Startovní listina GLADIATOR RACE MILOVICE - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN89
FUNFUN19
RACERACE19
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let27
Z13-99Ženy 13 a více let24
TTým (čtyřčlenný)21
FUNFUN19
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)17
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)6
M30-39Muži 30 - 39 let4
Z40-49Ženy 40 - 49 let3
M18-29Muži 18 - 29 let1
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
M40-49Muži 40 - 49 let1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Z30-39Ženy 30 - 39 let1
Z50-99Ženy 50 a více let1
Celkem přihlášených127

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
3.11.2022Bachura Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
23.10.2022Balek Michal FUN FUN uhrazeno
29.1.2023Bělohlávková Ludmila Blbý a blbější OPEN Z13-99 nezaplaceno
22.11.2022Beránková Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
23.12.2022Bláha Adam OPEN M13-99 uhrazeno
13.11.2022Bláha Tomáš Randíčka Team Gamma OPEN T uhrazeno
Tým: Randíčka Team Gamma↳ Mateičková Kateřina
↳ Prokop DominikRandíčka Team Gamma
↳ Bláhová EliškaTeam Gamma
25.11.2022Borecký Luděk FUN FUN uhrazeno
3.1.2023Bouchnerová Kateřina Bouchačky RACE MIX uhrazeno
Tým: Bouchačky↳ Bouchner Martin
25.11.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
29.1.2023Buryánová Veronika OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
5.1.2023Čermák Petr KudyTudyNaBerlin OPEN MIX uhrazeno
Tým: KudyTudyNaBerlin↳ Horníčková LucieKudyTudyNaBerlin
31.12.2022Čermák Miroslav Málo rumu OPEN MIX uhrazeno
Tým: Čermáčci↳ Maternová VlastaČermáčci
31.1.2023Círek Jan Bravo Team Dobrčice OPEN T uhrazeno
Tým: Bravo Tem Dobrčiceneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
12.1.2023Diviš Libor OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2022Dvořák Andrej OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2022Fialová Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Franc Jan RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2022Franče Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šup šup tým↳ Tomková Barbora
30.11.2022Halušková Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
16.12.2022Hanke Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
6.12.2022Hankeová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
9.11.2022Hikl Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Hodek Martin RACE M40-49 uhrazeno
23.12.2022Jůzová Rozálie OPEN Z13-99 uhrazeno
30.12.2022KLAPAL VOJTĚCH #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
5.1.2023Klementová Eva PEPY PEPINY OPEN T uhrazeno
Tým: PEPY PEPINY↳ Novotná PetraFixovi andílci
↳ Fajcikova Ivona
↳ Zmrhal Josef
21.10.2022Koliáš Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
19.10.2022Koliášová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
15.11.2022Kolomazníková Lucie FUN FUN uhrazeno
24.11.2022Kopecká Lucie RACE Z30-39 uhrazeno
24.10.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
16.1.2023Kosmatová Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
15.11.2022Kosová Kateřina FUN FUN uhrazeno
14.11.2022Král Jan Randíčka Team Beta OPEN T uhrazeno
Tým: Randíčka Team Beta↳ Kabrna LukášRandíčka team beta
↳ Bala Michael
↳ Bouška MichaelRandíčka Team Beta
30.1.2023Kratochvíl Tomáš OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Bourácineobsazeno
25.11.2022Krejčíková Helena OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Křenová Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2022Křížová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
4.11.2022Kroutilová Ivana #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: 666↳ Šípek Matěj
26.1.2023Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
29.12.2022Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
7.12.2022Loubek Václav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dokonalí↳ Pešková Klára
15.11.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
7.1.2023Malínská Kateřina FUN FUN uhrazeno
7.1.2023Malínský Jan FUN FUN uhrazeno
31.1.2023Málková Barbora #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
19.10.2022Málková Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
15.1.2023Málková Barbora FUN FUN uhrazeno
10.1.2023Málková Jiřina FUN FUN uhrazeno
20.12.2022Mareš Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Matuška Jakub FUN FUN uhrazeno
26.12.2022Míka Tomáš FUN FUN uhrazeno
26.12.2022Mrázek Michal RACE M30-39 uhrazeno
30.1.2023Mrazkova Leona FUN FUN uhrazeno
9.12.2022Názler Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
5.12.2022Názlerová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
13.12.2022Neuwirthová Kateřina Takovej Koňar OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vokurkový páreček↳ Cakl JakubTakovej Koňar
16.1.2023Novák Miroslav RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2022Pacovský Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2022Paťha Vojtěch FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Pečený Dominik Skladníci OPEN T uhrazeno
Tým: Skladníci↳ Pečený MichalSkladníci
↳ Pečený FilipSkladníci
↳ Pečený AdamSkladníci
31.12.2022Peksa David Peksíci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Peksíci↳ Peksová PavlaPeksíci
25.11.2022Petrus Simona SKI RUN Čakovice RACE Z40-49 uhrazeno
20.12.2022Polák Radek OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Polčák Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
11.1.2023Pospíšil Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: 095↳ Melicharová Vendula
31.1.2023Prouza Adam OPEN M13-99 nezaplaceno
30.10.2022Purmanová Alice RACE MIX uhrazeno
Tým: pur_ocr_family↳ Purman Filip
25.11.2022Rálková Eva FUN FUN uhrazeno
12.1.2023Rezková Blanka OPEN Z13-99 uhrazeno
1.11.2022ROMAN David #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
21.11.2022Rožková Magdaléna RACE Z18-29 uhrazeno
23.1.2023Rychetska Libuše FUN FUN uhrazeno
29.11.2022Sádlová Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
16.12.2022Saxová Charlotta RACE Z50-99 uhrazeno
24.10.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
29.11.2022Skokánek Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
27.12.2022Škvorová Anna FUN FUN uhrazeno
15.12.2022Slavík Václav RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Spasova Barbora FUN FUN uhrazeno
9.1.2023Špidlík Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
5.12.2022Špilák Peter OPEN M13-99 uhrazeno
27.1.2023Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
27.1.2023Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
10.1.2023Šváb Martin Cockroach OPEN M13-99 uhrazeno
10.1.2023Šváb Jan Cockroach OPEN M13-99 uhrazeno
10.1.2023Švábová Lucie Cockroach OPEN Z13-99 uhrazeno
25.10.2022Terberová Táňa Buřtguláš OPEN Z13-99 uhrazeno
29.11.2022Tešný Milan OPEN M13-99 uhrazeno
23.10.2022Tomešková Monika FUN FUN uhrazeno
23.10.2022Tomešková Aneta FUN FUN uhrazeno
30.10.2022Tošková Johanka RUNaři OPEN Z13-99 uhrazeno
9.1.2023Toul Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Tůmová Horáková Kamila Běhny RACE Z40-49 nezaplaceno
6.12.2022Veselý Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
23.12.2022Vojtová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
3.11.2022Vorel Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
22.11.2022Vosecký Roman OPEN M13-99 uhrazeno
13.11.2022Vtípilová Mariana Randíčka Team Alpha OPEN T uhrazeno
Tým: Randíčka Team Alpha↳ Mráčková JosefínaRandíčka Team Alpha
↳ Bala Veronika Randíčka Team Alpha
↳ Králová NikolRandíčka Team Alpha
19.10.2022Zatloukalová Kamila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
12.11.2022Zindr Adéla FUN FUN uhrazeno