Startovní listina GLADIATOR RACE ČESKÝ RÁJ - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN50
RACERACE22
FUNFUN4
Kategorie
Z13-99Ženy 13 - 99 let21
M13-99Muži 13 - 99 let14
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)11
M30-39Muži 30 - 39 let8
TTým (čtyřčlenný)4
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)4
FUNFUN4
Z40-49Ženy 40 - 49 let3
M40-49Muži 40 - 49 let2
Z30-39Ženy 30 - 39 let2
M50-99Muži 50 a více let1
M18-29Muži 18 - 29 let1
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
Celkem přihlášených76

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
19.12.2022Bajerová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
28.12.2022Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Zběsilí šneci ↳ Renská Lenka#GLADIATORRACETEAM
29.1.2023Bělohlávková Ludmila Blbý a blbější OPEN Z13-99 nezaplaceno
31.10.2022Brunclík Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2022Brunclíková Dominika OPEN Z13-99 uhrazeno
8.12.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
29.1.2023Chudý Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
20.11.2022Cvrčková Helena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2023Dofek Denis TriumphTigerTeam OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Dvořák Martin Varovi legie RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Franče Jaromír FUN FUN uhrazeno
7.1.2023Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
15.1.2023Hartvich Ivana PM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vítězný tým ↳ Čepelík Martin
21.12.2022Holčík Pavel DMM RACE M30-39 uhrazeno
8.1.2023Hüttnerová Tereza OPEN MIX uhrazeno
Tým: Posledníneobsazeno
29.12.2022Hüttnerová Kamila OPEN MIX uhrazeno
Tým: 2v1neobsazeno
29.1.2023Janusová Radka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.1.2023Kabeláčová Renata KABI OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2022Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
12.12.2022Kirn Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
21.10.2022Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M13-99 uhrazeno
1.1.2023Konrádová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
24.10.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
13.12.2022Kotoulková Gabriela OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Koudelková Markéta OCR Čelákovice RACE Z40-49 uhrazeno
29.11.2022Král Lukáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mixík Tinka & Luky↳ Juríčková Kristína
12.11.2022Krouský Milan RACE M40-49 uhrazeno
3.11.2022Kulhánek Martin RACE M30-39 uhrazeno
29.1.2023Kurfiřtová Helena OPEN Z13-99 nezaplaceno
5.12.2022Lenner Petr OPEN M13-99 uhrazeno
29.12.2022Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
19.11.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2022Machová Tereza FUN FUN uhrazeno
11.1.2023Mrázek Michal RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
22.12.2022Novák Ondřej #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2022Peštová Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Procházková Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Káťa a Péťa↳ Bárta Petr
30.10.2022Purmanová Alice OPEN Z13-99 uhrazeno
27.1.2023Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
7.12.2022Riesz Kamil OPEN M13-99 uhrazeno
25.12.2022Šarapatková Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
25.12.2022Šarapatková Denisa OPEN Z13-99 uhrazeno
23.1.2023Savková Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
26.12.2022Savková Alena OPEN Z13-99 uhrazeno
20.12.2022Šedivá Kateřina RACE MIX uhrazeno
Tým: Brynďáci↳ Brynda Václav
23.10.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
29.11.2022Šimek Filip OPEN MIX uhrazeno
Tým: F&Nneobsazeno
26.11.2022Šimko Jan OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Šmídová Lucie FUN FUN uhrazeno
27.11.2022Špác Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
5.12.2022Špilák Peter OPEN M13-99 uhrazeno
7.12.2022Stančík Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Štěpán Michal Workout Počátky RACE M18-29 uhrazeno
31.10.2022Štěpán Petr KOB Děčínj OPEN M13-99 uhrazeno
23.10.2022Sviteková Dina OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
22.10.2022Švorc Daniel RACE M30-39 uhrazeno
23.10.2022Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
30.11.2022Tázlar Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
1.11.2022Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
24.10.2022Valeš Jonáš FUN FUN uhrazeno
31.10.2022Vaňková Saša KOB Děčín OPEN Z13-99 uhrazeno
27.11.2022Vonšovská Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2023Žantová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
25.10.2022Zápotočný Stanislav Workout Počátky RACE M30-39 uhrazeno
24.10.2022Žufníčková Petra RACE Z40-49 uhrazeno