Startovní listina GLADIATOR RACE HOLICE- ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN296
RACERACE250
FUNFUN18
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let157
Z13-99Ženy 13 a více let62
M30-39Muži 30 - 39 let61
TTým (čtyřčlenný)44
M40-49Muži 40 - 49 let43
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)35
M18-29Muži 18 - 29 let34
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)33
M50-99Muži 50 a více let20
FUNFUN18
Z18-29Ženy 18 - 29 let17
Z40-49Ženy 40 - 49 let14
JM13-17Junioři 13 - 17 let10
Z30-39Ženy 30 - 39 let8
Z50-99Ženy 50 a více let4
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let4
Celkem přihlášených564

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
21.5.2024 Pinc Štěpán RACE JM13-17 nezaplaceno
20.5.2024 Pospíšilová Vivian CrossfitJD Rýmařov, z. s RACE Z18-29 nezaplaceno
22.4.2024Absolon Jiří RACE M40-49 uhrazeno
24.12.2023Adamec Miroslav OPEN T uhrazeno
Tým: Božská Patrola↳ Luxová KateřinaBožská patrola
↳ Adamec Martin
↳ Adamcová LadaBožská Patrola
20.5.2024Babák Josef Edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
4.12.2023Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
17.5.2024Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 nezaplaceno
21.5.2024Bartoňová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: H+L s.r.o.↳ Machnik Jan
2.5.2024Barvič Michal STG Pardubice RACE M40-49 uhrazeno
28.11.2023Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z50-99 uhrazeno
30.11.2023Becha Andrea Warriors RACE Z40-49 uhrazeno
15.1.2024Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2024Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.3.2024Beneš Marek SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
20.5.2024Beran Jaromír [#] Kloučci RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2023Beran Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
10.11.2023Beránek Adam OPEN M13-99 uhrazeno
7.5.2024Bernard Marek OPEN M13-99 uhrazeno
14.5.2024Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
17.5.2024Beyer Max RACE M18-29 uhrazeno
19.5.2024Bímová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2023Blaho Jan RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2024Blažej Marek RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2024Blažej Michal RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2024Blažej Marek RACE M50-99 uhrazeno
30.11.2023Blažek Miloslav RACE M40-49 uhrazeno
12.4.2024Blažková Olga OPEN Z13-99 uhrazeno
18.5.2024Boháč Dariusz RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2023Bohata Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
13.5.2024Bolf Vladimír BB Fitclub RACE JM13-17 uhrazeno
8.5.2024Bombara Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
9.4.2024Bous František OPEN M13-99 uhrazeno
13.5.2024Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2024Breitr Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
4.2.2024Brožek Radovan RACE M30-39 uhrazeno
17.2.2024Brožová Michaela RACE MIX uhrazeno
Tým: KUMI↳ Jezbera JakubJezbyteam
19.5.2024Brožová Kateřina PROFFA RACE Z40-49 uhrazeno
31.3.2024Bruml Hynek ZUMBA FITNESS NEZVĚSTICE OPEN MIX uhrazeno
Tým: Běžci z baru↳ Krocová KateřinaBěžci z baru
18.5.2024Brynych Michal OPEN M13-99 uhrazeno
13.5.2024Bučková Miroslava STG Brumov Bylnice RACE Z40-49 uhrazeno
8.5.2024Budka Pavel RACE M18-29 uhrazeno
12.4.2024Bulanová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
27.2.2024Bureš David OPEN M13-99 uhrazeno
5.4.2024Bureš Jan RACE M18-29 uhrazeno
7.1.2024Bureš Petr RACE M30-39 uhrazeno
22.5.2024Burianek Viktor RACE M40-49 uhrazeno
30.12.2023Čáp Vojtěch RACE MIX uhrazeno
Tým: Granko k večeři↳ Šturmová Jana
18.4.2024Čápová Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
22.3.2024Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
19.5.2024Černý Václav HLS Team Plzeň RACE M30-39 uhrazeno
15.5.2024Černý Miloš Turbomedvědi OPEN M13-99 uhrazeno
6.5.2024Černý Martin OPEN M13-99 uhrazeno
17.5.2024Červenka Martin OPEN M13-99 nezaplaceno
29.2.2024Červinka Jaroslav STG Mladá Boleslav RACE M50-99 uhrazeno
12.5.2024Chadraba Jiří RACE M40-49 uhrazeno
21.5.2024Chaloupka Přemysl EXIT TEAM RACE M50-99 uhrazeno
21.5.2024Chaloupková Hana EXIT TEAM RACE Z18-29 uhrazeno
13.2.2024Charvát Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
15.5.2024Čiháková Alexandra #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
24.11.2023Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M13-99 uhrazeno
24.11.2023Čmelíková Radka Lagunino OPEN Z13-99 uhrazeno
23.2.2024Cöger Jiří Náchodské Prdelky OPEN T uhrazeno
Tým: Náchodské Prdelky↳ Dařbujan Petr
↳ Jaček MartinMínus jedna
↳ Plný DavidNáchodské prdelky
23.5.2024Coufal Tomáš HSK Cycling Team RACE M18-29 uhrazeno
22.3.2024Čuda Daniel Carnivora RACE M18-29 uhrazeno
16.5.2024Culek Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
7.5.2024Čumpelík Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
23.5.2024Dalecká Monika RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora 3↳ Hospodka MiroslavCarnivora
16.5.2024Daniel Mazurov Prague Running Crew OPEN M13-99 uhrazeno
13.5.2024Danilák Michal RACE M30-39 uhrazeno
19.5.2024Darebný Filip SKP Maják RACE M30-39 uhrazeno
10.5.2024Dobeš David Ikea masters OPEN M13-99 uhrazeno
11.5.2024Dobrý Jaroslav ZTP P OPEN M13-99 uhrazeno
20.12.2023Dohnal Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
5.5.2024Dorinec Andrej OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2024Dragúň Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
17.5.2024Dušátková Adéla OPEN MIX uhrazeno
Tým: AdePe↳ Dušátko JosefAdePe
21.5.2024Dytrt Tomáš Pastviny RACE M50-99 uhrazeno
29.1.2024Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
16.5.2024Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
21.5.2024Eisner Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
20.5.2024Eisner Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
30.4.2024Elišková Leona OPEN Z13-99 uhrazeno
19.5.2024Faigl Pavel PROFFA RACE M50-99 uhrazeno
13.5.2024Fencl Tomáš Spartan Training Group Mladá Boleslav RACE M30-39 uhrazeno
16.5.2024Fifka Martin OPEN M13-99 uhrazeno
16.5.2024Fikejsová Kristýna RACE MIX nezaplaceno
Tým: Pajdavá ženaneobsazeno
17.3.2024Filippova Tatiana FUN FUN uhrazeno
6.4.2024Fišar Jan RACE M30-39 uhrazeno
19.5.2024Fléglová Anna OCR MAŠINA Kadaň RACE Z18-29 uhrazeno
30.4.2024Františák Martin STG Brumov Bylnice RACE M30-39 uhrazeno
29.2.2024Gabrhel Pavel MP run Zlín RACE M50-99 uhrazeno
8.1.2024Galář Pavel Motovidla Prostějov OPEN M13-99 uhrazeno
14.4.2024Gálová Jitka Varga Family Gladiator Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Varga family gladiator team ↳ Varga MartinVarga Family Gladiator Team
30.1.2024Gregorová Nikol OPEN Z13-99 uhrazeno
13.5.2024Grégr Miroslav RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2024Grepl Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
19.5.2024Habor Roman OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2024Habor Nazar OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2024Habor Vasyl OPEN M13-99 uhrazeno
23.3.2024Hait David RACE M18-29 uhrazeno
6.5.2024Hajdová Marie Jen já OPEN Z13-99 uhrazeno
21.5.2024Halouzka Rostislav RACE M30-39 uhrazeno
19.2.2024Hammerschick Ondřej OPEN T uhrazeno
Tým: Solar Power↳ Slobodin AntonSolar Development
↳ Kohout PavelKancl
↳ Fišer MartinSolar Power
20.5.2024Hanáková Anežka RACE Z18-29 uhrazeno
24.3.2024Hanuš Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
9.5.2024Hanzík Elia #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
16.5.2024Haponov Serhii Prague Running Crew OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2024Hartmanová Radmila #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
7.5.2024Hartvich Ivana PM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vítězný tým ↳ Koutsky Pavel
30.1.2024Harvánková Natálie RACE JZ13-17 uhrazeno
21.5.2024Havle Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2024Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
21.1.2024Hebelka Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
14.5.2024Hencl Michal CarTec Liberec RACE M40-49 uhrazeno
22.4.2024Herzigová Alena OPEN MIX uhrazeno
Tým: ALDA↳ Šimek David
12.5.2024Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2023Hladik Tomas Predator workout brno RACE M30-39 uhrazeno
20.5.2024Hladká Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
22.1.2024Hlava Viktor #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
19.11.2023Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
27.1.2024Hložek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2024Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
22.5.2024Hodek Martin Eagle 64 OPEN M13-99 uhrazeno
12.5.2024Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
7.5.2024Hoffmannová Michaela Janovické lemry OPEN Z13-99 uhrazeno
5.5.2024Hojdová Dominika OPEN MIX uhrazeno
Tým: Domařek↳ kocián marekBez Identity
19.5.2024Holeček Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
26.2.2024Hora Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.4.2024Hora Michal OPEN T uhrazeno
Tým: BFGladiátors↳ Jalč MichalBF Gladiators
↳ Škardová Šárka
↳ Jindřichová Markéta
16.3.2024Horáček Michal RACE M30-39 uhrazeno
20.5.2024Horáček Zdeněk RACE MIX uhrazeno
Tým: VeganPower↳ Černá MarianaVeganPower
17.5.2024Horáčková Simona RACE Z18-29 uhrazeno
2.4.2024Horák Tomáš Nýmandi RACE M40-49 uhrazeno
14.5.2024Horálek Jan RACE M40-49 uhrazeno
20.5.2024Hošek Jakub OPEN M13-99 nezaplaceno
13.2.2024Houdek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Hovorka Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Hovorka Vojtěch STG Rychnov nad Kněžnou RACE M18-29 uhrazeno
29.1.2024Hrdina Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2024Hrdina Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.1.2024Hrdina Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Hrmo Šimon FUN FUN uhrazeno
20.5.2024Hron Leoš Poběž o více RACE M40-49 uhrazeno
30.4.2024Hrubá Hana Výzva 21 dní OPEN Z13-99 uhrazeno
8.12.2023HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M13-99 uhrazeno
6.5.2024Hubená Žaneta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
5.12.2023Hubený Lukáš RACE M40-49 uhrazeno
6.5.2024Hulle Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
13.5.2024Inneman Martina RACE MIX uhrazeno
Tým: Innemani↳ Inneman David
22.1.2024Iwano Kenichiro RACE M50-99 uhrazeno
16.5.2024Jakubcová Michaela SRTG Most RACE Z30-39 uhrazeno
16.5.2024Jakubec Martin SRTG Most RACE M40-49 uhrazeno
26.11.2023Jančová Naděžda makronky RACE MIX uhrazeno
Tým: makronky↳ Janča Martinmakronky
13.5.2024Janda Jiří Predator Workout Brno RACE M30-39 uhrazeno
15.1.2024Jandečková Věra Pišišvorové RACE Z40-49 uhrazeno
4.5.2024Janďourková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
21.5.2024Janků Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2024Jaroš Václav OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Jaroszová Miroslava OPEN Z13-99 uhrazeno
23.5.2024Jelínková Nikola Paňáři OPEN MIX uhrazeno
Tým: Paňářineobsazeno
22.5.2024Jičínský Jan Sviňáci OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Jílek Jiří RACE M18-29 uhrazeno
20.3.2024Jirka Miroslav RACE M18-29 uhrazeno
9.5.2024Joksch Radek Papa Joe’s Gym OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2024Kabelka Antonín OPEN M13-99 uhrazeno
24.2.2024Kačírek Miloš OPEN M13-99 uhrazeno
6.5.2024Kaczko Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
16.5.2024Kakáček Antonín OPEN M13-99 uhrazeno
5.4.2024Kalašová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gogginsovi↳ Werthaim Samuel
21.5.2024Kalfařová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
17.12.2023Kanta Martin OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2024Karel Štěpán edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
10.5.2024Kasman Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
13.5.2024Kaßner Stefanie Team Celtic Warrior RACE Z40-49 uhrazeno
9.5.2024Kašpar Jan OPEN M13-99 uhrazeno
22.5.2024Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
3.5.2024Keller František RACE M18-29 uhrazeno
18.5.2024Klečková Ivana JM Mašina Kadaň RACE Z40-49 uhrazeno
17.4.2024Kleger Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
17.3.2024Klíčová Simona OPEN Z13-99 uhrazeno
21.5.2024Klíma Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Klímek Aleš Warriors RACE M40-49 uhrazeno
20.5.2024Klímová Patricie OPEN Z13-99 uhrazeno
7.2.2024Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
21.5.2024Knížková Anna SDH Dlouhé FUN FUN uhrazeno
31.1.2024Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
14.5.2024Kohout Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
26.4.2024Kohout Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Kolesar Tomas OPEN MIX uhrazeno
Tým: Parasaurolupus↳ Polakova Aneta
30.11.2023Kolesárová Petra OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kája a Peťa↳ Vales Karel
30.11.2023Kolesarova Ivana OPEN MIX uhrazeno
Tým: BaDěd↳ Kolesar Petr
29.2.2024Konček Vladislav VLK ze Zvole RACE M50-99 uhrazeno
29.4.2024Kondraš Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2024Konszká Barbora #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
9.1.2024Kopenec Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
15.5.2024Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
17.5.2024Kořenář Adam OPEN M13-99 nezaplaceno
17.5.2024Kořenář Petr RACE M40-49 uhrazeno
21.5.2024Kořístek Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
15.5.2024Kosina Radek OPEN M13-99 uhrazeno
10.5.2024Kotek Lukáš UCT Solo OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Kouřil Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
17.4.2024Kozák Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Kozáková Jindra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
7.5.2024Kožešník David Bulls team OPEN M13-99 uhrazeno
14.5.2024Krajíček David FUN FUN uhrazeno
17.5.2024Král Jiří One team one dream RACE M30-39 uhrazeno
27.12.2023Krapka Michal RACE MIX uhrazeno
Tým: Krapkojc↳ Horvathová LucieKrapkojc
30.4.2024Krátký Daniel Gladius Family RACE M30-39 uhrazeno
21.5.2024Krčmář Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
28.12.2023Krejčí Dušan OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2023Krejčí Ondřej PSK Olymp OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2023Krejčí Barbora PSK Olymp OPEN Z13-99 uhrazeno
17.5.2024Křemenák Adam OPEN M13-99 uhrazeno
6.1.2024Krivčík Jan OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2024Kříž Pavel Zeus Power House Jihlava RACE M30-39 uhrazeno
29.1.2024Kříž Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
24.3.2024Křížalová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
31.1.2024Křížová Vendula OPEN T uhrazeno
Tým: Tvrdé játro↳ Semotam Petr
↳ Ludvík RadekTvrdé játro
↳ Pokorný ZdeněkTvrdé játro
8.5.2024Kroutilová Ivana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Kroužek Jan Total Vital FUN FUN uhrazeno
20.5.2024Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
12.5.2024Kubíček Antonín RACE M30-39 uhrazeno
13.4.2024Kubín Daniel CRTC OPEN T uhrazeno
Tým: Ravens↳ Sytko Jakub
↳ Sytko ElenRavens
↳ Sokol MatějRavens
7.5.2024Kubis Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Kubrová Nikola Výzva 21 dní OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Kubrová Sára Výzva 21 dní OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Kubrová Naděžda Výzva 21 dní OPEN Z13-99 uhrazeno
29.3.2024Kuneš Kamil OPEN T uhrazeno
Tým: NEFRITO↳ Stříteská Klára
↳ Čapková Michaela
↳ Joska Pavel
18.5.2024Kunstová Tereza Stone and Belter RACE Z30-39 uhrazeno
7.5.2024Kutnar Jan OPEN M13-99 uhrazeno
21.1.2024Kvízová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
21.1.2024Kvízová Jana Vostrej Kvíz OPEN Z13-99 uhrazeno
12.4.2024Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
4.5.2024Lán Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
26.11.2023Laštovička Martin RACE M30-39 uhrazeno
31.3.2024Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
29.2.2024Lázničková Martina #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
8.1.2024Ledinsky Martin SOLIDní čtyřka OPEN M13-99 uhrazeno
5.5.2024Liberda Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Linhartová Lenka Agoge Gym RACE Z40-49 uhrazeno
10.5.2024Lissner Petr OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2024Lodrová Kateřina Mladá ODS OPEN Z13-99 uhrazeno
18.5.2024Luňák Milan Topíci OPEN M13-99 nezaplaceno
30.3.2024Luža Filip Marná Snaha OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Máčala Daniel RACE M30-39 uhrazeno
18.4.2024Mach Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
10.5.2024Mach Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2024Machacek David OPEN M13-99 uhrazeno
15.4.2024Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
8.5.2024Machková Eliška RACE Z18-29 uhrazeno
21.5.2024Mahlová Vendula #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
6.5.2024Mahlová Michala #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Mahel Václav#GLADIATORRACETEAM
19.5.2024Majerčík Martin RACE M30-39 uhrazeno
19.3.2024Malá Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
28.12.2023Maleček Šimon FUN FUN uhrazeno
28.12.2023Maleček Jan FUN FUN uhrazeno
30.11.2023Málek Marek RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2023Málek Zdeněk ŠBV RACE M30-39 uhrazeno
9.5.2024Malinsky Zdenek RACE M40-49 uhrazeno
7.5.2024Manolevski Michael PČR RACE M50-99 uhrazeno
21.5.2024Markoš Martin Výstaviště Drinking Team RACE M30-39 uhrazeno
18.3.2024Marková Jana Marná snaha OPEN Z13-99 uhrazeno
14.5.2024Maršíková Edita OPEN Z13-99 uhrazeno
14.5.2024Mašek Jaroslav CROSS FITNESS SOKOL SEMILY RACE M50-99 uhrazeno
14.5.2024Mašková Tereza RACE JZ13-17 uhrazeno
30.11.2023Matoušek Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
23.5.2024Mazura Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
4.2.2024Meduna Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
22.5.2024Měřička Radek OPEN M13-99 uhrazeno
9.5.2024Metzl Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
23.5.2024Mičola Petr Topíci OPEN M13-99 uhrazeno
7.5.2024Miewald Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
8.5.2024Míl Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
21.5.2024Miler Pavel RACE M30-39 uhrazeno
28.3.2024Mlateček David RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2024Mokroš Martin Ati RACE M30-39 uhrazeno
18.5.2024Moravcová Klára Consolata RACE MIX uhrazeno
Tým: 1312↳ Bartoš Daniel
23.2.2024Mori Tetsuya RACE M40-49 uhrazeno
20.5.2024Moťovský Marian Dlouhoprstý Banditi OPEN M13-99 uhrazeno
17.5.2024Mulidrán Daniel RACE M18-29 uhrazeno
29.1.2024Műller Petr OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2024Musílek Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2024Musílek Dominik RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2023Musílková Eliška RACE Z18-29 uhrazeno
29.1.2024Myška Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Nápravník Adam RACE M18-29 uhrazeno
20.5.2024Navařík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
29.11.2023Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
14.1.2024Nekl Ondra FUN FUN uhrazeno
14.1.2024Nekl Vojtěch FUN FUN uhrazeno
22.5.2024Nekovář Jiří RACE M18-29 uhrazeno
3.3.2024Nemcik Erik OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2024Němcová Nikola RACE JZ13-17 uhrazeno
27.2.2024Němec Jan OPEN M13-99 uhrazeno
6.5.2024Netíková Anežka GLADIATORS Kralupy nad Vtavou RACE Z18-29 uhrazeno
29.1.2024Nguyen Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
11.5.2024Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
21.5.2024Novotná Adriana #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
30.4.2024Novotná Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
16.5.2024Novotný Karel RACE M30-39 uhrazeno
19.5.2024Olšák Tomáš STG Litoměřice RACE M40-49 uhrazeno
21.5.2024Ondráčková Soňa Gladiátor Race Trutnov OPEN Z13-99 uhrazeno
28.2.2024Otta Miloslav OPEN M13-99 uhrazeno
13.5.2024Pačes Ota OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Panák Břetislav #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
30.11.2023Papst Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
9.5.2024Pařenica Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Pavelák Lukáš STG Zlín RACE JM13-17 uhrazeno
29.2.2024Paveláková Marcela MP run Zlín RACE Z40-49 uhrazeno
23.5.2024Pavlata Josef Spartan Decin - Sokol Max OPEN M13-99 uhrazeno
25.2.2024Pavůčková Hana Broďačky OPEN T uhrazeno
Tým: Broďačky↳ Zimmermannova MarketaBroďačky
↳ Zinkova MichaelaBroďačky
↳ Dundackova HanaBroďačky
4.4.2024Pecháček Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
16.5.2024Pešina Antonín RACE M18-29 uhrazeno
29.11.2023Peták Radek FUN FUN uhrazeno
20.5.2024Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
31.1.2024Petráň Radek RACE M30-39 uhrazeno
30.4.2024Petřík Petr OPEN M13-99 uhrazeno
18.5.2024Petrů Jan Penta gym OPEN M13-99 uhrazeno
16.3.2024Pilný Frantisek RACE M30-39 uhrazeno
14.5.2024Pilný Martin OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2024Pinc Adam Rychlá rota RACE M18-29 nezaplaceno
6.12.2023Pirkl Jiří RACE M18-29 uhrazeno
9.5.2024Píša Vojtěch RACE M30-39 uhrazeno
8.11.2023Pittner Pavel RACE M40-49 uhrazeno
17.4.2024Plachá Tereza STG Prostějov, CC Olomouc RACE Z30-39 uhrazeno
21.5.2024Ploc Jan Korálek team RACE M30-39 uhrazeno
10.5.2024Podešva Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2024Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M40-49 uhrazeno
4.4.2024Pokora Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
10.4.2024Pokorný Zdeněk RACE M30-39 uhrazeno
23.5.2024Póla Martin BS Tým RACE M30-39 uhrazeno
19.5.2024Pöndl Patrik RACE M18-29 uhrazeno
18.5.2024Poner Vít OPEN M13-99 uhrazeno
18.11.2023Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
3.3.2024Pospíšek Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2024Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
23.5.2024Prchal Jan FUN FUN uhrazeno
17.5.2024Přibyl Jan PROČ NE RACE M40-49 uhrazeno
28.11.2023Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
23.5.2024Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Nějak to dopadne↳ Ryba MichalVlajem za psem
14.5.2024Přívozníková Martina OPEN Z13-99 nezaplaceno
27.2.2024Procházka Lukáš Svídnický extrém RACE M30-39 uhrazeno
25.2.2024Procházka Pavel RUM Team OPEN M13-99 uhrazeno
7.5.2024Prochazka Josef Jprecision RACE M50-99 uhrazeno
10.5.2024Prokopova Marta OPEN T uhrazeno
Tým: SLOWRUNNEŘI↳ Prokop Ondřej
↳ Prokop Tomáš
↳ Hlušcová Tereza
13.5.2024Ptáček Kryštof RACE M18-29 nezaplaceno
25.2.2024Pučálka Martin RUM TEAM OPEN M13-99 uhrazeno
29.12.2023Pulkrábková Pavla SRTG Pardubice OPEN T uhrazeno
Tým: SRTG Pipi a spol.↳ Lacinová LucieLáca team
↳ Břetenářová TerezaSRTG Pardubice a spol
↳ Jirásková ŠárkaSRTG Pardubice
19.4.2024Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
24.11.2023Pup Petr Agoge GYM RACE MIX uhrazeno
Tým: Agoge Gym↳ Zapletalová ZuzanaSRTG Praha
23.5.2024Purek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2023Purková Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
20.5.2024Pycha Mikulas Lídláci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Trénuje mě Mikuláš↳ Nováková Daniela
17.1.2024Ráčková Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
1.11.2023Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
29.2.2024Rajter Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
6.1.2024Rak Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
23.5.2024Řeháková Lucie Hufky team Fitmin RACE Z18-29 uhrazeno
3.5.2024Rejhon Tomáš Extra Brno RACE MIX uhrazeno
Tým: Extra Brno↳ Pecnová Dominika
17.11.2023Rejmanová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
21.4.2024Remeš Lenny R.E.M. team RACE JM13-17 uhrazeno
9.2.2024Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
22.3.2024Renská Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
22.3.2024Renský Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
26.3.2024Resler Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
26.2.2024Řezníček Jan Junák Č.Kostelec RACE M50-99 uhrazeno
12.5.2024Richtr Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
10.5.2024Riedl Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
26.4.2024Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
18.5.2024Rosa Petr RACE MIX uhrazeno
Tým: Chomíci↳ Stanovská Sára
26.4.2024Rousek Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2023Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.4.2024Rumanek Jaroslav STG Brumov Bylnice RACE M50-99 uhrazeno
24.11.2023Rybenský Milan RACE M30-39 uhrazeno
20.5.2024Rýdl Martin OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2024Rýdlová Tereza RACE Z30-39 uhrazeno
12.5.2024Sabak David RACE M50-99 uhrazeno
29.2.2024Šabart Roman RACE M50-99 uhrazeno
5.4.2024Salfická Olga OPEN Z13-99 uhrazeno
26.3.2024Salgueiro Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
4.4.2024Šalovská Lucie Profitko OPEN MIX uhrazeno
Tým: My dva↳ Nováček JozefProfitko
15.4.2024Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
29.11.2023Sauerová Simona OPEN Z13-99 uhrazeno
10.3.2024Šebelová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
20.5.2024Sedlák Tobiáš FUN FUN uhrazeno
8.1.2024Sedláková Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
4.3.2024Sedmík Jaromír OPEN M13-99 uhrazeno
4.2.2024Semecký Petr Ati RACE M40-49 uhrazeno
17.11.2023Šenkýř Jan OPEN M13-99 uhrazeno
22.5.2024Ševcech Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
15.4.2024Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
15.4.2024Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
7.5.2024Shapoval Oksana Squad UA Runners RACE MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Hurt LukášPredator Workout Brno
15.5.2024Šimek Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
7.11.2023Šimko Jan OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2024Šimon Milan OPEN M13-99 uhrazeno
5.5.2024Šindelářová Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
18.5.2024Skula Emil OPEN M13-99 uhrazeno
24.3.2024Slavíková Jana OCR MAŠINA KADAŇ RACE Z50-99 uhrazeno
4.4.2024Slavkovský Milan Model Run Team OPEN M13-99 uhrazeno
9.3.2024Šlechtová Veronika STG PRAHA OPEN Z13-99 uhrazeno
15.5.2024Šmarda Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
17.2.2024Snítilá Václava OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2024Souček Vladimír TJ Lhota Červený Kostelec RACE M50-99 uhrazeno
18.3.2024Soukup Jiří Nýmandi RACE M40-49 uhrazeno
18.5.2024Soukupová Denisa RACE MIX uhrazeno
Tým: Zímovi↳ Zíma Simon
21.11.2023Špác Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
23.3.2024Špatenka Jakub RACE M18-29 uhrazeno
6.5.2024Špetlová Tereza OPEN MIX uhrazeno
Tým: Králíčkovi↳ Králíček Jan
3.11.2023Šplíchal Jan Tatranská strela OPEN M13-99 uhrazeno
6.11.2023Šplíchalová Alena Tatranská strela OPEN Z13-99 uhrazeno
27.2.2024Spohnerova Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
19.5.2024Šrámek Martin RACE M18-29 uhrazeno
21.2.2024Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
17.5.2024Srpková Šárka OPEN Z13-99 nezaplaceno
20.5.2024Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
7.5.2024Srstková Kristýna OPEN T uhrazeno
Tým: T team↳ Srstka VladimírT team
↳ Balát PetrOsmička
↳ Hájková Sandra
22.5.2024Štafl Karel RACE M40-49 uhrazeno
16.5.2024Staněk Libor #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
7.5.2024Staněk Jiří Block 325 RACE M40-49 uhrazeno
21.5.2024Štembera Petr RACE M40-49 uhrazeno
21.5.2024Štemberová Věra RACE Z40-49 uhrazeno
29.11.2023Štochl Stanislav OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Štochlová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
12.4.2024Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
12.4.2024Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2024Stríšová Vanessa OPEN Z13-99 uhrazeno
6.5.2024Šturc David Ikea masters OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2024Suchánková Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
14.12.2023Suchánková Vlasta OPEN Z13-99 uhrazeno
28.4.2024Švihovská Kateřina Šneci RACE Z40-49 uhrazeno
31.1.2024Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2024Svoboda Jáchym OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2024Svoboda David RACE M40-49 uhrazeno
21.5.2024Svoboda Pavel Ti Druzí CZ RACE M40-49 nezaplaceno
30.1.2024Svoboda Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bába & kořen↳ Slaninová Karin
4.3.2024Svobodová Vendula OPEN Z13-99 uhrazeno
29.2.2024Svobodová Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
21.5.2024Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN Z13-99 uhrazeno
21.5.2024Sýkora Tomáš SDH Dlouhé FUN FUN nezaplaceno
7.2.2024Sýkora Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
17.4.2024Taročko Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
11.1.2024Tázlar Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
14.5.2024Tichý Jakub Loupáci RACE M18-29 uhrazeno
20.5.2024Tigana Josef OCR TEAM KLADNO RACE M50-99 uhrazeno
27.11.2023Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
22.5.2024Tošovská Hana TJ SPARTAK VRCHLABI RACE Z30-39 uhrazeno
10.5.2024Trávníček Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Trčka Jan Spartan Děčín Sokol Maxičky RACE M30-39 uhrazeno
28.12.2023Třeček Jakub RACE M18-29 uhrazeno
14.5.2024Trtílek Aleš Ares Race Team- Hradec nad Svitavou RACE M40-49 uhrazeno
18.2.2024Tuček Milan RACE M50-99 uhrazeno
22.5.2024Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
30.4.2024Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
6.5.2024Uhrin Tomas OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Uldrichová Marcela OPEN Z13-99 uhrazeno
4.5.2024Ulman Roman OPEN M13-99 uhrazeno
22.5.2024Urbanová Jaroslava RACE Z18-29 uhrazeno
21.5.2024Vacek Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
24.12.2023Vacula Tomáš Dean OPEN M13-99 uhrazeno
9.5.2024Valášek Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
6.5.2024Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
20.5.2024Valovič Roman RACE M30-39 uhrazeno
24.3.2024Vanický Jiří RACE M18-29 uhrazeno
22.5.2024Vaverka Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
21.5.2024Vaverková Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
11.5.2024Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
30.4.2024Vejvalka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Vejvalka David OPEN M13-99 uhrazeno
22.5.2024Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
5.5.2024Veselý Jan OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2024Veska Tobiáš OPEN M13-99 uhrazeno
14.5.2024Veverková Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
14.5.2024Veverková Anet #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
1.5.2024Vičan Petr STG-Brumov-Bylnice OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Vilímková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2023Vinař Karel RACE M40-49 uhrazeno
5.5.2024Vincent Oldřich STG Pardubice RACE M40-49 uhrazeno
24.11.2023Virastova Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
16.4.2024Vlk Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
9.1.2024Vlk Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2024Vodrážka Pavel RACE M18-29 uhrazeno
16.5.2024Voitovych Kateryna Prague Running Crew OPEN Z13-99 uhrazeno
7.5.2024Vojtová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
15.12.2023Vondruška Jiří FUN FUN uhrazeno
17.5.2024Voříšek Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
10.4.2024Vöröš Michal OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2024Votápek Leonard Pišišvorové RACE JM13-17 uhrazeno
21.2.2024Votápková Gabriela Pišišvorové RACE Z18-29 uhrazeno
5.5.2024Vysušil Milan DX-NET OPEN M13-99 uhrazeno
17.5.2024Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora↳ Adamcová PetraCarnivora
30.11.2023Zadina Jan Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora 2↳ Zadinová JanaCarnivora
26.3.2024Zajíček Tomáš Saunička Orlice FUN FUN uhrazeno
15.11.2023Zátopek Luboš RACE M30-39 uhrazeno
30.1.2024Zikmund Roman OFFICIAL RACE MIX uhrazeno
Tým: OFFICIAL↳ Zikmundová MiroslavaOFFICIAL
20.5.2024Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM# OPEN M13-99 uhrazeno
27.4.2024Zvěřina Jaroslav Decathlon Tabor OPEN M13-99 uhrazeno