Startovní listina JARNÍ TRAILOVÝ PŮLMARATON / GR8 TRAILS PODORLICKO (STUDÁNKA)

Statistika přihlášných

Trať
21km21km77
11km11km61
6km6km39
KIDSKIDS31
Kategorie
M18-99Muži 18 a více let41
Z18-99Ženy 18 a více let20
M40-49Muži 40 - 49 let19
M18-99Muži 18 a více let19
Z18-99Ženy 18 a více let17
M50-59Muži 50 - 59 let16
M30-39Muži 30 - 39 let13
M18-29Muži 18 - 29 let9
Z40-49Ženy 40 - 49 let6
Z30-39Ženy 30 - 39 let6
D06-07Dívky 6 - 7 let5
Z18-29Ženy 18 - 29 let5
CH00-05Chlapci 0 - 5 let4
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 4
CH08-09Chlapci 8 - 9 let3
CH06-07Chlapci 6 - 7 let3
D08-09Dívky 8 - 9 let3
Z50-59Ženy 50 - 59 let2
D10-11Dívky 10 - 11 let 2
D12-13Dívky 12 - 13 let 2
D14-15Dívky 14 - 15 let 2
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
D00-05Dívky 0 - 5 let2
M60-99Muži 60 a více let1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
CH14-15Chlapci 14 - 15 let1
Celkem přihlášených208

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
28.2.2024Albrecht Michal 21km M30-39 uhrazeno
14.1.2024Andras Jakub 21km M18-29 uhrazeno
6.4.2024Bajer Lukáš SRTG-Rychnov nad Kněžnou 11km M18-99 uhrazeno
17.4.2024Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM 21km Z50-59 nezaplaceno
28.1.2024Bartoňová Karolína STG Choceň KIDS D08-09 uhrazeno
28.1.2024Bartoňová Simona Choceň KIDS D10-11 uhrazeno
26.1.2024Bartoňová Klára STG Choceň 11km Z18-99 uhrazeno
17.4.2024Bártová Iva 11km Z18-99 uhrazeno
28.11.2023Baškovská Romana Holky z Vršovky 11km Z18-99 uhrazeno
28.2.2024Běloušek Andrej 21km M40-49 uhrazeno
29.12.2023Beneš Ladislav ABUS Přelouč 6km M18-99 uhrazeno
26.1.2024Berta Lukáš Svobodná vlaštovka 21km M40-49 uhrazeno
18.4.2024Bílek Adam 21km M30-39 uhrazeno
22.2.2024Bořek Radek Sparta 21km M50-59 uhrazeno
13.2.2024Braun René Tvůj Gym Kolin 21km M50-59 uhrazeno
18.4.2024Brejtr Michal 11km M18-99 uhrazeno
18.4.2024Brzák Sebastián Gladiátor Race Kids Trutnov KIDS CH08-09 uhrazeno
16.4.2024Burián Petr 6km M18-99 uhrazeno
16.4.2024Čihák Petr 21km M40-49 uhrazeno
16.4.2024Čihák Jan KIDS CH08-09 uhrazeno
16.4.2024Čihák Petr KIDS CH10-11 uhrazeno
19.1.2024Čípcová Jitka 6km Z18-99 uhrazeno
30.1.2024Čislinská Tereza 6km Z18-99 uhrazeno
15.4.2024Čožíková Dagmar Pastviny 11km Z18-99 uhrazeno
17.4.2024Dědková Petra 6km Z18-99 uhrazeno
31.12.2023Doleček Milan #GLADIATORRACETEAM 21km M50-59 uhrazeno
5.4.2024Donátová Hanka STG Rychnov nad Kněžnou 11km Z18-99 uhrazeno
17.4.2024Dostál Milan 21km M50-59 uhrazeno
15.4.2024Dostál Tomáš KIDS CH06-07 uhrazeno
14.4.2024Dostálová Izabela KIDS D10-11 uhrazeno
25.3.2024Dubský Roman SK Přibyslav 21km M40-49 uhrazeno
7.4.2024Ducháček Tomáš 21km M30-39 uhrazeno
16.4.2024Dunda Pavel AC1866 21km M30-39 uhrazeno
18.3.2024Dusil Martin PRORun Evolution 21km M50-59 uhrazeno
13.1.2024Fečo Jozef SokolDolany 11km M18-99 uhrazeno
15.1.2024Ficbauer Michal 21km M18-29 uhrazeno
6.4.2024Fiedler Libor Rozběháme Česko 11km M18-99 uhrazeno
6.4.2024Fiedlerová Karolína Rozběháme Česko 21km Z18-29 uhrazeno
12.1.2024Flégl Zdeněk Slatinaci 21km M30-39 uhrazeno
30.1.2024Frič Pavel CHECOMACOCO 21km M60-99 uhrazeno
6.1.2024Gabriel Marek 21km M30-39 uhrazeno
11.3.2024Grepl Pavel #GLADIATORRACETEAM 11km M18-99 uhrazeno
6.1.2024Hlavoňová Eva 11km Z18-99 uhrazeno
10.4.2024Holingerová Eva Koldín-Rájec 21km Z40-49 uhrazeno
14.3.2024Horák Miroslav BO! reality a finance 21km M50-59 uhrazeno
15.4.2024Hovorka Vojtěch STG Rychnov nad Kněžnou 6km M18-99 uhrazeno
3.4.2024Hozáková Leona 11km Z18-99 uhrazeno
28.3.2024Hruban Jan VOJTĚCH KOLA HOLICE 6km JM13-17 uhrazeno
3.12.2023Hykyš Václav STG Rychnov nad Kněžnou 11km M18-99 uhrazeno
3.4.2024Hykyšová Anna STG Rychnov nad Kněžnou KIDS D06-07 uhrazeno
29.2.2024Ikl Jan 6km M18-99 uhrazeno
11.4.2024Janespal Milan 11km M18-99 uhrazeno
14.4.2024Janespalová Daniela Ddm Sportuj! KIDS D14-15 uhrazeno
11.4.2024Janespalová Adéla Ddm Sportuj 6km JZ13-17 uhrazeno
11.4.2024Janespalová Pavlína 11km Z18-99 uhrazeno
22.11.2023Janků Jakub 21km M18-29 uhrazeno
21.12.2023Ješina Ondřej 21km M40-49 uhrazeno
15.4.2024Ješina Jakub TJ zavinutý tvarůžek KIDS CH10-11 uhrazeno
21.12.2023Ješina Janek Tělovýchovná jednota Boston Bruins KIDS CH06-07 uhrazeno
16.4.2024Ješinová Lucie 21km Z30-39 uhrazeno
15.4.2024Jílek Jiří 6km M18-99 uhrazeno
8.4.2024Jindra Aleš SK Děti Severu 6km M18-99 uhrazeno
18.4.2024Jónová Michaela 6km Z18-99 uhrazeno
17.4.2024Kačena Martin 3dfitnes race team 21km M50-59 uhrazeno
11.4.2024Kasalická Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS D08-09 uhrazeno
14.1.2024Kaslová Tereza 11km Z18-99 uhrazeno
12.4.2024Keprta Miroslav 21km M50-59 uhrazeno
12.4.2024Keprtová Erika 21km Z18-29 uhrazeno
17.11.2023Kilinger Tomáš 11km M18-99 uhrazeno
17.11.2023Kilingerová Natálie 11km Z18-99 uhrazeno
13.4.2024Klaus Vojtěch PORG exrunners 21km M18-29 uhrazeno
4.4.2024Klíma David Rychnov nad Kněžnou 21km M50-59 uhrazeno
17.4.2024Klíma Dušan 11km M18-99 uhrazeno
26.1.2024Kočí Halka 21km Z40-49 uhrazeno
11.2.2024Kolaja Marcel Piráti 21km M40-49 uhrazeno
5.4.2024Kolenská Žaneta 21km Z30-39 uhrazeno
16.4.2024Kolovratník František AC1866 11km M18-99 uhrazeno
16.1.2024Korejza Milan STG Mladá Boleslav 11km M18-99 uhrazeno
15.4.2024Kosina Vladimír BSP TEAM 11km M18-99 uhrazeno
14.4.2024Kotek Lukáš UCT Solo 6km M18-99 uhrazeno
9.4.2024Kovář Ondřej STARMON tým 11km M18-99 nezaplaceno
12.1.2024Kovaříková Michaela Šneci v běhu 11km Z18-99 uhrazeno
13.4.2024Kozeletskaya Yelena 6km Z18-99 uhrazeno
29.3.2024Králová Kristýna HaKi-Run 6km Z18-99 uhrazeno
19.3.2024Krčilová Klára 21km Z18-29 uhrazeno
15.4.2024Krejčí Michal Písečná 11km M18-99 uhrazeno
24.3.2024Krejčí Jan Gepardí dráp 6km M18-99 uhrazeno
8.3.2024Krejčová Jana 6km Z18-99 uhrazeno
30.11.2023Kroupa Pavel 21km M30-39 uhrazeno
4.4.2024Krtil Josef 11km M18-99 uhrazeno
4.4.2024Kubias David bezecketreninkyonline 21km M40-49 uhrazeno
29.1.2024Kubík Petr SRTG Choceň 11km M18-99 uhrazeno
4.4.2024Kučera Radek Marcipan 11km M18-99 uhrazeno
6.12.2023Kvašinský Pavel 11km M18-99 uhrazeno
6.2.2024Lenfeld Martin Fláfa 21km M50-59 uhrazeno
29.2.2024Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 uhrazeno
15.4.2024Lorenz Frantisek 11km M18-99 uhrazeno
28.2.2024Lorenzová Petra Lorintým 6km Z18-99 uhrazeno
29.1.2024Lukes Tomáš 11km M18-99 uhrazeno
8.4.2024Luňák Milan Topíci 11km M18-99 uhrazeno
7.4.2024Macák Jiří 21km M40-49 nezaplaceno
16.4.2024Macko Milan STG Česká Třebová 21km M50-59 uhrazeno
16.4.2024Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS D12-13 uhrazeno
5.11.2023Majer Igor 21km M50-59 uhrazeno
17.4.2024Majerčík Martin 6km M18-99 uhrazeno
18.12.2023Malá Zuzana 6km Z18-99 uhrazeno
18.2.2024MÁLKOVÁ Lucie 21km Z40-49 uhrazeno
18.4.2024Mařáček František Zářecká Lhota 21km M50-59 uhrazeno
14.1.2024Mareš Martin #GLADIATORRACETEAM 11km M18-99 uhrazeno
31.12.2023Marešová Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM 21km Z40-49 uhrazeno
28.2.2024Martinec Jan STG Rychnov nad Kněžnou 11km M18-99 uhrazeno
27.1.2024Mašín Ondřej Tarzanklub 21km M40-49 uhrazeno
8.4.2024Matuška Ondřej KIDS CH10-11 uhrazeno
8.4.2024Matuška Ondřej Conseq Athletic 21km M40-49 uhrazeno
29.11.2023Mazura Vlastimil 21km M30-39 uhrazeno
31.3.2024Mertová Anna NO MILES NO SMILES 21km Z18-29 uhrazeno
30.1.2024Michalec Ondřej 6km M18-99 uhrazeno
13.4.2024Mikulecká Lenka 11km Z18-99 uhrazeno
10.4.2024Mílová Jana #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 nezaplaceno
17.4.2024Minařík Vojtěch GRTS Kids Trutnov 6km JM13-17 uhrazeno
23.2.2024Miratska Terka 6km Z18-99 uhrazeno
15.4.2024Mlčoušek Jakub MFF UK 21km M18-29 uhrazeno
15.4.2024MOGILEVSKIJ ANDREJ B.MONAKO 11km M18-99 uhrazeno
15.1.2024Morávek Tomáš SPV Stěžery 21km M40-49 uhrazeno
11.4.2024Morávek Ivan 11km M18-99 uhrazeno
24.3.2024Morkusova Pavlína Gepardí dráp 6km Z18-99 uhrazeno
12.4.2024Mulidrán Daniel 21km M18-29 uhrazeno
17.4.2024Müllerová Simona STG Rychnov nad Kněžnou 21km Z30-39 uhrazeno
18.4.2024Němcová Michaela Vepřová 11km Z18-99 uhrazeno
29.1.2024Novák Michal Kingspan 21km M40-49 uhrazeno
13.4.2024Novák Petr Mladá Boleslav 6km M18-99 uhrazeno
17.4.2024Novák Ondřej #GLADIATORRACETEAM 11km M18-99 uhrazeno
20.12.2023Novák Pavel 11km M18-99 uhrazeno
13.4.2024Nováková Ludmila STG Mladá Boleslav 6km Z18-99 uhrazeno
8.4.2024Pavlíček Jan STG-Choceň 11km M18-99 uhrazeno
8.4.2024Pavlíček Dominik STG - Choceň KIDS CH00-05 uhrazeno
10.4.2024Pávová Gabina 11km Z18-99 uhrazeno
6.12.2023Pirkl Jiří 11km M18-99 uhrazeno
4.4.2024Preisler Denis Svídnický extrém KIDS CH10-11 uhrazeno
28.11.2023Přibylová Petra Holky z Vršovky 11km Z18-99 uhrazeno
27.2.2024Procházka Lukáš Svídnický extrém 21km M30-39 uhrazeno
27.2.2024Procházková Ema Svídnický extrém KIDS D08-09 uhrazeno
27.2.2024Procházková Hana Svídnický extrém KIDS D06-07 uhrazeno
14.4.2024Půža Patrik STG KOLÍN 6km M18-99 uhrazeno
13.4.2024Rendl Martin STG Mladá Boleslav 6km M18-99 uhrazeno
12.11.2023Richtrová Hana Runsport team 11km Z18-99 uhrazeno
22.2.2024Řízek Pavel Pink Reality RK 21km M40-49 uhrazeno
29.2.2024Roleček Milan Pěčín 21km M40-49 uhrazeno
1.4.2024Šejna Jan NO Pain NO Gain ! 11km M18-99 uhrazeno
12.4.2024Šíma Jiří 21km M40-49 uhrazeno
20.2.2024Škardová Šárka 11km Z18-99 uhrazeno
25.2.2024Skořepová Ladislava 11km Z18-99 uhrazeno
18.4.2024Škvor Michal Zelený mor 11km M18-99 uhrazeno
29.2.2024Smělá Kateřina #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 uhrazeno
6.4.2024Šmída Marek 21km M18-29 uhrazeno
10.4.2024Souček Luděk 11km M18-99 uhrazeno
10.4.2024Součková Adélka KIDS D06-07 uhrazeno
26.1.2024Špaček Jiří 21km M40-49 uhrazeno
16.4.2024Špaček Jachym Šogorisa KIDS CH00-05 uhrazeno
16.4.2024Špačková Magdalena KIDS D06-07 uhrazeno
11.4.2024Španiel David Frajer jak hovado 11km M18-99 uhrazeno
12.4.2024Šreibr Martin MudRunners 21km M40-49 uhrazeno
9.4.2024Steckerová Beáta 21km Z30-39 uhrazeno
10.4.2024Stejskal Pavel STG Rychnov nad Kněžnou 21km M40-49 uhrazeno
15.4.2024Štěpán Petr 6km M18-99 uhrazeno
31.12.2023Stodola Martin 11km M18-99 uhrazeno
30.12.2023Stodolová Lenka 21km Z18-29 uhrazeno
28.2.2024Štorek Jan Štorčata KIDS CH08-09 uhrazeno
28.2.2024Štorek Martin Starmon tým 11km M18-99 uhrazeno
28.2.2024Štorková Alice Štorčata KIDS D06-07 uhrazeno
25.3.2024Štumpf Eduard TJ Sokol Kunvald 21km M40-49 uhrazeno
28.12.2023Supík Lukáš 6km M18-99 uhrazeno
31.1.2024Švík Dominik 11km M18-99 uhrazeno
15.4.2024Svoboda Josef BSP TEAM 6km M18-99 uhrazeno
24.1.2024Tajovský Josef PORG exrunners 21km M18-29 uhrazeno
14.4.2024Teplý Jaromír SRTG Rychnov nad Kněžnou 11km M18-99 uhrazeno
8.2.2024Timmermans Aniek Autocamp na Kopci 21km Z30-39 uhrazeno
31.1.2024Trávníček Tomáš Vegan sport club 21km M30-39 uhrazeno
24.1.2024Uhlíř Jan PORG exrunners 21km M18-29 uhrazeno
7.4.2024Václavek Pavel 6km M18-99 uhrazeno
15.4.2024Václavková Petra #GLADIATORRACETEAM 21km Z40-49 nezaplaceno
7.4.2024Václavková Marcela 6km Z18-99 uhrazeno
13.4.2024Valena Tomáš HC Mžany 21km M50-59 uhrazeno
18.4.2024Vanduch Radek Afk Nehvizdy 6km M18-99 uhrazeno
15.12.2023Vaněček František 21km M30-39 uhrazeno
7.4.2024Vaněk Jáchym OCR kids Poděbrady KIDS CH14-15 uhrazeno
29.2.2024Věrný Jaroslav Kroměříž 11km M18-99 uhrazeno
31.1.2024Verster Ivana SPV Stěžery 21km Z40-49 uhrazeno
16.4.2024Veselý Radek V12 21km M30-39 uhrazeno
29.2.2024Vicard Vít Rozběháme Brno 21km M50-59 uhrazeno
7.4.2024Vilímek Stanislav Benešovský běžecký klub 11km M18-99 uhrazeno
29.2.2024vintrlik adam 11km M18-99 uhrazeno
11.4.2024Vokáčová Monika 11km Z18-99 uhrazeno
7.2.2024Vokulič Jan Selátkoleze 21km M50-59 uhrazeno
15.4.2024Záleský Antonín KIDS CH00-05 uhrazeno
15.4.2024Záleský František KIDS CH06-07 uhrazeno
3.2.2024Zavřelová Jana Cafe Bajer 21km Z50-59 uhrazeno
15.4.2024Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM 21km M30-39 nezaplaceno
4.4.2024Zejfartová Sára IB ALCUDIA KIDS D00-05 uhrazeno
31.1.2024Zigová Helena 21km Z30-39 uhrazeno
20.2.2024Žiška Jan 6km M18-99 uhrazeno
4.4.2024Zišková Veronika 6km Z18-99 uhrazeno
27.2.2024Zítko Petr STARMON tým 11km M18-99 uhrazeno
27.2.2024Zítko David Sportuj! DDM Choceň KIDS CH00-05 uhrazeno
27.2.2024Zítková Izabela Sportuj! DDM Choceň KIDS D00-05 uhrazeno
27.2.2024Zítková Edita Sportuj! DDM Choceň KIDS D14-15 uhrazeno
27.2.2024Zítková Simona Sportuj! KIDS D12-13 uhrazeno
11.4.2024Zvolánková Petra HO Škrovád 11km Z18-99 uhrazeno