Startovní listina GLADIATOR RACE TŘEBÍČ - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN298
RACERACE137
FUNFUN22
Kategorie
M13-99Muži 13 - 99 let146
Z13-99Ženy 13 - 99 let65
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)46
TTým (čtyřčlenný)41
M30-39Muži 30 - 39 let29
M18-29Muži 18 - 29 let24
FUNFUN22
M40-49Muži 40 - 49 let20
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)19
Z18-29Ženy 18 - 29 let14
M50-99Muži 50 a více let10
Z40-49Ženy 40 - 49 let8
Z30-39Ženy 30 - 39 let7
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
Z50-99Ženy 50 a více let 2
Celkem přihlášených457

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
31.3.2024Alexa Michael OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2023Alexa Michal OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Alexa Lukáš Team Malau OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Alexová Barbora Team Malau OPEN Z13-99 uhrazeno
12.4.2024Anděra Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
15.5.2024Antoš Karel CRTC RACE M30-39 uhrazeno
23.5.2024Bačová Alena OPEN Z13-99 uhrazeno
13.5.2024Bajdjuk Andrej RACE M18-29 uhrazeno
10.1.2024Bajer Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
12.5.2024Bajtek Tomáš #SvěřenciMeliny OPEN T uhrazeno
Tým: Věčně ztraceníneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
14.5.2024Balounová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
15.4.2024Bártl Jan OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Bastl Radim White Rabbits OPEN MIX uhrazeno
Tým: pan & pani Bastlovi↳ Benešová Barbora
20.5.2024Bastlová Brigita OPEN MIX uhrazeno
Tým: Novákovic↳ Novák MarekPolabští šneci
12.5.2024Bednářová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2023Bělka Jakub RACE M40-49 uhrazeno
23.12.2023Benáček Adam OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Benda Stanislav RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2023Bendová Petra RACE Z40-49 uhrazeno
30.4.2024Beran Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2023Beránek Jindřich EXTRA Brno OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Bíbr Tadeáš RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2023Blaho Jan RACE M30-39 uhrazeno
29.2.2024Blatny Karel FUN FUN uhrazeno
27.1.2024Boček Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Bohata Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
10.12.2023Bohuslav Zdenek RACE MIX uhrazeno
Tým: Slavonice↳ Bohuslavová Šárka Slavonice
14.12.2023Bölcskei Ladislav OPEN M13-99 uhrazeno
15.4.2024Bouchnerová Kateřina Bouchačky OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bouchačky ↳ Bouchner Martin
19.5.2024Brabec Václav RACE M18-29 uhrazeno
26.5.2024Breitr Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
12.5.2024Brožek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
28.4.2024Brožová Kateřina PROFFA RACE Z40-49 uhrazeno
24.5.2024Bureš Aleš Rescuers Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Burgár Stanislav OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2024Burgerová Kamila OPEN Z13-99 uhrazeno
30.12.2023Búřil Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Honza a Verča↳ Kučíková Veronika
29.12.2023Čačka Marek OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Cafourková Alena Cafíci OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2024Čamrová Kateřina Decathlon team Tábor OPEN T uhrazeno
Tým: Balabáni↳ Dvořáková KarolínaDecathlon Tábor
↳ Zvěřina JaroslavDecathlon Tabor
↳ Kosobudová AnetaDecathlon team Tábor
25.11.2023Cech Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Cerha Vojtěch TJ Sokol Poříčany OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2024Černý Filip RACE MIX uhrazeno
Tým: M&F↳ Hrušková Marie
27.5.2024Chadraba Jiří RACE M40-49 nezaplaceno
25.5.2024Chomát Karel Varovi legie OPEN M13-99 uhrazeno
4.11.2023Chrumka Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
27.12.2023Chyba Josef Chybovi Morkovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Chybovi Morkovice↳ Chybová MartinaChybovi Morkovice
18.5.2024Cicvárek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
22.3.2024Čuda Daniel Carnivora RACE M18-29 uhrazeno
29.5.2024Culek Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
15.4.2024Čulen Andrej OPEN M13-99 uhrazeno
26.5.2024Čumpelík Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
27.5.2024Czerczak Katarzyna FUN FUN uhrazeno
26.5.2024czerczak Adrian FUN FUN uhrazeno
23.12.2023Daňhel Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
25.2.2024Danihelka Tomáš HS OPEN M13-99 uhrazeno
27.2.2024Diviš Filip OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Diviš Adam OPEN M13-99 uhrazeno
27.5.2024Dobeš David Ikea masters OPEN M13-99 nezaplaceno
24.5.2024Dobrovolná Lucie Blansko RACE Z30-39 nezaplaceno
27.5.2024Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 nezaplaceno
31.3.2024Doleček Milan #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
1.11.2023Doležal Jan OCR Brtnice RACE M30-39 uhrazeno
2.11.2023Doležalová Jitka STG Jihlava RACE Z18-29 uhrazeno
27.5.2024Dorinec Andrej OPEN M13-99 uhrazeno
9.1.2024Dostál Ondřej Dostálovci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dostálovci↳ Dostálová NikolDostálovci
20.5.2024Dřímal Milan RACE M18-29 uhrazeno
15.4.2024Dulák Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.5.2024Dusilová Lucie OPEN Z13-99 nezaplaceno
26.5.2024Dvořáčková Kristina RACE MIX nezaplaceno
Tým: Maňa&Helganeobsazeno
11.1.2024Dvořák Martin Tvrdý játra OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Elišková Leona OPEN Z13-99 uhrazeno
12.2.2024Ermanová Radka OPEN T uhrazeno
Tým: Cuvée↳ Kurdiovský JindřichCuvée
↳ Kratochvílová Jana Cuvee
↳ Samec Tomášeeu35i
28.4.2024Faigl Pavel PROFFA RACE M50-99 uhrazeno
25.5.2024Faron Tomáš Varovi legie OPEN M13-99 uhrazeno
11.11.2023Fiala Martin OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Findová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
6.4.2024Fišar Jan RACE M30-39 uhrazeno
11.1.2024Florián Michal FUN FUN uhrazeno
11.1.2024Floriánová Stella FUN FUN uhrazeno
20.1.2024Fogaš Milan FUN FUN uhrazeno
28.4.2024Frejlachová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
30.3.2024Gálová Jitka Varga Family Gladiator Team RACE MIX uhrazeno
Tým: Varga family gladiátor team↳ Varga MartinVarga Family Gladiator Team
29.4.2024Goncharova Ekaterina OPEN Z13-99 uhrazeno
13.5.2024Hadrava Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.5.2024Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
24.5.2024Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
13.4.2024Halámek Přemysl Hobiti ze Dna pytle RACE M30-39 uhrazeno
30.1.2024Halouzka Rostislav RACE M30-39 uhrazeno
26.5.2024Hanzík Elia #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
13.5.2024Harvey Dana Dana OPEN Z13-99 uhrazeno
15.4.2024Havel Ondřej MoroSystems OPEN M13-99 uhrazeno
11.12.2023Havelka Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2024Havle Daniel RACE M40-49 uhrazeno
13.5.2024Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
11.1.2024Heřmanský Jirka OPEN M13-99 uhrazeno
8.5.2024Hiersch Marek RACE M50-99 uhrazeno
7.5.2024Hierschová Natálie FUN FUN uhrazeno
7.5.2024Hierschová Zuzana FUN FUN uhrazeno
27.4.2024Hladik Tomas Predator workout brno OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lenigator↳ Havlíčková Lenka
30.4.2024Hladík Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
22.3.2024Hlavatý Vladimír OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2024Hnízdilová Eliška Pan a Paní z Třebíče OPEN T uhrazeno
Tým: Lucky team↳ Hnízdilová MáriaPan a Paní z Třebíče
↳ Hnízdil LeošPan a Paní z Třebíče
neobsazeno
31.1.2024Holec Dominik Sandalfóni OPEN T uhrazeno
Tým: Sandalfóni↳ Šanda Vojtěch
neobsazeno
neobsazeno
9.11.2023Horáková Denisa OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kde mám bráchu↳ Horák Lukáš
3.5.2024Hradilová Hana CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z40-49 uhrazeno
29.2.2024Hubená Žaneta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
13.5.2024Hurkova Johanka OPEN Z13-99 uhrazeno
29.5.2024Husařík Jakub IT Crowd OPEN M13-99 nezaplaceno
31.12.2023Hutař Rája OPEN M13-99 uhrazeno
25.5.2024Hypiusová Romana Varovi legie OPEN Z13-99 uhrazeno
18.5.2024Janáč Ondřej Predator Workout Brno OPEN M13-99 uhrazeno
15.4.2024Janečka Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
22.1.2024Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
24.5.2024Janovská Zuzana Rescuers Team Warriors OPEN Z13-99 uhrazeno
29.11.2023Jaskmanicki Petr OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2024Javorkova Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
4.2.2024Jelínková Klára #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
11.1.2024Jeřábek Ml. Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
26.5.2024Jeřábková Pavlína RACE Z18-29 uhrazeno
23.4.2024Jetlebová Klára Angry Beards FUN FUN uhrazeno
10.3.2024Jež Michal Tvrdý játra RACE M40-49 uhrazeno
10.3.2024Ježová Karolína HB kraso Brno RACE Z18-29 uhrazeno
8.2.2024Jílek st. Martin OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2024Jirků Tomáš Šampioni Šampionů RACE M18-29 uhrazeno
29.1.2024Jonáš David OPEN MIX uhrazeno
Tým: SDH Jabloňany↳ Kopecká VendulaSDH Jabloňany
31.1.2024Juračková Zuzana RACE MIX uhrazeno
Tým: JurBaz↳ Bazala Jan
18.5.2024Jursa Filip OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Kábeleová Alžběta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
29.4.2024Kaczko Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
29.11.2023Kadlčíková Libuše OPEN Z13-99 uhrazeno
4.2.2024Kafka Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
10.5.2024Kail Markus union dirtrun.company RACE M30-39 uhrazeno
7.4.2024Kakosová Diana DoDi Milevsko RACE Z50-99 uhrazeno
26.5.2024Kaprasová Romana RomKap RACE JZ13-17 nezaplaceno
24.5.2024Karásková Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
9.2.2024Kašpárek Josef OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023KENOVSKÁ Nina RACE Z30-39 uhrazeno
19.11.2023Kepka David OPEN M13-99 uhrazeno
19.11.2023Kepková Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
10.3.2024Khek Martin OPEN M13-99 uhrazeno
24.5.2024Kica Marcel OPEN M13-99 uhrazeno
28.5.2024Klečková Ivana JM Mašina Kadaň RACE Z40-49 nezaplaceno
21.5.2024Kleger Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2023Klička Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Klímová Veronika OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pan & pani Klikovi↳ Klika Radek
21.4.2024Klubal Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.5.2024Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice RACE MIX nezaplaceno
Tým: OCR Čelákoviceneobsazeno
23.5.2024Kočková Sylva RACE Z18-29 uhrazeno
8.5.2024Kokošková Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
26.5.2024Kolář Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
11.2.2024Kolárik Jan Enzo RACE M30-39 uhrazeno
25.5.2024Kolegar Tomáš RACE M18-29 nezaplaceno
21.2.2024Komárková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
29.2.2024Konček Vladislav VLK ze Zvole RACE M50-99 uhrazeno
24.3.2024Kopáčová Simona OCR Team Kladno RACE Z40-49 uhrazeno
19.2.2024Korbel Peter RACE M40-49 uhrazeno
16.1.2024Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
30.3.2024Kořínek Leoš OPEN M13-99 uhrazeno
30.3.2024Kořínek Dominik OPEN M13-99 uhrazeno
23.4.2024Kořínková Klára OPEN Z13-99 uhrazeno
8.5.2024Kosmáková Věra OPEN Z13-99 uhrazeno
22.4.2024Košňar Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Košťál Matěj Los Lemplos OPEN M13-99 uhrazeno
26.5.2024Košťálová Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
16.11.2023Kotačková Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
26.11.2023Kotlík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
27.5.2024Kotrba Jakub OPEN M13-99 nezaplaceno
25.1.2024Kovář Jiří ELKOWE OPEN T uhrazeno
Tým: ELKOWE neobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
8.4.2024Kozáková Jindra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Kožnárek Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
26.5.2024Král David OPEN M13-99 uhrazeno
17.12.2023Král Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: KRÁLOVI↳ Králová JanaKRÁLOVI
15.4.2024Král Jiří MoroSystems OPEN M13-99 uhrazeno
19.2.2024Kratochvíl Miroslav STG Moravský Krumlov OPEN M13-99 uhrazeno
27.12.2023Krčmář Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
17.5.2024Krčmář Martin RACE M30-39 uhrazeno
27.12.2023Križan Martin OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2024Kroužek Jan Total Vital FUN FUN uhrazeno
15.3.2024Krupka Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
14.4.2024Kubíček Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
13.5.2024Kubis Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
12.1.2024Kučerová Miroslava FUN FUN uhrazeno
29.4.2024Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
15.5.2024Kvinta Zdenek OPEN M13-99 uhrazeno
4.4.2024Lacina Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lacinovi↳ Lacinová Kateřina
15.5.2024Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2024Lajbner Matěj RACE M30-39 uhrazeno
29.2.2024Lázničková Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
15.4.2024Leštinský Adrián OPEN M13-99 uhrazeno
1.11.2023Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
20.4.2024Los Aleš RACE M30-39 uhrazeno
8.2.2024Mačátová Sára OPEN Z13-99 uhrazeno
8.2.2024Mačátová Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
29.11.2023Macháč Jan OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Macháčová Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2023Macháčová Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
13.11.2023Macúch Marek RACE M40-49 uhrazeno
8.5.2024Magát Martin RUM Team FUN FUN uhrazeno
21.5.2024Malá Daniela OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2023Málek Zdeněk ŠBV RACE M30-39 uhrazeno
27.5.2024Malinsky Zdenek RACE M40-49 nezaplaceno
15.1.2024Marek Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
13.5.2024Marešová Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
7.11.2023Maršíková Edita OPEN Z13-99 uhrazeno
10.5.2024Martínková Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
28.5.2024Mašek Jaroslav CROSS FITNESS SOKOL SEMILY RACE M50-99 nezaplaceno
28.5.2024Mašín Adam OPEN M13-99 uhrazeno
13.5.2024Matoušková Barbora RACE Z18-29 uhrazeno
24.5.2024Mazakova Julia Sandalfóni OPEN Z13-99 uhrazeno
27.12.2023Mikysková Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
11.12.2023Mravec Miroslav Rozběháme Kladno OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Musilová Jiřina RACE Z18-29 uhrazeno
29.11.2023Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
30.4.2024Nechvátal Radek Kočičáci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kočičáci↳ Nechvátalová DagmarKočičáci
2.5.2024Nechvátal Radek Metalomaniaci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Metalomaniaci↳ Jurová IvanaMetalomaniaci
12.3.2024Němcová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
25.5.2024Neruda Michal OPEN M13-99 nezaplaceno
30.4.2024Neuwirthová Nela Workout Počátky RACE JZ13-17 uhrazeno
24.5.2024Nosek Miloslav OPEN M13-99 uhrazeno
26.5.2024Novák Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Nožička Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
8.5.2024Olšáková Ilona OPEN Z13-99 uhrazeno
18.3.2024Ondřich Matouš OPEN M13-99 uhrazeno
17.3.2024Ondřich Jan OPEN M13-99 uhrazeno
24.5.2024Ovečka Jan OPEN M13-99 nezaplaceno
26.5.2024Pařenica Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
16.12.2023Pastorová Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
14.4.2024Paulau Raman OPEN M13-99 uhrazeno
29.5.2024Pavelák Lukáš STG Zlín RACE JM13-17 nezaplaceno
11.1.2024Pavlík David FUN FUN uhrazeno
30.1.2024Pavlík Michal RUM Team OPEN T uhrazeno
Tým: RUM Team↳ Pučálka MartinRUM TEAM
↳ Trestik MartinRum team
↳ Otáhal AlexandrRUM Team
17.12.2023Pažourek Štěpán RACE JM13-17 uhrazeno
31.12.2023Pech Vladimír OPEN M13-99 uhrazeno
22.5.2024Pecnová Dominika RACE Z18-29 uhrazeno
18.5.2024Pelka Lukáš Stranger Things OPEN MIX uhrazeno
Tým: Stranger Things↳ Formánková NikolaStranger Things
18.5.2024Pelková Kristýna Já jsem Groot OPEN Z13-99 uhrazeno
23.1.2024Petráček David Ti z lesa OPEN M13-99 uhrazeno
5.3.2024Petráň Radek OPEN M13-99 uhrazeno
13.5.2024Petříková Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
14.12.2023Petrucha Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jeden měsíc běžce↳ Kowolowski HanaJeden měsíc běžce
10.11.2023Pintér Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
27.5.2024Píša Vojtěch RACE M30-39 uhrazeno
17.12.2023Pisková Monika RACE Z18-29 uhrazeno
24.4.2024Plachá Tereza STG Prostějov, CC Olomouc RACE Z30-39 uhrazeno
14.4.2024Plhoň Patrik MoroSystems OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Plisková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
29.4.2024Plot Miloslav RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2023Podešvová Karla FUN FUN uhrazeno
28.1.2024Pohlodková Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
24.5.2024Pokora Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
13.5.2024Pokorná Kateřina RACE MIX uhrazeno
Tým: Sachasportneobsazeno
24.5.2024Pokorný Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.12.2023Polášek Jan OPEN T uhrazeno
Tým: McLovin↳ Polášek Lukáš
↳ Vávra AdamMcLovin
↳ Richtr Filip
18.11.2023Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.3.2024Popelář Daniel OPEN T uhrazeno
Tým: (Rychlý) IT mušličky↳ Svoboda Petr
↳ Kovář Richard
↳ Chaloupka Martin
31.12.2023Pospíchalová Sylva OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2023Pospíchalová Simona OPEN Z13-99 uhrazeno
24.3.2024Pospíšil Pavel OPEN T uhrazeno
Tým: Mapa Mami!↳ Růžička MichaelMapa Mami
neobsazeno
neobsazeno
31.1.2024Pospíšil Petr RACE M30-39 uhrazeno
21.5.2024Poupera Antonín OPEN M13-99 uhrazeno
27.5.2024Pravdová Petra PPLKa RACE Z30-39 nezaplaceno
1.5.2024Prchal Filip OPEN MIX uhrazeno
26.3.2024Procházka Lukáš Svídnický extrém RACE M30-39 uhrazeno
28.5.2024Procházka Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
10.4.2024Prokeš Michal RACE MIX uhrazeno
Tým: M+M↳ Lemperová Martina
31.12.2023Průša Milan #HZS Hradec Králové RACE M18-29 uhrazeno
23.4.2024Průšová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
15.3.2024Ptáčník Jan Stride XL OPEN M13-99 uhrazeno
29.5.2024Půček Jan RACE M30-39 nezaplaceno
30.11.2023Rája Jiří RACE M18-29 uhrazeno
15.3.2024Raul Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
23.4.2024Raurová Andrea Angry Beards FUN FUN uhrazeno
15.4.2024Rejhon Tomáš Extra Brno RACE M18-29 uhrazeno
27.5.2024Riedl Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2024Rosecký Zdeněk FUN FUN uhrazeno
4.2.2024Roupcová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
4.2.2024Roupec Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
24.12.2023Rouzek Petr OPEN M13-99 uhrazeno
22.12.2023Rouzek Jan Rozběháme Poho-Cvrčky OPEN M13-99 uhrazeno
16.4.2024Rozsypálková Lada OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2024Růsek Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
8.5.2024Rychtár Jan OPEN M13-99 uhrazeno
27.5.2024Šabart Roman RACE M50-99 nezaplaceno
9.12.2023Sáček Michal OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2024Šalandová Jarmila OPEN Z13-99 uhrazeno
25.5.2024Šebek Václav RACE M18-29 uhrazeno
25.5.2024Šenkýř Jan OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Šenkýřová Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
14.4.2024Šestáková Monika Varovi legie OPEN Z13-99 uhrazeno
28.2.2024Šik Václav OPEN M13-99 uhrazeno
13.4.2024Šindler Jan OPEN M13-99 uhrazeno
4.3.2024Šíp Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
28.3.2024Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
19.5.2024Skořepa Martin OPEN M13-99 uhrazeno
6.5.2024Šlajchrt Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
30.4.2024Slamková Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
20.5.2024Slánský Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
20.2.2024Slavíková Jana OCR MAŠINA KADAŇ RACE Z50-99 uhrazeno
5.11.2023Slouka Lukáš ASK Blansko OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2024Smadiš Luděk OPEN M13-99 uhrazeno
25.5.2024Smažak Tomáš Varovi legie OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2024Šmerdová Iva MoroSystems OPEN Z13-99 uhrazeno
13.11.2023Šmýd Zdeněk RACE M40-49 uhrazeno
15.4.2024Sněhota Dušan OPEN M13-99 uhrazeno
19.2.2024Šnýdrová Nikola OPEN Z13-99 uhrazeno
26.1.2024Sobotková Zuzana OPEN MIX uhrazeno
14.4.2024Sochor Lukáš Varovi legie OPEN M13-99 uhrazeno
2.4.2024Šotkovský Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Souček Radek OPEN M13-99 uhrazeno
29.5.2024Součková Monika RACE Z30-39 nezaplaceno
13.5.2024Špaček Pavel RACE M18-29 uhrazeno
30.4.2024Špaček Matouš RACE M18-29 uhrazeno
10.5.2024Šperlich adam OCR Kids Poděbrady OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2024Spurný Libor OPEN M13-99 uhrazeno
21.2.2024Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
5.1.2024Staněk Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
12.5.2024Steiner Andreas union dirtrun.company RACE M30-39 uhrazeno
23.5.2024Štěpán Marek MoroSystems OPEN M13-99 uhrazeno
29.12.2023Štěpán Rostislav OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Straňák Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
15.5.2024Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
15.5.2024Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
16.5.2024Stratil Michal RACE M40-49 uhrazeno
6.5.2024Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
27.5.2024Šturc David Ikea masters OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Suchánková Vlasta OPEN Z13-99 uhrazeno
4.3.2024Suková Denisa OPEN Z13-99 uhrazeno
19.5.2024Švábová Klára ForFun FUN FUN uhrazeno
29.5.2024Švandová Miroslava RACE Z40-49 uhrazeno
31.1.2024Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
29.5.2024Svoboda Michal IT Crowd OPEN M13-99 nezaplaceno
21.5.2024Syrůčková Eliška MEEK OPEN T uhrazeno
Tým: MEEK↳ Venhudová MartinaMEEK
↳ Krausová EliškaMEEK girls
↳ Heráková Kateřinameek
14.5.2024Syrvachev Maksim OPEN M13-99 uhrazeno
25.5.2024Taislerová Šárka Varovi legie OPEN Z13-99 uhrazeno
21.5.2024Taročko Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Taylor Jan Norman RACE M18-29 uhrazeno
17.5.2024Tchir Marián RACE M40-49 uhrazeno
10.11.2023Tesař David OPEN M13-99 uhrazeno
24.11.2023Tešný Milan OPEN M13-99 uhrazeno
4.1.2024Tichá Petra RACE Z18-29 uhrazeno
31.1.2024Tirala Peter OPEN T uhrazeno
Tým: Rýchlošmyky↳ Čamák Marián
↳ Jadušová Tamara
↳ Leitmanová Soňa
2.11.2023Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
20.5.2024Toman Jan OPEN M13-99 uhrazeno
30.3.2024Tomešková Aneta FUN FUN uhrazeno
27.11.2023Tručka Lukáš Tým beze jména OPEN T uhrazeno
Tým: Tým beze jména↳ Němec JiříTým beze jména
↳ Kratochvílová Karolína
↳ Cinková DenisaTým beze jména
30.11.2023Tupý Martin OPEN M13-99 uhrazeno
21.2.2024Turoňová Irena OPEN Z13-99 uhrazeno
18.5.2024Tuscherová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
13.5.2024Uchytilova Iveta RACE MIX uhrazeno
Tým: Holany↳ Madák Michalup1uap
28.11.2023Ujčíková Lenka RACE Z18-29 uhrazeno
13.5.2024Ulman Roman OPEN M13-99 uhrazeno
5.2.2024Urbánek Jaroslav RACE M40-49 uhrazeno
10.2.2024Urbánek David RACE M40-49 uhrazeno
29.2.2024Urbánková Radka OPEN Z13-99 uhrazeno
28.4.2024Urbanová Soňa OPEN Z13-99 uhrazeno
21.5.2024Vácha Matěj RACE M18-29 uhrazeno
23.2.2024Vacula Tomáš Dean OPEN M13-99 uhrazeno
27.5.2024Valášek Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
29.4.2024Valenta Patrik OPEN MIX uhrazeno
Tým: Stupid team↳ Duřilová Michaela
26.5.2024Valíček Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
12.1.2024vašíčková iveta OPEN Z13-99 uhrazeno
20.3.2024Vávra Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
27.12.2023Vávra Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Venerovr Jana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Cobra Kai↳ Venera VítězslavCobra Kai
31.12.2023Veselý Jan BKG FUN FUN uhrazeno
29.1.2024Větrovský Jakub RACE M18-29 uhrazeno
24.11.2023Vilhelmová Daniela Dusty Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dusty Team↳ Uher IvoDusty Team
27.12.2023Vilimek Martin Vilimkovi OPEN MIX uhrazeno
Tým: vilimkovi↳ Krčmářová Kateřina Vilimkovi
31.12.2023Vinař Karel RACE M40-49 uhrazeno
14.5.2024Vitek Michal OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2024Vlach Jakub ForFun FUN FUN uhrazeno
27.1.2024Vobůrka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2024Vodrážka Pavel RACE M18-29 uhrazeno
13.4.2024Voják David OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Vokoun Petr RACE M18-29 uhrazeno
13.5.2024Volf Lukáš Street workout Stařeč RACE M30-39 uhrazeno
12.5.2024Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
23.2.2024Vrbová Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
29.4.2024Walek Petr RACE M18-29 uhrazeno
31.3.2024Zadina Jan Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora 2↳ Zadinová JanaCarnivora
31.1.2024Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora ↳ Adamcová PetraCarnivora
29.5.2024Zahustil Karel IT Crowd OPEN M13-99 nezaplaceno
25.5.2024Zajíčková Marie Varovi legie OPEN Z13-99 uhrazeno
27.1.2024Žarnovský Zbyněk OPEN M13-99 uhrazeno
24.5.2024Zbranek Jiří 221SQN OPEN M13-99 uhrazeno
5.11.2023Zejda David OPEN M13-99 uhrazeno
22.5.2024Zelinková Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
23.4.2024Zeman Zdenek FUN FUN uhrazeno
28.5.2024Zeman Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
26.5.2024Zemánek Vlastimil OPEN MIX uhrazeno
Tým: VZZZ↳ Zemánková Zora
26.5.2024Zemánková Zora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gumy↳ Vltavský Martin
24.5.2024Zerzánek Jan Los Lemplos OPEN M13-99 uhrazeno
24.5.2024Zezůlka Jan #the_old_OCR_dogs RACE M50-99 uhrazeno
13.4.2024Zikmund Miloš OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
1.4.2024Žohová Karolina FUN FUN uhrazeno
24.5.2024Zvolánek Marek OPEN M13-99 uhrazeno