Startovní listina GLADIATOR RACE HOLICE - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS II RKIDS II - RACE151
KIDS IKIDS I130
FAMFAM69
KIDS II OKIDS II - OPEN55
Kategorie
FAMFAMILY69
CH08-09Chlapci 8 - 9 let53
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 42
D10-15Dívky 10 - 15 let32
D10-11Dívky 10 - 11 let 32
D08-09Dívky 8 - 9 let28
D12-13Dívky 12 - 13 let 27
CH06-07Chlapci 6 - 7 let27
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 27
CH10-15Chlapci 10 - 15 let23
D06-07Dívky 6 - 7 let22
CH14-15Chlapci 14 - 15 let13
D14-15Dívky 14 - 15 let 10
Celkem přihlášených405

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
22.4.2024Absolonová Barbora KIDS I D06-07 uhrazeno
18.5.2024Aronov Omer FAM FAM uhrazeno
21.5.2024Augustová Zdeňka KIDS I D08-09 uhrazeno
7.5.2024Balat Ondra KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.5.2024Balatova Kateřina KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
20.5.2024Balko Tereza Lagunino OCR Team KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
20.5.2024Balsky Filip KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.5.2024Barash Stanislava Atom Kids Praha KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
9.5.2024Bartoníček Jan GR kids Trutnov KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.4.2024Bartoňová Adéla KIDS I D08-09 uhrazeno
31.3.2024Bednář Kryštof Funkční trénink Milovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
31.3.2024Bednář Vojtěch Funkční trénink Milovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
14.4.2024Bednář Dominik #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.4.2024Bednářová Klára #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
31.3.2024Bednářová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
28.3.2024Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
4.5.2024Beránek Štěpán Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.5.2024Berger Šimon FAM FAM nezaplaceno
20.5.2024Bittmanová Annemari OCR KIDS PODĚBRADY KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
21.5.2024Bodanská Anna GRT KIDS I D06-07 nezaplaceno
21.5.2024Bohun Antonín KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.4.2024Bolehovská Eliška KIDS I D08-09 uhrazeno
22.5.2024Bombara Adam KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.5.2024Bombarová Sára Lilian KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
9.4.2024Bousová Evelína FAM FAM uhrazeno
14.5.2024Brát Milan --- KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
14.5.2024Brát Vladimír KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.5.2024Brázdová Dominika SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
22.5.2024Burián Roman FAM FAM uhrazeno
22.5.2024Čápová Alžběta Hellcats KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
23.1.2024Čápová Magdaléna Hellcats FAM FAM uhrazeno
1.4.2024Čápová Antonie Hellcats KIDS I D08-09 uhrazeno
20.5.2024Čáslavský David KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
16.5.2024Cédl Jiří HC Rakovnik KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
16.5.2024Cédl Jakub HC Rakovník KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
19.5.2024Čermák Jáchym KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
30.11.2023Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
19.5.2024Čermáková Kristýna KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
30.11.2023Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
23.5.2024Černá Kateřina KIDS I D08-09 uhrazeno
19.5.2024Černá Bronislava HLS Team KIDS I D06-07 uhrazeno
12.5.2024Černý Matyáš Turbomedvědi KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
12.5.2024Chadraba Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
18.5.2024Chalupa Jindřich #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
18.5.2024Chalupa Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.5.2024Chylka Jan FAM FAM uhrazeno
20.5.2024Čihák Hugo FAM FAM uhrazeno
21.5.2024Čihák Bruno FAM FAM uhrazeno
15.5.2024Čiháková Natálie Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
10.5.2024Čížek Robin KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.5.2024Čížek Dominik KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.5.2024Čmelíková Kateřina Lagunino OCR Team KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
21.3.2024Cogan Richard Rudolf T. J. Sokol Nová Paka KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.5.2024Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.5.2024Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
21.5.2024Culková Nikola #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
13.5.2024Danilák Michal Terminacek KIDS I CH06-07 uhrazeno
13.5.2024Daniláková Tereza Terminacek FAM FAM uhrazeno
19.5.2024Darebný Štěpán SKP Maják KIDS I CH06-07 uhrazeno
18.5.2024David Sebastian KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.5.2024Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.5.2024Dědek Šimon Capoeira KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
21.5.2024Dědková Barbora Gladiátor race kids Trutnov FAM FAM uhrazeno
22.5.2024Doubek Oskar Zámeček gang KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.5.2024Dubcová Eliška KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
18.4.2024Dubenecká Anna OCR Team Sokol Dvůr Králové KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
18.5.2024Dudová Klára KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
5.5.2024Dufek Antonín KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.1.2024Dufková Michaela KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
29.3.2024Eliášová Denisa FZŠ Chodovická KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
6.2.2024Eminger Martin KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.5.2024Falta Karel SK Třebechovice FAM FAM uhrazeno
8.5.2024Falta František SK Třebechovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
8.5.2024Falta Jindřich SK Třebechovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.11.2023Fehér Laura Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
22.5.2024Flégl Petr OCR Sokol Dvůr Králové KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
22.5.2024Fléglová Marie OCR Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
23.5.2024Fojtů Armin KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.5.2024Fojtů Anna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
20.5.2024Franková Nela KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
10.5.2024Frémund Michal Sokol Milovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.5.2024Frýzl Mikuláš Sokol Dvůr Králové n. L. KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.5.2024Gajdoš Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.5.2024Gloser Matouš STG Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.5.2024Gloserová Antonie STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
14.5.2024Gonda Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.5.2024Gorczyca Julie KIDS I D06-07 nezaplaceno
21.5.2024Gorczyca Viktorie KIDS I D06-07 nezaplaceno
10.1.2024Hába Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
17.5.2024Hájek Jiří OCR Čelákovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
7.5.2024Hájková Sofie KIDS I D08-09 uhrazeno
20.5.2024Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
1.11.2023Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
9.5.2024Havlickova Tereza TJ Sokol Hradec Králové KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
6.5.2024Herčík Šimon FAM FAM uhrazeno
6.5.2024Herčíková Běta FAM FAM uhrazeno
22.5.2024Hladík Vít KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
20.5.2024Hlaváček Jindřich FAM FAM uhrazeno
28.2.2024Hlaváčová Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
23.5.2024Hoffmannová Denisa FAM FAM uhrazeno
18.5.2024Hofman Alan KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.5.2024Hofman Tomáš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.5.2024Hofmanová Josefína LSDB ( lyžařský spolek Dolní Branná) KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
19.5.2024Holeček Jakub KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
19.5.2024Holečková Jana KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
4.5.2024Holubcak Oliver Gladiátor Race Kids Hradec Králové KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.5.2024Holubcakova Sofie Gladiátor Race Kids Hradec Králové KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
26.11.2023Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
10.12.2023Horáčková Nela hrošíci KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
17.5.2024Horáková Klára KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
8.5.2024Horálek Daniel KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
23.5.2024Houdek Pavel KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.5.2024Hozáková Lada PSA FAM FAM uhrazeno
10.1.2024Hrdina Maty KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
20.5.2024Hrušková Barbora KIDS II - RACE D14-15 nezaplaceno
21.5.2024Hryzová Kristýna KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
9.5.2024Hubálek Lukáš FAM FAM uhrazeno
8.5.2024Hubálková Hana KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
5.5.2024Jakubcová Kristýna FAM FAM uhrazeno
5.5.2024Jakubec Marek FAM FAM uhrazeno
15.1.2024Jandečka Kryštof Pišišvorové KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
15.1.2024Jandečková Alžběta Pišišvorové KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
29.2.2024Jaroš Matěj KIDS I CH06-07 uhrazeno
29.2.2024Jarošova Klára KIDS I D08-09 uhrazeno
22.5.2024Jičínský Antonín Sviňáci KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
20.5.2024Jílková Ema GLADI TEAM PARDUBICE KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
10.5.2024Jiránek Ondřej Gladiator kids Trutnov KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.5.2024Jiránek Jakub OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
20.5.2024Jiránková Justina Rosalie OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
23.5.2024Jirásek Vlastimil KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
29.11.2023Jiroutová Barbora M.C.Metuje KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
18.5.2024Jun Adam KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.3.2024Kábele Max #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.2.2024Kácovský David KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
28.4.2024Kaczková Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
16.5.2024Kafka Jakub FAM FAM uhrazeno
2.5.2024Kalaydzhiev Dimitar FAM FAM uhrazeno
20.5.2024Kalvodová Stela Panther Gym Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
22.5.2024Kamenický Václav KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.5.2024Kameník Tadeáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.5.2024Kameníková Sára KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
22.5.2024Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.5.2024Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
6.5.2024Kasalická Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
8.5.2024Kašpar Antonín KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.5.2024Kašpar František KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.5.2024Klenovská Ariana GR kids KIDS I D08-09 uhrazeno
23.5.2024Kohout Filip Tatran Železná Ruda KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.5.2024Kohout Lukáš Tatran Železná Ruda KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.5.2024Kohoutová Jasmína KIDS I D06-07 uhrazeno
31.3.2024Koláček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.2.2024Koláčková Klára KIDS I D08-09 uhrazeno
24.4.2024Koller David KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
9.5.2024Komárek Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
8.4.2024Konečná Ivana Dono KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
17.5.2024Konečny Tobias KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.5.2024Konopík Josef Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.5.2024Konopíková Cecílie Panther Gym Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
2.11.2023Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 nezaplaceno
2.11.2023Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
30.11.2023Kopsová Nelly KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
17.5.2024Kořenářová Julie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
1.5.2024Koreňová Zoe gladiatorraceteam KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
19.5.2024Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
23.5.2024Kosela Jakub KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
10.12.2023Košina Filip hrošíci KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
9.5.2024Kosina Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.5.2024Kosinová Sofie FAM FAM uhrazeno
10.12.2023Košinová Gabriela hrošíci KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
28.2.2024Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
6.5.2024Kouba František CRTC FAM FAM uhrazeno
11.5.2024Koubek Štěpán KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.5.2024Kovář Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
23.5.2024Kovářová Miriam FAM FAM uhrazeno
30.3.2024Kozlovská Adéla Tj Tanvald KIDS I D08-09 uhrazeno
5.5.2024Kozlovská Anna Tj Tanvald KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
19.5.2024Kráčmar Jáchym FAM FAM uhrazeno
1.2.2024Kratochvíl Štěpán KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
17.5.2024Krčmářová Michaela SK Pardubičky KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
31.1.2024Krčmářová Emma #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
22.5.2024Křemenáková Bára KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
22.5.2024Křemenáková Eliška KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.5.2024Kroupová Julie Gladiatorraceteam KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
12.5.2024Kubíček Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
12.5.2024Kubíčková Nina FAM FAM uhrazeno
21.5.2024Kubrt Michal FAM FAM uhrazeno
21.5.2024Kubrt Kryštof FAM FAM uhrazeno
21.5.2024Kučerová Jana KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
5.5.2024Kuchařík Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.5.2024Kuchařík Jan KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.5.2024Kulhánek Šimon Jentak KIDS I CH08-09 nezaplaceno
4.5.2024Kušnír Albert mrka KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.5.2024Kušnír Krystof mrka KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.11.2023Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
5.5.2024Kytka Maxmilian FAM FAM uhrazeno
5.5.2024Kytková Magdalena FAM FAM uhrazeno
12.5.2024Ladeckà Natalie Lenochodi KIDS I D06-07 uhrazeno
12.5.2024Ladecky David FAM FAM uhrazeno
18.5.2024Lánská Anetka KIDS I D08-09 uhrazeno
7.4.2024Lenfeldova Michaela #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
20.5.2024Linek Matyáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
20.5.2024Linková Nela KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
11.11.2023Lochmanová Eliška FAM FAM uhrazeno
9.11.2023Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
7.5.2024Lorencová Adéla KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
12.5.2024Loudová Dominika KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
21.5.2024Lukášek Jan KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.3.2024Lukášková Barbora KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
21.5.2024Machník Jakub Gladiator Kids Hradec Králové KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.5.2024Macků David KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
6.5.2024Mahlová Vendula #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
19.5.2024Majerčíková Eliška KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
12.12.2023Mamula Šimon KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
2.5.2024Mannová Linda PS Hroch Pardubice KIDS I D08-09 uhrazeno
24.3.2024Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.5.2024Martínek Tobiáš KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
20.5.2024Martinez Vilimkova Lucie FAM FAM uhrazeno
21.5.2024Martinková Amálie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
20.5.2024Mašek Antonín KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.5.2024Mašín Erik Lagunino OCR Team KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
20.5.2024Mašín Denis Lagunino OCR Team KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.5.2024Mašková Samantka KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
1.11.2023Matlach Matyáš SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.11.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
5.11.2023Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
5.11.2023Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
4.2.2024Medunova Terezka KIDS I D06-07 uhrazeno
22.5.2024Merenus ml. Oldrich Ti-druzí jungsters FAM FAM nezaplaceno
28.12.2023Meruna Tomáš LOKO Beroun KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
14.5.2024Michel Jakub Jan Gladiátor race kids Trutnov KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.5.2024Michlová Marie Gabriela Gladiátor race kids Trutnov FAM FAM uhrazeno
16.5.2024Mikoczi Tadeáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.5.2024Miler Robin KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.5.2024Miler Dominik KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.5.2024Miler Denis KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.5.2024Mohaupt Vít DX-NET KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
16.3.2024Moláčková Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
21.5.2024Morin Norinka KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
18.4.2024Morys Vít Kupředu KIDS I CH06-07 uhrazeno
18.4.2024Morysová Zora Kupředu KIDS I D08-09 uhrazeno
4.2.2024Movnar Andrei KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
4.2.2024Movnar Adrian KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
4.2.2024Movnarová Larisa KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
20.5.2024Musílek Libor Pustá Rybná FAM FAM uhrazeno
23.5.2024Nečas Simon KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.5.2024Nečas Dominik KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.5.2024Nemčík Alex STG Mladá Boleslav KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
21.5.2024Němec Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.5.2024Nohejlová Adéla Gladiator Race KIDS tréninková skupina Trutnov KIDS I D06-07 uhrazeno
6.5.2024Novák Filip KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
24.3.2024Novák Eduard Panther Gym Čakovice KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
24.3.2024Nováková Klára Panther Gym Čakovice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
16.5.2024Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
21.5.2024Novotná Veronika LS Dolní Branná KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.5.2024Novotná Nela LS Dolní Branná FAM FAM uhrazeno
31.1.2024Novotná Dorota SDH Dolsko KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
31.1.2024Novotný Antonín SDH Dolsko KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
22.5.2024Novotný Kryštof KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
18.5.2024Novotný Ondřej FAM FAM nezaplaceno
31.3.2024Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
7.5.2024Novotný Sebastian KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.5.2024Novotný Hubert FAM FAM uhrazeno
31.1.2024Novotný Čeněk SDH Dolsko KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.5.2024Olšák Mikuláš STG Litoměřice KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.5.2024Ondráčková Kristýna Gladiátor Kids Trutnov KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
23.5.2024Ožanová Agáta KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.5.2024Pantůček Tomáš SySleRun KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.5.2024Pantůček Jakub SySleRun KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
18.5.2024Paveleková Markéta Blue tým KIDS I D06-07 uhrazeno
14.5.2024Pavlíček Jonáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
18.5.2024Pecháček Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.5.2024Peková Nikol Olympia Spartan Training KIDS I D06-07 uhrazeno
20.5.2024Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
21.5.2024Petřík Hektor FAM FAM uhrazeno
1.11.2023Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
1.11.2023Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
20.5.2024Picek Ladislav Sokol Holice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
19.5.2024Píchová Tereza KIDS II - RACE D12-13 nezaplaceno
21.5.2024Pitrmanová Viktorie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
7.5.2024Pittner Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.5.2024Pittnerová Eliška KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
9.5.2024Plachá Ema KIDS I D06-07 uhrazeno
10.5.2024Podešva Jaroslav Atletika Stará Boleslav KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.5.2024Póla Vít Buď svůj KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.5.2024Póla Antonín Buď svůj KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.5.2024Povolná Lily FAM FAM uhrazeno
27.2.2024Procházková Ema Svídnický extrém KIDS I D08-09 uhrazeno
27.2.2024Procházková Hana Svídnický extrém KIDS I D06-07 uhrazeno
12.3.2024Pup Matyáš SRTG Praha KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.5.2024Purek Damián KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.5.2024Regner Filip KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
21.5.2024Regner Daniel KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
17.5.2024Řeháček Daniel GOGO team KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
11.5.2024Řeháková Eliška FAM FAM uhrazeno
22.5.2024Remeš Samuel Zachary R.E.M. team FAM FAM uhrazeno
23.5.2024Remsová Lilien Dveře Vrchlabí FAM FAM uhrazeno
21.5.2024Řepíková Eliška FAM FAM uhrazeno
7.5.2024Říha David #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.5.2024Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
12.5.2024Říhová Anna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
9.5.2024Rothová Beáta GR Kids Trutnov KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
25.1.2024Rozdolská Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
20.5.2024Rozsypal Tobiáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.5.2024Rychlovská Eva KIDS I D08-09 uhrazeno
19.5.2024Rychnovská Natálie KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
10.5.2024Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
17.5.2024Šálová Adriana FAM FAM uhrazeno
22.5.2024Šalovský Jakub FAM FAM uhrazeno
20.5.2024Samková Simona Orel Vyškov KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
12.4.2024Samšeňák Radim KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.5.2024Sazima Tomáš KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
20.5.2024Sazimová Eliška KIDS I D08-09 uhrazeno
21.5.2024Scheithauer Marek Letci Letňany KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.5.2024Scheithauerová Ella Dukla Praha KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
22.5.2024Schejbal Jiří KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.5.2024Schejbalová Adéla FAM FAM uhrazeno
15.5.2024Schwarzová Amálie Olympia Spartan training Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
23.5.2024Šeda Jiří FAM FAM uhrazeno
7.5.2024Sedlmeier Jakub TJ Dukla Praha KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
7.5.2024Sedlmeier Matyáš TJ Dukla Praha KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
23.5.2024Šedová Natálie KIDS I D08-09 uhrazeno
12.5.2024Silnůšková Sofie KIDS I D06-07 uhrazeno
20.5.2024Šípková Klára FAM FAM uhrazeno
9.5.2024Sklenář Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.5.2024Školník Michal #gladiatorraceteam KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
15.5.2024Školník Marek #gladiatorraceteam KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.5.2024Slezák Jakub Sokol Dvůr Králové n. L. KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.5.2024Slezák Tobiáš Sokol Dvůr Králové n. L. KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.5.2024Smejkalova Terezka KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
20.5.2024Smoček Antonin STG Kutná Hora KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
20.5.2024Smočková Milada STG Kutná Hora KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
23.5.2024Sokol Albert SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.5.2024Sokolová Beata SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
17.5.2024Soumarová Vanesa GOGO team KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
23.5.2024Šrámek Vojtěch TJ Sokol Horní Branná KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.5.2024Šrámková Viktorie FAM FAM uhrazeno
7.5.2024Srstka Maxim KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
7.5.2024Srstková Valérie KIDS I D08-09 uhrazeno
22.5.2024Štafl Matěj KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.5.2024Štaflová Veronika KIDS I D06-07 uhrazeno
15.5.2024Staněk Jakub Block 325 KIDS I CH08-09 nezaplaceno
7.5.2024Staněk Jiří KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
16.5.2024Staněk Martin FAM FAM uhrazeno
1.5.2024Střelec Tobiáš SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
1.5.2024Střelec Sebastien SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
20.5.2024Šubotník Vincent KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.5.2024Šubotníková Klaudie KIDS I D06-07 uhrazeno
21.5.2024Suková Rozalie Lyžařský klub Dolní Branná KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
8.5.2024ŠUlcová Barbora #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 nezaplaceno
8.5.2024Svoboda Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
8.5.2024Svobodová Petra KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
21.5.2024Sýkora Tomáš SDH Dlouhé KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
14.5.2024Tauchman Bruno KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.5.2024Tauchman Richard KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.5.2024Tázlarová Daniela FAM FAM uhrazeno
19.5.2024Tomášková Šárka KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
6.5.2024Topor Tobias FAM FAM uhrazeno
22.4.2024Tošovská Kristýna Tošováci KIDS I D08-09 uhrazeno
19.5.2024Tošovský Jonáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.5.2024Tuček Štěpán Dukla Praha KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
21.5.2024Tydrychová Nikola KIDS I D08-09 uhrazeno
19.5.2024Uher Josef KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.5.2024Uhlířová Daniela FAM FAM uhrazeno
18.5.2024Uhlířová Terezie KIDS I D08-09 uhrazeno
10.5.2024Vaculík Matyáš FAM FAM uhrazeno
19.5.2024Vagenknecht Michael KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.5.2024Vagenknecht Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.5.2024Vagenknechtova Natalie KIDS I D06-07 uhrazeno
6.5.2024Vaněk Jáchym OCR kids Poděbrady KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
14.4.2024Vaníček Josef FAM FAM uhrazeno
22.5.2024Vaňková Emilie Dono KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
14.4.2024Varga Matouš Varga Family Gladiator Team KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.4.2024Varga Viktor Varga Family Gladiator Team FAM FAM uhrazeno
21.5.2024Vaverka Štěpán FAM FAM uhrazeno
21.5.2024Vaverková Darina FAM FAM uhrazeno
3.5.2024Vavrova Melanie FAM FAM uhrazeno
21.5.2024Velinský FIlip FAM FAM uhrazeno
22.5.2024Věrná Kateřina Kroměříž KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
16.5.2024Veselá Hana KIDS I D08-09 uhrazeno
23.5.2024Veselovský Vít KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
8.5.2024Vinař Karel KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
8.5.2024Vinařová Eliška KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
5.5.2024Vincent Daniel STG Pardubice KIDS I CH06-07 uhrazeno
5.5.2024Vincent jr. Oldřich STG Pardubice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.5.2024Virasto Jakub FAM FAM uhrazeno
21.5.2024Virastova Emilia FAM FAM uhrazeno
21.5.2024Vodseďálek Mikuláš KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.5.2024Vodseďálková Viktorie FAM FAM uhrazeno
21.5.2024Vojtěchovská Ema KIDS II. - OPEN KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
14.5.2024Volmuth Vojta OCR kids Poděbrady KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
21.5.2024Vondra Štěpán OCR KIDS Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.5.2024Vondrová Klára OCR KIDS Poděbrady KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
22.5.2024Voříšek David KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.5.2024Voženílková Viktorie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
15.5.2024Wolf Vojtěch Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.5.2024Zahradník Vavřinec Bacha brácha KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.5.2024Zahradník Martin Bacha brácha KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
19.5.2024Žáková Monika KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
20.5.2024Zaňková Veronika KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.5.2024Zaoralová Amálie Sokol Dvůr Králové. KIDS I D08-09 uhrazeno
21.5.2024Zbranek Mikuláš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.5.2024Zemanová Kateřina Panther Gym Čakovice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
21.5.2024Žilková Tereza STG Kutná Hora KIDS I D08-09 uhrazeno
10.5.2024Živnůstka Denis KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
10.5.2024Živnůstka Robin KIDS I CH08-09 uhrazeno