Startovní listina GLADIATOR RACE MILOVICE - ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN582
RACERACE368
FUNFUN29
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let286
Z13-99Ženy 13 a více let158
TTým (čtyřčlenný)71
M30-39Muži 30 - 39 let70
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)67
M40-49Muži 40 - 49 let56
M18-29Muži 18 - 29 let53
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)44
Z30-39Ženy 30 - 39 let31
FUNFUN29
Z40-49Ženy 40 - 49 let26
Z18-29Ženy 18 - 29 let23
M50-99Muži 50 a více let20
JM13-17Junioři 13 - 17 let13
EM15-99ELITE muži 15 a více let12
Z50-99Ženy 50 a více let8
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let8
EZ15-99ELITE ženy 15 a více let4
Celkem přihlášených979

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
5.4.2023 Prokešová Hana Dark Side Workout RACE Z40-49 uhrazeno
31.3.2023Absolon Jiří RACE M40-49 uhrazeno
7.3.2023Adam Matěj Fitness Life Liberec RACE EM15-99 uhrazeno
23.1.2023Adámková Šárka OPEN Z13-99 uhrazeno
14.3.2023Adamski Janusz VO2max Racing Team RACE M50-99 uhrazeno
17.2.2023Adamus Martin OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Anderle Petr Postřekov OPEN MIX uhrazeno
Tým: Postřekov↳ Reznickova Tereza
3.4.2023Bába Marek Fubo Racing Team RACE M18-29 uhrazeno
28.10.2022Babincová Gabriela Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
4.4.2023Baláž Libor MR OPEN M13-99 uhrazeno
3.1.2023Balazova Lucie FUN FUN uhrazeno
2.4.2023Balcar Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
27.10.2022Balcar Tadeáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2022Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
12.4.2023Bambulová Klára RACE Z18-29 uhrazeno
16.2.2023Bařinová Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
20.4.2023Bárta Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Bártek Adam OPEN M13-99 uhrazeno
5.2.2023Bartoníčková Pavlína FUN FUN uhrazeno
20.4.2023Bartoňová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: H-L s.r.o.↳ Machnik Jan
5.1.2023Bartoš Martin OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2022Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
27.1.2023Bášová Simona OPEN Z13-99 uhrazeno
28.2.2023Baťcha Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2023Bečan Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
17.4.2023Bečan Jiří RACE M50-99 uhrazeno
30.10.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
27.1.2023Beliakova Kristina OPEN Z13-99 uhrazeno
27.1.2023Belza Michal OPEN M13-99 uhrazeno
22.2.2023Beneš Jakub Model Run Team RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Beneš Marek SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
22.10.2022Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Beránek Michal OPEN M13-99 uhrazeno
15.4.2023Bergerová Kopecká Jana RACE Z30-39 uhrazeno
14.4.2023Berková Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2023Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
18.4.2023Beseda David OPEN M13-99 uhrazeno
20.4.2023Bevelágua Ladislav OCR Workout Tábor RACE M40-49 uhrazeno
20.4.2023Beyer Max OPEN M13-99 uhrazeno
20.4.2023Bezdíčková Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
28.10.2022Bížová Lucie Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
29.3.2023Blahna Jan OPEN M13-99 nezaplaceno
31.10.2022Blaho Jan OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Blažek Miloslav RACE M30-39 uhrazeno
6.4.2023Blažková Dita STG Mladá Boleslav RACE Z30-39 uhrazeno
10.12.2022Bochenská Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Bočková Alexandra OPEN Z13-99 uhrazeno
14.3.2023Bodmas Eva OCR TEAM KLADNO OPEN Z13-99 uhrazeno
16.2.2023Boháč Petr OPEN M13-99 uhrazeno
6.4.2023Boháč Dariusz OPEN M13-99 uhrazeno
1.3.2023Bohatá Marie RACE Z40-49 uhrazeno
1.3.2023Bohatá Barbora GLADIATORRACETEAM Trutnov RACE JZ13-17 uhrazeno
1.3.2023Bohatý Martin Švábi.cz RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Böhm Ondřej čvacht RACE M40-49 uhrazeno
17.4.2023Bolfová Alena Baby z ledu RACE Z50-99 uhrazeno
30.1.2023Borovička Stanislav STG Mladá Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2023Bosilca Adrian OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pistachios↳ Richards Faye
23.11.2022Bouška Václav OPEN M13-99 uhrazeno
16.2.2023Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
28.11.2022Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
20.1.2023Brabec Josef My nejsme tým OPEN M13-99 uhrazeno
5.4.2023Brada Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
14.2.2023Bradacova Katerina Fitness by Vera OPEN Z13-99 uhrazeno
5.4.2023Bradová Jaroslava OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Brejníková Kristýna RACE Z18-29 uhrazeno
28.2.2023Března Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
11.3.2023Brixi Petr RACE M40-49 uhrazeno
12.2.2023Brokeš Martin Kameničná RACE M50-99 uhrazeno
3.4.2023Brtnová Klára OPEN Z13-99 uhrazeno
15.2.2023Brtnová Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
28.10.2022Bubeník Marcel Funkční trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
18.4.2023Buček Jan RACE M18-29 uhrazeno
28.3.2023Budka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2023Bulušek Kamil Wild Snails RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2023Bulušek Filip Wild Snails RACE EM15-99 uhrazeno
31.1.2023Bulušková Julie Wild Snails RACE JZ13-17 uhrazeno
23.3.2023Burda Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
14.4.2023Bureš Petr RACE M30-39 uhrazeno
30.1.2023Bureš Pavel Aparáti FUN FUN uhrazeno
30.1.2023Bureš Pavel Aparáti FUN FUN uhrazeno
18.2.2023Burrows Jana RACE MIX uhrazeno
Tým: Červíčci↳ Burrows RichardČervíčci
29.1.2023Buryán Josef OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2023Byars Nick RACE M50-99 uhrazeno
3.4.2023Cabrnochová Lucie Team OPEN Z13-99 uhrazeno
10.3.2023Cajkářová Anna Vlajem za psem OPEN Z13-99 uhrazeno
20.4.2023Čambor Marek FUN FUN uhrazeno
19.2.2023Čáslavová Jana Gumídci OPEN Z13-99 uhrazeno
13.4.2023Ceeova Anna OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
14.3.2023Čermák Aleš OCR TEAM KLADNO OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Černá Denisa OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Černiček Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
2.11.2022Černý Lukáš Stars OPEN MIX uhrazeno
Tým: Stars↳ Jánešová Erika
26.10.2022Černý David RACE M18-29 uhrazeno
18.4.2023Černý David AK Škoda Plzeň RACE M18-29 uhrazeno
2.4.2023Černý Václav HLS Team Plzeň RACE M30-39 uhrazeno
13.2.2023Červenka Richard Mršiny OPEN M13-99 uhrazeno
12.4.2023Červenková Martina Tábor OPEN Z13-99 uhrazeno
11.3.2023Červený Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2022Červinka Jaroslav STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
28.11.2022Červinková Iveta STG Mladá Boleslav OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Chalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH RACE M30-39 uhrazeno
27.3.2023Chlubna Patrik OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
29.1.2023Chudý Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Chvalina Daniel OPEN MIX uhrazeno
Tým: DayWatch↳ Cahynová Eva
1.3.2023Cidlíková Jana RACE Z30-39 uhrazeno
8.3.2023Čihák Vojtěch Outdoor Sport Senohraby RACE M40-49 uhrazeno
5.4.2023Čiháková Alexandra #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
28.10.2022Čílová Andrea Funkční trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
15.4.2023Cimler Jiří Gladiators RACE EM15-99 uhrazeno
27.10.2022Cizl Eliáš OPEN M13-99 uhrazeno
10.4.2023Čmelík Vladimír Lagunino OPEN MIX uhrazeno
Tým: Čmelda team↳ Čmelíková RadkaLagunino
20.4.2023Čopáková Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
15.4.2023Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
18.2.2023Cvach Ladislav OPEN M13-99 uhrazeno
16.12.2022Čvančara František Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
20.11.2022Cvrčková Helena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Dalecká Monika RACE Z30-39 uhrazeno
11.4.2023Danilák Michal OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Dann Hana Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2023Darebná Petra SKP Maják RACE Z30-39 uhrazeno
22.11.2022Davidová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
15.4.2023De Bolle Laura STG Dečin RACE JZ13-17 uhrazeno
1.2.2023Dimitrov Andrey Fight place RACE M30-39 uhrazeno
9.2.2023Dlouhý Vojtěch OCR TEAM KLADNO OPEN M13-99 uhrazeno
7.12.2022Dlouhý Mario OPEN M13-99 uhrazeno
24.12.2022Dlouhý Filip SK TRI CYKLOCHLUBNA RACE M18-29 uhrazeno
11.4.2023Dobeš David Ikea masters OPEN M13-99 uhrazeno
7.11.2022Dobrovolná Lucie Blansko RACE Z30-39 uhrazeno
1.11.2022Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 uhrazeno
29.1.2023Dofek Denis TriumphTigerTeam OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2023Dohnal Martin Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN M13-99 uhrazeno
1.3.2023Dohnal Tomáš Bukanýři OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2022Dohnal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
14.4.2023Doležal Radek RACE M30-39 uhrazeno
25.1.2023Doležel Radomír MK Seitl Ostrava/Povodí Odry RACE M50-99 uhrazeno
19.10.2022Domorád Vojtěch RACE M30-39 uhrazeno
14.4.2023Dostál Lubomír RACE M40-49 nezaplaceno
14.4.2023Dostálová Eva RACE Z40-49 nezaplaceno
12.4.2023Draksl Josef Tábor OPEN M13-99 uhrazeno
2.2.2023Drexler David OPEN T uhrazeno
Tým: Admin Dream Team↳ Vu Ngoc Dat
↳ Spejchlik Ladislav
↳ Novák Jiří
24.3.2023Drnec Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
11.4.2023Ducháček Jakub IKEA Masters OPEN M13-99 uhrazeno
12.4.2023Dvořáček Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Dvořák Libor TRIUMPHALIS RACE M40-49 uhrazeno
24.2.2023Dvořáková Alena RACE Z18-29 uhrazeno
5.4.2023Dyntera Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
28.12.2022Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2023Eckert Patrick Klabauster OPEN M13-99 uhrazeno
5.1.2023Effenberk Kryštof OPEN M13-99 uhrazeno
30.3.2023Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
19.4.2023Eisner Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
14.4.2023Elcner Adam AE69 OPEN M13-99 uhrazeno
14.2.2023Elišková Leona OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lemuři ↳ Kruliš Ondřej
25.11.2022Endlerova Hana Endleráci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Endleraci↳ Endler JanEndleráci
20.4.2023Fabián Jan OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2023Fair Tomáš RACE M40-49 uhrazeno
28.3.2023Faix Pavel Youngboys OPEN T uhrazeno
Tým: Youngboys↳ Faix Petr
↳ Robotka zdenekYoungboys
↳ Svárovský JosefYoungboys
31.10.2022Fanta Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Fantova Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
19.4.2023Fantová Karolína Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 nezaplaceno
6.4.2023Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
20.2.2023Fejfarová Kristýna RACE Z50-99 uhrazeno
24.1.2023Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Fencl Miroslav Fénix Plzeň RACE EM15-99 uhrazeno
19.4.2023Fiala Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
16.3.2023Fišer David OPEN M13-99 uhrazeno
13.4.2023Fišerová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
9.1.2023Fišerová Kristýna RACE Z30-39 uhrazeno
30.1.2023Foldová Karolína Erfolůni OPEN T uhrazeno
Tým: Erfolůni↳ Erban KryštofErfolůni
↳ Ludvar PetrErfolůni
↳ Foldová KristýnaErfolůni
25.11.2022Fortelka Jiří RACE MIX uhrazeno
Tým: FORZEMKEN ↳ Zemanová Lucie
10.3.2023Fremut Martin OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2023Fronk Svatopluk The men who stare at goats OPEN T uhrazeno
Tým: Technická dokumentace↳ Rokos Vít
↳ Kovářík MichalTechnická dokumentace
↳ Kálal PetrTechnická dokumentace
11.3.2023Gajdoš Max RACE M18-29 uhrazeno
11.3.2023Gajdoš Jiří RACE M50-99 uhrazeno
3.4.2023Gergelitsová Vladimíra RACE Z40-49 uhrazeno
22.10.2022Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE EM15-99 uhrazeno
9.1.2023Geyerová Monika RACE Z40-49 uhrazeno
16.4.2023Glos Petr -6105- OPEN M13-99 uhrazeno
12.4.2023Gogulinsky Vladislav RACE M30-39 uhrazeno
31.3.2023Gregorová Nikol OPEN Z13-99 uhrazeno
11.3.2023Grindlerová Klára RACE Z30-39 uhrazeno
1.4.2023Grubnerová Nelly RACE Z18-29 uhrazeno
31.1.2023Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
15.3.2023Hájková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
10.1.2023Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
17.4.2023Hák Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Hakenová Kateřina Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
26.3.2023Hampl Vojtěch Tankodrom Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
14.4.2023Hamplová Vlasta #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
18.4.2023Hanousková Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
16.2.2023Hanuš Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
21.10.2022Hanuš Honza Funkční Trénink Milovice RACE M30-39 uhrazeno
10.3.2023Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
29.1.2023Hanzlikova Klara RACE Z30-39 uhrazeno
18.4.2023Hartl Matyáš OPEN M13-99 nezaplaceno
18.4.2023Hartl Daniel Atom Kids Praha RACE M50-99 nezaplaceno
21.3.2023Hartmanová Radmila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
4.3.2023Hauerová Denisa OPEN Z13-99 uhrazeno
17.4.2023Haugvicová Eliška OPEN Z13-99 uhrazeno
28.2.2023Hauzrová Denisa STG Holýšov RACE Z18-29 uhrazeno
20.3.2023Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
19.10.2022Havlíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
1.12.2022Havlíček Lukáš Havlíčci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Havlíčci↳ Čenčíková Tereza
20.2.2023Havlínová Jana RACE Z40-49 uhrazeno
3.3.2023Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: MaTo↳ Hejzlar Tomáš#GLADIATORRACETEAM
25.2.2023Hencl Michal CarTec Liberec OPEN M13-99 uhrazeno
11.4.2023Hensel Tina here for beer RACE Z30-39 uhrazeno
5.12.2022Henyš Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Hercogová Miroslava Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
20.4.2023Hervertová Klára Edgar Power Team RACE MIX uhrazeno
Tým: D+K↳ Kučera Dominik
25.11.2022Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
31.3.2023Hladká Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
3.12.2022Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Hlavatá Anežka OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2023Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
12.4.2023Hlinka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
6.4.2023Hloušek Eduard OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2022Hnátek Patrik OCR ČELÁKOVICE RACE EM15-99 uhrazeno
25.11.2022Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z13-99 uhrazeno
19.4.2023Hnízdo Dominik OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Hobl Martin RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Hodek Martin Eagle 64 RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
3.4.2023Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
17.4.2023Holečková Michaela AudiSport RACE Z30-39 uhrazeno
31.3.2023Holek Jan VIVAjump OPEN MIX uhrazeno
Tým: VIVAjump↳ Kašová EliškaVIVAjump
25.11.2022Holeš Pavel Běžecký klub Pecka OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Holeš Marek OPEN M13-99 uhrazeno
1.2.2023Holínka Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Höllová Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
30.3.2023Holomková Denisa DoDeJMi (sílu) OPEN T uhrazeno
Tým: DoDeJMi (sílu)↳ Zavodsky MichalDoDeJMi (sílu)
↳ Dvořák Jiří #GLADIATORRACETEAM
↳ Pokorný Dominik#Gladiatorraceteam
16.2.2023holoubek tomas OPEN M13-99 uhrazeno
8.1.2023Holubová Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
23.1.2023Hon Frantisek OPEN M13-99 uhrazeno
17.3.2023Honc Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
4.1.2023Hora Michal OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Horáček Zdeněk RACE MIX uhrazeno
Tým: BlakkMount↳ Černá MarianaVeganPower
16.4.2023Horáčková Lucie OPEN Z13-99 nezaplaceno
29.12.2022Horváth Adolf Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN M13-99 uhrazeno
29.12.2022Horváthová Sofie Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN Z13-99 uhrazeno
19.10.2022Hošek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Hošek Michal OPEN M13-99 uhrazeno
11.4.2023Hošek Jakub FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Hošková Kristina OPEN Z13-99 uhrazeno
7.4.2023Hospodka Vojta SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
15.3.2023Houdek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
2.4.2023Hráček Martin SVVAT RACE M30-39 uhrazeno
4.4.2023Hradečná Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
1.4.2023Hrazdil Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
30.10.2022Hron Tomáš Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Hrtánková Iveta OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2023Hruška Jiří RACE M18-29 uhrazeno
4.4.2023Hrušková Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
26.10.2022HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M13-99 uhrazeno
14.4.2023Hubená Martina RACE Z30-39 uhrazeno
14.4.2023Hubený Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
23.2.2023Hubka Vít OPEN M13-99 uhrazeno
23.2.2023Hubka Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2023Hůla Radek OPEN M13-99 uhrazeno
22.1.2023Huláková Barbora RACE MIX uhrazeno
Tým: Barča a Míša↳ Bešík Michal
25.3.2023Hulínská Adéla Olympia Spartan training KH RACE JZ13-17 uhrazeno
18.4.2023Husáková Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
17.1.2023Huslík Jaroslav OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2023Huslíková Jana OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
22.2.2023Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav RACE Z50-99 uhrazeno
30.3.2023Jalovec Karel OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Janda Pavel Koblížci RACE M40-49 uhrazeno
19.10.2022Jandečková Věra Pišišvorové RACE Z40-49 uhrazeno
18.1.2023Janele Albert RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2022Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
10.4.2023javorská Andrea OPEN MIX uhrazeno
Tým: AR↳ Rychlý Richard
28.2.2023Javůrková Katka Alpin Club Rokytnice nad Jizerou OPEN Z13-99 uhrazeno
18.2.2023Jech Filip OPEN M13-99 uhrazeno
1.2.2023Jedlinská Nikola OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Jelenčiak Lukáš MUD Obstacle Team OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Jelenčiaková Petra MUD Obstacle Team OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Jelínek Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2023Jelínek Michal Čvacht OPEN M13-99 uhrazeno
19.2.2023Jelínková Klára #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
28.10.2022Jelínková Petra Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
19.4.2023Ježek Milan Počkáme a uvidíme OPEN M13-99 nezaplaceno
25.10.2022Jiráček Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
Tým: Luky/Hedvi↳ Karafiátová Hedviga Luky/Hedvi
19.4.2023Jiránek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Jiroudek Lukáš OPEN M13-99 nezaplaceno
25.11.2022Jistebnický Filip OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Jistebnický Petr OPEN M13-99 uhrazeno
1.3.2023Jiterská Natálie #GLADIATOR RACE TEAM TRUTNOV RACE JZ13-17 uhrazeno
6.3.2023Jonáš Petr RACE M50-99 uhrazeno
25.2.2023Jonáš Jan RACE M18-29 uhrazeno
3.3.2023Jozefčák Ladislav TARGET SPORT MILOVICE RACE M30-39 uhrazeno
3.3.2023Jozefčáková Jana TARGET SPORT MILOVICE RACE Z40-49 uhrazeno
30.1.2023Junek Petr Pro Jáju OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Juppová Dagmar OPEN Z13-99 uhrazeno
16.3.2023Just František OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kádár Zoltán RACE M40-49 uhrazeno
19.2.2023Kafka Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2023Kafková Barbora Achilleus FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Kail Markus union dirtrun.company RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Kalina Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2023Kamenová Lenka FUN FUN uhrazeno
18.4.2023Kamlach Jan AFK Sokol Semice RACE MIX uhrazeno
Tým: AFK Sokol Semice↳ Hošová Aneta
27.3.2023Kanta Milan Julinka OPEN M13-99 uhrazeno
19.4.2023Kaňuch David RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Karychová Eva Atom Kids Praha OPEN Z13-99 uhrazeno
18.1.2023Kaslová Marie OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
11.4.2023Kasman Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
4.3.2023Kašpar Martin RACE M30-39 uhrazeno
16.11.2022Kašpar Jan RACE M30-39 uhrazeno
30.3.2023Kastnerová Dana Svídnický extrém RACE Z30-39 uhrazeno
4.3.2023Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Gladiator Race Kids Trutnov↳ Baliaková Melánia#GLADIATORRACETEAM
13.2.2023Kejmar filip OPEN M13-99 uhrazeno
23.2.2023Kerestešiová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
28.2.2023Kerpl Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
12.3.2023Kindlová Martina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Martina a Martin↳ Štáfek Martin
28.10.2022Kinzler Marek Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Klacková Míša Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
13.4.2023Klas Matyáš RACE JM13-17 uhrazeno
28.2.2023Klečák Radim OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 nezaplaceno
12.4.2023Klicpera Václav RACE M30-39 uhrazeno
17.2.2023Klíma Jan FUN FUN uhrazeno
8.4.2023Klubal Martin OPEN M13-99 uhrazeno
21.10.2022Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
17.4.2023Kmochová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
20.11.2022Knotek Tomáš SKP Judo Jičín- Hurricane Jičín OPEN M13-99 uhrazeno
16.2.2023Kobr Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
18.4.2023Kobrle Daniel STG Mělník OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
15.4.2023Kocumová Zuzana Rehasport Team RACE EZ15-99 uhrazeno
31.3.2023Kodejš Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
1.1.2023Kohútová Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
26.3.2023Kolář Jan CZECH NINJA COMMUNITY RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Kolesar Tomas OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gemini↳ Polakova Aneta
25.11.2022Kolesarova Petra P+K OPEN MIX uhrazeno
Tým: P+K↳ Vales Karel
25.11.2022Kolesarova Ivana I+P OPEN MIX uhrazeno
Tým: I+P↳ Kolesar Petr
19.2.2023Kolhánek Norbert Nectel running team OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2023Kolovratník František AC1866 OPEN M13-99 uhrazeno
19.10.2022Konček Vladislav VLK ze Zvole RACE M40-49 uhrazeno
16.2.2023Kondraš Martin OPEN M13-99 uhrazeno
16.2.2023Kondraš Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2022Konečný Vráťa OPEN M13-99 uhrazeno
12.2.2023Konicek Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.12.2022Konrádová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
26.3.2023Konszká Barbora #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kopecký Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
21.11.2022Korel Marek poutníci OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2023Kořenář Petr OPEN M13-99 uhrazeno
11.4.2023Koštialová Lucie FUN FUN uhrazeno
20.11.2022Koťátko Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kotlík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
8.1.2023Kotyk Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2022Kouba Pavel CRTC RACE M30-39 uhrazeno
22.2.2023Koudelka Martin Model Run Team RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Koudelková Markéta OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kouřil Václav CDB MB OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2022Kouřimský Michal RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Kouřimský Jakub RACE M18-29 uhrazeno
31.10.2022Kovac Peter OPEN M13-99 uhrazeno
17.3.2023Kovařčík Jan OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Kovaříková Klára Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kovářová Karolína OPEN MIX uhrazeno
Tým: Momouši↳ Kříž Matěj
25.11.2022Kovářová Martina RACE MIX uhrazeno
Tým: Kovi↳ Kovář Martin
5.4.2023Kovářová Jonáková Zuzana OCR Warriors RACE Z18-29 uhrazeno
12.3.2023Kožešník David Bulls team OPEN M13-99 uhrazeno
11.3.2023Kráčalík Josef OPEN M13-99 uhrazeno
26.12.2022Kracík David OPEN M13-99 uhrazeno
3.3.2023Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
3.3.2023Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
3.3.2023Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
11.4.2023Kracl Tomáš STG Jihlava RACE M40-49 uhrazeno
30.3.2023Králík Petr Z.L.O. RACE M30-39 uhrazeno
28.10.2022Kramule Eva Funkční trénink Milovice FUN FUN uhrazeno
5.3.2023Krátký Daniel Gladius Family RACE M30-39 uhrazeno
11.3.2023Kratochvíl David LUCKYDIAMOND RACE M40-49 uhrazeno
19.4.2023Kratochvíl Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
24.3.2023Kratochvílová Karolina RACE JZ13-17 uhrazeno
22.10.2022Krayzel Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
22.10.2022Krayzelová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
19.10.2022Krčálová Rebeka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Krčmář Martin RACE M30-39 uhrazeno
22.12.2022Krejčí Ondřej PSK Olymp OPEN M13-99 uhrazeno
22.12.2022Krejčí Barbora PSK Olymp OPEN Z13-99 uhrazeno
22.12.2022Krejčí Dušan OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Křen Matěj !!! RACE MIX uhrazeno
Tým: !!!↳ Huláková Karolína
15.1.2023Křesťan Vladimír Vesničani RACE M30-39 uhrazeno
28.3.2023Krincwayg Adam OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2023Kriššák Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
16.4.2023Kriššáková Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
7.3.2023Krivanek Zdenek OPEN M13-99 uhrazeno
3.4.2023Kříž Pavel Zeus Power House Jihlava RACE M30-39 uhrazeno
2.4.2023Kříž Pavel RACE M50-99 uhrazeno
25.11.2022Křížová Vendula OPEN MIX uhrazeno
Tým: The Order of the Phoenix↳ Semotam Petr
18.2.2023Krnínský Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
13.3.2023Krupková Kateřina Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
2.4.2023Krupková Hana #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
16.2.2023Kružík Tomáš FUN FUN uhrazeno
5.1.2023Kubák Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
20.4.2023Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice RACE M40-49 uhrazeno
20.4.2023Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice RACE Z18-29 uhrazeno
23.3.2023Kubátová Šárka SRTG Praha RACE Z18-29 uhrazeno
28.2.2023Kubátová Šárka SRTG PRAHA OPEN Z13-99 uhrazeno
28.10.2022Kubec Martin Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2023Kubeš Jan Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Kubešová Aneta Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
28.10.2022Kubešová Petra Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
26.3.2023Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.3.2023Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kučera Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Kučerová Lenka Horský holky Bratrouchov OPEN Z13-99 uhrazeno
14.4.2023Kudrnová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
1.4.2023Kündel Jakub RACE M30-39 uhrazeno
28.1.2023Kuráková Ludmila STG Mladá Boleslav OPEN Z13-99 uhrazeno
7.3.2023Kurková Natália RACE MIX uhrazeno
Tým: Drevokocúr-team ↳ Kristek Michal
19.4.2023Kužel Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
18.1.2023Kuželová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
24.2.2023Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
1.1.2023Kvízová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
1.1.2023Kvízová Jana Vostrej Kvíz OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2023Kyšerová Jana SRTG Praha OPEN Z13-99 uhrazeno
23.3.2023Kysilka Matouš #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Lemat God↳ Kysilka Richard
↳ Novák Ondřej
↳ Urban Luboš
20.12.2022Kytýr Pavel SRTG Teplice OPEN M13-99 uhrazeno
30.3.2023Kyzeková Kateřina Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
26.1.2023Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
24.12.2022Landovská Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
3.1.2023Langeova Jitka FUN FUN uhrazeno
19.4.2023Lanta Martin OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2023Láska Tomáš OPEN M13-99 nezaplaceno
25.11.2022Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
7.3.2023Lener Jiří RACE M40-49 uhrazeno
5.12.2022Lenner Petr OPEN M13-99 uhrazeno
1.2.2023Lenoch Václav RACE M18-29 uhrazeno
29.1.2023Lepší Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
18.4.2023Liberda Jiří FUN FUN uhrazeno
14.4.2023Ligoš Jan FUN FUN uhrazeno
12.3.2023Linka Milan Casia Excalibur Race RACE M30-39 uhrazeno
29.12.2022Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
25.11.2022Loup Miroslav OSTOrunner RACE M40-49 uhrazeno
26.3.2023Ludín Kryštof Tankodrom Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
18.2.2023Lukeš Petr OPEN M13-99 uhrazeno
1.4.2023Macek Petr PVD crew RACE EM15-99 uhrazeno
29.12.2022Mácha Luděk OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2023Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Macháčková Eva OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
10.3.2023Macíček Lukáš LM-PROJECTS OPEN M13-99 uhrazeno
10.3.2023Macíček Michal SK GYM Humpolec OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Macík Martin RACE M40-49 uhrazeno
13.4.2023Mačková Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
12.4.2023Mačková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
11.4.2023Majdúch Oliver OPEN M13-99 uhrazeno
11.4.2023Majduchova Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
23.2.2023Majer Michal OPEN M13-99 uhrazeno
23.2.2023Majer Rene OPEN M13-99 uhrazeno
28.3.2023Malashchuk Olena RACE Z40-49 nezaplaceno
17.4.2023Malcová Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Málek Zdeněk ŠBV OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Manolevski Michael PČR RACE M50-99 uhrazeno
8.3.2023Marcin Slowik OPEN M13-99 uhrazeno
21.10.2022Marešová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Marojošová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
4.3.2023Martečíková Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
2.2.2023Martinkova Zuzana OPEN T uhrazeno
Tým: VSH All Stars team↳ Martinek Petr
↳ Prokopova Marcelaubih62
neobsazeno
4.4.2023Mašek Jaroslav CROSS FITNESS SOKOL SEMILY OPEN M13-99 uhrazeno
16.4.2023Matouš Ladislav RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Matoušek Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
23.2.2023Mauermannova Lenka OPEN T uhrazeno
Tým: Honza to říkal↳ Suchomel Tomáš
↳ Stojan Jiří
↳ Masný ArnoštHonza-to-říkal
19.1.2023Maxa Jaroslav MAXFIT RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Maxa Tomáš m2vu30 OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2023Maxová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
3.4.2023Mazáček Petr RACE M18-29 uhrazeno
28.10.2022Medřická Petra Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
27.2.2023Meluzín Michaela Warrior RACE Z18-29 uhrazeno
23.3.2023Měřička Radek OPEN M13-99 uhrazeno
20.4.2023Merta David Diversity Beasts RACE MIX nezaplaceno
Tým: Diversity Beasts↳ Petrásková Kristýna
28.3.2023Michalák Patrik OPEN MIX uhrazeno
Tým: ex-KGB↳ Svobodova Barbora
5.4.2023Mičková Nikola OPEN Z13-99 nezaplaceno
12.3.2023Miewald Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
30.3.2023Mikásko Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
1.2.2023Mikešová Michala OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022MIKULA STANISLAV OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
1.4.2023Míl Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
21.10.2022Milotová Petra RACE Z30-39 uhrazeno
27.2.2023Miltner Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Mišička Petr RACE M40-49 uhrazeno
28.10.2022Mišútka Miroslav Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
20.4.2023Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
2.1.2023Morávek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
8.12.2022Moťovský Marian Dlouhoprstý Banditi OPEN M13-99 uhrazeno
16.4.2023Mrázek Martin FUN FUN nezaplaceno
26.12.2022Mrázek Michal RACE EM15-99 uhrazeno
11.4.2023Mrázek Marek RACE M30-39 uhrazeno
10.12.2022Musil Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Nágl Jaroslav RUNaři OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
8.4.2023Navařík Martin ForestWork Navařík RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
17.4.2023nejezchleba petr Olympia Kutná hora RACE M40-49 uhrazeno
27.2.2023Nguyen Duc Hiep FUN FUN uhrazeno
1.4.2023Nosek Václav RACE M18-29 uhrazeno
1.3.2023Nováček Vojtěch Bukanýři OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2023Novák Lukáš OCR Kids Poděbrady RACE EM15-99 uhrazeno
25.11.2022Novák Michal OPEN M13-99 uhrazeno
25.2.2023Novák Dominik RACE M18-29 uhrazeno
22.12.2022Novák Ondřej #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
24.11.2022Novák Marek Panther Gym Čakovice OPEN M13-99 uhrazeno
12.4.2023Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
25.2.2023Novotná Marie RACE Z18-29 uhrazeno
14.4.2023Novotná Jana RACE Z30-39 uhrazeno
28.2.2023Novotný Petr SRTG Praha OPEN T uhrazeno
Tým: Vokurky↳ Novotný MatyášSRTG Praha
↳ Baudisch RomanSRTG Praha
↳ Baudischová VeronikaSRTG Praha
18.4.2023Novotný Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
2.3.2023Novotný Petr OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
2.4.2023Novotný Karel OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Novotný Marek OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
26.12.2022Obrázek Jan TJ Sokol Praha Podolí OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2023Oehme Michael Klabauster OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2023Oláh Petr RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice RACE EZ15-99 uhrazeno
9.4.2023Ondráčková Lenka Orel Rtyně v Podkrkonoší OPEN Z13-99 nezaplaceno
11.4.2023Ondroušek Martin RACE M30-39 uhrazeno
1.2.2023Ondruchová Tereza CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
28.2.2023Oplt Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.3.2023Opplová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
28.10.2022Orgoňová Andrea Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
20.4.2023Oswald Jaroslav RACE M18-29 uhrazeno
20.4.2023Pacholík Ondřej Rehasport RACE M18-29 uhrazeno
16.2.2023Palaščák Vít OPEN M13-99 uhrazeno
20.1.2023Paldus Dominik STG Mlada Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
20.1.2023Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2023Pán Dominik Běhejsepsem.cz RACE MIX uhrazeno
Tým: Dominik↳ Jarmarová JarmilaCzech Dog Run team / Mizuno team
25.11.2022Papst Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Papst Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
26.11.2022Pásztor Matyáš OPEN T uhrazeno
Tým: Bordzí↳ Sviták Mikoláš
↳ Zoulík Jonáš
↳ Macar Jakub
6.3.2023Pavlík Jiří RACE M30-39 uhrazeno
12.4.2023Pechar Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
28.2.2023Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2022Peterková Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
3.4.2023Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
18.4.2023Petráček David Ti z lesa RACE M40-49 uhrazeno
1.2.2023Petrák Michal RACE M18-29 uhrazeno
16.1.2023Petrášová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
10.1.2023Petřík Petr OPEN M13-99 uhrazeno
16.4.2023Petrová Zuzana SKPŠ Praha RACE Z18-29 uhrazeno
18.1.2023Petrů Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2023Petrus Karel SKI RUN Čakovice FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
31.3.2023Petrus Simona SKI RUN Čakovice FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Pfeffer Jan OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
28.2.2023Piačková Barbora Piahan Gym RACE Z30-39 nezaplaceno
24.1.2023Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
13.12.2022Pirkl Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
11.3.2023Plašil Adam RACE M18-29 uhrazeno
11.3.2023Plašilová Dana RACE Z50-99 uhrazeno
11.4.2023Pleskot Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2023Plešner Michal Gladiators Kralupy OPEN M13-99 uhrazeno
19.4.2023Plešner Marek OPEN M13-99 uhrazeno
25.10.2022Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
24.2.2023Podlas Daniel RACE M18-29 uhrazeno
30.10.2022Podlezl Matěj Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Podlezl Jahodová Aneta Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
17.2.2023Polach Marian Zatoulaný Trosečník RACE M30-39 uhrazeno
5.12.2022Polakovic Peter OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
17.4.2023Popelka Robert FC brambory RACE M40-49 uhrazeno
18.4.2023Poppová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
19.4.2023Portmannová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
26.3.2023Pospíšil Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
10.4.2023Pozdenkov Andrey EC RUN RACE M50-99 uhrazeno
18.4.2023Prantl Jiří OPEN M13-99 nezaplaceno
31.10.2022Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
13.4.2023Preslova Lenka RACE Z30-39 uhrazeno
6.3.2023Press Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2022Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Pribylova Jana RACE Z40-49 uhrazeno
31.3.2023Přiklopil Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
29.12.2022Přikryl Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hopíci↳ Přikrylová Zuzana
20.4.2023Procházková Žofie RACE EZ15-99 uhrazeno
31.10.2022Prošek Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
22.12.2022Průša Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2022Průša Libor OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2023Puková Zdeňka Bacha brácha RACE Z40-49 uhrazeno
30.12.2022Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Pup Petr Agoge GYM RACE MIX uhrazeno
Tým: Agoge GYM↳ Panclova sandraSRTG Praha
14.4.2023Rabová Jana RACE Z30-39 uhrazeno
22.2.2023Rác Pavel Model Run Team RACE M30-39 uhrazeno
27.1.2023Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
19.10.2022Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
31.12.2022Rajdl Jílková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
23.2.2023Rakus Čeněk OPEN M13-99 uhrazeno
7.11.2022Rakusová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
27.2.2023Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
16.2.2023Regálová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
4.4.2023Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Junioři ↳ Eisner Lukáš # GLDIATOR RACE TEAM
11.4.2023Rendl Martin STG Mladá Boleslav RACE M18-29 uhrazeno
28.12.2022Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
13.2.2023Řepásek Michal Catch Me If You Can OPEN MIX uhrazeno
Tým: Catch Me If You Can↳ Rejhonova EvaCatch Me If You Can
25.11.2022Resler Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
15.4.2023Richter Lukáš OCR Pardubáci RACE M40-49 uhrazeno
27.1.2023Říha Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
13.4.2023Říha Zdeněk Poko Running Team RACE M30-39 uhrazeno
16.4.2023Říha Dudová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2022Romančáková Jitka Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE Z30-39 uhrazeno
21.3.2023Römerová Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2023Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Zápaďáci↳ Kupčíková Pavla
↳ Janů Kateřina
↳ Šimek Zdeněk
10.2.2023Rothschein Dominik RACE M30-39 uhrazeno
18.4.2023Růžičková Adéla Pflaument3 OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pflaument 3↳ Chrašč FrantišekPflaument3
10.3.2023Ryba Michal Vlajem za psem RACE M30-39 uhrazeno
20.4.2023Rybin Michal OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2023Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2023Rybišarová Lucie čvacht OPEN Z13-99 uhrazeno
28.2.2023Rýdl Martin OPEN M13-99 uhrazeno
5.4.2023Rýdlová Tereza RACE Z30-39 uhrazeno
30.10.2022Ryšánek Michal Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Ryšánková Gabriela Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.2.2023Ryšavý Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
28.2.2023Sabak David OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2023Šabart Roman OPEN M13-99 uhrazeno
2.2.2023Šabartová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
11.3.2023Sabol Petr OPEN M13-99 uhrazeno
13.3.2023Sadil Šimon OPEN M13-99 uhrazeno
20.1.2023Sadílek Aleš My nejsme tým OPEN M13-99 uhrazeno
20.1.2023Sadílek Jakub My nejsme tým OPEN M13-99 uhrazeno
27.10.2022Šafránek Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
27.10.2022Šafránková Ficková Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
8.11.2022Šálek Oldřich Cerhenice RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Salgueiro Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
22.11.2022Šaloun Jan OPEN M13-99 uhrazeno
22.11.2022Šaloun Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2023Samiecová Gabriela RACE Z18-29 uhrazeno
22.3.2023Šanda Daniel OPEN MIX uhrazeno
Tým: SanBetta↳ Garbetta DeboraSanBetta
12.11.2022Sarnovský Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Karkulka↳ Uchytilova Iveta
28.2.2023Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
16.12.2022Saxová Charlotta Packy v akci RACE Z50-99 uhrazeno
14.4.2023Schacherl Jan RACE M30-39 uhrazeno
18.4.2023Schneider Uwe Klabauster OPEN M13-99 uhrazeno
10.11.2022Schneider Anett Klabauster FUN FUN uhrazeno
28.2.2023Schwan Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
30.12.2022Sedláček Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2022Sedláčková Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
4.4.2023Sedlák Mojmír RACE JM13-17 uhrazeno
27.2.2023Sedlář Martin Aparáti FUN FUN uhrazeno
7.4.2023Sekerová Petra OCR Čelákovice RACE Z30-39 uhrazeno
30.10.2022Sekyra Radek Na Férovku OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2023Šenkýř Jan FUN FUN uhrazeno
12.3.2023Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
23.3.2023Sikora Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
23.3.2023Sikora Michal OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2022Šimandlová Denisa OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2023Šimánková Šárka OPEN Z13-99 uhrazeno
19.4.2023Šimek Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2023Šindelářová Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
26.1.2023Šindler Radek OPEN M13-99 uhrazeno
13.4.2023Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Šiška Kristián SK Judo Kladno RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
31.3.2023Škorpík David OPEN M13-99 uhrazeno
26.12.2022Škorpová Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2023Sládková Martina FUN FUN uhrazeno
31.12.2022Slámová Michaela OPEN MIX uhrazeno
Tým: Muhu↳ Kyselka Jakub
15.1.2023Slavkovský Milan Model Run Team OPEN M13-99 uhrazeno
19.10.2022Smetana Kamil OPEN M13-99 uhrazeno
23.2.2023Smital Marek OPEN T uhrazeno
Tým: Poprvé a naposledy↳ Drbohlav Vojtěch
↳ Ciml VojtěchRusselCrowe
↳ Konášová Bára
2.4.2023Smolík Libor Freshchcanka RACE M30-39 uhrazeno
17.4.2023Smutná Karolína OPEN Z13-99 uhrazeno
27.1.2023Snětivý Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
20.4.2023Snítilá Václava OCR Čelákovice RACE Z40-49 nezaplaceno
15.1.2023Šob Petr Vesničani RACE M30-39 uhrazeno
23.2.2023Sofín Luděk Sófa OPEN M13-99 uhrazeno
19.2.2023Šolc Radim OPEN M13-99 uhrazeno
18.2.2023Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
27.3.2023Sopková Vladěna OPEN Z13-99 uhrazeno
19.4.2023Šorejs Petr OPEN M13-99 nezaplaceno
13.3.2023Šotola Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
13.3.2023Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
15.3.2023Součková Zuzana Samurajky OPEN Z13-99 uhrazeno
28.10.2022Šoulová Sandra Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Sova Jaroslav STG Mělník OPEN M13-99 uhrazeno
14.1.2023Špaček Luděk SRTG Kolín RACE M18-29 uhrazeno
19.4.2023Šperlich adam OCR Kids Poděbrady RACE M18-29 uhrazeno
30.12.2022Spielbauer Rene Klabauster OPEN M13-99 uhrazeno
5.4.2023Špilauer Adam RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2023Spoljaric Damir OPEN T uhrazeno
Tým: VSH "A" TYM↳ Holy Marian
↳ Somorovska Helena
↳ Píriová DenisaVSHosting
20.4.2023Sporková Václava OCR Čelákovice RACE Z40-49 uhrazeno
4.4.2023Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
4.4.2023Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
28.2.2023Šrámek Stanislav OPEN M13-99 uhrazeno
16.4.2023Šrámková Julie FUN FUN uhrazeno
7.4.2023Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
12.2.2023Štarman Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
15.3.2023Stasiowski Dominik Žádný OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2023Stavrev Michal OPEN M13-99 uhrazeno
7.12.2022Steiger Barbara Klabauster OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Steiner Andreas union dirtrun.company RACE M30-39 uhrazeno
11.3.2023Štembera Václav OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Štembera Petr RACE M40-49 uhrazeno
21.2.2023Štemberová Věra RACE Z40-49 uhrazeno
15.1.2023Štěpán Jakub STG Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: STG Kutná Hora↳ Zárubová LeonaSTG Kutná Hora
31.10.2022Štěpán Michal Workout Počátky RACE M18-29 uhrazeno
27.2.2023Štěpánek Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
27.11.2022Štěpánek Petr Hakuna Matata OPEN M13-99 uhrazeno
27.2.2023Štěpánková Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
11.3.2023Štěrba Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
26.12.2022Štercl Jindřich OPEN M13-99 uhrazeno
10.3.2023Šternberg Filip OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Stolařík Jaroslav RACE M30-39 uhrazeno
27.1.2023Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
27.1.2023Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
5.12.2022Stránský Ladislav OPEN M13-99 uhrazeno
13.4.2023Stříbrný Radek RACE M30-39 uhrazeno
25.10.2022Štros Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Studénka Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Stupka Patrik Edgar.team RACE EM15-99 uhrazeno
25.11.2022Šturmová Jana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Granko k večeři↳ Čáp Vojtěch
2.1.2023Šubrová Darina Katusáci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Katusáci neobsazeno
20.4.2023Suchan Kamil RACE M50-99 uhrazeno
29.11.2022Suchánek Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
4.3.2023Suchánková Vlasta OPEN Z13-99 uhrazeno
9.1.2023Sudorová Jitka Pflaument OPEN T uhrazeno
Tým: Pflaument 1↳ Sudor MichalPflaument 1
↳ Růžička VáclavPflaument Investment
↳ Neuzil PavelPdlaument 1
28.2.2023Šuhaj Marek RACE M30-39 uhrazeno
2.2.2023Šůs Jan RACE M18-29 uhrazeno
28.10.2022Sušír Radek Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
5.4.2023Švadlák Petr OCR Trutnov RACE M50-99 uhrazeno
7.4.2023Švancár Daniel Ikea masters OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2023Švarc Michal OPEN M13-99 uhrazeno
6.3.2023Švec Zdeněk OPEN MIX uhrazeno
Tým: GR LTM ↳ Plíšková Pavlína
13.4.2023Švecová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Švihovská Kateřina Šneci RACE Z40-49 uhrazeno
15.4.2023Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
23.10.2022Sviteková Dina OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2023Svítilová Petra RACE Z30-39 uhrazeno
2.4.2023Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
18.4.2023Svoboda Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
21.2.2023Svobodová Jirina #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Kuba neobsazeno
3.3.2023Svobodová Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
11.4.2023Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM FUN FUN nezaplaceno
25.2.2023Sýkora Roman RACE M40-49 uhrazeno
31.3.2023Syrová Katka Olympia Spartan Training Kutná Hora, z. s. RACE Z30-39 uhrazeno
14.3.2023Takaczová Nikola Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Tarnóczy Jakub MUD Obstacle Team FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Tarnóczy Mirek MUD Obstacle Team OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2022Tázlar Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Tesáková Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
29.3.2023Tlapakova Gabriela Mszs RACE Z40-49 uhrazeno
1.3.2023Tlapáková Gabriela MSZS RACE Z40-49 nezaplaceno
1.11.2022Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
28.3.2023Tokar Rostislav OCR Runners Zvíkovec RACE EM15-99 nezaplaceno
25.11.2022Tomášek Petr OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Tomášková Viktorie SKI RUN Čakovice RACE EZ15-99 uhrazeno
10.12.2022Tomec Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Tošek Nikola RUNaři OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Tošková Alexandra RUNaři OPEN Z13-99 uhrazeno
30.3.2023Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ RACE JM13-17 uhrazeno
13.12.2022Toušek David OPEN M13-99 uhrazeno
8.2.2023Toušová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
23.1.2023Trabolse Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
28.10.2022Trnková Lenka Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
20.4.2023Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
21.3.2023Trtílek Aleš Ares Race Team- Hradec nad Svitavou OPEN M13-99 uhrazeno
16.4.2023Trubačová Michaela OPEN Z13-99 nezaplaceno
31.10.2022Tučková Dagmar OPEN Z13-99 uhrazeno
17.4.2023Tuhovčák Milan OCR Čelákovice RACE M40-49 uhrazeno
31.3.2023Tůmová Horáková Kamila Spoluopičky RACE Z40-49 uhrazeno
27.11.2022Tupý Martin OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2023Turek Jaroslav OCR Čelákovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: 702↳ Rosenkrancová LenkaOCR Čelákovice
16.4.2023Turek Jiří STG Česká Třebová RACE M18-29 uhrazeno
16.4.2023Tužil Jiří RACE MIX uhrazeno
Tým: AlenaJirka↳ Bušinová Alena
25.11.2022Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
6.4.2023Uhrin Tomas OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Urbánek Pavel OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Urbanová Nikola Effectix OPEN Z13-99 uhrazeno
17.4.2023Vacek Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
27.2.2023Vait Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
25.1.2023Valenta Kamil Maxfit RACE M40-49 uhrazeno
19.1.2023Valenta Aleš MAXFIT RACE M40-49 uhrazeno
9.3.2023Valentová Marcela OPEN Z13-99 uhrazeno
20.10.2022Valeš Jonáš FUN FUN uhrazeno
31.1.2023Valová Pavla CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
27.2.2023Valtr Tomáš RACE M40-49 uhrazeno
27.1.2023Vaněk Martin OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2023Vaněk Jiří Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Vaníčková Lucie Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
20.4.2023Vaňková Eva OCR Čelákovice RACE Z18-29 uhrazeno
8.2.2023Vaňková Lucie Postřekov OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2023Vaňková Renata Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
2.3.2023Váňová Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2023Vaverka Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2023Vavřička Lukáš LindeMH #2 RACE MIX nezaplaceno
Tým: LMHneobsazeno
31.3.2023Vavruška David SRTG Praha OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hrušky↳ Vavrušková VeronikaSRTG Praha
23.1.2023Veiglová Lucie CLA OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Veiser Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2022Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
2.4.2023Vejnar Ondřej Libštát OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Vejvalka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Vejvalka David OPEN M13-99 uhrazeno
10.3.2023Vendlbergerová Tereza OPEN MIX uhrazeno
Tým: Zloprdkové↳ Krčmář Josef#GLADIATORRACETEAM
3.3.2023Věříšová Edita OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Veselá Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Veselý Josef NoClub OPEN M13-99 uhrazeno
16.4.2023Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
7.4.2023Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Vincent Oldřich STG Pardubice RACE M40-49 uhrazeno
31.1.2023Vinecká Natálie OPEN T uhrazeno
Tým: Dreamteam2↳ Vízner Milan
↳ Ferkl Lukáš
↳ Beneš Pavel
14.4.2023Vinkler Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
25.11.2022Virasto Dávid OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Virasto Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
13.4.2023Víšek Tadeáš STG Pardubice RACE M18-29 nezaplaceno
2.3.2023Vitouš Jiří OCR Kids Poděbrady RACE M50-99 uhrazeno
25.11.2022Vlasáková Libuše RACE Z50-99 uhrazeno
30.10.2022Vlček Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Vlček Jan OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2022Vlček Michal OPEN M13-99 uhrazeno
14.1.2023Vobořil Filip OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vobořilovi↳ Kuželová Tereza
25.11.2022Vodrážka Pavel RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Vodvárka Pavel RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
17.4.2023Volák Adam OCR Alpha Team RACE EM15-99 uhrazeno
26.2.2023Volf Petr RACE M30-39 uhrazeno
28.2.2023Volfová Kristýna OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
11.4.2023Volfová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
28.2.2023Vondráček Martin OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2023Vorlová Tereza Vorlici OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vorlicineobsazeno
7.12.2022Vostál Tomáš Dlouhoprstý banditi OPEN M13-99 uhrazeno
18.1.2023Vostřák Josef OPEN M13-99 uhrazeno
18.1.2023Vostřáková Věra My nejsme tým OPEN Z13-99 uhrazeno
19.10.2022Votápková Gabriela Pišišvorové RACE JZ13-17 uhrazeno
12.4.2023Voves Matyáš RACE M18-29 uhrazeno
12.4.2023Voves Michal RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Vožechová Klára OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Vranková Růžena OPEN MIX uhrazeno
Tým: Divočáci↳ Vranka Stanislav
12.2.2023Vrba Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
3.4.2023Vrbová Kateřina Outdoor Sport Senohraby RACE Z18-29 uhrazeno
25.11.2022Vrlík Petr Stg Příbram RACE M30-39 uhrazeno
31.3.2023Vršovská Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
11.4.2023Vyšínová Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
6.4.2023Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Waisová Linda RACE MIX uhrazeno
Tým: VŠE↳ Wais David
18.4.2023Wallesch Ondřej OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
3.3.2023Westfal Zdeněk RACE M30-39 uhrazeno
20.4.2023Wilde Oliver Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
16.2.2023Wladař Jan OPEN M13-99 uhrazeno
12.4.2023Zábranská Barbora OCR team Kladno RACE Z18-29 uhrazeno
31.12.2022Zachová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
11.12.2022Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora↳ Adamcová PetraCarnivora
28.3.2023Zadina Jan Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora 2↳ Málková JanaCarnivora
29.3.2023Zahradník Jonáš Bacha brácha FUN FUN uhrazeno
11.1.2023Žák Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Žárský Marek OPEN T uhrazeno
Tým: Dreamteam1↳ Mayer Oskar
↳ Dudla Michal
↳ Málek Matěj1rhdae
30.1.2023Žárský Ondřej kamarády FUN FUN uhrazeno
3.4.2023Zavadil Adam RACE M18-29 uhrazeno
26.3.2023Zavadil Radek RACE M50-99 uhrazeno
3.4.2023Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
10.3.2023Žďárský Jakub RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Zderčíková Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
19.4.2023Zdílna Jiří OCR Runners Beroun RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Zelenka Jan RACE M18-29 uhrazeno
28.10.2022Zelenka Martin Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
1.2.2023Zelený Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
12.4.2023Zelený Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2023Zemanová Tereza Lyžařská škola JPK HARRACHOV RACE Z18-29 nezaplaceno
10.4.2023Žežule Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Židoň Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Židoňová Petra OPEN T uhrazeno
Tým: Nás nezastavíš↳ Lisová RadanaPRDA
↳ Slancova DitaPRDA
↳ Řehořová Adéla PRDA
18.4.2023Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
11.4.2023Zopka Jan Roman Rozběháme Kutnou Horu RACE JM13-17 uhrazeno
13.4.2023Zopkova Hana Rozběháme Kutnou Horu RACE Z50-99 uhrazeno
18.4.2023Zourek Marek Benátky nad Jizerou RACE M40-49 nezaplaceno
20.10.2022Žufníčková Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2023Zvěřinová Marcela RACE Z40-49 uhrazeno
30.10.2022Zyma Adam Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno