Startovní listina GLADIATOR RACE TAXIS PARDUBICE - NIGHT

Statistika přihlášných

Trať
RACERACE93
OPENOPEN80
FUNFUN31
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)35
FUNFUN31
M13-99Muži 13 a více let23
Z13-99Ženy 13 a více let22
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)17
M40-49Muži 40 - 49 let13
Z18-29Ženy 18 - 29 let13
M18-29Muži 18 - 29 let13
M30-39Muži 30 - 39 let12
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let6
M50-99Muži 50 a více let 6
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
Z50-99Ženy 50 a více let 3
Z30-39Ženy 30 - 39 let3
JM13-17Junioři 13 - 17 let3
Celkem přihlášených204

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.12.2022Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
17.11.2023Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
26.11.2023Benešová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
31.12.2022Beran Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
19.10.2023Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
14.11.2023Boháč Dariusz RACE M40-49 uhrazeno
15.11.2023Bouchnerová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
15.11.2023Brabcová Ladislava OPEN Z13-99 uhrazeno
17.11.2023Branč Filip OCRAM SAM RACE M18-29 uhrazeno
17.11.2023Branč Pavel OCRAM SAM RACE M50-99 uhrazeno
30.11.2023Brown Tom FUN FUN uhrazeno
30.12.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
21.11.2023Burian Lukáš Hřebci FUN FUN uhrazeno
17.10.2023Čadílek Diviš RACE M18-29 uhrazeno
26.10.2023Caisin Andrei FUN FUN uhrazeno
21.9.2023Černá Natálie LicGang FUN FUN uhrazeno
26.10.2023Červenková Lenka FUN FUN uhrazeno
27.11.2023Chleborád Vojtěch Predátor Workaut Děčín RACE M18-29 uhrazeno
17.11.2023Chmelíčková Zuzana Koňařky v akci RACE Z18-29 uhrazeno
30.11.2023Chochola Adam STG Kutná Hora RACE M40-49 uhrazeno
29.1.2023Chudý Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
26.11.2023Chwastek Vladimír Olympia Spartan Training KH RACE M50-99 uhrazeno
28.11.2023Čmelík Vladimír Lagunino OPEN MIX uhrazeno
Tým: Čmelda team↳ Čmelíková KateřinaLagunino OCR Team
21.11.2023Čmielová Petra Jelita FUN FUN uhrazeno
23.11.2023Dedková Jana SKI RUN Čakovice OPEN Z13-99 uhrazeno
28.10.2023Dostálová Žaneta OPEN MIX uhrazeno
Tým: králíci↳ Králíček Martin
3.10.2023Doušová Veronika Škoďáci OPEN MIX uhrazeno
30.11.2023Drábik Michal FUN FUN uhrazeno
18.9.2023Drahozal Luboš OPEN M13-99 uhrazeno
25.8.2023Drtinová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2023Felcman Martin #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Šoumeni ↳ Čapková Jana
30.10.2023Felcman Miroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
22.6.2023Francl Zbyněk OPEN MIX uhrazeno
Tým: Žyvytel 1 a 2↳ Franclová Dagmar
27.9.2023Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
18.11.2023Hanzík Elia #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Hartmanová Radmila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
27.11.2023Hodek Martin Eagle 64 RACE M40-49 uhrazeno
28.11.2023Holan Petr FUN FUN uhrazeno
30.11.2023Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové RACE JZ13-17 nezaplaceno
10.11.2023Holub Zdenek OPEN M13-99 uhrazeno
18.10.2023Holubová Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
21.11.2023Horáková Hurychová Zuzana Atosí jElita FUN FUN uhrazeno
28.11.2023Hošek Jakub RACE MIX nezaplaceno
Tým: Bambuláci↳ Sršňová Lucie#GLADIATORRACETEAM
30.10.2023Hovorka Vojtěch STG Rychnov nad Kněžnou RACE M18-29 uhrazeno
24.10.2023Hrušková Hana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hydrangea Aspera↳ Szegény Teodor
26.10.2023Hrůšová Petra FUN FUN uhrazeno
28.11.2023Ikl Jan FUN FUN uhrazeno
5.10.2023Jedounková Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2023Jerešová Monika The Losers initiative RACE Z30-39 uhrazeno
4.9.2023Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
31.7.2023Kager Michael Celtic Warrior RACE M18-29 uhrazeno
27.11.2023Kamená Sabina STG Havířov RACE JZ13-17 uhrazeno
25.10.2023Kirpikov Denis FUN FUN uhrazeno
25.10.2023Kirpikova Jeanetta FUN FUN uhrazeno
25.10.2023Klimentova Zuzana RIS RACE JZ13-17 uhrazeno
17.10.2023Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice RACE MIX uhrazeno
Tým: OCR Čelákovice↳ Kratochvílová Eliška OCR Čelákovice
27.11.2023Koběrský Radim Atosí jELITA FUN FUN uhrazeno
15.11.2023Koblencová Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
1.11.2023Kokošková Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kráska a zvíře↳ Dvořák David
7.11.2023Kolářová Petra OCR Čelákovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: ZKOOPKY↳ Brabec Tomáš
27.11.2023Kolín David OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Konrádová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
26.11.2023Kotlín Roman Lagunino FUN FUN uhrazeno
26.10.2023Kovaříková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
29.11.2023Kovaříková Gabriela Univerzita Karlova - Farmaceutická fakulta OPEN Z13-99 uhrazeno
22.11.2023Kozáková Jindra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
27.11.2023Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
18.11.2023Křížová Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
22.10.2023Kroužek Jan Total Vital FUN FUN uhrazeno
10.10.2023Kruliš Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
15.11.2023Kubíková Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
12.11.2023Kubín Daniel CRTC RACE M18-29 uhrazeno
22.11.2023Kulhavý Jiří Jirka@Jirka RACE M40-49 nezaplaceno
14.6.2023Kulka Kryštof Jiná Dimenze OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jiná Dimenze↳ Podroužková PetraJiná dimenze
28.11.2023Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
21.9.2023Kvapilová Aneta LicGang FUN FUN uhrazeno
14.11.2023Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
21.11.2023Lener Jiří FUN FUN uhrazeno
30.10.2023Ligasová Tereza Predator workout Ústí nad Labem OPEN Z13-99 uhrazeno
29.10.2023Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
28.11.2023Machač Lukáš Predator Workout Děčín RACE M30-39 uhrazeno
15.11.2023Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
9.11.2023Machálek Adam OPEN M13-99 uhrazeno
26.10.2023Málek Josef OPEN M13-99 uhrazeno
22.11.2023Malínský Adam Jiří Born To Move RACE MIX uhrazeno
Tým: Born To Move↳ Čejková Barbora
30.11.2023Mandzák Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
16.10.2023Markup Zdeněk OPEN MIX uhrazeno
31.10.2023Medelský Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Invalidi↳ Němcová Markéta
27.11.2023Miketová Šárka RACE Z18-29 uhrazeno
13.11.2023Minarovič Matejovičová Dana FUN FUN uhrazeno
17.11.2023Mlynařík Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
30.11.2023Moupic Martin #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
13.1.2023Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
21.11.2023Neduchalová Zuzana Eviden jELITA FUN FUN uhrazeno
15.10.2023Nekola David RACE M18-29 uhrazeno
17.11.2023Neumann David OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Novák Rudolf STG Kutná Hora RACE M50-99 uhrazeno
27.11.2023Novotný Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
12.1.2023Peterková Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
17.11.2023Petráš Miroslav Ruďaci OPEN M13-99 uhrazeno
18.10.2023Petrová Tereza FUN FUN uhrazeno
9.10.2023Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
27.11.2023Picek Ladislav Sokol Holice RACE M40-49 uhrazeno
21.11.2023Píša Lubomir RACE M50-99 uhrazeno
21.11.2023Polášek Daniel Eviden FUN FUN uhrazeno
19.10.2023Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
11.11.2023Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
21.10.2023Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
2.10.2023Průša Milan #HZS Hradec Králové RACE M18-29 uhrazeno
28.9.2023Pýcha Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: TRAUTENBERK↳ Štipčáková HanaTrautenberk
9.11.2023Rakusová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
21.11.2023Rambousková Kristýna RACE Z18-29 uhrazeno
31.10.2023Regálová Miroslava OPEN Z13-99 uhrazeno
10.11.2023Regálová Petra OPEN MIX uhrazeno
Tým: Double Trouble↳ Kolář Jakub
17.11.2023Renard Chris OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Rohlíčková Anna Atosí jELITA FUN FUN uhrazeno
31.10.2023Römerová Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
17.11.2023Rosa Petr RACE M18-29 uhrazeno
23.11.2023Salamánková Michaela jELITA FUN FUN uhrazeno
27.6.2023Saxová Charlotta Packy v akci RACE Z50-99 uhrazeno
10.11.2023Schwarz Jan OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Schzulzova Karolina SimplyMix OPEN Z13-99 nezaplaceno
28.11.2023Širochman Petr Fitness Ural RACE M40-49 nezaplaceno
21.11.2023skřiváčková barbora FUN FUN uhrazeno
21.11.2023Šlechtický David FUN FUN uhrazeno
21.11.2023Slepánek Petr Atos FUN FUN uhrazeno
28.10.2023Slunečko Kristýna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gembleři↳ Černý Marek
17.11.2023Šmídek Filip OPEN M13-99 uhrazeno
2.11.2023Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
15.11.2023Souček Pavel SRTG Praha RACE MIX uhrazeno
Tým: SRTG Praha↳ Pavelková LucieAGOGEGYM
30.11.2023Spacek Martin SimplyMix FUN FUN nezaplaceno
10.11.2023Špinková Kristýna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kubovci↳ Kuba Aleš
12.10.2023Sporková Václava OCR Čelákovice RACE Z40-49 uhrazeno
29.9.2023Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
29.9.2023Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
30.11.2023Sroka Tobias SimplyMix OPEN M13-99 nezaplaceno
20.10.2023Stanovská Sára RACE Z18-29 uhrazeno
24.10.2023Šťastný Karel OPEN M13-99 uhrazeno
15.10.2023Štěpánek Danda #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
26.3.2023Štírková Lucie RACE MIX uhrazeno
Tým: Sněženka a Machr↳ Huk PetrHappy Loop
12.6.2023Stojková Nicole FUFLÍČCI OPEN MIX uhrazeno
Tým: FUFLÍČCI↳ Vašek JaroslavFUFLÍČCI
14.11.2023Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
22.11.2023Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
26.11.2023Šulc Vojtěch Lagunino FUN FUN uhrazeno
26.11.2023Šumpelová Barbara OPEN Z13-99 uhrazeno
28.1.2023Švarcbachová Karolína OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ad Astra↳ Seman Miloslav
1.11.2023Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
13.11.2023Sýkora Jakub UNKNOWN Team RACE M30-39 uhrazeno
22.11.2023Tezcan Ivana Maratonstav Úpice RACE Z40-49 uhrazeno
2.1.2023Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
28.11.2023Tužil Jiří RACE M30-39 nezaplaceno
30.11.2023Vachalová Šárka PRORun Evolution RACE MIX uhrazeno
Tým: Hieny↳ Moupic Jan#GLADIATORRACETEAM
24.10.2023Valášek Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
27.11.2023Valenta Petr OPEN M13-99 nezaplaceno
27.11.2023Vaněček Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
23.10.2023Váverková Valérie Julie RACE Z18-29 uhrazeno
17.11.2023Vávra Rudolf RACE M40-49 uhrazeno
27.11.2023Vendlbergerová Tereza OPEN Z13-99 nezaplaceno
12.11.2023Veverková Anet #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
12.11.2023Veverková Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
27.11.2023Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
27.11.2023Vlach Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2023Vlasáková Libuše RACE Z50-99 uhrazeno
15.11.2023Vlasakova Jana Janca+Kubajz OPEN MIX uhrazeno
31.1.2023Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
26.11.2023Vojtíšková Linda #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
23.8.2023Vojtová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
7.11.2023Vorel Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
12.9.2023Všetečková Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
24.11.2023Vyoralová Lucie Atos FUN FUN uhrazeno
7.11.2023Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
17.11.2023Zemanová Edita RACE Z18-29 uhrazeno
28.11.2023Zemanová Tereza Lyžařská škola JPK HARRACHOV RACE Z18-29 nezaplaceno
28.11.2023Žežulka Luboš FUN FUN uhrazeno
25.8.2023Židová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
17.11.2023Zikmund Roman OFFICIAL RACE MIX uhrazeno
27.11.2023Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
1.11.2023Zlámal Tomáš STG Pod Pradědem RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2023Zvárová Marie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vlašimáci↳ Brožík Dominik