Startovní listina GLADIATOR RACE MILOVICE - ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN323
RACERACE137
FUNFUN9
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let153
Z13-99Ženy 13 a více let102
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)42
M30-39Muži 30 - 39 let27
TTým (čtyřčlenný)26
M40-49Muži 40 - 49 let25
Z30-39Ženy 30 - 39 let17
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)16
M18-29Muži 18 - 29 let14
FUNFUN9
EM15-99ELITE muži 15 a více let7
Z40-49Ženy 40 - 49 let7
M50-99Muži 50 a více let7
Z18-29Ženy 18 - 29 let6
EZ15-99ELITE ženy 15 a více let5
Z50-99Ženy 50 a více let4
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Celkem přihlášených469

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
23.1.2023Adámková Šárka OPEN Z13-99 uhrazeno
9.1.2023Altman Zdeněk PFLAUMENT 2 OPEN MIX uhrazeno
Tým: PFLAUMENT 2↳ Velková VeronikaPFLAUMENT 2
31.12.2022Anderle Petr Postřekov OPEN MIX uhrazeno
Tým: Postřekov↳ Reznickova Tereza
21.10.2022Babák Josef Edgar.team RACE EM15-99 uhrazeno
28.10.2022Babincová Gabriela Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Bajer Adam OPEN M13-99 uhrazeno
3.1.2023Balazova Lucie FUN FUN uhrazeno
27.10.2022Balcar Tadeáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2022Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
25.11.2022Bártek Adam OPEN M13-99 uhrazeno
5.1.2023Bartoš Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Bašek Karel OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2022Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
27.1.2023Bášová Simona OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
27.1.2023Beliakova Kristina OPEN Z13-99 uhrazeno
27.1.2023Belza Michal OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Beneš Marek SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
22.10.2022Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Beránek Michal OPEN M13-99 uhrazeno
29.12.2022Berka Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Bischofová Olga RACE Z50-99 uhrazeno
25.11.2022Bischofová Viktorie OPEN Z13-99 uhrazeno
28.10.2022Bížová Lucie Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Blaho Jan OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Bláhová Barbora Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
28.1.2023BLECHOVÁ Monika Blešky OPEN Z13-99 nezaplaceno
10.12.2022Bochenská Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Bočková Alexandra OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Böhm Ondřej čvacht RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Bolfová Alena Baby z ledu RACE EZ15-99 uhrazeno
30.1.2023Borovička Stanislav STG Mladá Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
23.11.2022Bouška Václav OPEN M13-99 uhrazeno
20.1.2023Brabec Josef My nejsme tým OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2022Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Brejníková Kristýna Rozběháme Roudnici RACE Z18-29 uhrazeno
28.10.2022Bubeník Marcel Funkční trénink Milovice - FTM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
25.11.2022Búda Jan OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Bukovská Jitka Funkční Trenink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2023Bureš Pavel Aparáti FUN FUN uhrazeno
30.1.2023Bureš Pavel Aparáti FUN FUN uhrazeno
29.1.2023Buryán Josef OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2023Byars Nick RACE M50-99 uhrazeno
25.11.2022Černiček Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
2.11.2022Černý Lukáš Stars OPEN MIX uhrazeno
Tým: Stars↳ Jánešová Erika
26.10.2022Černý David RACE M18-29 uhrazeno
28.11.2022ČERVINKA Jaroslav STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
28.11.2022Červinková Iveta STG Mladá Boleslav OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Chalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH RACE M30-39 uhrazeno
29.1.2023Chudý Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Chvalina Daniel OPEN MIX uhrazeno
Tým: DayWatch↳ Cahynová Eva
28.10.2022Čílová Andrea Funkční trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
27.10.2022Cizl Eliáš OPEN M13-99 uhrazeno
16.12.2022Čvančara František Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
20.11.2022Cvrčková Helena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Dalecká Monika RACE Z30-39 uhrazeno
28.10.2022Dann Hana Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
22.11.2022Davidová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2022Děkanovský Petr Dark Side Workout RACE M30-39 uhrazeno
24.12.2022Dlouhý Filip SK TRI CYKLOCHLUBNA RACE M18-29 uhrazeno
7.12.2022Dlouhý Mario OPEN M13-99 uhrazeno
7.11.2022Dobrovolná Lucie Blansko RACE Z30-39 uhrazeno
1.11.2022Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 uhrazeno
29.1.2023Dofek Denis TriumphTigerTeam OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2022Dohnal Petr OPEN M13-99 uhrazeno
25.1.2023Doležel Radomír MK Seitl Ostrava RACE M50-99 uhrazeno
19.10.2022Domorád Vojtěch RACE M30-39 uhrazeno
30.10.2022Dvořáková Veronika Dark Side Workout RACE EZ15-99 uhrazeno
28.12.2022Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
5.1.2023Effenberk Kryštof OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Endlerova Hana Endleráci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Endleracineobsazeno
28.10.2022Ernestová Michaela Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
15.1.2023Fabián Jan OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Fanta Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Fantova Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
24.1.2023Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
25.11.2022Fencl Miroslav Fénix Plzeň RACE EM15-99 uhrazeno
25.11.2022Fenclová Kateřina Hammer OCR Team RACE EZ15-99 uhrazeno
5.1.2023Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
9.1.2023Fišerová Kristýna RACE Z30-39 uhrazeno
30.1.2023Foldová Karolína Erfolůni OPEN T uhrazeno
Tým: Erfolůnineobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
25.11.2022Fortelka Jiří RACE MIX uhrazeno
Tým: FORZEMKEN neobsazeno
17.1.2023Fronk Svatopluk The men who stare at goats OPEN T uhrazeno
Tým: Technická dokumentace↳ Rokos Vít
↳ Kovářík MichalTechnická dokumentace
neobsazeno
22.10.2022Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE EM15-99 uhrazeno
9.1.2023Geyerová Monika RACE Z40-49 uhrazeno
25.11.2022Görgl Jan Team Slivenec RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Gregor Benjamín OPEN M13-99 uhrazeno
10.1.2023Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
28.10.2022Hakenová Kateřina Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
21.10.2022Hanuš Honza Funkční Trénink Milovice RACE M30-39 uhrazeno
29.1.2023Hanzlikova Klara RACE Z30-39 uhrazeno
19.10.2022Havlíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
1.12.2022Havlíček Lukáš Havlíčci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Havlíčcineobsazeno
5.12.2022Henyš Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Hercogová Miroslava Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
3.12.2022Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
25.11.2022Hlavatá Anežka OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2022Hnátek Patrik OCR ČELÁKOVICE RACE EM15-99 uhrazeno
25.11.2022Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Hodek Martin RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Holeš Pavel BK PECKA OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Holeš Marek OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Höllová Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
8.1.2023Holubová Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
23.1.2023Hon Frantisek OPEN M13-99 uhrazeno
4.1.2023Hora Michal OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Horáček Zdeněk RACE MIX uhrazeno
Tým: BlakkMount↳ Černá Mariana
29.12.2022Horváth Adolf Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN M13-99 uhrazeno
29.12.2022horváthová sofie Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Hošek Michal OPEN M13-99 uhrazeno
19.10.2022Hošek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
29.10.2022Hrazdira Denis Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Hron Tomáš Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Hronová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Hrtánková Iveta OPEN Z13-99 uhrazeno
26.10.2022HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M13-99 uhrazeno
22.1.2023Huláková Barbora RACE MIX uhrazeno
Tým: Barča a Míša↳ Bešík Michal
17.1.2023Huslík Jaroslav OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2023Huslíková Jana OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Janda Pavel Koblížci RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Jandáčková Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
19.10.2022Jandečková Věra Pišišvorové RACE Z40-49 uhrazeno
18.1.2023Janele Albert RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2022Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
30.1.2023Jelen Jarda OPEN M13-99 nezaplaceno
25.11.2022Jelenčiak Lukáš MUD Obstacle Team OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Jelenčiaková Petra MUD Obstacle Team OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Jelínek Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
27.1.2023Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
2.1.2023Jelínek Michal Čvacht OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Jelínková Petra Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.10.2022Jiráček Lukáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Luky/Hedvi↳ Karafiátová Hedviga Luky/Hedvi
25.11.2022Jistebnický Filip OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Jistebnický Petr OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Jozefčák Ladislav TARGET SPORT MILOVICE OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Jozefčáková Jana TARGET SPORT MILOVICE OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2023Junek Petr Pro Jáju OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Juppová Dagmar OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2022Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kádár Zoltán RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Kail Markus union dirtrun.company RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Kalina Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Karychová Eva Atom Kids Praha OPEN Z13-99 uhrazeno
18.1.2023Kaslová Marie OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
16.11.2022Kašpar Jan RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2022Kavka Martin OCR Čelákovice RACE M40-49 uhrazeno
29.1.2023Kindlová Valérie OPEN Z13-99 uhrazeno
28.10.2022Kinzler Marek Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Klacková Míša Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
21.10.2022Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
27.1.2023Kmochová Kristýna RACE Z30-39 uhrazeno
20.11.2022Knotek Tomáš SKP Judo Jičín- Hurricane Jičín OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
1.1.2023Kohútová Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kolesar Tomas OPEN MIX uhrazeno
Tým: Geminineobsazeno
25.11.2022Kolesarova Petra P+K OPEN MIX uhrazeno
Tým: P+Kneobsazeno
25.11.2022Kolesarova Ivana I+P OPEN MIX uhrazeno
Tým: I+Pneobsazeno
19.10.2022Konček Vladislav VLK RACE M40-49 uhrazeno
29.11.2022Konečný Vráťa OPEN M13-99 uhrazeno
25.12.2022Konrádová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kopecký Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
21.11.2022Korel Marek poutníci OPEN M13-99 uhrazeno
20.11.2022Koťátko Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kotlík Martin Extra Brno OPEN M13-99 uhrazeno
8.1.2023Kotyk Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2022Kouba Pavel CRTC RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Koudelková Markéta OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kouřil Václav CDB MB OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2022Kouřimský Michal RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Kouřimský Jakub RACE M18-29 uhrazeno
31.10.2022Kovac Peter OPEN M13-99 uhrazeno
21.1.2023Kovář David OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Kovaříková Klára Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kovářová Karolína OPEN MIX uhrazeno
Tým: Momouši↳ Kříž Matěj
25.11.2022Kovářová Martina RACE MIX uhrazeno
Tým: Kovi↳ Kovář Martin
26.12.2022Kracík David OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Kramule Eva Funkční trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
22.10.2022Krayzel Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
22.10.2022Krayzelová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
19.10.2022Krčálová Rebeka OPEN Z13-99 uhrazeno
17.1.2023Krchov Daniel RACE M18-29 nezaplaceno
25.11.2022Krčmář Martin RACE M30-39 uhrazeno
22.12.2022Krejčí Barbora PSK Olymp OPEN Z13-99 uhrazeno
22.12.2022Krejčí Dušan OPEN M13-99 uhrazeno
22.12.2022Krejčí Ondřej PSK Olymp OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Křen Matěj !!! RACE MIX uhrazeno
Tým: !!!↳ Huláková Karolína
15.1.2023Křesťan Vladimír Vesničani RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Křížová Vendula OPEN MIX uhrazeno
Tým: The Order of the Phoenix↳ Semotam Petr
5.1.2023Kubák Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Kubec Martin Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Kubešová Petra Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
28.10.2022Kubešová Aneta Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kučera Milan DDR Team OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kuldová Blanka OPEN Z13-99 uhrazeno
27.11.2022Kupčík Martin FUN FUN uhrazeno
28.1.2023Kuráková Ludmila STG Mladá Boleslav OPEN Z13-99 uhrazeno
18.1.2023Kuželová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
1.1.2023Kvízová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
1.1.2023Kvízová Jana Vostrej Kvíz OPEN Z13-99 uhrazeno
20.12.2022Kytýr Pavel SRTG Teplice OPEN M13-99 uhrazeno
26.1.2023Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
24.12.2022Landovská Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
3.1.2023Langeova Jitka FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Laštovičková Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
5.12.2022Lenner Petr OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2023Lepší Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Lišková Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
29.12.2022Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
25.11.2022Loup Miroslav MR RACE M40-49 uhrazeno
27.1.2023Lupínek Dalibor OPEN M13-99 uhrazeno
29.12.2022Mácha Luděk OPEN M13-99 uhrazeno
15.11.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE EM15-99 uhrazeno
25.11.2022Macháčková Eva OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Machová Martina OPEN MIX uhrazeno
Tým: M & R↳ Strasil Radekcarnivora
25.11.2022Macík Martin RACE M40-49 uhrazeno
25.1.2023Malcová Andrea OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Team 27neobsazeno
31.10.2022Málek Zdeněk ŠBV OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Manolevski Michael PČR RACE M50-99 uhrazeno
21.10.2022Marešová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Marková Kristina OPEN Z13-99 uhrazeno
15.12.2022Márová Jaroslava OPEN MIX uhrazeno
Tým: MiJaMa↳ Mára Michal
25.11.2022Matoušek Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Maxa Tomáš m2vu30 OPEN M13-99 uhrazeno
19.1.2023Maxa Jaroslav MAXFIT RACE M40-49 uhrazeno
28.10.2022Medřická Petra Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2023Mikešová Michala RACE Z30-39 uhrazeno
31.10.2022MIKULA STANISLAV OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
21.10.2022Milotová Petra RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Mišička Petr RACE M40-49 uhrazeno
28.10.2022Mišútka Miroslav Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2023Morávek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
8.12.2022Moťovský Marian Dlouhoprstý Banditi OPEN M13-99 uhrazeno
26.12.2022Mrázek Michal RACE EM15-99 uhrazeno
10.12.2022Musil Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
10.12.2022Musil Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Nágl Jaroslav RUNaři OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
25.11.2022Novák Michal OPEN M13-99 uhrazeno
24.11.2022Novák Marek OPEN M13-99 uhrazeno
22.12.2022Novák Ondřej #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
30.10.2022Nováková Gabriela Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
29.10.2022Nováková Adéla Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Novakova Ivana OPEN Z13-99 uhrazeno
26.12.2022Obrázek Jan TJ Sokol Praha Podolí OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice RACE EZ15-99 uhrazeno
30.12.2022Opplová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
28.10.2022Orgoňová Andrea Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
20.1.2023Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
20.1.2023Paldus Dominik STG Mlada Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Papst Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Papst Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
26.11.2022Pásztor Matyáš OPEN T uhrazeno
Tým: Bordzí↳ Anzari Mikoláš
↳ Zoulík Jonáš
↳ Macar Jakub
25.11.2022Pavelková Lucie AGOGEGYM OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2022Peterková Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
16.1.2023Petrášová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
10.1.2023Petřík Petr OPEN M13-99 uhrazeno
18.1.2023Petrů Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Pfeffer Jan OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
24.1.2023Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
13.12.2022Pirkl Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
25.10.2022Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Podhorová Romana OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2022Podlezl Matěj Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Podlezl Jahodová Aneta Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
5.12.2022Polakovic Peter OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
7.11.2022Pravdová Petra Hostivice RACE Z30-39 uhrazeno
31.10.2022Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
17.11.2022Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Pribylova Jana RACE Z40-49 uhrazeno
29.12.2022Přikryl Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hopíci↳ Přikrylová Zuzana
31.10.2022Prošek Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2022Průša Libor OPEN M13-99 uhrazeno
22.12.2022Průša Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2022Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
31.10.2022Pup Petr Agoge RACE MIX uhrazeno
Tým: Agoge GYM↳ Panclova sandraSRTG Praha
27.1.2023Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
19.10.2022Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
31.12.2022Rajdl Jílková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
7.11.2022Rakusová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
9.11.2022Řehák Jaroslav Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2022Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
25.11.2022Resler Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
27.1.2023Říha Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Romančáková Jitka Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE Z30-39 uhrazeno
2.1.2023Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2023Rybišarová Lucie čvacht OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2022Ryšánek Michal Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Ryšánková Gabriela Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2023Šabart Roman OPEN M13-99 nezaplaceno
20.1.2023Sadílek Aleš My nejsme tým OPEN M13-99 uhrazeno
20.1.2023Sadílek Jakub My nejsme tým OPEN M13-99 uhrazeno
27.10.2022Šafránek Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
27.10.2022Šafránková Ficková Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
8.11.2022Šálek Oldřich Cerhenice RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Salgueiro Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
22.11.2022Šaloun Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
22.11.2022Šaloun Jan OPEN M13-99 uhrazeno
12.11.2022Sarnovský Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Karkulkaneobsazeno
16.12.2022Saxová Charlotta RACE Z50-99 uhrazeno
10.11.2022Schneider Anett Klabauster FUN FUN uhrazeno
31.10.2022Schneider Uwe Klabauster OPEN T uhrazeno
Tým: Klabauster↳ Schicht SteveKlabauster
↳ Oehme MichaelKlabauster
↳ Eckert PatrickKlabauster
30.12.2022Sedláček Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2022Sedláčková Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Sekyra Marek Na Férovku OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Sekyra Radek Na Férovku OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2022Šimandlová Denisa OPEN Z13-99 uhrazeno
26.1.2023Šindler Radek OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Šiška Kristián SK Judo Kladno RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
20.10.2022Skalník Adam OPEN M13-99 uhrazeno
26.12.2022Škorpová Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2022Slámová Michaela OPEN MIX uhrazeno
Tým: Muhu↳ Kyselka Jakub
15.1.2023Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M13-99 uhrazeno
19.10.2022Smetana Kamil OPEN M13-99 uhrazeno
27.1.2023Snětivý Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
16.11.2022Snítilá Václava OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
15.1.2023Šob Petr Vesničani RACE M30-39 uhrazeno
28.10.2022Šoulová Sandra Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Sova Jaroslav STG Mělník OPEN M13-99 uhrazeno
14.1.2023Špaček Luděk SRTG Kolín RACE M18-29 uhrazeno
30.12.2022Spielbauer Rene Klabauster OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2023Stavrev Michal OPEN M13-99 uhrazeno
7.12.2022Steiger Barbara Klabauster OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Steiner Andreas union dirtrun.company RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Štembera Petr RACE M40-49 uhrazeno
31.10.2022Štěpán Michal Workout Počátky RACE M18-29 uhrazeno
15.1.2023Štěpán Jakub STG Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: STG Kutná Hora↳ Zárubová LeonaSTG Kutná Hora
27.11.2022Štěpánek Petr Hakuna Matata OPEN M13-99 uhrazeno
26.12.2022Štercl Jindřich OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Stolařík Jaroslav RACE M30-39 uhrazeno
27.1.2023Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
27.1.2023Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
5.12.2022Stránský Ladislav OPEN M13-99 uhrazeno
25.10.2022Štros Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Studénka Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Stupka Patrik Edgar.team RACE EM15-99 uhrazeno
25.11.2022Šturmová Jana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Granko k večeřineobsazeno
2.1.2023Šubrová Darina Katusáci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Katusáci ↳ HORA JAROSLAVKatusáci
29.11.2022Suchánek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
9.1.2023Sudorová Jitka Pflaument OPEN T uhrazeno
Tým: Pflaument 1↳ Sudor MichalPflaument 1
↳ Růžička VáclavPflaument Investment
↳ Neuzil PavelPdlaument 1
30.10.2022Šumpík Radek Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Sušír Radek Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Švihovská Kateřina Šneci RACE Z40-49 uhrazeno
23.10.2022Sviteková Dina OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
30.10.2022Svobodová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Sychrava Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Tarnóczy Mirek MUD Obstacle Team OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Tarnóczy Jakub MUD Obstacle Team FUN FUN uhrazeno
30.11.2022Tázlar Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Tesáková Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
1.11.2022Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
25.11.2022Tomášek Petr OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Tomášková Viktorie SKI RUN Čakovice RACE EZ15-99 uhrazeno
10.12.2022Tomec Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Tošek Nikola RUNaři OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Tošková Alexandra RUNaři OPEN Z13-99 uhrazeno
13.12.2022Toušek David OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2023Trabolse Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Trávníčková Tereza STG Rychnov nad Kněžnou OPEN MIX uhrazeno
Tým: Terča a Ondra neobsazeno
28.10.2022Trnková Lenka Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Tučková Dagmar OPEN Z13-99 uhrazeno
20.1.2023Tůmová Horáková Kamila Běhny OPEN Z13-99 nezaplaceno
27.11.2022Tupý Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Uhrová Zuzana Vážky RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Urbánek Pavel OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Urbanová Nikola Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
19.1.2023Valenta Aleš MAXFIT RACE M40-49 uhrazeno
25.1.2023Valenta Kamil Maxfit RACE M40-49 uhrazeno
20.10.2022Valeš Jonáš FUN FUN uhrazeno
27.1.2023Vaněk Martin OPEN M13-99 uhrazeno
28.10.2022Vaníčková Lucie Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
23.1.2023Veiglová Lucie CLA OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Veiser Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2022Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
31.1.2023Vendlbergerová Tereza Zloprtkové OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Zloprtkové↳ Krčmář JosefZloprtkové
25.11.2022Veselá Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Veselý Josef NoClub OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Vincent Oldřich STG Pardubice RACE M40-49 uhrazeno
31.1.2023Vinecká Natálie OPEN T nezaplaceno
Tým: Dreamteam2neobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
25.11.2022Virasto Dávid OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Virasto Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Vlasáková Libuše RACE Z50-99 uhrazeno
17.11.2022Vlček Michal OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Vlček Jan OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Vlček Martin OPEN M13-99 uhrazeno
14.1.2023Vobořil Filip OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vobořilovi↳ Kuželová Tereza
25.11.2022Vodrážka Pavel RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Vodvárka Pavel RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2022Volák Adam RehaSport Team RACE M18-29 uhrazeno
23.1.2023Vorlová Tereza Vorlici OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vorlicineobsazeno
7.12.2022Vostál Tomáš Dlouhoprstý banditi OPEN M13-99 uhrazeno
18.1.2023Vostřák Josef OPEN M13-99 uhrazeno
18.1.2023Vostřáková Věra My nejsme tým OPEN Z13-99 uhrazeno
19.10.2022Votápková Gabriela Pišišvorové RACE JZ13-17 uhrazeno
25.11.2022Vožechová Klára OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Vranková Růžena OPEN MIX uhrazeno
Tým: Divočáci↳ Vranka Stanislav
4.1.2023Vrbová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Vrlík Petr Stg Příbram RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Waisová Linda RACE MIX uhrazeno
Tým: VŠEneobsazeno
16.12.2022Wallesch Ondřej OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Zachová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
11.12.2022Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora↳ Adamcová PetraCarnivora
11.1.2023Žák Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
25.10.2022Zápotočný Stanislav Workout Počátky RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2023Žárský Marek OPEN T nezaplaceno
Tým: Dreamteam1neobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
30.1.2023Žárský Ondřej kamarády FUN FUN nezaplaceno
25.11.2022Zderčíková Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Zelenka Jan RACE M18-29 uhrazeno
28.10.2022Zelenka Martin Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Zelenková Pavlína RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Židoň Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Židoňová Petra OPEN T uhrazeno
Tým: Nás nezastavíš↳ Lisová RadanaPRDA
↳ Slancova DitaPRDA
↳ Řehořová Adéla PRDA
20.10.2022Žufníčková Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
20.1.2023Zvěřinová Marcela OPEN Z13-99 nezaplaceno
30.10.2022Zyma Adam Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno