Startovní listina GR8 TRAILS ČESKÝ RÁJ

Statistika přihlášných

Trať
21km21km28
11km11km12
KIDSKIDS6
6km6km3
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let9
Z18-99Ženy 18 a více let7
M40-49Muži 40 - 49 let7
Z30-39Ženy 30 - 39 let5
M18-99Muži 18 a více let5
M18-29Muži 18 - 29 let2
M50-59Muži 50 - 59 let2
D06-07Dívky 6 - 7 let2
Z18-99Ženy 18 a více let2
D00-05Dívky 0 - 5 let1
M18-99Muži 18 a více let1
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 1
Z50-59Ženy 50 - 59 let1
CH08-09Chlapci 8 - 9 let1
Z40-49Ženy 40 - 49 let1
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 1
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
Celkem přihlášených49

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
14.12.2022Adámková Kateřina 21km Z30-39 uhrazeno
21.10.2022Bába Marek #GLADIATORRACETEAM 21km M18-29 uhrazeno
28.12.2022Balek Jan #GLADIATORRACETEAM 21km M40-49 uhrazeno
31.12.2022Blažek Miloslav 21km M30-39 uhrazeno
22.12.2022Blehová Gabriela 21km Z18-29 uhrazeno
30.11.2022Bonka Milan Borondil 6km M18-99 uhrazeno
27.12.2022Burdová Jitka 11km Z18-99 uhrazeno
25.1.2023Čečelská Lída 11km Z18-99 uhrazeno
2.1.2023Dodds Joseph 21km M40-49 uhrazeno
10.1.2023Dvorská Monika Hradec Králové 11km Z18-99 uhrazeno
27.12.2022Eichler Tomáš Xrace 21km M18-29 uhrazeno
20.12.2022Ferdinandová Ivana 11km Z18-99 uhrazeno
4.12.2022Foniová Pokorná Klára 21km Z40-49 uhrazeno
22.12.2022Frodl Petr 21km M40-49 uhrazeno
6.11.2022Hatala Anton 21km M30-39 uhrazeno
7.1.2023Hlavaty Daniel 21km M30-39 uhrazeno
24.1.2023Holý Jakub Žízniví (b)ježci 21km M30-39 uhrazeno
24.11.2022HUBÁLEK David SRTG Praha 21km M40-49 uhrazeno
12.12.2022Jančák David 21km M30-39 uhrazeno
3.1.2023Klouček Richard 21km M50-59 uhrazeno
30.12.2022Kolátor Aleš MTB MEL 11km M18-99 uhrazeno
30.12.2022Kolátorová Pavlína MTB MEL 11km Z18-99 uhrazeno
25.11.2022Kovaříková Michaela Šneci v běhu 11km Z18-99 uhrazeno
25.11.2022Kroupa Pavel 21km M30-39 uhrazeno
31.12.2022Kulíček Martin 11km M18-99 uhrazeno
31.12.2022Kulíček Ondřej 11km M18-99 uhrazeno
31.12.2022Lukeš Vladimír Leonovo Imperium 21km M30-39 uhrazeno
25.11.2022Martinková Lenka 11km Z18-99 uhrazeno
31.1.2023Michálek Tomáš Hradec Králové KIDS CH12-13 uhrazeno
24.11.2022Michálek Aleš Hradec Králové 21km M50-59 uhrazeno
17.1.2023Morávek Tomáš SPV Stěžery 21km M30-39 uhrazeno
24.1.2023Novotný Luboš Žízniví (b)ježci 21km M40-49 uhrazeno
28.10.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS CH10-11 uhrazeno
21.12.2022Plíšková Veronika 21km Z30-39 uhrazeno
30.12.2022Pšenička Jaroslav 21km M40-49 uhrazeno
13.11.2022Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS CH08-09 nezaplaceno
29.11.2022Šrejmová Petra Běhámespolu.cz, Jablonecké Mattonky 21km Z50-59 uhrazeno
23.10.2022Sviteková Laura KIDS D06-07 uhrazeno
23.10.2022Sviteková Dina 6km Z18-99 uhrazeno
7.1.2023Svobodová Kateřina 21km Z30-39 uhrazeno
30.11.2022Tázlar Tomáš 11km M18-99 uhrazeno
27.12.2022Vedral David 11km M18-99 uhrazeno
31.1.2023Vítková Barbora 6km Z18-99 nezaplaceno
28.11.2022Vlk Aleš #GLADIATORRACETEAM 21km M30-39 nezaplaceno
29.11.2022Vrba Martin Běhámespolu.cz 21km M40-49 uhrazeno
7.11.2022Zeminová Eliška KIDS D06-07 uhrazeno
7.11.2022Zeminová Jolana KIDS D00-05 uhrazeno
6.12.2022Ženíšková Martina 21km Z30-39 uhrazeno
6.12.2022Ženíšková Lenka 21km Z30-39 uhrazeno