Startovní listina GLADIATOR RACE PRAHA - NIGHT

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN188
RACERACE130
FUNFUN13
Kategorie
Z13-99Ženy 13 a více let74
M13-99Muži 13 a více let72
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)42
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)30
Z30-39Ženy 30 - 39 let15
Z18-29Ženy 18 - 29 let15
FUNFUN13
M40-49Muži 40 - 49 let13
M30-39Muži 30 - 39 let13
M18-29Muži 18 - 29 let11
JM13-17Junioři 13 - 17 let9
Z40-49Ženy 40 - 49 let8
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let7
Z50-99Ženy 50 a více let 5
M50-99Muži 50 a více let 4
Celkem přihlášených331

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
10.7.2023Adamcová Anna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Danna↳ Česenek DavidDanna
3.10.2023Babič Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2022Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
9.10.2023Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 nezaplaceno
19.7.2023Baroňová Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
1.10.2023Bastl Jan Lyžařská škola JPK Harrachov RACE M18-29 nezaplaceno
30.6.2023Bastlová Brigita OPEN MIX uhrazeno
4.9.2023Beneš Marek SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
9.8.2023Beneš Petr JEDNIČKY OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
9.10.2023Berger František OPEN M13-99 uhrazeno
20.9.2023Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
7.9.2023Bílková Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
7.10.2023Bímová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
14.1.2023Bodláková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
25.9.2023Boháč Dariusz OPEN MIX uhrazeno
Tým: Darek a Andrejka↳ Siberová AndreaDarek a Andrea
28.11.2022Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
26.7.2023Brejníková Kristýna RACE MIX uhrazeno
Tým: Predátoři na útěku↳ Rajnoch Štěpán
12.9.2023Březinová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
3.10.2023Brtnová Marie OPEN Z13-99 nezaplaceno
11.10.2023Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
4.9.2023Bureš Aleš Rescue Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
4.9.2023Burešová Natálie OPEN Z13-99 uhrazeno
14.1.2023Burghardová Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
3.10.2023Burian Lukáš Hřebci RACE M40-49 uhrazeno
4.10.2023Bzdyl Martin RACE JM13-17 uhrazeno
22.9.2023Čechák Petr OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
16.6.2023Čechurová Kristýna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Poslední cesta ↳ Bourek Lukáš
3.10.2023Černík Matěj Bulíci FUN FUN uhrazeno
30.9.2023Červenka Tomáš Barbarian Extreme Team OPEN M13-99 uhrazeno
21.9.2023Cháb Jan OPEN M13-99 uhrazeno
7.9.2023Chaloupková Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
8.10.2023Chládková Karolína RACE MIX uhrazeno
Tým: H&K↳ Ištvánek Jan
9.10.2023Christov Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2023Chudý Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
26.9.2023Cibulka Petr REAL OPEN M13-99 uhrazeno
23.9.2023Cupal Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: Skullcrushers↳ Šrůtová Adéla SDH Vinary
17.9.2023czerczak Adrian OPEN M13-99 uhrazeno
23.9.2023Dedková Jana SKI RUN Čakovice OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Dítětová Petra OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
6.5.2023Dobšová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
28.8.2023Dostálová Žaneta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Králíci ↳ Králíček Martin
10.10.2023Drahotínská Irena OPEN Z13-99 uhrazeno
30.9.2023Drobný Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
12.10.2023Dušková Natálie RACE Z18-29 uhrazeno
18.6.2023Dvořáčková Kristina RACE Z18-29 uhrazeno
9.10.2023Dvořáková Julie OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Eichler Tomáš Xrace RACE M30-39 uhrazeno
10.10.2023Eliášová Eliška OCR Čelákovice RACE Z18-29 uhrazeno
22.9.2023Fantová Karolína Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
18.6.2023Fiala Lenka SRTG OPEN Z13-99 uhrazeno
4.10.2023Fišarová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
9.9.2023Florian Adam RACE M18-29 uhrazeno
27.2.2023Fojtů Matylda Kralupy RACE Z18-29 uhrazeno
27.9.2023Frankovič Jan RACE M40-49 uhrazeno
2.9.2023Frejlachová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
9.8.2023Funková Kateřina BÍBÍK OPEN Z13-99 uhrazeno
7.9.2023Gallová Alexandra OPEN Z13-99 uhrazeno
3.10.2023Goldmannová Alexandra OPEN Z13-99 uhrazeno
9.10.2023Hánělová Bronislava SNKV RACE Z40-49 uhrazeno
28.9.2023Hanzík Elia #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Hanzlikova Klara RACE Z30-39 uhrazeno
10.10.2023Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
24.6.2023Havlík Josef OPEN M13-99 uhrazeno
12.9.2023Hejduková Irena OPEN Z13-99 uhrazeno
30.9.2023Hlaváčková Lada OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
9.8.2023Hlušička Martin JEDNIČKY OPEN M13-99 uhrazeno
29.9.2023Hodek Martin Eagle 64 RACE M40-49 uhrazeno
10.10.2023Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové RACE JZ13-17 nezaplaceno
23.9.2023Honc Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
12.9.2023Honsnejmanová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
12.10.2023Honzů Jiri #Gladiatorraceteam OPEN M13-99 uhrazeno
27.7.2023Horák Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
29.9.2023Hošek Michal OPEN M13-99 uhrazeno
28.9.2023Hošková Kristina OPEN Z13-99 uhrazeno
23.8.2023Houdková Eva SDH Želeč OPEN Z13-99 uhrazeno
12.10.2023Hovorková Monika Žaneta Čmelíková OPEN MIX uhrazeno
Tým: LaMo :-)neobsazeno
27.9.2023Hrabák Roman OPEN M13-99 uhrazeno
5.10.2023Hrtánková Iveta OPEN Z13-99 uhrazeno
15.8.2023Hrušková Hana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hydrangea aspera↳ Szegény Teodor
18.9.2023Hubená Žaneta #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šunkoflekys↳ Kaczko Adam
3.10.2023Hudková Taťána Bulíci FUN FUN uhrazeno
29.9.2023Huk Petr Happy Loop RACE MIX uhrazeno
Tým: Sněženka a Machr↳ Štírková Lucie
10.10.2023Hylský Slavomír OPEN M13-99 uhrazeno
14.8.2023Jančík Jakub SRTG Praha FUN FUN uhrazeno
4.9.2023Janík Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
4.9.2023Janovská Zuzana Rescue Team Warriors OPEN Z13-99 uhrazeno
25.6.2023Janovský Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
27.1.2023Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
10.10.2023Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
9.10.2023Juklová Veronika Víly RACE Z18-29 nezaplaceno
4.9.2023Juláková Kristýna RACE MIX uhrazeno
Tým: Hofťáci↳ Hofta Jakub
30.9.2023Just František OPEN M13-99 uhrazeno
29.9.2023Kabrhel Jan RACE M50-99 uhrazeno
29.9.2023Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
29.9.2023Kabrhelová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
11.9.2023Kadlecová Nela OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Kager Michael Celtic Warrior RACE M18-29 uhrazeno
10.10.2023Kahounova Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
2.10.2023Kalát Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
7.9.2023Kepková Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
28.9.2023Klimeš Pavel RACE M18-29 uhrazeno
9.8.2023Klouček David JEDNIČKY OPEN M13-99 uhrazeno
1.10.2023Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice RACE MIX uhrazeno
Tým: OCR Čelákovice↳ Kratochvílová Eliška OCR Čelákovice
12.10.2023Klusáčková Šárka RACE Z18-29 uhrazeno
9.8.2023Knobloch Petr JEDNIČKY OPEN M13-99 uhrazeno
29.6.2023Koblasová Anděla OPEN Z13-99 uhrazeno
9.10.2023Kohlíček Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Kolářová Petra OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Kölbl Lukas RACE M18-29 uhrazeno
23.9.2023Koliáš Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
23.9.2023Koliášová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2023Konrádová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2022Kopeček Ivo #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
24.10.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
2.10.2023Kosek Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
24.10.2022Kosová Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
28.9.2023Kostková Tereza FUN FUN uhrazeno
9.10.2023Kotálová Sára Lagunino OCR Team RACE JZ13-17 uhrazeno
9.10.2023Kotlín Roman Lagunino FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Koudelková Markéta OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
4.9.2023Kovács Jan Rescue Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
30.8.2023Kovaříková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
29.6.2023Kovářová Eliška OPEN Z13-99 uhrazeno
10.9.2023Kovářová Vladimíra RACE Z50-99 uhrazeno
10.10.2023Kozáková Jindra #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
10.10.2023Krampera Ivo OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
24.9.2023Krausova Klara Lopuši RACE Z30-39 uhrazeno
9.10.2023Krčmář Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
3.10.2023Krejzová Petra Bulíci FUN FUN uhrazeno
10.10.2023Kruliš Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Krumbholzová Ála RACE Z50-99 uhrazeno
27.9.2023Kubíková Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
21.9.2023Kucerka Andrej OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Kučerová Lívia OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kučici Jilemnice↳ Kucera JindrichKučici Jilemnice
30.9.2023Kulda Martin OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
14.6.2023Kulka Kryštof Jiná Dimenze OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jiná Dimenze↳ Podroužková PetraJiná dimenze
7.5.2023Kupec Martin RACE M18-29 uhrazeno
10.10.2023Kutišová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
23.9.2023Kužel Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
11.10.2023Kyšerová Jana SRTG Praha OPEN Z13-99 uhrazeno
15.9.2023Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
9.10.2023Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
8.10.2023Laštovičková Lenka RACE Z30-39 uhrazeno
29.12.2022Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
10.10.2023Ludvík Adam RACE M30-39 uhrazeno
9.10.2023Macáková Magda Pytlis Tým FUN FUN uhrazeno
11.10.2023Mačková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
6.9.2023Malina Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
11.9.2023Marcin Slowik OPEN M13-99 uhrazeno
18.9.2023Marková Rozálie RACE MIX uhrazeno
Tým: Loves↳ Eis Danny
8.10.2023Mašek Tomáš JEDNIČKY OPEN M13-99 uhrazeno
8.10.2023Mašková Tereza JEDNIČKY OPEN Z13-99 uhrazeno
28.9.2023Mates Martin FUN FUN uhrazeno
10.10.2023Maxová Barbora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Maxici↳ Maxa Tomášm2vu30
12.10.2023Medelský Jan OPEN M13-99 uhrazeno
4.10.2023Melicharová Jana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Promovaní Inženýři↳ Kouklík Michaltbd
10.10.2023Metzlová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
10.8.2023Mičke Bianka Flyingpower_cze RACE Z18-29 uhrazeno
27.7.2023Miklová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE MIX uhrazeno
Tým: SKI RUN Čakovice↳ Mikušová MichaelaSKI RUN Čakovice
29.11.2022Mokroš Martin Ati RACE M30-39 uhrazeno
9.10.2023Mrázek Michal OPEN M13-99 nezaplaceno
10.10.2023Musil Radek OPEN M13-99 uhrazeno
3.11.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
9.10.2023Němcová Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Novosad Jaroslav RACE M40-49 uhrazeno
10.10.2023Novosad Jan RACE M30-39 uhrazeno
28.9.2023Novotný Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
12.9.2023Nykodémová Šárka OPEN Z13-99 uhrazeno
6.5.2023Odehnal Lukáš RACE JM13-17 uhrazeno
9.10.2023Olyšarová Radka OPEN MIX uhrazeno
Tým: Spicy Meatballs↳ Sajdl Vojtěch
9.10.2023Ondráčková Lenka Nečum a běž OPEN Z13-99 uhrazeno
31.8.2023Pařenica Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
29.5.2023Patočková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
14.8.2023Pavlíček Petr JEDNIČKY OPEN M13-99 uhrazeno
29.9.2023Penčáková Aneta MIZUNO TEAM / Běhejsepsem.cz RACE MIX uhrazeno
Tým: MIZUNO TEAM↳ Peprik David
8.9.2023Peterka Martin Rescue Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
12.1.2023Peterková Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
10.10.2023Petráš Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
13.9.2023Petrlík Martin OPEN M13-99 uhrazeno
10.9.2023Petržílková Michaela RACE Z30-39 uhrazeno
18.9.2023Petržílková Kateřina RACE MIX uhrazeno
Tým: PAT a KAT↳ Starčevský Patrik
11.7.2023Pfeffer Jan OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
9.10.2023Pfefferová Michaela OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
16.4.2023Pfeil Florian OCR Munich OPEN MIX uhrazeno
Tým: Team Huli↳ Henne RebeccaOCR Munich
9.8.2023Pihrtová Veronika BÍBÍK OPEN Z13-99 uhrazeno
23.7.2023Plíšek Bohumil RACE M18-29 uhrazeno
3.10.2023Polák Miloslav OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Polčák Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.8.2023Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
30.9.2023Prašivka Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
24.9.2023Prchal Pavel RACE M50-99 uhrazeno
2.10.2023Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
9.8.2023Pšenička Pavel JEDNIČKY OPEN M13-99 uhrazeno
24.7.2023Pührer Johanna Team Celtic Warrior RACE Z30-39 uhrazeno
9.10.2023Pytka Petr OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
1.10.2023Rácová Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Judo Kladno↳ Šiška KristiánSK Judo Kladno
10.10.2023Radimský Václav Kyselé žížalky RACE JM13-17 uhrazeno
12.9.2023Rakusová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
24.7.2023Ramberger Christian Team Celtic Warrior RACE M40-49 uhrazeno
2.10.2023Regálová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Renard Chris OPEN M13-99 uhrazeno
6.9.2023Renská Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
6.9.2023Renský Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
9.10.2023Říha Zdeněk Poko Running Team RACE M30-39 uhrazeno
4.10.2023Rosa Petr RACE M18-29 uhrazeno
3.10.2023Roubalová Jana RACE Z30-39 uhrazeno
10.10.2023Rozinková Adéla Sokol Dvůr Králové nad Labem RACE JZ13-17 nezaplaceno
10.10.2023Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Rybišarovi↳ Rybišarová Tina#GLADIATORRACETEAM
2.1.2023Rybišarová Lucie čvacht OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lulu&Michal↳ Jelínek MichalČvacht
29.9.2023Rylková Kateřina What the Flock? RACE Z30-39 uhrazeno
7.9.2023Šafránek Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
7.9.2023Šafránková Ficková Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
27.6.2023Saxová Charlotta Packy v akci RACE Z50-99 uhrazeno
6.9.2023Schut Petr OPEN M13-99 uhrazeno
9.8.2023Šedivá Pavlína BÍBÍK OPEN Z13-99 uhrazeno
24.10.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
30.9.2023Sekerová Petra OCR Čelákovice RACE Z30-39 uhrazeno
28.11.2022Semecký Petr Ati RACE M40-49 uhrazeno
7.9.2023Šimonová Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
7.9.2023Šimovčeková Simona OPEN Z13-99 uhrazeno
11.8.2023Šimůnková Eliška OPEN Z13-99 uhrazeno
19.9.2023Sináková Natálie #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Míl Marek#GLADIATORRACETEAM
9.8.2023Skohoutilová Kamila BÍBÍK OPEN Z13-99 uhrazeno
9.10.2023Škultetyova Andrea Nečum a běž OPEN Z13-99 uhrazeno
29.9.2023Šlamborová Lucie RACE Z30-39 uhrazeno
2.10.2023Slámová Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bezproblémoví↳ sandula zoldaBezproblemovi
16.7.2023Šnajdrová Sára - OPEN MIX uhrazeno
Tým: Třicítkaneobsazeno
1.10.2023Snítilá Václava OCR Čelákovice RACE Z40-49 uhrazeno
4.10.2023Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
9.8.2023Sotonová Michaela JEDNIČKY OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Souček Pavel SRTG Praha RACE MIX uhrazeno
Tým: SRTG Praha↳ Pavelková LucieAGOGEGYM
30.8.2023Špinková Kristýna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kubovci↳ Kuba Aleš
18.9.2023Sporková Václava OCR Čelákovice RACE Z40-49 uhrazeno
29.9.2023Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
29.9.2023Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
10.10.2023Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
5.10.2023Staňková Ivana adidas Runners Prague RACE Z30-39 nezaplaceno
28.8.2023Stanovská Sára RACE Z18-29 uhrazeno
7.10.2023Štembera Václav OPEN M13-99 uhrazeno
5.10.2023Štěpánek Danda #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
5.10.2023Štěpánková Linda Lili #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
9.8.2023Šterclová Ivana BÍBÍK OPEN Z13-99 uhrazeno
9.10.2023Štoček Jan Víly RACE M40-49 nezaplaceno
20.9.2023Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
20.9.2023Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
9.8.2023Štrbová Lucie JEDNIČKY OPEN Z13-99 uhrazeno
9.10.2023Šturmová Jana RACE Z40-49 uhrazeno
17.9.2023Šumpelová Barbara OPEN Z13-99 uhrazeno
6.10.2023Švec Tomáš OneManShow RACE M30-39 uhrazeno
14.8.2023Svetko Tomáš AB ALARM OPEN MIX uhrazeno
Tým: AB ALARM↳ Pražáková Lucie AB ALARM
8.10.2023Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
7.8.2023Sviteková Dina RACE Z40-49 uhrazeno
6.10.2023Svoboda Jiří FUN FUN uhrazeno
19.8.2023Svoboda Václav FUN FUN uhrazeno
6.7.2023Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
15.9.2023Svobodová Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
20.9.2023Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
12.10.2023Szilvasi Jindřich RACE M18-29 uhrazeno
16.5.2023Táborský Matyáš OPEN M13-99 uhrazeno
1.11.2022Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
10.10.2023Tolda Dominik OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Tomko Lukáš OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
10.10.2023Tran Nam OPEN M13-99 uhrazeno
10.10.2023Tužil Jiří RACE MIX uhrazeno
Tým: Alena a Jirkaneobsazeno
22.9.2023Uldrichová Marcela OPEN Z13-99 uhrazeno
31.8.2023Valášek Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
10.10.2023Valenta Petr OPEN M13-99 uhrazeno
11.9.2023Vanclová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
12.10.2023Vančura Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
21.9.2023Váverková Valérie Juli RACE Z18-29 uhrazeno
11.10.2023Vendlbergerová Tereza OPEN Z13-99 nezaplaceno
3.10.2023Vepryková Týna FUN FUN uhrazeno
29.6.2023Veselá Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
9.10.2023Veselá Žaneta OPEN Z13-99 uhrazeno
23.9.2023Vik Petr OPEN M13-99 uhrazeno
28.9.2023Vlach Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
5.10.2023Vlasáková Libuše RACE Z50-99 uhrazeno
27.2.2023Vodenková Alžběta Kralupy RACE Z18-29 uhrazeno
6.9.2023Vojtíšek Ondřej OCP OPEN M13-99 uhrazeno
16.5.2023Volf Marek RedPool OPEN M13-99 uhrazeno
16.5.2023Volfová Vanda SK Jeseniova OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2023Vondrová Lenka FUN FUN uhrazeno
9.10.2023Vorel Miroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jedeme bomby!↳ Horová Tereza
10.10.2023Voříšek Jan RACE M40-49 uhrazeno
30.9.2023Wittenbergova Nadezda OPEN Z13-99 uhrazeno
7.10.2023Žáčková Žaneta Barbarian Extreme team RACE Z30-39 uhrazeno
3.10.2023Zahradník Tomáš JEDNIČKY OPEN M13-99 uhrazeno
6.9.2023Zámorská Kateřina OCP OPEN Z13-99 uhrazeno
8.10.2023Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
19.9.2023Zeman Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
21.4.2023Zeman František Fanda+Ewička RACE MIX uhrazeno
Tým: FedZem↳ Fedorová EvaFedZem
1.10.2023Zemanová Tereza Lyžařská škola JPK HARRACHOV RACE Z18-29 nezaplaceno
5.10.2023ZEMJÁNKOVÁ KLÁRA FUN FUN nezaplaceno
9.10.2023Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
10.10.2023Zvárová Marie OPEN Z13-99 uhrazeno