Startovní listina HRADECKÝ PŮL/MARATON

Statistika přihlášných

Trať
21kmpůlmaraton69
42kmmaraton25
KIDSKIDS1
5km5km1
Kategorie
M40-49Muži 40 - 49 let17
M50-59Muži 50 - 59 let10
M30-39Muži 30 - 39 let9
M18-29Muži 18 - 29 let8
Z30-39Ženy 30 - 39 let7
M40-49Muži 40 - 49 let6
DDvojice6
M30-39Muži 30 - 39 let5
M50-59Muži 50 - 59 let5
Z50-59Ženy 50 - 59 let4
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
M18-29Muži 18 - 29 let3
Z40-49Ženy 40 - 49 let3
M18-99Muži 18 a více let - IZS1
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
CH06-07Chlapci 6 - 7 let1
M60-99Muži 60 a více let1
Z60-99Ženy 60 a více let1
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
Z60-99Ženy 60 a více let1
Z18-99Ženy 18 a více let1
Z18-99Ženy 18 a více let - IZS1
Celkem přihlášených96

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
12.1.2023Balák Jiří Aeroklub Zbraslavice půlmaraton M40-49 uhrazeno
14.12.2022Beneš Jakub Mokrý Banditi půlmaraton M18-29 uhrazeno
31.12.2022Blažek Miloslav půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.11.2022Breburdová Hana Maratón klub Kladno maraton Z60-99 uhrazeno
9.11.2022Buzek Miroslav půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.12.2022Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim maraton M40-49 uhrazeno
26.11.2022Čepelka Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
11.11.2022Černá Petra 3D Fitness Race Team půlmaraton Z40-49 uhrazeno
5.1.2023Černý Jan půlmaraton M50-59 uhrazeno
29.1.2023Číž Josef půlmaraton M50-59 uhrazeno
19.10.2022Čížek Jakub půlmaraton M40-49 uhrazeno
6.1.2023Dočkal Jan Posázaví maraton M30-39 uhrazeno
29.11.2022Doležal Pavel půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.11.2022Floriš Petr SCHOTT Lanškroun maraton M50-59 uhrazeno
12.12.2022Foltán Tomáš maraton M18-29 uhrazeno
7.12.2022Gracík Kryštof půlmaraton M18-29 uhrazeno
13.11.2022Hajdamach Jiří maraton M18-29 uhrazeno
25.1.2023Hančar Jaroslav půlmaraton M30-39 uhrazeno
17.12.2022Henzlová Tereza půlmaraton Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Holeček Ondřej maraton M40-49 uhrazeno
23.12.2022Holubčák Marek KIDS CH06-07 uhrazeno
21.11.2022Hrabala Petr maraton M60-99 uhrazeno
21.11.2022Hrabala Petr Ders maraton M30-39 uhrazeno
23.12.2022Hrabčuková Lucie půlmaraton Z30-39 uhrazeno
27.12.2022Hrdina David půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.11.2022Hrdinka Jirka Run4fun půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.1.2023Hrib Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
7.12.2022Huňáčková Vlasta půlmaraton Z18-29 uhrazeno
30.11.2022Hušek Jaroslav Run4fun půlmaraton M50-59 uhrazeno
30.11.2022Hušková Jana Run4fun půlmaraton Z40-49 uhrazeno
30.1.2023Jandera Jakub půlmaraton M40-49 nezaplaceno
15.12.2022Jureček Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.12.2022Just Milan půlmaraton M40-49 uhrazeno
5.1.2023Karbanová Petra Boleslavští běžci půlmaraton Z30-39 uhrazeno
23.11.2022Klimešová Zuzka GoMango půlmaraton Z50-59 uhrazeno
5.12.2022Koco Zdeněk runners musketeers maraton M50-59 uhrazeno
9.12.2022Kondo Keiichi půlmaraton M50-59 uhrazeno
5.1.2023Kozina Lucie půlmaraton Z30-39 uhrazeno
19.11.2022Křepelka Karel Zdravotní klaun půlmaraton M30-39 uhrazeno
1.12.2022Krsková Jaroslava x půlmaraton Z40-49 uhrazeno
2.1.2023Kruzik Martin MDT Praha půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.11.2022Kubík Václav půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.12.2022Kuchařík David půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.12.2022Kuchaříková Soňa půlmaraton Z40-49 uhrazeno
30.1.2023Kukla Jan Kovářství Souček - Benátky půlmaraton M50-59 nezaplaceno
10.11.2022Machata Béla maraton M50-59 uhrazeno
21.12.2022Maier Stanislav půlmaraton M50-59 uhrazeno
16.1.2023Majorová Kateřina Rozběháme Pardubice půlmaraton Z30-39 uhrazeno
3.12.2022marek josef půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.12.2022Martinek Michal maraton M40-49 uhrazeno
18.12.2022Martinů Pavel půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.12.2022Mazůrek Roman 4Masters půlmaraton M40-49 uhrazeno
14.1.2023Menšíková Lucie AK ISCAREX Česká Třebová půlmaraton Z50-59 uhrazeno
20.12.2022Michálek Aleš Hradec Králové půlmaraton M50-59 uhrazeno
12.1.2023Moravec Marian SCHILLER Choceň TT maraton M50-59 uhrazeno
30.11.2022Morávek Vlastislav KUS Sopotnice maraton M40-49 uhrazeno
30.11.2022Morávková Dana KUS Sopotnice maraton Z40-49 uhrazeno
8.1.2023Musil Lukáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
8.11.2022Nitsche Iva půlmaraton Z30-39 uhrazeno
20.1.2023Novák Marcel maraton M18-29 uhrazeno
11.1.2023Novotná Pavlína půlmaraton Z50-59 uhrazeno
11.1.2023Novotný Jiří půlmaraton M50-59 uhrazeno
14.1.2023Novotný René půlmaraton M18-29 nezaplaceno
16.11.2022Ondráček Petr maraton M30-39 uhrazeno
31.12.2022Oubrecht Václav půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.11.2022Palas Michal půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.12.2022Pavlíková Dagmar Sokol Stěžery půlmaraton Z60-99 uhrazeno
26.12.2022Petr Tomáš maraton M40-49 uhrazeno
29.11.2022Pleskač Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.12.2022Pleštilová Markéta půlmaraton Z30-39 uhrazeno
14.12.2022Pokorný Petr medvedi.eu půlmaraton M50-59 uhrazeno
17.1.2023Pouč Ondřej ČAU / Vyškov maraton M50-59 uhrazeno
4.12.2022Prokop Michael půlmaraton D uhrazeno
Tým: Kráska a zvíře↳ Prokopová Jana
15.12.2022Rauvolfová Nicole Sportovní klub pražských hasičů půlmaraton Z18-99 uhrazeno
27.11.2022Richter Jan maraton M30-39 uhrazeno
22.11.2022Ryzák Lukáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.1.2023Šejna Jan NO pain NO Gain ! půlmaraton M40-49 uhrazeno
7.12.2022Šepsová Barbora půlmaraton D uhrazeno
Tým: TádaABára↳ Hájek Tadeáš
23.1.2023Silný Ondřej půlmaraton M30-39 nezaplaceno
10.12.2022Šlesingerová Terezie maraton Z18-29 uhrazeno
30.12.2022Staněk Oldřich Tomáš SK pražských hasičů, z.s. půlmaraton M18-99 uhrazeno
24.12.2022Štěpán Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.12.2022Svobodová Leona Betokon půlmaraton Z50-59 uhrazeno
14.1.2023Telepun Alex půlmaraton M18-29 nezaplaceno
25.11.2022Tomáš Michael maraton M30-39 uhrazeno
4.1.2023Trnková Lada Rozběháme Kutnou Horu maraton Z40-49 uhrazeno
14.1.2023Tržický Lukáš Běžci Chomutov maraton M40-49 uhrazeno
31.10.2022Velcová Tereza Decathlon Hradec Králové 5km Z18-99 uhrazeno
16.1.2023Vítová Alena maraton Z40-49 uhrazeno
21.11.2022Vnuk Kristyna Krupickovijsoujednicky půlmaraton D uhrazeno
Tým: Krupickovijsoujednicky↳ Krupička PřemyslKrupickovijsoujednicky
31.12.2022Weinlich Michael půlmaraton M18-29 uhrazeno
29.1.2023Wolf Tomáš RunBoTeam Liberec půlmaraton M40-49 nezaplaceno
14.12.2022Záruba Martin MěÚ DKnL půlmaraton M40-49 uhrazeno