50-99Muži 50 a více let3
JM13-17Junioři 13 - 17 let3
Celkem přihlášených171

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
17.11.2023Alexa Michal OPEN M13-99 uhrazeno
13.5.2024Andrt Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
12.5.2024Balcar Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
21.5.2024BALCAR David OPEN T uhrazeno
Tým: ZVERIMEX↳ Šváb VojtěchZVERIMEX
↳ šváb jiří
↳ Volák Jan
23.5.2024Bartoš Marek OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Becha Andrea Warriors RACE Z40-49 uhrazeno
19.2.2024Bejrová Adéla Progres run Liberec OPEN Z13-99 uhrazeno
15.5.2024Bímová Tereza OPEN Z13-99 nezaplaceno
18.5.2024Boháč Dariusz RACE M40-49 uhrazeno
11.5.2024Bohadlo Antonin RACE M30-39 uhrazeno
21.5.2024Buben Václav Rumbakoule RACE M30-39 uhrazeno
21.5.2024Caletka Aleš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Spoluvyběhli↳ Fayová Lada
17.5.2024Chromý David #KluciBezTrika RACE M18-29 uhrazeno
22.11.2023Čípcová Jitka OPEN T uhrazeno
Tým: Schiessl - team↳ Štefek JaromírSchiessl - Team
↳ Šuhaj RadekSchiessl- team
↳ Šuhaj MatějSchiessl- team
22.5.2024Čmedlová Pavlína RACE MIX uhrazeno
Tým: Čmeláci↳ Čmedla Vojtěch 489b9e
9.5.2024czerczak Adrian FUN FUN uhrazeno
9.5.2024Czerczak Katarzyna FUN FUN uhrazeno
20.5.2024Dlouha Radka OPEN Z13-99 uhrazeno
23.5.2024Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 nezaplaceno
26.3.2024Dostálová Žaneta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Králíci ↳ Králíček Martin
16.5.2024Drápalík Stanislav OPEN M13-99 uhrazeno
18.5.2024Dufek Karel RTK Prague OPEN M13-99 uhrazeno
23.5.2024Folvarská Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
14.5.2024Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
14.5.2024Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
14.5.2024Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
15.2.2024Hanus Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Hauser Jan OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Hladik Tomas Predator workout brno RACE M30-39 uhrazeno
26.3.2024Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z13-99 uhrazeno
22.5.2024Hodek Martin Eagle 64 RACE M40-49 uhrazeno
1.4.2024Hoffmann Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Holingerová Daniela bláznivé učitelky RACE Z18-29 uhrazeno
20.11.2023Horáček Šimon OPEN M13-99 uhrazeno
9.5.2024Hradilová Karolína CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z18-29 uhrazeno
9.5.2024Hradilová Hana CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z40-49 uhrazeno
7.5.2024Hrušková Romana FUN FUN uhrazeno
22.1.2024Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
21.5.2024Janků Lukáš RACE M18-29 nezaplaceno
23.5.2024Jeriová Anna FUN FUN uhrazeno
30.1.2024Jirounková Martina OPEN T uhrazeno
Tým: The others↳ Widtmannová Adéla
↳ Blažek Daniel
↳ Widtmann Jan
15.2.2024John Marek OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Kábeleová Alžběta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
18.11.2023Kabourková Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
7.5.2024Kamená Sabina STG Havířov RACE Z18-29 uhrazeno
20.5.2024Kaprasová Romana RomKap RACE JZ13-17 uhrazeno
2.1.2024Karel Štěpán edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
3.4.2024Kavová Iva RACE Z40-49 uhrazeno
19.5.2024Kindl Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
17.5.2024Kiš Roman OPEN M13-99 uhrazeno
17.5.2024Kišová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
22.5.2024Kocourková Karolína #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
31.3.2024Koláčková Petra #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
20.5.2024Kolovratník František AC1866 RACE M18-29 uhrazeno
22.5.2024Konkus Ladislav RACE M50-99 uhrazeno
2.11.2023Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
21.5.2024Kořístek Lukáš RACE M30-39 nezaplaceno
12.2.2024Korousová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
29.4.2024Kosař Jan Severní legie OPEN M13-99 uhrazeno
26.3.2024Kouřil Václav CDB MB OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2024Kouřimský Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: Brambory a batáty↳ Jelačičová Hana
9.5.2024Koutný Zdeněk RACE M30-39 uhrazeno
20.5.2024Kovářová Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2024Král Zbyněk DuckPower RACE MIX uhrazeno
26.3.2024Krátká Kateřina Fajnofky RACE Z40-49 uhrazeno
18.5.2024Kratochvíl Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
10.5.2024Kratochvílová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
15.5.2024Kraus Bohumír RACE M40-49 uhrazeno
9.5.2024Krausova Klara Lopuši RACE Z30-39 uhrazeno
21.5.2024Kroutilova Blanka OPEN Z13-99 uhrazeno
22.5.2024Kubaštová Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
17.5.2024Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
12.4.2024Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Lajbner Matěj RACE M30-39 uhrazeno
20.5.2024Leksová Veronika bláznivé učitelky RACE Z30-39 uhrazeno
11.11.2023Lochman Jan OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2024Malá Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
6.5.2024Málková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2024Matoušková Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
15.2.2024Matrka Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Mikstein Ondřej OPEN M13-99 nezaplaceno
9.5.2024Murárik Martin OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Navařík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
22.5.2024Nechvílová Nelly #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
12.5.2024Nepraš Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
13.5.2024Neugebauer Filip OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2024Ožana Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
18.5.2024Pajerová Ema Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE Z18-29 uhrazeno
17.4.2024Plachá Tereza STG Prostějov, CC Olomouc RACE Z30-39 uhrazeno
28.4.2024Planík Martin RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2023Podaný Lubomír VaNDaL team OPEN MIX uhrazeno
Tým: VaNDaL team↳ Malá Veronika
6.2.2024Preclíková Tereza Krakenov RACE Z18-29 uhrazeno
26.1.2024Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
31.12.2023Průša Milan #HZS Hradec Králové RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2023Rája Jiří RACE M18-29 uhrazeno
12.5.2024Rejlková Sára RACE JZ13-17 uhrazeno
26.4.2024Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
1.5.2024Rozsypal Aleš RACE M30-39 uhrazeno
22.5.2024Rozsypálková Lada OPEN Z13-99 uhrazeno
2.11.2023Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
20.5.2024Sekerová Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: DuckPower↳ Matouš PetrDuckPower
22.5.2024Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.4.2024Skalník František RACE M18-29 uhrazeno
6.5.2024Skalníková Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
6.5.2024Skořepová Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
11.12.2023Skývová Barbora RACE MIX uhrazeno
Tým: Kimčong↳ Skýva DanielKimčong
10.5.2024Šlamborová Lucie RACE Z30-39 uhrazeno
9.3.2024Šlechtová Veronika STG PRAHA OPEN Z13-99 uhrazeno
5.11.2023Slouka Lukáš ASK Blansko OPEN M13-99 uhrazeno
22.5.2024Sonda Martin SVVAT RACE MIX uhrazeno
Tým: SVVAT↳ Sondová RitaSVVAT
31.3.2024Sopková Vladěna RACE Z30-39 uhrazeno
19.2.2024Součková Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
21.5.2024Štemberová Věra RACE Z40-49 uhrazeno
12.4.2024Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
12.4.2024Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
23.5.2024Štreklová Simone SiMa RACE MIX nezaplaceno
Tým: SiMa↳ Štrekl MarekSiMa
12.2.2024štrunc michal OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ruda↳ Koubová Radka Ruda
8.5.2024Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
8.5.2024Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
31.3.2024Talacko Aleš #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: 3DFitnessgym Žamberk↳ Kopecký Antonín
↳ Dušková Terezie3D Fitness Žamberk
↳ Indráková Natálie3D Fitness Žamberk
20.5.2024Teislerová Nela / RACE JZ13-17 uhrazeno
21.4.2024Tichý Ladislav FUN FUN uhrazeno
18.5.2024Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
9.5.2024Tomíčková Lenka CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z40-49 uhrazeno
9.5.2024Tomíčková Klára CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z18-29 uhrazeno
21.5.2024Uhrová Zuzana RACE Z30-39 uhrazeno
3.5.2024Vavra Pavel RACE MIX uhrazeno
Tým: Palko-Hell↳ Reifova HelenaPalko-Hell
12.5.2024Vavrek Peter OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2024Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
15.5.2024Večeřa Jan Hammer OCR Team RACE M18-29 uhrazeno
18.5.2024Vendlbergerová Tereza OPEN Z13-99 nezaplaceno
29.2.2024Věrný Jaroslav Kroměříž OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2024Vlček Jan OPEN M13-99 uhrazeno
5.4.2024Vokáč Pavel Lemra líná OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lemra líná↳ Venclickova VeronikaLemra líná
2.11.2023Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora ↳ Adamcová PetraCarnivora
21.5.2024Zakouřil Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
11.5.2024Zápotocká Hana RACE Z18-29 uhrazeno
19.5.2024Zápotočný Stanislav Tarzani RACE MIX uhrazeno
Tým: Tarzani↳ Cidlíková Jana
26.3.2024Zelenka Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.4.2024Zítko Petr STARMON tým OPEN T uhrazeno
Tým: SPORTU! DDM Choceň↳ Zítková EditaSportuj! DDM Choceň
↳ Zítková SimonaSportuj!
↳ Zítková VeronikaKSK Koldín