Startovní listina GLADIATOR RACE PÍSNÍK MAROKÁNKA - ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN361
RACERACE281
FUNFUN17
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let163
Z13-99Ženy 13 a více let79
TTým (čtyřčlenný)65
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)54
M40-49Muži 40 - 49 let42
M30-39Muži 30 - 39 let40
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)36
M18-29Muži 18 - 29 let35
M18-99Muži 18 a více let - Přebor ČR IZS a ozbrojených složek (kategorie je určená pouze pro příslušníky těchto sborů)23
Z40-49Ženy 40 - 49 let20
Z30-39Ženy 30 - 39 let19
FUNFUN17
Z18-29Ženy 18 - 29 let14
M50-99Muži 50 a více let13
JM13-17Junioři 13 - 17 let13
Z18-99Ženy 18 a více let - Přebor ČR IZS a ozbrojených složek (kategorie je určená pouze pro příslušníky těchto sborů)11
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let9
Z50-99Ženy 50 a více let6
Celkem přihlášených659

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
14.8.2023 Prokešová Hana Dark Side Workout RACE Z40-49 uhrazeno
23.6.2023Adamec Jakub BROKER SERVICE GROUP RACE M18-29 uhrazeno
18.8.2023Adámková Andrea #Gladiators Kralupy OPEN MIX uhrazeno
Tým: Team Ironman↳ Honzů Jiri#Gladiatorraceteam
20.7.2023Adolf Milan OPEN M13-99 uhrazeno
20.8.2023Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
18.8.2023Autratova Kristyna RACE Z18-99 uhrazeno
22.8.2023Bába Jaroslav #ratarteam RACE M18-99 uhrazeno
22.8.2023Babala Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
10.8.2023Bakaľová Mária SK TEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
17.8.2023Balcar Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
28.12.2022Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
22.8.2023Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 nezaplaceno
27.6.2023Bařinka Ondřej OPEN MIX uhrazeno
Tým: Epicky drsní šunkoví povaleci↳ Klein Rita
26.7.2023Bartók Július RACE M18-29 uhrazeno
13.8.2023Bartoníčková Vladimíra Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
15.8.2023Bašek Karel OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2022Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
23.8.2023Bastl Jan Lyžařská škola JPK Harrachov RACE M18-29 nezaplaceno
28.6.2023Beauchamp Andrea OCR team Kladno OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bedýnky ↳ Náměstková Adéla#GLADIATORRACETEAM
31.12.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
7.8.2023Beneš Petr JEDNIČKY RACE M40-49 uhrazeno
30.12.2022Beneš Michal cyklogaraz OPEN M13-99 uhrazeno
26.7.2023Beneš Marek SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
15.8.2023Beneš Jakub Model Run Team RACE M18-29 uhrazeno
23.7.2023Benešová Dominika OPEN T uhrazeno
18.8.2023Beran Lukáš Spartan Gym RACE M18-99 uhrazeno
11.8.2023Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
22.8.2023Bielokon Roman OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2023Bíglová Ilona OPEN MIX uhrazeno
Tým: Želvopes↳ Knápek Lukáš7785p8
9.8.2023Bischofová Viktorie OPEN Z13-99 uhrazeno
22.8.2023Blažek Radek Monkey race Skuhrov RACE M18-99 uhrazeno
31.1.2023Blažek Miloslav RACE M30-39 uhrazeno
21.8.2023Blažková Klára RACE Z40-49 uhrazeno
9.8.2023Boháč Dariusz OPEN MIX uhrazeno
Tým: Darek a Andrea↳ Siberová AndreaDarek a Andrea
18.6.2023Böhm Ondřej čvacht RACE M40-49 uhrazeno
7.8.2023Bouček Ivan RACE M18-29 uhrazeno
18.8.2023Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
21.8.2023Branč Pavel RACE M50-99 uhrazeno
30.7.2023Breitr Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Brožek Radovan RACE M30-39 uhrazeno
19.8.2023Brožková Elena #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
4.11.2022Brunclík Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
22.8.2023Brzobohaty Jiri OPEN M13-99 uhrazeno
8.12.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
14.8.2023Budka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
30.6.2023Bulušek Filip Wild Snails RACE M18-29 uhrazeno
30.6.2023Bulušek Kamil Wild Snails RACE M18-29 uhrazeno
30.6.2023Bulušková Julie Wild Snails RACE JZ13-17 uhrazeno
11.8.2023Bulvas Filip OPEN M13-99 uhrazeno
13.8.2023Burbulea Cristian OPEN M13-99 uhrazeno
13.8.2023Burbulea Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Burgár Stanislav OPEN T uhrazeno
Tým: Žofíci ↳ Kokošková Kristýna
↳ Bergmann Michal
↳ Nožička Jiří
21.8.2023Buriánek Viktor RACE M40-49 uhrazeno
24.8.2023Bursova Denisa Surikaty OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2023Čačka Marek OPEN M13-99 uhrazeno
29.6.2023Čápová Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
22.8.2023Čáslavová Jana Gumídci RACE Z18-99 uhrazeno
15.8.2023Čech Jan TJ Chvaletice OPEN M13-99 uhrazeno
12.8.2023Cerha Vojtěch TJ Sokol Poříčany RACE M18-99 uhrazeno
7.8.2023Čermák Miroslav Málo rumu OPEN MIX uhrazeno
Tým: Čermáčcineobsazeno
22.8.2023Černá Mariana VeganPower RACE Z18-29 uhrazeno
17.8.2023Černík Matěj HC Smíchov 1913 OPEN M13-99 uhrazeno
3.8.2023Černý Miloš Turbomedvědi OPEN M13-99 uhrazeno
14.8.2023Chládková Kateřina STG Prostějov OPEN Z13-99 uhrazeno
14.8.2023Chochola Adam STG Kutná Hora RACE M40-49 uhrazeno
30.1.2023Chudý Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
22.8.2023Cidlíková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
9.8.2023Čiháková Alexandra #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Alexandra↳ Hladík Martin#GLADIATORRACETEAM
22.8.2023Cimburek Ludvik CZexxx RACE M50-99 uhrazeno
13.8.2023Cinková Hana RACE Z40-49 uhrazeno
26.6.2023Cöger Jiří Náchodské Prdelky OPEN T uhrazeno
Tým: Náchodské Prdelky↳ Jaček MartinNáchodské prdelky
↳ Neužil RadimNáchodské prdelky
↳ Dařbujan Petr
4.6.2023Čuda Daniel Carnivora OPEN M13-99 uhrazeno
21.8.2023Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
19.6.2023Dandová Lucie Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE Z18-29 uhrazeno
15.5.2023Dangová Nikola RE-NI OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bonbónci↳ Dang RenéRE-NI
25.11.2022Delsart Petr RACE M50-99 uhrazeno
14.8.2023Dobeš David Ikea masters OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Dobrovolná Lucie Blansko RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 uhrazeno
22.1.2023Dobrý Jaroslav ZTP P OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2022Dofek Denis TriumphTigerTeam OPEN M13-99 uhrazeno
23.4.2023Dohnal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
24.8.2023Dolak Tomáš OPEN M13-99 nezaplaceno
24.8.2023Dolak Jan OPEN M13-99 uhrazeno
24.8.2023Dolaková Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
22.8.2023Doležal Zdeněk CFIG OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2023Doležal Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
21.8.2023Doležel Tomáš Sokol Štíty OPEN M13-99 uhrazeno
28.7.2023Doležel Radomír MK Seitl Ostrava/Povodí Odry RACE M50-99 uhrazeno
13.8.2023Domkář Bohumil Omnia2 RACE M30-39 uhrazeno
22.8.2023Dostál Tomáš Gumídci RACE M18-99 uhrazeno
13.8.2023Dostál Jakub RACE M18-29 uhrazeno
13.8.2023Dostálová Eva RACE Z40-49 uhrazeno
18.8.2023Duch Miroslav TJ Maratonstav Úpice RACE M40-49 uhrazeno
3.5.2023Dufek Karel RTK Prague OPEN M13-99 uhrazeno
18.7.2023Dumek Luboš Husy FUN FUN uhrazeno
18.7.2023Dumek Luboš Husy FUN FUN uhrazeno
18.7.2023Dumek Luboš Husy FUN FUN uhrazeno
18.7.2023Dumek Luboš Husy FUN FUN uhrazeno
18.7.2023Dumek Luboš Husy FUN FUN uhrazeno
18.8.2023Dušková Natálie RACE Z18-99 uhrazeno
30.6.2023Dvořák Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
24.8.2023Dvořák Josef OPEN M13-99 uhrazeno
5.8.2023Dvořák Tomáš RACE M18-99 uhrazeno
13.3.2023Dvořáková Veronika Dark Side Workout RACE MIX uhrazeno
Tým: Dark Side Workout↳ Děkanovský PetrDark Side Workout
28.12.2022Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
16.7.2023Eis Danny RACE MIX uhrazeno
Tým: Rozinka↳ Marková Rozálie
21.8.2023Eisner Lukáš # GLDIATOR RACE TEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
21.8.2023Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
14.8.2023Elišková Leona OPEN Z13-99 uhrazeno
22.8.2023Erban Tomáš Sokol Dvůr Králové nad Labem RACE JM13-17 uhrazeno
21.4.2023Ernestová Michaela Funkční Trénink Milovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dum spiro spero↳ Mencl Marek
23.6.2023Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
22.8.2023Fifka Martin RACE M18-29 nezaplaceno
16.12.2022Filipec Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
23.8.2023Folvarská Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
15.8.2023Fousek Radim Zachraň se kdo můžeš! RACE M18-99 uhrazeno
2.8.2023Františák Martin STG Brumov Bylnice OPEN M13-99 uhrazeno
16.8.2023Frnka David Drým tým RACE M18-99 uhrazeno
14.8.2023Frnková Zdeňka Drým tým OPEN Z13-99 uhrazeno
23.8.2023Fronek Sarah OPEN T uhrazeno
Tým: Fronek Familyneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
11.7.2023Frydrych Jan RACE M18-29 uhrazeno
9.8.2023Funková Zdenka STG Prostějov OPEN Z13-99 uhrazeno
15.8.2023Gašparík Karol OPEN M13-99 uhrazeno
21.8.2023Gaži David RACE M18-29 nezaplaceno
7.1.2023Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
20.8.2023Glos Petr -6105- RACE M40-49 uhrazeno
16.8.2023Gregorová Nikol OPEN Z13-99 uhrazeno
22.8.2023Grindlerová Klára RACE Z30-39 uhrazeno
26.7.2023Hacmac Ondřej OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ikaria↳ Černá BarboraFUBO Team
25.7.2023Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
15.8.2023Hájek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM RACE M18-99 uhrazeno
22.6.2023Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
18.8.2023Hájková Gabriela RACE Z18-29 uhrazeno
16.8.2023Halíř David STG Hradec Králové OPEN M13-99 uhrazeno
8.8.2023Halouzka Rostislav RACE M30-39 uhrazeno
22.5.2023Handl Michal FUBO Team RACE M18-29 uhrazeno
21.8.2023Hánělová Bronislava SNKV RACE Z40-49 uhrazeno
24.8.2023Hanušová Silvia sranda team surikaty OPEN Z13-99 uhrazeno
10.8.2023Hanušová Veronika RACE Z18-99 uhrazeno
29.12.2022Hanzlík Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
22.7.2023Hanzlikova Klara RACE Z18-99 uhrazeno
30.7.2023Hauzrová Denisa STG Holýšov RACE Z18-29 uhrazeno
27.7.2023Havelka Jan OPEN M13-99 uhrazeno
22.8.2023Havlíčková Michaela Fubo Team RACE Z30-39 uhrazeno
22.5.2023Hejdušek Oldřich OPEN MIX uhrazeno
Tým: TOneDáme ↳ Humeníková Veronika
18.8.2023Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Hejzlar Tomáš#GLADIATORRACETEAM
22.8.2023Hemerka Aleš RACE M30-39 uhrazeno
24.8.2023Heřman Patrik RACE M40-49 uhrazeno
16.8.2023Hladká Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
3.12.2022Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
18.5.2023Hlavatý Vladislav Ready2Win RACE M30-39 uhrazeno
30.7.2023Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
6.4.2023Hnyk Vojtěch Model run team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Model run team↳ Roháčová LenkaModel run team
22.8.2023Hodek Martin Eagle 64 RACE M40-49 uhrazeno
23.8.2023Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M18-99 uhrazeno
29.7.2023Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
15.8.2023Hofmanová Lucka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
30.7.2023Hojdová Dominika OPEN MIX uhrazeno
Tým: DomMar↳ kocián marekBez Identity
22.8.2023Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové RACE JZ13-17 uhrazeno
22.8.2023Holečková Žaneta you&me RACE MIX uhrazeno
Tým: 25Odolov↳ Mikulec Tomáš
21.3.2023Honcová Pavlína RACE Z30-39 uhrazeno
22.8.2023Hopová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
26.7.2023Hopp Pavel Pink pantrers RACE M18-29 uhrazeno
21.8.2023Horáček Zdeněk RACE M18-29 uhrazeno
18.8.2023Horáček Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
21.8.2023Horák Jaroslav VSČR RACE M18-99 uhrazeno
7.8.2023Horáková Nikola STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z13-99 uhrazeno
24.7.2023Horváth Adolf Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
24.7.2023Horváthová Sofie Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE JZ13-17 uhrazeno
22.8.2023Hošek Jakub OPEN M13-99 nezaplaceno
19.8.2023Hovorka Vojtěch STG Rychnov nad Kněžnou RACE M18-29 uhrazeno
30.7.2023Hrabinová Barbora SDH Guntramovice RACE Z18-99 uhrazeno
30.4.2023Hřib Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
1.6.2023Hrin Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
20.5.2023Hrouzek Martin Hrouzkovci OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2023Hrouzek Radim Hrouzkovci OPEN M13-99 uhrazeno
14.6.2023Hrouzková Marcela OPEN Z13-99 uhrazeno
21.11.2022Hruška Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
21.11.2022Hruskova Olga Hrušáci OPEN Z13-99 uhrazeno
3.11.2022HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M13-99 uhrazeno
16.8.2023Huková Romana OPEN Z13-99 uhrazeno
12.8.2023Hykyšová Regína STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z13-99 uhrazeno
22.7.2023Hýža Radek OPEN M13-99 uhrazeno
18.8.2023Jakoubek Martin OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2022Janda Pavel Koblížci RACE M40-49 uhrazeno
9.8.2023Jandečková Věra Pišišvorové RACE Z40-49 uhrazeno
22.8.2023Janků Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
23.8.2023Janoušek Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
21.8.2023Janštová Klára RACE Z18-99 uhrazeno
24.8.2023Jech Marek OPEN M13-99 uhrazeno
19.2.2023Jelínková Klára #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
20.8.2023Jeřábková Pavlína RACE Z18-29 uhrazeno
22.8.2023Jílek Petra RACE Z30-39 uhrazeno
22.8.2023Jílek Jiří RACE M18-29 uhrazeno
22.8.2023Jílek st. Martin OPEN M13-99 uhrazeno
9.5.2023Jirák Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
15.8.2023Jiráň Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
24.6.2023Jiřička Matěj FUN FUN uhrazeno
22.8.2023Jiroušek Filip OPEN M13-99 uhrazeno
22.8.2023Jiroušek Jiri OPEN M13-99 uhrazeno
3.8.2023Jirowetz Jan Arepo duo OPEN M13-99 uhrazeno
18.8.2023Jirsák Tomáš České Heřmanice OPEN M13-99 uhrazeno
30.7.2023Jonáš Petr OPEN M13-99 uhrazeno
18.8.2023Jonáš Marek OPEN M13-99 uhrazeno
23.8.2023Juklová Veronika Víly OPEN Z13-99 nezaplaceno
22.8.2023Kabourek Jiri RACE M30-39 uhrazeno
19.2.2023Kafka Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
22.8.2023Kakos Tomáš BruTo Sepekov RACE M50-99 uhrazeno
22.8.2023Kakosová Diana DoDi Milevsko RACE Z50-99 uhrazeno
30.7.2023Kalfařová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
21.8.2023Kasman Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
13.6.2023Kašpar Martin RACE M30-39 uhrazeno
22.8.2023Kašparovská Barbara OPEN Z13-99 uhrazeno
17.8.2023Kastnerová Dana Svídnický extrém RACE Z30-39 nezaplaceno
22.8.2023Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
18.6.2023Kejhar Jan OPEN M13-99 uhrazeno
18.6.2023Kejhar Vit OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Keklak Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
20.8.2023Kerlehová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
15.8.2023Kiefer Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
21.8.2023Kiš Roman OPEN M13-99 uhrazeno
25.7.2023Kisel Vladislav OPEN M13-99 uhrazeno
21.8.2023Kišová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
24.6.2023Kittler Martin M-team FUN FUN uhrazeno
18.7.2023Kleprlíková Jana Artemis RACE Z30-39 uhrazeno
17.8.2023Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice RACE MIX uhrazeno
Tým: OCR Čelákovice↳ Kratochvílová Eliška OCR Čelákovice
11.7.2023Klzo Martin OPEN M13-99 uhrazeno
12.7.2023Knytl Pavel Humburky OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
22.8.2023Kolesnyk Iryna OPEN Z13-99 uhrazeno
7.8.2023Kolovratník František AC1866 RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2022Komárková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
1.4.2023Konček Vladislav VLK ze Zvole RACE M40-49 uhrazeno
16.6.2023Kondraš Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
2.7.2023Kondula Jan RACE M30-39 uhrazeno
25.12.2022Konrádová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
15.8.2023Kopic Jakub Zachraň se kdo můžeš! RACE M18-99 uhrazeno
24.7.2023Korel Marek poutníci OPEN M13-99 uhrazeno
26.12.2022Kořínek Ota RACE M30-39 uhrazeno
22.8.2023Kořístek Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
4.8.2023Kosina Radek OPEN M13-99 uhrazeno
22.8.2023Kotek Lukáš UCT Solo OPEN M13-99 uhrazeno
20.8.2023Kotík Tomáš Skorogladiátoři RACE M40-49 nezaplaceno
28.3.2023Kouba Jan OPEN M13-99 uhrazeno
17.8.2023Koudelka Martin Model Run Team RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Koudelková Markéta OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
18.8.2023Kouřil Marek RACE M30-39 uhrazeno
13.8.2023Kožešník David Bulls team OPEN M13-99 uhrazeno
22.8.2023Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
30.7.2023Kracík David OPEN M13-99 uhrazeno
21.8.2023Král Martin OPEN M13-99 uhrazeno
28.3.2023Krátký Daniel Gladius Family RACE M30-39 uhrazeno
12.8.2023Kratochvílová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
20.8.2023Krbková Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
11.7.2023Krčmář Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
23.12.2022Krčmář Martin OPEN M13-99 uhrazeno
24.8.2023Kremel Matyáš OPEN M13-99 uhrazeno
21.8.2023Kříž Pavel RACE M50-99 uhrazeno
20.8.2023Kříž Pavel Zeus Power House Jihlava RACE M30-39 uhrazeno
16.8.2023Kruliš Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
16.8.2023Krupková Hana #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Společenstvo hendikepu↳ Smolík LiborFreshchcanka
26.4.2023Krutil Pavel Cave Hunters OPEN M13-99 uhrazeno
26.4.2023Krutil Adam Cave Hunters OPEN M13-99 uhrazeno
24.8.2023Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice RACE M40-49 uhrazeno
14.11.2022Kubát David Carnivora OPEN M13-99 uhrazeno
22.8.2023Kubíková Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
30.4.2023Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Dortíček↳ Konszká Barbora#GLADIATORRACETEAM
30.4.2023Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2023Kubín Daniel CRTC OPEN T uhrazeno
Tým: Laskonky↳ Smolková Veronika
↳ Rotterová Daniela
↳ outrata tomas
24.7.2023Kubrycht Michal Hammer OCR Team RACE M30-39 uhrazeno
30.3.2023Kučera Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
14.7.2023Kuchař Marek BARULILINKA OPEN M13-99 uhrazeno
11.7.2023Kudělka Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Chapadélka↳ Kozlová Angelica#GLADIATORRACETEAM
19.6.2023Kusáková Nikol OPEN MIX uhrazeno
Tým: Fast & Furious↳ Gregor Silviou3rhyz
16.5.2023Kvízová Jana Vostrej Kvíz OPEN Z13-99 uhrazeno
16.5.2023Kvízová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
10.8.2023Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
24.6.2023lahbabi youssef RACE M30-39 uhrazeno
19.8.2023Langmajerová Marie PINKLADY FUN FUN uhrazeno
28.1.2023Lánská Simona OPEN Z13-99 uhrazeno
28.1.2023Lánský Martin OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.6.2023Laštovička Martin OPEN M13-99 uhrazeno
27.6.2023Lener Jiří RACE M40-49 uhrazeno
5.12.2022Lenner Petr OPEN M13-99 uhrazeno
24.8.2023Lhotský Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
22.8.2023Lihařík Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
23.8.2023Linhart Jan FUN FUN uhrazeno
12.2.2023Linhart Jakub Colliery CrossFit Olomouc OPEN MIX uhrazeno
Tým: CrossFit Olomouc↳ Linhartová NelaColliery CrossFit Olomouc
29.12.2022Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
19.7.2023Lokajíček Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
18.8.2023Lotterová Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
24.7.2023Ludvík Marek RakPří RACE M18-99 uhrazeno
18.8.2023Máčala Josef RACE M40-49 uhrazeno
22.8.2023Mačátová Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
13.8.2023Machač Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
20.8.2023Macúch Marek RACE M40-49 uhrazeno
9.8.2023Magočová Vanda RACE MIX uhrazeno
Tým: LaciGang↳ Smyk Ladislav
11.8.2023Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
22.8.2023Mališka František OPEN M13-99 uhrazeno
28.6.2023Mann Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
21.6.2023Manolevski Michael PČR RACE M18-99 uhrazeno
14.8.2023Marek Dominik Jen tak z Hecu RACE M18-29 nezaplaceno
20.12.2022Mareš Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
12.3.2023Mareš Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
6.8.2023Marešová Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: PAVLAMILAN↳ Doleček Milan#GLADIATORRACETEAM
23.5.2023Marková Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
22.8.2023Masničák Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
10.8.2023Maternová Vlasta Čermáčci OPEN MIX uhrazeno
14.8.2023Matlach Petr Ski Run Čakovice OPEN M13-99 uhrazeno
21.8.2023Mazura Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
20.8.2023Meister Luboš RACE M40-49 uhrazeno
21.8.2023Mejzlíková Markéta RACE Z18-99 uhrazeno
22.8.2023Měřička Radek RACE M18-99 uhrazeno
21.8.2023Michalik Michal Sachasport Ostrava RACE M30-39 uhrazeno
21.8.2023Miewald Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
10.8.2023mikulášková laura RACE MIX uhrazeno
Tým: praseČINKA↳ Krechter AdampraseČINKA
24.8.2023Míl Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
24.8.2023Mílová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
1.1.2023Missberger Patrik OPEN MIX uhrazeno
Tým: Padawani↳ Vonderková Romana
20.8.2023Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
21.8.2023MOGILEVSKIJ ANDREJ B.MONAKO RACE M40-49 uhrazeno
20.8.2023Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
22.8.2023Moupic Martin #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
11.1.2023Mrázek Michal RACE M30-39 uhrazeno
21.8.2023Mulidrán Daniel RACE M18-29 uhrazeno
10.6.2023Musílek Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: Štaflík a Špagetka↳ Musílková Eliška
18.8.2023Navařík Martin ForestWork Navařík RACE M30-39 uhrazeno
24.8.2023Navrátilová Kateřina Sranda team Surikaty OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
24.8.2023nejezchleba petr Olympia Kutná hora RACE M40-49 nezaplaceno
10.7.2023Němec Jan OPEN M13-99 uhrazeno
12.7.2023Neruda Michal OPEN M13-99 uhrazeno
8.8.2023Nováček Jozef Profitko OPEN MIX uhrazeno
Tým: My dva↳ Šalovská LucieProfitko
22.8.2023Novák Ondřej OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mončičáci↳ Voráčková Pavla
12.8.2023Novák Miroslav Capoeira Pardubice OPEN T uhrazeno
Tým: Capoeira Pardubice↳ Vaníčková StelaCapoeira Pardubice
↳ Horák AlexandrCapoeira Pardubice
↳ Novák LukášCapoeira Pardubice
22.12.2022Novák Ondřej #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
20.8.2023Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
24.7.2023Novotná Kateřina SDH Dolsko OPEN Z13-99 uhrazeno
30.7.2023Novotný Petr OCR Čelákovice RACE M50-99 uhrazeno
3.2.2023Novotný David OPEN M13-99 uhrazeno
11.7.2023Novotný Karel OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2023Novotný Martin OPEN M13-99 uhrazeno
8.8.2023Nový Zdenek Kamzici RACE M50-99 uhrazeno
28.2.2023Ondruchová Tereza CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
24.8.2023Opltová Julie #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
23.7.2023Pajerová Ema Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE JZ13-17 uhrazeno
30.3.2023Palupová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
26.7.2023Panák Miroslav JSDH Guntramovice RACE M18-99 uhrazeno
20.8.2023Panclova sandra SRTG Praha RACE Z40-49 uhrazeno
29.6.2023Paulů Radka OPEN T uhrazeno
Tým: EKO Jilemnicko↳ Mejsnarová VeronikaDíky, že na nás čekáte!
↳ Horáček JiříEKO Jilemnicko
↳ Tomíčková VendulkaEKO Jilemnicko
3.7.2023Pavlík Michal RUM Team OPEN T uhrazeno
Tým: RUM Team↳ Pučálka MartinRUM TEAM
↳ Procházka Pavel RUM Team
↳ Magát MartinRUM Team
8.8.2023Pavůčková Hana Broďačky RACE Z40-49 uhrazeno
10.8.2023Pecháček Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
20.6.2023Pecina Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
23.8.2023Pernstecher Adrian FUN FUN uhrazeno
22.8.2023Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
14.6.2023Pešina Antonín RACE M18-29 uhrazeno
20.8.2023Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
18.11.2022Petr Ludek OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2022Petr Jakub FUN FUN uhrazeno
25.3.2023Petráň Radek OPEN M13-99 uhrazeno
7.8.2023Petrásová Nikola OPEN Z13-99 uhrazeno
17.11.2022Petrová Jiřina FUN FUN uhrazeno
17.11.2022Petrová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2023Petrovický Martin OPEN M13-99 uhrazeno
22.8.2023Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
22.8.2023Pfeffer Jan OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
20.8.2023Picek Ladislav Sokol Holice OPEN M13-99 nezaplaceno
2.6.2023Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
14.6.2023Pilát Vít RACE M30-39 uhrazeno
11.8.2023Pilný Martin OPEN M13-99 uhrazeno
19.4.2023Pirkl Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
12.7.2023Pittner Pavel RACE M40-49 uhrazeno
15.5.2023Pivoňka Petr Gladiators OPEN M13-99 uhrazeno
30.5.2023Plachá Tereza STG Prostějov RACE Z30-39 uhrazeno
6.8.2023Pleskot Lukáš RACE M40-49 uhrazeno
28.12.2022Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
21.8.2023Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
28.1.2023Podzimek Michal OPEN M13-99 uhrazeno
20.12.2022Polák Radek OPEN M13-99 uhrazeno
20.8.2023Polák Robin Ryžoviště RACE M30-39 nezaplaceno
22.8.2023Poláková Barbora GLADI TEAM Pardubice RACE Z18-29 nezaplaceno
31.1.2023Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
6.8.2023Pospíšil Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
19.8.2023Poupera Antonín RACE M18-29 uhrazeno
24.8.2023Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
25.11.2022Pravdová Petra Hostivice RACE Z30-39 uhrazeno
17.11.2022Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
3.7.2023Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Nějak to dopadne↳ Ryba MichalVlajem za psem
1.8.2023Přikrylová Michaela RACE JZ13-17 uhrazeno
19.8.2023Přívozníková Martina RACE Z40-49 nezaplaceno
21.8.2023Provaznik Pavel Statečne srdce RACE M30-39 nezaplaceno
29.3.2023Průša Milan #HZS Hradec Králové RACE M18-99 uhrazeno
1.8.2023Průša Zdeněk RACE M18-29 uhrazeno
23.7.2023Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
24.4.2023Pup Petr Agoge GYM RACE MIX uhrazeno
Tým: SRTG Praha↳ Kubátová ŠárkaSRTG Praha
31.7.2023Puš Michal RACE M18-29 uhrazeno
8.8.2023Půža Patrik STG KOLÍN RACE M18-29 uhrazeno
22.8.2023Pytka Petr OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
11.8.2023Pytlíčková Kristýna CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z30-39 uhrazeno
15.8.2023Rác Pavel Model Run Team RACE M30-39 uhrazeno
27.1.2023Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
31.12.2022Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
31.12.2022Rajdl Jílková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
29.11.2022Ramajzl Filip Posilovna kde jsem nebyl OPEN M13-99 uhrazeno
2.6.2023Rambousek Matěj RACE M18-29 uhrazeno
24.8.2023Rapko Martin NTS OPEN M13-99 uhrazeno
9.8.2023Rejtová Lída STG Prostějov OPEN Z13-99 uhrazeno
29.5.2023Renská Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
30.1.2023Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
29.5.2023Renský Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
31.5.2023Resler Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
21.8.2023Říha Zdeněk Poko Running Team RACE M18-99 uhrazeno
30.4.2023Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-99 uhrazeno
31.7.2023Říha Jindřich miláčci OPEN M13-99 uhrazeno
7.8.2023Roušavá Monika STG Rychnov n. Kn. OPEN Z13-99 uhrazeno
2.1.2023Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
2.1.2023Rybišarová Lucie čvacht OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lulu&Michal↳ Jelínek MichalČvacht
1.8.2023Rylková Kateřina What the Flock? RACE Z30-39 uhrazeno
18.8.2023Ryšánek František FUBO team OPEN M13-99 uhrazeno
26.7.2023Ryška Jonáš Pink panters RACE M18-29 uhrazeno
5.8.2023Sabak David OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Šabart Roman RACE M50-99 uhrazeno
30.7.2023Šabartová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
16.8.2023Sadílek Petr Bálešáci OPEN T uhrazeno
Tým: Bálešáci↳ Sadílek TomášBálešáci
↳ Sadílek František Bálešáci
↳ Daťko JiříBálešáci
30.5.2023šádková nadežda Sranda team Slimáci OPEN T uhrazeno
Tým: Sranda team Slimáci↳ Hebká Soňa Sranda team Slimáci
↳ Čermáková Zdeňka
↳ Černá Janaslimáci
12.7.2023Šafránek Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
14.12.2022Šafránková Johanka OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bizoni↳ Kolátor Matyáš Bizoni
28.11.2022Šafránková Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
12.7.2023Šafránková Ficková Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
31.5.2023Salfická Olga OPEN MIX uhrazeno
Tým: _TOOL_↳ Tázlar Tomáš
7.6.2023Salgueiro Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
23.8.2023Samek Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Šandrik Marek OPEN M13-99 uhrazeno
26.12.2022Šarapatková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
30.7.2023Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
27.6.2023Saxová Charlotta Packy v akci RACE Z50-99 uhrazeno
30.3.2023Schlossbauer Jan OPEN T uhrazeno
Tým: Bad Boys↳ Tesař JanBad Boys
↳ Tucek Pavel
↳ Kalousek Jakub
3.5.2023Scholze Michal OPEN MIX uhrazeno
Tým: Marná snaha↳ Scholzová Michaela
27.11.2022Šebestík Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
23.8.2023Sedlák Dominik RACE M30-39 uhrazeno
30.4.2023Sedunka Václav OPEN M13-99 uhrazeno
22.8.2023Šefčík Marek FUN FUN uhrazeno
22.8.2023Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
20.1.2023Šelenberk Jindřich OPEN M13-99 uhrazeno
19.6.2023Šenkýř Jan OPEN M13-99 uhrazeno
15.8.2023Ševčík Ondřej OPEN M13-99 nezaplaceno
19.7.2023Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
1.8.2023Ševčíková Pavlína OPEN MIX uhrazeno
Tým: Los Sevcikos↳ Ševčík AdamLos Sevcikos
16.8.2023Šilhanová Lenka RACE Z40-49 uhrazeno
26.11.2022Šimko Jan OPEN M13-99 uhrazeno
13.8.2023Šimoník Viktor Omnia RACE M30-39 uhrazeno
21.8.2023Šiška Kristián SK Judo Kladno RACE M18-29 uhrazeno
27.7.2023Škáchová Veronika RACE Z18-99 uhrazeno
8.12.2022Škárka Jan Los Lemplos OPEN T uhrazeno
Tým: Los Lemplos↳ Košťál Matěj Los Lemplos
↳ Pivnička MichalLos Lemplos
↳ Zerzánek JanLos Lemplos
21.11.2022Sklenářová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
21.8.2023Slabihoudová Klára RACE Z30-39 uhrazeno
23.8.2023Sládková Martina FUN FUN uhrazeno
2.8.2023Šlajchrt Filip OPEN M13-99 uhrazeno
20.1.2023Slámová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
20.1.2023Slámová Julie OPEN Z13-99 uhrazeno
18.7.2023Slaninová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Šmok David Retardíci RACE M18-99 uhrazeno
20.8.2023Šmýd Zdeněk RACE M40-49 uhrazeno
2.7.2023Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
2.7.2023Sondová Rita SVVAT RACE Z18-29 uhrazeno
27.7.2023Sopek Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
18.6.2023Sopková Vladěna OPEN Z13-99 uhrazeno
17.8.2023Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
27.11.2022Špác Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
24.8.2023Špalková Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
5.12.2022Špilák Peter OPEN M13-99 uhrazeno
30.7.2023Špindlerová Věra Miláčci OPEN Z13-99 uhrazeno
16.8.2023Sporková Václava OCR Čelákovice RACE Z40-49 uhrazeno
23.8.2023Šrámek Daniel RACE JM13-17 uhrazeno
11.8.2023Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
29.1.2023Šreibr Josef RACE M40-49 uhrazeno
29.1.2023Šreibr Josef RACE M18-29 uhrazeno
22.8.2023Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
17.8.2023Stankova Vendula Hybrid Training RACE Z40-49 uhrazeno
10.8.2023Šťastný Karel OPEN MIX uhrazeno
Tým: K2↳ Kmochová Kristýna
20.8.2023Štembera Petr RACE M40-49 uhrazeno
24.8.2023Štemberová Věra OPEN T nezaplaceno
Tým: Tým nevěsty↳ Veselá Patricie
↳ Medová Lucie
↳ Procházková Lenka
23.8.2023Štoček Jan Víly OPEN M13-99 nezaplaceno
22.1.2023Štochl Stanislav OPEN M13-99 uhrazeno
22.1.2023Štochlová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
16.7.2023Strachotová Žaneta RACE MIX uhrazeno
Tým: Knedlíci↳ Trantina David
10.8.2023Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
12.8.2023Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
7.8.2023Strejčková Nikola RACE Z18-99 uhrazeno
30.5.2023Stříbrný Jaromír #gladiatorraceteam OPEN M13-99 nezaplaceno
30.5.2023Suchánek Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
22.8.2023Suchánková Vlasta RACE Z50-99 uhrazeno
11.8.2023Šulák Radim RACE M18-99 uhrazeno
21.8.2023Suszka Tomáš Edgar.OCRteam RACE M18-99 uhrazeno
29.6.2023Sváček Daniel Valaši RACE JM13-17 uhrazeno
22.8.2023Sváček Petr Valaši OPEN M13-99 uhrazeno
21.8.2023Švadlák Petr OCR Trutnov RACE M50-99 uhrazeno
24.8.2023Švarcová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Bobešci↳ Štěpánek Michal#GLADIATORRACETEAM
27.7.2023Švihovská Kateřina Šneci RACE Z40-49 uhrazeno
20.8.2023Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
15.8.2023Svoboda Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Svobodova Kamila OPEN Z13-99 uhrazeno
8.8.2023Svobodová Vendula OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Sýkora Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
21.8.2023Syrová Kateřina Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
15.8.2023Tajčová Hana RACE Z18-99 uhrazeno
29.12.2022Teisler Jan OPEN M13-99 uhrazeno
1.7.2023Teplý David Bohémové OPEN T uhrazeno
Tým: Bohémové↳ Novák MartinBohémové
↳ Kubíček HonzaBohémové
↳ Mitášová Markéta
23.8.2023Tlapakova Gábina RACE Z40-49 uhrazeno
14.8.2023Tobiška Tadeáš OPEN M13-99 uhrazeno
7.12.2022Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
23.8.2023Tolman Jakub JesusArmy OPEN M13-99 uhrazeno
6.8.2023Tošovska Hana ARGO-HYTOS RACE Z30-39 uhrazeno
19.4.2023Toušek David OPEN M13-99 uhrazeno
26.7.2023Třeček Jakub RACE M18-29 uhrazeno
18.8.2023Trojanová Pavla #gladiatorraceteam OPEN MIX uhrazeno
Tým: GR Team Rychnov nad Kněžnou↳ Trojan Radek#gladiatorraceteam
14.8.2023Trtílek Aleš Ares Race Team- Hradec nad Svitavou OPEN M13-99 uhrazeno
18.6.2023Tůma Jan Tři bratři a ďáblík OPEN T uhrazeno
Tým: Tři bratři a ďáblík ↳ Králíková Darina
↳ Tůma LukášTři bratři a ďáblík
↳ Tůma MarekGR Warriors
22.8.2023Turek Jiří STG Česká Třebová RACE M18-29 uhrazeno
22.8.2023Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
18.8.2023Tvrdková Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
19.6.2023Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
20.8.2023Uhrin Tomas OPEN M13-99 uhrazeno
10.8.2023Uhrová Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Ukropcová Iveta OPEN Z13-99 uhrazeno
22.8.2023Valášek Tomáš FUN FUN uhrazeno
22.8.2023Valášková Tereza BULÁNCI FUN FUN uhrazeno
7.8.2023Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
28.2.2023Valová Pavla CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
24.8.2023Vatrt Vilem Quadient OPEN M13-99 uhrazeno
18.8.2023Vaverka Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
10.8.2023Veiser Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2023Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
22.8.2023Vendlbergerová Tereza OPEN Z13-99 nezaplaceno
5.6.2023Vepřek Karel Vepříci z Teplic RACE M40-49 uhrazeno
24.8.2023Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
2.8.2023Vinkler Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
29.12.2022Vitovská Pavlína OPEN Z13-99 uhrazeno
30.7.2023Vlasáková Libuše RACE Z50-99 uhrazeno
22.8.2023Vodrážka Pavel RACE M18-29 uhrazeno
21.8.2023Vohanka Pavel OPEN T uhrazeno
Tým: VTIP↳ Vohánková Kristýna
↳ Vohánková Iva
↳ Vohánková Valerie
31.1.2023Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
17.8.2023Vojtášek Jaroslav CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE M40-49 uhrazeno
18.8.2023Vondráček Jan RACE M30-39 uhrazeno
23.8.2023Vorel Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
9.8.2023Votápková Gabriela Pišišvorové RACE JZ13-17 uhrazeno
19.8.2023Vožechová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
18.8.2023Vrchotická Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
24.8.2023Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
20.8.2023Zábranská Ladislava OPEN Z13-99 nezaplaceno
28.6.2023Zábranská Barbora OCR team Kladno RACE Z18-29 uhrazeno
30.1.2023Zach Petr OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Zachová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
29.5.2023Zadina Jan Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora 2↳ Zadinová JanaCarnivora
30.1.2023Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora↳ Adamcová PetraCarnivora
28.7.2023Zajíček Marian RACE M30-39 uhrazeno
23.8.2023Žatečka Jakub STG Rychnov nad kněžnou OPEN M13-99 uhrazeno
23.8.2023Žatečková Natálie STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z13-99 uhrazeno
28.12.2022Zeman Filip FUBO racing team RACE MIX uhrazeno
Tým: FUBO racing team↳ Hebrová SáraFUBO racing team
23.8.2023Zemanová Tereza Lyžařská škola JPK HARRACHOV OPEN Z13-99 nezaplaceno
16.8.2023Žofaj Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
22.8.2023Zourek Marek Benátky nad Jizerou OPEN M13-99 uhrazeno
24.7.2023Zvoníček René RACE M18-99 uhrazeno