Startovní listina GLADIATOR RACE OSTRAVA - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN133
RACERACE63
FUNFUN6
Kategorie
M13-99Muži 13 - 99 let60
Z13-99Ženy 13 - 99 let42
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)21
M30-39Muži 30 - 39 let15
M18-29Muži 18 - 29 let13
TTým (čtyřčlenný)10
M40-49Muži 40 - 49 let10
Z30-39Ženy 30 - 39 let8
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)6
FUNFUN6
Z18-29Ženy 18 - 29 let4
M50-99Muži 50 a více let4
Z50-99Ženy 50 a více let 1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Z40-49Ženy 40 - 49 let1
Celkem přihlášených202

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
4.11.2022Bajgar Dominik RACE M18-29 uhrazeno
28.12.2022Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Zběsilí šneci ↳ Renská Lenka#GLADIATORRACETEAM
3.1.2023Bařinka Václav OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Bauer Michal RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Bělová Dominika OPEN Z13-99 uhrazeno
28.12.2022Bieros Adam OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2022Bílková zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2022Blažej Michal RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2022Blažej Marek RACE M50-99 uhrazeno
11.12.2022Blažej Marek OPEN M13-99 uhrazeno
4.1.2023Blažko Matěj Newbie RACE M30-39 uhrazeno
8.12.2022Bochenská Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2023Bokor František OPEN M13-99 uhrazeno
13.1.2023Bolek Radek RACE M18-29 uhrazeno
9.1.2023Božková Lydie OPEN Z13-99 uhrazeno
30.12.2022Buba Ondřej Chlupy v zipu OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
29.11.2022Bušina Kryštof OPEN M13-99 uhrazeno
27.10.2022Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
9.1.2023Čermák Petr RACE M40-49 uhrazeno
27.10.2022Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2023Černík Matěj HC Smíchov 1913 OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Charvátová Lucie RACE Z30-39 uhrazeno
31.1.2023Chrastina Jan RACE M30-39 nezaplaceno
29.1.2023Chudý Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
20.1.2023Cymorek Dominik Just do it OPEN M13-99 nezaplaceno
25.11.2022Dlouhý Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Dobrovolná Lucie Blansko RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 uhrazeno
30.12.2022Dofek Denis TriumphTigerTeam OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2023Dohnal Jiří RACE M18-29 uhrazeno
29.11.2022Dohnalová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
27.12.2022Doležalová Ilona OPEN Z13-99 uhrazeno
24.1.2023Doležel Radomír MK Seitl Ostrava RACE M50-99 uhrazeno
25.11.2022Dospíšil Tomáš STG Zlín OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Drábek Adam HC Olomouc OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Drábek Vítězslav OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2023Dřezová Sabina RACE Z18-29 nezaplaceno
21.11.2022Duchek Petr Predator workout Kladno OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Ďurkech Peter STG Žilina RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2022Dvořák Kelnarová Kristýna FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Emingerová Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
6.11.2022Fojtík Adam RACE M30-39 uhrazeno
24.12.2022Galář Pavel Motovidla Prostějov OPEN T uhrazeno
Tým: Motovidla Prostějov↳ Žáková Tereza Motovidla Prostějov
↳ Galář DavidMotovidla Prostějov
↳ Kyšková EliškaMotovidla Prostějov
4.1.2023Golc Karel Hasiči Pustkovec OPEN M13-99 uhrazeno
26.11.2022Gregrová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
6.1.2023Hajduch Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Hanák Jakub RACE M18-29 uhrazeno
12.1.2023Hausmanová Martina STG Mělník OPEN Z13-99 uhrazeno
22.11.2022Hlavizňová Simona OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Hodek Martin RACE M40-49 uhrazeno
22.11.2022Holčíková Alžběta OPEN Z13-99 uhrazeno
30.12.2022Holoubek Jakub Chlupy v zipu OPEN M13-99 uhrazeno
29.10.2022Horká Monika FUN FUN uhrazeno
29.10.2022Horký Jiří FUN FUN uhrazeno
24.1.2023Hrenák Juraj RACE M30-39 uhrazeno
19.1.2023Humpolec Lukáš RACE M30-39 nezaplaceno
6.11.2022Hůrka Michal OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
5.11.2022Janota Daniel FUN FUN uhrazeno
5.11.2022Janota Martin FUN FUN uhrazeno
28.11.2022Jerabek Dominik HC Olomouc OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Julinová Kateřina Kočky z Moravy OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kamená Sabina STG Havířov RACE JZ13-17 uhrazeno
1.12.2022Káňová Lucie Bohumín RACE Z18-29 uhrazeno
27.12.2022Kapsa Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
5.12.2022Keklak Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Klusová Petra RACE Z30-39 uhrazeno
26.11.2022Kment Samuel RACE M18-29 uhrazeno
17.11.2022Kniezek Karel OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2022Kniezková Dana OPEN Z13-99 uhrazeno
29.10.2022Kocián Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2023Kolář Petr OPEN M13-99 uhrazeno
14.1.2023Kolbertova Věra STG Zlín OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2023Konečná Sandra RACE Z30-39 uhrazeno
25.12.2022Konrádová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Kornel Leo RACE MIX uhrazeno
Tým: Dynamic Duo↳ Frasier Andrea
27.12.2022Košař František Hitrádio Orion TEAM RACE M18-29 uhrazeno
30.10.2022Koutná Milada JiMi OPEN Z13-99 uhrazeno
10.12.2022Krausová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hujeři↳ Vaněk Tomáš
20.12.2022Křenek Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Křížková Gabriela 0606 OPEN MIX uhrazeno
Tým: 0606↳ Ferko Martin
31.1.2023Kuczera Marek OPEN M13-99 nezaplaceno
22.1.2023Kudělka Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Waves↳ Kozlová Angelica#GLADIATORRACETEAM
22.11.2022Kurková Denisa OPEN T uhrazeno
Tým: Igorovy bitch*es↳ Kršíková MichaelaIgorovy bitch*es
↳ Jirušková AliceIgorovy bitch*es
↳ Magal Igor
16.1.2023Kurzok Jan BRUTAL FORCE OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Laštovičková Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
3.1.2023Lazovan Martin OPEN M13-99 uhrazeno
3.1.2023Lazovanová Adriana OPEN Z13-99 uhrazeno
5.12.2022Lenner Petr OPEN M13-99 uhrazeno
15.11.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
28.1.2023Machová Ivana OPEN Z13-99 nezaplaceno
1.11.2022Magalová Jiřina JiMi OPEN Z13-99 uhrazeno
13.11.2022Maňasová Lenka OPEN MIX uhrazeno
Tým: ToPaLeMa↳ Papaj TomášBK Ludgeřovice
4.1.2023Manfredi Brenda OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2022Mašláňová MOnika Kočky z Moravy OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2022Mičaníková Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Mikláš Peter RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Minářová Denisa RACE Z18-29 uhrazeno
24.1.2023Mlejnková Dana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
4.12.2022Mohyla Martin RACE M40-49 uhrazeno
16.1.2023Molin Adrian RACE M30-39 uhrazeno
12.1.2023Mrázek Michal RACE M30-39 uhrazeno
30.1.2023Musil Jan OPEN M13-99 uhrazeno
4.12.2022Mynařík Aleš OPEN MIX uhrazeno
Tým: P+Aneobsazeno
31.10.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
31.1.2023Němčák Michal OPEN M13-99 nezaplaceno
17.12.2022Neumahr David OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Nguyen Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Novák Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
20.12.2022Novotný Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Osina Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Osina Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
8.12.2022Ošťádal Dominik OPEN M13-99 uhrazeno
9.1.2023Pagacova Simona OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2022Palla Lubomír #stghavirov OPEN M13-99 uhrazeno
24.1.2023Palmer Kirsten OPEN Z13-99 uhrazeno
13.12.2022Pašek Jiří RACE M18-29 uhrazeno
9.1.2023Pastorová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Pastyříková Libuše OPEN Z13-99 uhrazeno
14.1.2023Pavlech Filip RACE M30-39 uhrazeno
4.1.2023Pavlica Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Pazderová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
3.11.2022Pechová Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Petřek Ondřej Valašská Banda RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2022Petřík Vítězslav stg Přerov OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Piaček Robert STG Orlová OPEN MIX uhrazeno
Tým: Spartan Orlová ↳ Bučková Hedvika
31.10.2022Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
29.11.2022Pořízková Magdaléna OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Pravdová Petra Hostivice RACE Z30-39 uhrazeno
14.11.2022Průša Milan #KluciBezTrika a HZS HK RACE M18-29 uhrazeno
28.10.2022Pustková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2023Raida Lukáš Chlupy v zipu OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2022Rappersberger Christian OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2023Rataj Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2022Rosecký Zdeněk FUN FUN uhrazeno
11.1.2023Rychly Jan Lemry OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2023Šabart Roman OPEN M13-99 nezaplaceno
1.11.2022Samiec Milan Hlavně se neposrat RACE M40-49 uhrazeno
5.12.2022Šandrik Marek OPEN M13-99 uhrazeno
27.12.2022Sedláčková Barbora TJ Sokol Přísnotice OPEN Z13-99 uhrazeno
26.11.2022Ševčík Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Ševčík Richard RACE M18-29 uhrazeno
9.1.2023Ševčíková Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Sigmund Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
1.1.2023Šiler Martin Sádlo škvarky RACE M40-49 uhrazeno
29.12.2022Simerská Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
24.1.2023Šindler Petr STG Opava OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
13.12.2022Skořupa Jakub RACE M30-39 uhrazeno
29.1.2023Skřípková Petra OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kiwina team↳ Bachurek David
24.11.2022Šnajdrová Sára - OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šnajdy↳ Šnajdr VítŠnajdry
5.12.2022Špilák Peter OPEN M13-99 uhrazeno
10.1.2023Stankova Vendula Hybrid Training RACE Z40-49 uhrazeno
28.11.2022Štoudek Maxim OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2022Štoudková Nela OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2022Štoudková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
14.1.2023Suchánek Petr STG Zlín OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Svobodova Kamila OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Sýkora Vladimír OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Sýkorová Jana Prostě běž!-Sýkorky OPEN Z13-99 uhrazeno
5.12.2022Synková Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
18.12.2022Tobiška Jaroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: MUSILOVI↳ Musilová Hana
1.11.2022Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
25.11.2022Tomec Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
18.1.2023Tóth Michal Toťák RACE M18-29 uhrazeno
29.1.2023Uriča Martina OPEN Z13-99 nezaplaceno
31.12.2022Valenta Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2023Vařák Jan RACE M18-29 uhrazeno
29.1.2023Vinovský Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: P+P↳ Vinovská PetraP+P
25.11.2022Vlasáková Libuše RACE Z50-99 uhrazeno
17.12.2022Vlček Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
29.1.2023Volková Eva A+E OPEN MIX uhrazeno
Tým: A+E↳ Volek ArturA+E
31.1.2023Walach Tomáš SDH Stanislavice OPEN M13-99 nezaplaceno
15.1.2023Weinhold Jakub BRUTAL FORCE OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2023Wicha Viktor BRUTAL FORCE OPEN M13-99 uhrazeno
9.11.2022Žák Adam A.M.O.K. OPEN T uhrazeno
Tým: A.M.O.K.↳ Látal KamilA.M.O.K.
neobsazeno
neobsazeno
31.1.2023Zdráhal Ivan OPEN M13-99 nezaplaceno