Startovní listina GR8 TRAILS TŘEBÍČ

Statistika přihlášných

Trať
10km10km28
5km5km20
Kategorie
M18-99Muži 18 a více let11
Z18-99Ženy 18 a více let8
M40-49Muži 40 - 49 let7
Z18-29Ženy 18 - 29 let6
M50-59Muži 50 - 59 let5
M30-39Muži 30 - 39 let4
Z40-49Ženy 40 - 49 let3
M18-29Muži 18 - 29 let2
M60-99Muži 60 a více let1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Celkem přihlášených48

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
3.5.2024Babic Ján 5km M18-99 uhrazeno
15.5.2024Bahounek Pavel Polná 10km M30-39 uhrazeno
16.3.2024Baláž Vojtěch 5km M18-99 uhrazeno
13.5.2024Brada Jiří 5km M18-99 uhrazeno
13.5.2024Bradová Jaroslava 5km Z18-99 uhrazeno
29.11.2023Brychta Lukáš 5km M18-99 uhrazeno
26.1.2024Bulák Jaromír 10km M50-59 uhrazeno
26.1.2024Buláková Adéla 10km Z18-29 uhrazeno
14.11.2023Čechová Štěpánka 10km Z18-29 uhrazeno
31.3.2024Doleček Milan #GLADIATORRACETEAM 10km M50-59 nezaplaceno
22.5.2024Drgáč Ivo 5km M18-99 uhrazeno
16.2.2024Fečo Jozef SokolDolany 10km M50-59 uhrazeno
27.11.2023Fiedler Libor Rozběháme Česko 10km M50-59 uhrazeno
27.11.2023Fiedlerová Karolína Rozběháme Česko 10km Z18-29 uhrazeno
31.1.2024Frohlich Miloš 10km M30-39 uhrazeno
13.4.2024Halámková Marcela 10km Z18-29 uhrazeno
30.11.2023Hampl Jindřich 5km M18-99 uhrazeno
5.4.2024Hykyš Václav STG Rychnov nad Kněžnou 10km M40-49 uhrazeno
4.2.2024Ježek Jan 5km M18-99 uhrazeno
8.3.2024Kabelka Ondřej Gondor 10km M40-49 uhrazeno
23.5.2024Kliková Zdeňka 10km Z40-49 uhrazeno
16.1.2024Korejza Milan STG Mladá Boleslav 10km M40-49 uhrazeno
27.5.2024Kotrba Jakub 5km M18-99 nezaplaceno
26.11.2023Kratochvílová Daniela 5km Z18-99 uhrazeno
25.5.2024Kubíček Petr OB Vizovice 10km M40-49 uhrazeno
25.5.2024Kubíčková Lucie OB Vizovice 5km JZ13-17 uhrazeno
29.2.2024Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
14.1.2024Mareš Martin #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 uhrazeno
14.1.2024Marešová Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM 10km Z40-49 uhrazeno
19.1.2024Mikuláš Zbyněk Svatoslav 5km M18-99 uhrazeno
21.4.2024Mrázek Zdeněk 10km M30-39 uhrazeno
14.4.2024Nováčková Lucie 10km Z18-29 uhrazeno
2.5.2024Řehůřková Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
30.12.2023Šanderová Ivana 5km Z18-99 uhrazeno
31.1.2024Seichterová Lada 10km Z18-29 uhrazeno
4.1.2024Šimanovský Michal 10km M40-49 uhrazeno
25.2.2024Skořepová Ladislava 10km Z40-49 uhrazeno
29.2.2024Smělá Kateřina #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
28.3.2024Sotonová Petra STG Kolín 5km Z18-99 uhrazeno
2.4.2024Suchánková Vlasta 5km Z18-99 uhrazeno
30.12.2023Supík Lukáš 5km M18-99 uhrazeno
15.5.2024Šviřák Jiří 10km M40-49 uhrazeno
25.4.2024Tihelka Jaroslav 5km M18-99 uhrazeno
21.12.2023Trafina Zbyněk OCR Čelákovice 10km M50-59 uhrazeno
26.11.2023Tručka Lukáš Tým beze jména 10km M18-29 uhrazeno
28.2.2024Varga Miroslav Deaws Jablonec nad Nisou 10km M60-99 uhrazeno
14.5.2024Žák Matěj 10km M30-39 uhrazeno
29.5.2024Zelinka Petr Tišnov 10km M18-29 nezaplaceno