Startovní listina KŘÍŽOVÁ DESÍTKA - CANICROSS

Statistika přihlášných

Trať
shortshort168
longlong38
Kategorie
Z13-99P>15Ženy 13 a více let + pes nad 15 kg95
M13-99P>15Muži 13 a více let + pes nad 15 kg40
Z13-99P<15Ženy 13 a více let + pes do 15 kg27
Z13-99P>15Ženy 13 a více let + pes nad 15kg18
Z13-99P<15Ženy 13 a více let + pes do 15kg9
M13-99P<15Muži 13 a více let + pes do 15 kg6
M13-99P>15Muži 13 a více let + pes nad 15 kg6
M13-99P<15Muži 13 a více let + pes do 15 kg5
Celkem přihlášených206

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
8.3.2024Aksamit Martin Los Medos Bull Team long M13-99P<15 uhrazeno
16.3.2024Andrlíková Nikol short Z13-99P<15 uhrazeno
21.3.2024Balcar Pavel short M13-99P>15 uhrazeno
19.3.2024Bekr Radek Běhejsepsem short M13-99P>15 uhrazeno
22.1.2024Bendová Barbora Los Hlavos short Z13-99P<15 uhrazeno
6.11.2023Benešová Dominika short Z13-99P>15 uhrazeno
18.3.2024Beránek Daniel podencosczech short M13-99P>15 uhrazeno
17.3.2024Bílková Magdalena Senohraby short Z13-99P<15 uhrazeno
15.3.2024Bízková Dominika FMBB 2024 short Z13-99P>15 uhrazeno
16.3.2024Blahova Alexandra Blue team short Z13-99P>15 uhrazeno
7.2.2024Blahová Alžběta Canicross Velká Bíteš short Z13-99P>15 uhrazeno
16.3.2024Blahová Hana Blue team, CC Olomouc long Z13-99P>15 uhrazeno
14.2.2024Brožová Monika long Z13-99P<15 uhrazeno
19.2.2024Búdová Eva MK Tlapky v tahu short Z13-99P>15 uhrazeno
8.3.2024Bukovská Radka X - Trail Orlová long Z13-99P>15 uhrazeno
28.2.2024Buš Jiří Rozběháme Brno short M13-99P>15 uhrazeno
13.2.2024Čecháková Sára short Z13-99P>15 uhrazeno
11.2.2024Čermáková Karolína Canicross Velká Bíteš long Z13-99P<15 uhrazeno
7.3.2024Černá Kateřina B4-běžecká škola Prahy 4 long Z13-99P<15 uhrazeno
11.2.2024Černá Tereza short Z13-99P>15 uhrazeno
18.3.2024Čežíková Eliška short Z13-99P>15 uhrazeno
24.10.2023Čípcová Jitka short Z13-99P>15 uhrazeno
19.3.2024Cipro Viktorie Běhej se psem. cz short Z13-99P>15 uhrazeno
6.11.2023Colová Petra short Z13-99P>15 uhrazeno
12.2.2024Cylková Anna-Marie Běhejsepsem.cz short Z13-99P>15 uhrazeno
17.2.2024Dostálová Barbora Boston short Z13-99P<15 uhrazeno
25.2.2024Doubek Lukáš FIDOBAR long M13-99P>15 uhrazeno
18.3.2024Dudková Klára Canicross Statenice short Z13-99P>15 uhrazeno
11.2.2024Dvořák Jan long M13-99P>15 uhrazeno
10.2.2024Dvořáková Sára Blue tým short Z13-99P>15 uhrazeno
3.3.2024Effenbergerová Pavla short Z13-99P<15 uhrazeno
31.10.2023Eliášková Markéta short Z13-99P>15 uhrazeno
12.2.2024Elišková Leona short Z13-99P>15 uhrazeno
15.3.2024Erbs Dušan SK Děti Severu short M13-99P>15 nezaplaceno
10.3.2024Fabiánová Veronika Chcípáci short Z13-99P<15 uhrazeno
27.2.2024Ferrara Cristina long Z13-99P>15 uhrazeno
7.1.2024Fikrová Monika TMK9 Dog Training Pardubice short Z13-99P<15 uhrazeno
25.2.2024Finkousová Adéla 2Rakeťáci long Z13-99P<15 uhrazeno
17.3.2024Flégrová Lucie long Z13-99P<15 uhrazeno
8.2.2024Flídrová Natálie short Z13-99P>15 uhrazeno
22.11.2023Franc Jan short M13-99P>15 uhrazeno
28.2.2024Francová Natálie short Z13-99P>15 uhrazeno
11.2.2024Greššová Diana long Z13-99P>15 uhrazeno
20.3.2024Grim Martin #GLADIATORRACETEAM/ Mizuno team short M13-99P>15 uhrazeno
29.2.2024Grünwaldová Radka short Z13-99P>15 uhrazeno
20.3.2024Hanáková Martina KEJDY short Z13-99P>15 uhrazeno
22.1.2024Hánová Alex Los Hlavos short Z13-99P<15 uhrazeno
30.12.2023Hanus Daniel TMK9 Dog Trainig Pardubice short M13-99P>15 uhrazeno
30.12.2023Hanusová Nela TMK9 Dog Trainig Pardubice short Z13-99P>15 uhrazeno
4.3.2024Hart Kelsey short Z13-99P>15 uhrazeno
4.3.2024Haumer Jan TJ Sokol Maxičky short M13-99P>15 uhrazeno
4.3.2024Hejcman Václav Beast a Vašek short M13-99P>15 uhrazeno
10.2.2024Heřman Vít Axannso K9 short M13-99P>15 uhrazeno
10.2.2024Heřmanová Michaela Axannso K9 short Z13-99P>15 uhrazeno
29.2.2024Hlozáková Dita long Z13-99P>15 uhrazeno
11.3.2024Holánková Nikola Canicross Loučeň short Z13-99P>15 uhrazeno
15.2.2024Horáčková Michaela short Z13-99P<15 uhrazeno
17.2.2024Horáková Sofča short Z13-99P>15 uhrazeno
15.2.2024Horáková Veronika Los Hlavos short Z13-99P<15 uhrazeno
21.2.2024Horčičková Karolína Rozběháme Chrudim short Z13-99P>15 uhrazeno
17.3.2024Horňák Marek long M13-99P>15 uhrazeno
9.3.2024Hostáková Tereza short Z13-99P>15 uhrazeno
15.3.2024Hozák Kamil PSA long M13-99P<15 uhrazeno
29.2.2024Hrbková Hana short Z13-99P>15 uhrazeno
14.2.2024Hrnčál Milan short M13-99P>15 uhrazeno
14.2.2024Hrncalova Pavla short Z13-99P>15 uhrazeno
4.2.2024Hronová Karolína long Z13-99P>15 uhrazeno
9.2.2024Hrušovská Elli Joy of canicros short Z13-99P>15 uhrazeno
17.3.2024Hubinková Veronika short Z13-99P>15 uhrazeno
8.3.2024Hušková Lucie short Z13-99P>15 uhrazeno
17.3.2024Hyblerová Barbora short Z13-99P>15 uhrazeno
18.3.2024Hynková Kristýna Blue tým short Z13-99P>15 uhrazeno
4.3.2024Imlauf Kateřina short Z13-99P<15 uhrazeno
9.3.2024Imramovský Jiří Canicross Velká Bíteš short M13-99P<15 uhrazeno
6.3.2024Jahelková Karolína MC Český ráj short Z13-99P>15 uhrazeno
29.2.2024Jakoubková Jana Extreme Dog Race Team short Z13-99P>15 uhrazeno
26.2.2024Jakubcová Eva short Z13-99P>15 uhrazeno
16.3.2024Janota Jan Behejsepsem.cz short M13-99P>15 uhrazeno
29.2.2024Janoušek Josef Extreme Dog Race Team short M13-99P>15 uhrazeno
10.2.2024Jarmarová Jarmila Czech Dog Run team / Mizuno team short Z13-99P>15 uhrazeno
19.3.2024Jedličková Šárka short Z13-99P>15 uhrazeno
29.2.2024Jelínková Hana long Z13-99P>15 uhrazeno
18.2.2024Jindra Aleš SK Děti Severu short M13-99P>15 uhrazeno
5.2.2024Jindrová Petra short Z13-99P>15 uhrazeno
20.3.2024Jírová Kateřina short Z13-99P>15 uhrazeno
31.10.2023Jiruf Matěj short M13-99P>15 uhrazeno
29.2.2024Jokuty Silvia long Z13-99P>15 uhrazeno
29.2.2024Jurča Lukáš Husky Sirius short M13-99P>15 uhrazeno
4.2.2024Kačer Klouzková Denisa ZKO Probluz/Dolní Přím short Z13-99P>15 uhrazeno
18.3.2024Kadlecová Lucie CC Beskydy short Z13-99P<15 uhrazeno
18.3.2024Kalous Tomáš short M13-99P>15 uhrazeno
20.3.2024Kalová Michaela Canicross Praha short Z13-99P<15 uhrazeno
13.3.2024Kavka Lukáš short M13-99P<15 uhrazeno
13.11.2023Kepková Lenka short Z13-99P<15 uhrazeno
14.3.2024Keprta Miroslav long M13-99P<15 uhrazeno
14.3.2024Keprtová Erika long Z13-99P>15 uhrazeno
31.10.2023Kestřánková Karolína short Z13-99P>15 uhrazeno
29.2.2024Kobr Jan short M13-99P>15 uhrazeno
29.2.2024Kočárková Aneta Endorphin Republic long Z13-99P>15 uhrazeno
8.3.2024Kolumpková Kateřina Chcípáci long Z13-99P>15 uhrazeno
28.2.2024Kompauerová Tereza short Z13-99P<15 uhrazeno
8.3.2024Košťálová Renáta ZKO Probluz short Z13-99P>15 uhrazeno
28.2.2024Kotyz Jan Canicross Brno short M13-99P>15 uhrazeno
2.11.2023Kotyza Aleš #GLADIATORRACETEAM short M13-99P>15 uhrazeno
14.3.2024Koulová Kateřina short Z13-99P<15 uhrazeno
31.10.2023Kousalová Kristýna short Z13-99P>15 uhrazeno
11.3.2024Kovařík Fafková Kateřina short Z13-99P<15 uhrazeno
13.3.2024Kovaříková Gabriela TJ Sokol Maxičky / Běhejsepsem.cz long Z13-99P>15 nezaplaceno
29.2.2024Kratochvílová Michaela short Z13-99P<15 uhrazeno
12.1.2024Křejbská Pavla short Z13-99P<15 uhrazeno
16.1.2024Kristejn Alžběta Canicross Rampušáci short Z13-99P<15 uhrazeno
16.1.2024Kristejn Lukáš Canicross Rampušáci short M13-99P>15 uhrazeno
20.3.2024Kristejn Jiří Canicross Rampušáci short M13-99P>15 uhrazeno
29.1.2024Křivohlavá Kristýna short Z13-99P>15 uhrazeno
11.3.2024Kříž Pavel Zeus Power House Jihlava long M13-99P>15 uhrazeno
29.1.2024Kubíčková Tereza TMK9 Training Pardubice short Z13-99P>15 uhrazeno
14.2.2024Kubínek Pavel Mushing team Ostrava short M13-99P>15 uhrazeno
14.2.2024Kubínek Eliáš Mushing team Ostrava short M13-99P>15 uhrazeno
4.3.2024Kučerová Lenka short Z13-99P>15 uhrazeno
15.3.2024Kuldová Blanka short Z13-99P>15 uhrazeno
24.2.2024Kvačková Viktorie canicross Rampušáci / Fitmin short Z13-99P>15 uhrazeno
1.1.2024Loučková Lenka short Z13-99P>15 uhrazeno
18.3.2024Loudová Hana Extreme Dog Race Team short Z13-99P>15 uhrazeno
6.2.2024Mach Stephanie FMBB team short Z13-99P>15 uhrazeno
18.3.2024Malkusová Nicole TJ Sokol Maxičky short Z13-99P>15 uhrazeno
12.3.2024Mayer Michal Tj Sokol Maxicky short M13-99P>15 nezaplaceno
29.2.2024Mendlíková Hana short Z13-99P<15 uhrazeno
20.3.2024Milec Veronika short Z13-99P>15 nezaplaceno
20.3.2024Milfaitová Dominika Canicross Havlíčkův Brod short Z13-99P>15 uhrazeno
3.3.2024Mraz Marcel short M13-99P>15 uhrazeno
9.2.2024Neužilová Kateřina short Z13-99P<15 uhrazeno
7.2.2024Nová Anna short Z13-99P>15 uhrazeno
18.3.2024Nováková Karina short Z13-99P>15 uhrazeno
14.3.2024Novotná Barbora MK Tlapky V Tahu short Z13-99P>15 uhrazeno
18.3.2024Ožanova Jana short Z13-99P>15 uhrazeno
18.3.2024Pavelek Jan Blue tým short M13-99P>15 uhrazeno
28.2.2024Pavlíková Jana short Z13-99P<15 uhrazeno
3.3.2024Pavlová Zuzana Canicross Havlíčkův Brod short Z13-99P>15 uhrazeno
15.3.2024Penčáková Aneta MIZUNO TEAM / Běhejsepsem.cz long Z13-99P<15 nezaplaceno
19.3.2024Pěnkavová Kateřina short Z13-99P>15 uhrazeno
15.2.2024Perglerová Daniela MC Český ráj long Z13-99P<15 uhrazeno
21.3.2024Pincova Karolina Báječné ženy v běhu short Z13-99P>15 uhrazeno
10.3.2024Piterkova Jolana short Z13-99P>15 uhrazeno
20.3.2024Plchová Adéla Fluffíci short Z13-99P>15 uhrazeno
14.3.2024Plojhar Tomáš Dalmatin Klub ČR long M13-99P>15 uhrazeno
18.3.2024Pokorná Lucie long Z13-99P>15 uhrazeno
12.2.2024Popková Michaela short Z13-99P>15 uhrazeno
12.3.2024Pouchlá Simona long Z13-99P>15 uhrazeno
24.2.2024Rajsík Jaroslav Běháme za útulkáče short M13-99P<15 uhrazeno
24.2.2024Rajsík Václav Kluk z Chotusic short M13-99P<15 uhrazeno
4.3.2024Řeháčková Monika Behejsepsem.cz short Z13-99P>15 uhrazeno
14.3.2024Řezáč Tomáš Behejsepsem.cz short M13-99P<15 uhrazeno
13.2.2024Richter Tomáš short M13-99P>15 uhrazeno
29.2.2024Říha Michal Extreme Dog Race team long M13-99P<15 uhrazeno
30.11.2023Ročková Martina VOŘEŠI short Z13-99P>15 uhrazeno
26.2.2024Rozkovcová Eliška short Z13-99P>15 uhrazeno
13.3.2024Rusová Valerie Musher klub Děčín short Z13-99P>15 uhrazeno
9.3.2024Růžička Jakub short M13-99P>15 uhrazeno
9.3.2024Růžičková Šárka short Z13-99P>15 uhrazeno
17.3.2024Sedláčková Gabriela short Z13-99P>15 uhrazeno
31.10.2023Šenová Vendula short Z13-99P>15 uhrazeno
11.3.2024Šepsová Barbora short Z13-99P<15 uhrazeno
17.3.2024Šeredová Kateřina SK ČUPERA short Z13-99P>15 uhrazeno
28.11.2023Šímová Tereza short Z13-99P>15 uhrazeno
14.2.2024Šindelář Tomáš Bull Eden Bohdaneč short M13-99P>15 uhrazeno
29.2.2024Šindelka Michal short M13-99P>15 uhrazeno
5.3.2024Skřebská Martina Martina a Dante long Z13-99P>15 uhrazeno
11.2.2024Škvrnová Adéla MC Český ráj short Z13-99P>15 uhrazeno
19.3.2024Sladká Nikola Krkonošský canicross short Z13-99P>15 uhrazeno
15.3.2024Šmerda Jakub TJ Sokol Maxičky short M13-99P<15 uhrazeno
19.3.2024Smutná Pavla Running lions long Z13-99P>15 uhrazeno
31.10.2023Šprincl Jan 2Rakeťáci short M13-99P>15 uhrazeno
4.1.2024Springer Dominika short Z13-99P>15 uhrazeno
16.3.2024Spudilová Adéla short Z13-99P<15 uhrazeno
11.2.2024Šreibr Josef short M13-99P>15 uhrazeno
22.2.2024Šťastný Petr Happyteam short M13-99P>15 uhrazeno
10.2.2024Straka Pavel Axannso K9 short M13-99P>15 uhrazeno
29.2.2024Strnadlová Barbora short Z13-99P>15 uhrazeno
6.3.2024Sukopová Barbora short Z13-99P>15 uhrazeno
17.3.2024Šusrová Adéla short Z13-99P>15 uhrazeno
13.2.2024Švaříčková Dita Catarebels short Z13-99P>15 uhrazeno
20.11.2023Syrová Karolína short Z13-99P>15 uhrazeno
18.2.2024Syručková Jana Zelený Mor long Z13-99P<15 uhrazeno
16.3.2024Tlustá Lucie short Z13-99P>15 uhrazeno
14.3.2024Tlustá Alena short Z13-99P>15 uhrazeno
3.3.2024Tocekova Lucie MC Cesky raj short Z13-99P>15 uhrazeno
27.2.2024Trejtnar Michal Canicross Rampušáci long M13-99P<15 uhrazeno
21.3.2024Tuhela Michal short M13-99P>15 uhrazeno
11.2.2024Tušlová Karolína short Z13-99P>15 uhrazeno
11.3.2024Ulčová Karolína short Z13-99P>15 uhrazeno
24.12.2023Vacková Eliška short Z13-99P>15 uhrazeno
1.3.2024Valickova Ivana short Z13-99P>15 uhrazeno
20.3.2024Vašinová Adéla Anna short Z13-99P<15 uhrazeno
22.2.2024Velek Matej Behejsepsem.cz long M13-99P>15 uhrazeno
19.3.2024Velková Adéla Behejsepsem.cz short Z13-99P>15 uhrazeno
21.3.2024Vočko Jan SK Včelničná short M13-99P>15 uhrazeno
14.11.2023Vodičková Hedvika Blue tým short Z13-99P>15 uhrazeno
19.1.2024Vrabcová Monika long Z13-99P>15 uhrazeno
19.3.2024Wojatschke Magdaléna long Z13-99P<15 uhrazeno
8.3.2024Zanozina Katerina Kerteam short Z13-99P>15 uhrazeno
4.3.2024Žďárská Michaela short Z13-99P>15 uhrazeno
9.3.2024Zeman Michal short M13-99P>15 uhrazeno
16.2.2024Zemanova Radka Running zone Brno long Z13-99P>15 uhrazeno
22.2.2024Zezulková Simona Canicross Rampušáci short Z13-99P<15 uhrazeno
29.2.2024Žilík Martin short M13-99P>15 uhrazeno
20.3.2024Zoubková Barbora MIZUNO Team short Z13-99P>15 uhrazeno