Startovní listina GR8 TRAILS HRADEC KRÁLOVÉ

Statistika přihlášných

Trať
21km21km87
5km5km67
10km10km62
KIDSKIDS48
Kategorie
M18-99Muži 18 a více let45
Z18-99Ženy 18 a více let33
M18-99Muži 18 a více let28
M40-49Muži 40 - 49 let19
Z18-99Ženy 18 a více let17
M30-39Muži 30 - 39 let15
M50-59Muži 50 - 59 let11
Z18-29Ženy 18 - 29 let10
Z40-49Ženy 40 - 49 let9
M18-29Muži 18 - 29 let8
D06-07Dívky 6 - 7 let7
Z30-39Ženy 30 - 39 let7
Z50-59Ženy 50 - 59 let6
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 6
D00-05Dívky 0 - 5 let6
CH06-07Chlapci 6 - 7 let6
CH08-09Chlapci 8 - 9 let5
D10-11Dívky 10 - 11 let 4
CH00-05Chlapci 0 - 5 let4
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let4
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 3
CH14-15Chlapci 14 - 15 let2
D14-15Dívky 14 - 15 let 2
M60-99Muži 60 a více let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
D08-09Dívky 8 - 9 let2
D12-13Dívky 12 - 13 let 1
Celkem přihlášených264

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
7.4.2024Adámková Kateřina 10km Z18-99 uhrazeno
18.2.2024Andr Václav 10km M18-99 uhrazeno
2.5.2024ARCHLEBOVÁ KLÁRA rychlí šneci 21km Z40-49 uhrazeno
8.5.2024Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM 21km Z50-59 nezaplaceno
5.5.2024Ballonová Lucie 21km Z18-29 uhrazeno
29.12.2023Beneš Ladislav ABUS Přelouč 5km M18-99 uhrazeno
29.4.2024Bohuš Michal Rozběháme Pardubice 5km M18-99 uhrazeno
5.5.2024Bojanov Petr TO Libuň 10km M18-99 uhrazeno
9.5.2024Bořek Radek Sparta 5km M18-99 uhrazeno
12.2.2024Břicháček Petr 10km M18-99 uhrazeno
29.11.2023Brychta Lukáš 21km M30-39 uhrazeno
24.4.2024Brzák Sebastián Gladiátor Race Kids Trutnov KIDS CH08-09 uhrazeno
1.5.2024Bulisová Eva Altus Pons 21km Z40-49 uhrazeno
3.5.2024Burián Petr 5km M18-99 uhrazeno
8.5.2024Čechurová Šárka 10km Z18-99 uhrazeno
11.1.2024Černá Mária 21km Z30-39 uhrazeno
29.4.2024Černík Zdeněk Rozběháme Pardubice 10km M18-99 uhrazeno
2.1.2024Chalušová Eva 21km Z18-29 uhrazeno
23.4.2024Christová Jana 21km Z18-29 uhrazeno
25.3.2024Chvosta Adam 10km M18-99 uhrazeno
28.4.2024Čičai Milan KIDS CH06-07 uhrazeno
6.2.2024Čiháková Monika Senior Centrum Nechanice 5km Z18-99 uhrazeno
7.2.2024Cihlář Robin 21km M40-49 uhrazeno
2.2.2024Coufalová Natálie 5km Z18-99 uhrazeno
7.5.2024Curry Dean 21km M30-39 uhrazeno
11.4.2024Dachovský Radovan Tempo Malšovice 5km M18-99 uhrazeno
7.5.2024Dědková Petra 5km Z18-99 uhrazeno
2.5.2024Dokulilová Hana 21km Z40-49 uhrazeno
3.2.2024Doleček Milan #GLADIATORRACETEAM 21km M50-59 uhrazeno
4.11.2023Dragounová Emanuela 10km Z18-99 uhrazeno
7.5.2024Draštík Zdeněk Sloupno 21km M40-49 uhrazeno
7.5.2024Dubenecká Anna OCR Team Sokol Dvůr Králové KIDS D14-15 uhrazeno
8.5.2024Dubrovská Julie Hradec Králové KIDS D00-05 uhrazeno
29.11.2023Dubský Roman SK Přibyslav 21km M40-49 uhrazeno
7.5.2024Dunda Pavel AC1866 10km M18-99 uhrazeno
5.2.2024Erban Jakub 21km M30-39 uhrazeno
16.2.2024Fečo Jozef SokolDolany 10km M18-99 uhrazeno
7.5.2024Fiedler Libor Rozběháme Česko 10km M18-99 uhrazeno
7.5.2024Fiedlerová Karolína Rozběháme Česko 21km Z18-29 uhrazeno
4.5.2024Figurová Katarína Jihlava 21km Z30-39 uhrazeno
7.5.2024Fišer Jaroslav 10km M18-99 uhrazeno
8.4.2024Flégl Zdeněk Slatinaci 21km M30-39 uhrazeno
9.5.2024Foltýnová Marie Lorintým 5km JZ13-17 uhrazeno
9.5.2024Frič Pavel CHECOMACOCO 21km M60-99 uhrazeno
15.4.2024Frýdová Sylva 5km Z18-99 uhrazeno
6.12.2023Gajdoš Lukáš 21km M40-49 uhrazeno
6.12.2023Gajdoš Matěj 21km M18-29 uhrazeno
7.5.2024Gonda Jakub KIDS CH08-09 uhrazeno
7.5.2024Gondová Amálie KIDS D10-11 uhrazeno
16.3.2024Haiblikova Stepanka Můry 21km Z30-39 uhrazeno
1.4.2024Hájková Gabriela 21km Z18-29 uhrazeno
11.12.2023Havel Jiří 5km M18-99 uhrazeno
29.4.2024Havlicek Tomas Plavecký klub HK KIDS CH12-13 uhrazeno
29.4.2024Havlickova Tereza TJ Sokol Hradec Králové KIDS D12-13 uhrazeno
9.5.2024Hejzlarová Natálie KIDS D06-07 uhrazeno
9.5.2024Hejzlarová Sofie KIDS D06-07 uhrazeno
7.5.2024Herčíková Jitka Dočasky Pardubice 5km Z18-99 nezaplaceno
25.4.2024Hiersch Marek 21km M50-59 uhrazeno
25.4.2024Hierschová Zuzana 5km Z18-99 uhrazeno
30.11.2023Hladík Pavel 21km M50-59 uhrazeno
4.5.2024Hollý Martin 10km M18-99 uhrazeno
14.4.2024Holubčák Marek KIDS CH06-07 uhrazeno
11.12.2023Homolka Dušan AUTO IN 5km M18-99 uhrazeno
14.3.2024Horák Miroslav BO! reality a finance 21km M50-59 uhrazeno
7.5.2024Hozáková Lada PSA KIDS D00-05 uhrazeno
29.4.2024Hruban Jan VOJTĚCH KOLA HOLICE 5km JM13-17 uhrazeno
8.5.2024Hrůza David tRUtNov 21km M50-59 uhrazeno
24.4.2024Hulínská Adéla Olympia Spartan training KH 10km Z18-99 uhrazeno
3.12.2023Hykyš Václav STG Rychnov nad Kněžnou 21km M40-49 uhrazeno
9.5.2024Ikl Jan 10km M18-99 uhrazeno
28.4.2024Ivaskevych Volodymyr Runczech 5km M18-99 uhrazeno
5.5.2024Jahnová Petra 5km Z18-99 uhrazeno
5.5.2024Janata Honza 5km M18-99 uhrazeno
22.4.2024Jarešová Dana 21km Z30-39 uhrazeno
26.4.2024Jarošová Šárka proseca KIDS D06-07 uhrazeno
26.4.2024Jarošová Julie proseca KIDS D00-05 uhrazeno
5.5.2024Jeřábek Matouš 10km M18-99 uhrazeno
16.11.2023Jeřábek Miroslav DELUKO sports 21km M40-49 uhrazeno
7.5.2024Ježek Pavel 10km M18-99 uhrazeno
9.5.2024Jílek Jiří 5km M18-99 uhrazeno
20.1.2024Jírů Daniela 5km Z18-99 uhrazeno
5.5.2024Kafka Tomáš KIDS CH08-09 uhrazeno
5.5.2024Kafka Štěpán KIDS CH06-07 uhrazeno
7.5.2024Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS CH06-07 uhrazeno
7.5.2024Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-11 uhrazeno
7.5.2024Kasperovič Petr Kluk z Kralup KIDS CH14-15 uhrazeno
30.4.2024Kaštánek Martin 21km M18-29 uhrazeno
14.2.2024Klemenc Daniel 10km M18-99 uhrazeno
30.4.2024Klepač Matěj 21km M18-29 uhrazeno
11.2.2024Kolaja Marcel Piráti 21km M40-49 uhrazeno
6.5.2024Kolovratník František AC1866 10km M18-99 uhrazeno
6.5.2024Komárek Jakub KIDS CH12-13 uhrazeno
1.5.2024Komárek Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS CH10-11 uhrazeno
7.5.2024Kopicová Tereza KIDS D06-07 uhrazeno
16.1.2024Korejza Milan STG Mladá Boleslav 10km M18-99 uhrazeno
7.5.2024Kosina Radek 5km M18-99 uhrazeno
6.5.2024Kosina Vojtěch KIDS CH08-09 uhrazeno
6.5.2024Kosinová Sofie KIDS D00-05 uhrazeno
7.3.2024Kotek Jiří 21km M30-39 uhrazeno
7.5.2024Kotek Lukáš UCT Solo 5km M18-99 uhrazeno
2.5.2024Kotyza Jan rychlý šneci 5km JM13-17 uhrazeno
2.5.2024Kotyzová Martina rychlý šneci 21km Z40-49 uhrazeno
10.4.2024Kozelek Jiří #GLADIATORRACETEAM 21km M50-59 uhrazeno
7.5.2024Kozeletskaya Yelena 5km Z18-99 uhrazeno
10.4.2024Kozelková Marta #GLADIATORRACETEAM 21km Z50-59 uhrazeno
20.4.2024Král Jiří HaKi-Run 5km M18-99 uhrazeno
26.4.2024Králová Kristýna HaKi-Run 5km Z18-99 uhrazeno
5.5.2024Kraus Bohumír 21km M40-49 uhrazeno
6.4.2024Krčilová Klára 21km Z18-29 uhrazeno
4.5.2024Křížová Kristýna 5km Z18-99 uhrazeno
29.4.2024Krňoul Vladimír 21km M30-39 uhrazeno
14.11.2023Kroulíková Pavla 10km Z18-99 uhrazeno
1.4.2024Kubiak Mariusz LKS ISKRA JASZKOWA 10km M18-99 uhrazeno
23.1.2024Kučera Radek Marcipan 10km M18-99 uhrazeno
8.5.2024Kúdelová Terézia 21km Z30-39 uhrazeno
9.12.2023Kujal Petr 10km M18-99 uhrazeno
25.4.2024Kulíček Ondřej 5km M18-99 uhrazeno
5.5.2024Kunst Jiri 21km M30-39 uhrazeno
28.1.2024Kurkova Katerina Tři bílí tygři Žižkov 21km Z18-29 uhrazeno
2.5.2024Kvašinský Pavel 10km M18-99 uhrazeno
7.5.2024Kysilka Daniel KIDS CH12-13 uhrazeno
28.4.2024Kytka Maxmilian KIDS CH00-05 uhrazeno
28.4.2024Kytková Magdalena KIDS D00-05 uhrazeno
6.1.2024Lamr Šimon KIDS CH08-09 uhrazeno
6.1.2024Lamr Antonín KIDS CH10-11 uhrazeno
6.1.2024Lamr Agnieszka 5km Z18-99 uhrazeno
6.1.2024Lamr Tomas LamrTeam 10km M18-99 uhrazeno
16.3.2024Lamr Bartolomej KIDS CH06-07 uhrazeno
16.3.2024Lamr Martin 10km M18-99 uhrazeno
16.3.2024Lamrová Veronika KIDS D10-11 uhrazeno
16.3.2024Lamrová Kateřina 5km Z18-99 uhrazeno
29.4.2024Lejsek Matěj RUMeři 21km M30-39 uhrazeno
2.1.2024Ležák Josef RUMeři 21km M30-39 uhrazeno
29.2.2024Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
28.2.2024Lorenzová Petra Lorintým 5km Z18-99 uhrazeno
7.5.2024Ludvikova Dagmar 5km Z18-99 uhrazeno
21.4.2024Luňák Milan Topíci 10km M18-99 uhrazeno
3.5.2024Mach Jaroslav 5km M18-99 uhrazeno
9.5.2024Machylová Markéta SK Hranice 5km JZ13-17 uhrazeno
15.1.2024Macoun David ULTRAPARTA 10km M18-99 uhrazeno
11.2.2024Madejewský Radek TJ Sokol Lubná 21km M18-29 uhrazeno
18.12.2023Maixnerová Žaneta Běhám pro radost 21km Z40-49 uhrazeno
8.5.2024Majerčík Martin 10km M18-99 uhrazeno
25.3.2024Malá Hana 5km Z18-99 uhrazeno
20.12.2023Malá Zuzana 10km Z18-99 uhrazeno
8.4.2024Málek Daniel ULTRAPARTA 10km M18-99 uhrazeno
7.5.2024Malina Miroslav 5km M18-99 uhrazeno
9.3.2024Malý Jan 10km M18-99 uhrazeno
26.3.2024Mareš Miroslav 21km M18-29 uhrazeno
23.3.2024Mareš Martin #GLADIATORRACETEAM 10km M18-99 uhrazeno
31.12.2023Marešová Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM 21km Z40-49 uhrazeno
5.5.2024Martínek Antonín Sokolka 10km M18-99 uhrazeno
5.5.2024Martinková Lenka 5km Z18-99 uhrazeno
14.2.2024Marušáková Nikola 10km Z18-99 uhrazeno
31.1.2024Matula Michal 5km M18-99 uhrazeno
11.4.2024Mencl Miloš #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
11.4.2024Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové KIDS D10-11 uhrazeno
30.3.2024Merta Luboš 21km M30-39 uhrazeno
21.11.2023Michálek Aleš Hradec Králové 21km M50-59 uhrazeno
30.4.2024Mikulecká Kateřina Spartan Training Group Podluží 21km Z18-29 nezaplaceno
7.5.2024Mikušová Pavla 5km Z18-99 uhrazeno
9.11.2023Modry Vaclav Hasiči Račice n. T. 21km M40-49 uhrazeno
28.11.2023Motlová Michaela Dynamit Kobylisy 10km Z18-99 uhrazeno
28.4.2024Moučka Dominik KIDS CH00-05 uhrazeno
9.5.2024Nejl Radek 10km M18-99 uhrazeno
29.4.2024Neugebauer Petr Bělá pod Pradědem 21km M40-49 uhrazeno
8.5.2024Novák Petr 10km M18-99 uhrazeno
2.5.2024Novák Oliver kalirna.cz 10km M18-99 uhrazeno
28.4.2024Novák Pavel 10km M18-99 uhrazeno
30.4.2024Novák Patrik www.kalirna.cz 5km M18-99 uhrazeno
30.4.2024Novák Viktor www.kalirna.cz 21km M40-49 uhrazeno
5.5.2024Novák Petr Mladá Boleslav 5km M18-99 uhrazeno
11.11.2023Novák Antonín 21km M50-59 uhrazeno
16.4.2024Nováková Šárka 21km Z40-49 uhrazeno
5.5.2024Nováková Ludmila STG Mladá Boleslav 5km Z18-99 uhrazeno
27.3.2024Nožka Jakub 10km M18-99 uhrazeno
9.11.2023Ondráček Petr 21km M40-49 uhrazeno
8.5.2024Ouředník Vít 10km M18-99 uhrazeno
25.3.2024Páralová Markéta 21km Z50-59 uhrazeno
27.3.2024Pavelka Tomáš TERATOM 21km M18-29 uhrazeno
21.4.2024Pavelková Anna 10km Z18-99 uhrazeno
8.12.2023Pešková Michaela 10km Z18-99 uhrazeno
17.1.2024Pesoutova Martina 5km Z18-99 uhrazeno
4.2.2024Petrásek Roman Rozběháme Náchod 21km M40-49 uhrazeno
6.12.2023Pirkl Jiří 10km M18-99 uhrazeno
5.3.2024Pistrichová Adéla 10km Z18-99 uhrazeno
9.3.2024Plichta Pavel 21km M40-49 uhrazeno
8.5.2024Pospíšilová Helena 10km Z18-99 uhrazeno
4.5.2024Příhoda Tomáš 21km M40-49 uhrazeno
27.2.2024Procházka Lukáš Svídnický extrém 21km M30-39 uhrazeno
27.2.2024Procházková Hana Svídnický extrém KIDS D06-07 uhrazeno
27.2.2024Procházková Ema Svídnický extrém KIDS D08-09 uhrazeno
13.4.2024Prouza Josef 10km M18-99 uhrazeno
5.5.2024Prysjažhnjuk Alina 5km Z18-99 uhrazeno
23.4.2024Pšeničková Kristýna Koblížci v klusu 21km Z18-29 uhrazeno
28.3.2024Rajsík Václav Kluk z Chotusic KIDS CH14-15 uhrazeno
23.1.2024Reichman Libor 21km M50-59 uhrazeno
28.2.2024Rejmanová Tereza 5km Z18-99 uhrazeno
7.5.2024Rendl Martin STG Mladá Boleslav 5km M18-99 uhrazeno
7.5.2024Říhová Kateřina 5km Z18-99 uhrazeno
8.5.2024Samek Vojtěch 5km M18-99 uhrazeno
28.4.2024Škaldová Pavlína ARGO -HYTOS 21km Z30-39 uhrazeno
25.2.2024Skořepová Ladislava 10km Z18-99 uhrazeno
6.5.2024Skripska Klara 21km Z18-29 uhrazeno
6.5.2024Sláma Martin Východočeská televize V1 21km M50-59 uhrazeno
29.2.2024Smělá Kateřina #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
5.5.2024Šmídová Daniela 5km Z18-99 uhrazeno
5.5.2024Souček Luděk 10km M18-99 uhrazeno
5.5.2024Součková Adélka KIDS D06-07 uhrazeno
7.5.2024Staněk Libor #GLADIATORRACETEAM 21km M40-49 uhrazeno
15.1.2024Stárek Jiří KIDS CH10-11 uhrazeno
15.1.2024Stárková Jarmila 5km Z18-99 uhrazeno
4.2.2024Stehlíková Edita 5km Z18-99 uhrazeno
1.5.2024Štětina Alfréd KIDS CH00-05 uhrazeno
28.4.2024Štětka Robert 10km M18-99 uhrazeno
31.1.2024Suchánková Vlasta 5km Z18-99 uhrazeno
28.4.2024Šulc Mikuláš Vlajem za psem KIDS CH00-05 uhrazeno
16.11.2023Šulc Ladislav Amix Team 21km M30-39 uhrazeno
28.4.2024Šulcová Johanka Vlajem za psem KIDS D00-05 uhrazeno
30.12.2023Supík Lukáš 5km M18-99 uhrazeno
7.5.2024Šustr Martin Beˇhej Babice 21km M40-49 uhrazeno
7.5.2024Švácha Pavel Pivo a Myslivec 10km M18-99 uhrazeno
5.5.2024Svadbíková Lucie SK Český ráj 10km Z18-99 uhrazeno
7.4.2024Švadlák Petr OCR Trutnov 5km M18-99 uhrazeno
25.4.2024Švec Jiří Běhej Poděbrady 21km M60-99 uhrazeno
5.5.2024Šviřák Jiří 21km M40-49 uhrazeno
4.5.2024Švrčková Eliška 10km Z18-99 uhrazeno
31.1.2024Tamborová Barbora 5km Z18-99 uhrazeno
5.5.2024Tomáš Radek Argo-Hytos 10km M18-99 uhrazeno
15.12.2023Tomek Petr 21km M40-49 uhrazeno
8.5.2024TRAN ANH Tuan Tailwind Adventure Community (TAC) 21km M18-29 uhrazeno
2.5.2024Trávníčková Eliška 21km Z50-59 uhrazeno
12.3.2024Trčálek Martin 21km M30-39 uhrazeno
6.5.2024Třísková Katarína 21km Z50-59 uhrazeno
5.5.2024Vabroušek Jan Mělník 21km M18-29 uhrazeno
4.5.2024Vabroušek Pavel RunTheWorld 21km M50-59 uhrazeno
6.5.2024Václavek Pavel 5km M18-99 uhrazeno
6.5.2024Václavková Marcela 5km Z18-99 uhrazeno
29.2.2024Valer Jakub KIDS CH10-11 uhrazeno
23.2.2024Valer Tomáš 5km M18-99 uhrazeno
29.2.2024Valerová Johana KIDS D08-09 uhrazeno
9.5.2024Vanduch Radek Afk Nehvizdy 5km M18-99 uhrazeno
9.5.2024Vanduchová Kristýna Afk Nehvizdy 5km JZ13-17 uhrazeno
25.4.2024Vejtasová Ilona Haki Run 5km Z18-99 uhrazeno
26.11.2023Velcová Tereza 5km Z18-99 uhrazeno
8.5.2024Věrná Kateřina Kroměříž 5km JZ13-17 uhrazeno
6.5.2024Věrný Jaroslav Kroměříž 5km M18-99 uhrazeno
30.4.2024Veselý Radek V12 21km M30-39 uhrazeno
5.5.2024Vincent Daniel STG Pardubice KIDS CH06-07 uhrazeno
5.5.2024Vincent jr. Oldřich STG Pardubice KIDS CH10-11 uhrazeno
5.5.2024Vítková Veronika SDH Nahořany 21km Z30-39 uhrazeno
8.5.2024Vlček Tomáš Carla.kupkolo.cz 10km M18-99 uhrazeno
26.4.2024Vokáčová Monika 10km Z18-99 uhrazeno
4.3.2024Vondrášek Igor RUMeři 21km M30-39 uhrazeno
18.12.2023Vostrčilová Martina Vysoké Mýto 21km Z40-49 uhrazeno
8.1.2024Wierzyk Marek MINFO 10km M18-99 uhrazeno
30.1.2024Zajačikova Anežka KIDS D06-07 uhrazeno
11.2.2024Zavřelová Jana Cafe Bajer 21km Z50-59 uhrazeno
5.5.2024Zedníček Luboš Třeso Vice 10km M18-99 uhrazeno
9.5.2024Zeman Martin 10km M18-99 uhrazeno
29.2.2024Ženíšková Lenka 10km Z18-99 uhrazeno
6.5.2024Zezulka Jakub KIDS CH10-11 uhrazeno
6.5.2024Zezulková Natálie KIDS D14-15 uhrazeno
11.11.2023Zmeškalová Markéta 21km Z40-49 uhrazeno